Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση καθε μερα κι ενα διαγωνισμα... απο συμμενει: αγχος, νευρα, διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
δεν αντέχω άλλο διάβασμα!!!! κουράστηκα τόσο πολύ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε φάση πιο ανεμοδουρα πέθανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
....Δεν ξερω που παταω κ που βρισκομαι:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
σε φάση σκέψης για μεταπτυχιακές σπουδές..και εφόσον συμμετάσχω να ασχοληθώ σοβαρά με αυτές και ό,τι προκύψει βαθμών επιτρέποντος :redface:

επίσης είμαι λιγάκι μπερδεμένος για το αν αξίζουν οι μεταπτυχιακές σπουδές ή αν πρέπει να στραφούμε σε μια τελείως εμπορική και εφαρμοσμένη επιστήμη..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
σε φάση σκέψης για μεταπτυχιακές σπουδές..και εφόσον συμμετάσχω να ασχοληθώ σοβαρά με αυτές και ό,τι προκύψει βαθμών επιτρέποντος :redface:
επίσης είμαι λιγάκι μπερδεμένος για το αν αξίζουν οι μεταπτυχιακές σπουδές ή αν πρέπει να στραφούμε σε μια τελείως εμπορική και εφαρμοσμένη επιστήμη..:hmm:

Όπως και να έχει, συνάδελφε (από άποψη φοιτητικής ιδιότητας), το μεταπτυχιακό αξίζει κάθε κόπο και θυσία, αλλά και οποιοδήποτε είδος μόρφωσης. Επόμενος στόχος μας πρέπει να είναι το διδακτορικό. Ζούμε στην κοινωνία της γνώσης!!! Πρέπει διαρκώς να μορφωνόμαστε ακολουθώντας το αριστοτελικό πρότυπο και όχι την απόλυτη εξειδίκευση, για να κατέχουμε -όσο το δυνατόν- περισσότερα επιστημονικά πεδία. Καλή δύναμη στον πνευματικό σου αγώνα και σου εύχομαι τα καλύτερα! Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει να ασχοληθώ με το σχεδιασμό επιμορφωτικών προγραμμάτων για ενήλικες που είναι σε πρόγραμμα απεξάρτησης! Έχω τρέλα μ' αυτόν τον τομέα. Είχα εργαστεί και στον ΟΚΑΝΑ κάποια περίοδο. Συγνώμη αν σε κούρασα.

Εγώ είμαι σε φάση σχεδιασμού προγράμματος για ενήλικες, αλλά στα πλαίσια της εργασίας μου (σε πλασματικές, δηλαδή, συνθήκες) στον τομέα της εκπαίδευσης ενηλίκων. Έχει αρκετό ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
επιμορφωτικά προγραμμάτα για ενήλικες που είναι σε πρόγραμμα απεξάρτησης!



α?
να απεξαρτηθείς για να κάτσεις ξανα στο σχολείο;
νοτ.
πίσω στα ναρκωτικά ολοταχώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
α?
να απεξαρτηθείς για να κάτσεις ξανα στο σχολείο;
νοτ.
πίσω στα ναρκωτικά ολοταχώς :P

Όχι, βρε παιδί μου! Ήμουν στο πρόγραμμα στήριξης τοξικομανών ως εκπαιδεύτρια ενηλίκων. Αυτή είναι η ειδικότητά μου! Τώρα διδάσκω σε ΙΕΚ. Εξάλλου δεν έφυγα ποτέ από τα θρανία. Για μένα η μόρφωση είναι η μαριχουάνα μου, η ψυχική μου τόνωση, η διέξοδος στα προβλήματά μου. Ποτέ δεν με κούρασε το διάβασμα. Δεν θέλω να κάνω την έξυπνη. Λέω απλώς αυτό που πιστεύω. Πάντως σε συγχαίρω για το αστείρευτο χιούμορ σου! Μην αποβάλλεις ποτέ αυτό το χάρισμα! Σου το λέω φιλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε φάση θέλω μόνο να κοιμάμαι και δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οχι αλλο αδελφακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Αν ήξερα κι εγώ...?:redface:
Τουλάχιστον ξέρω ότι από Δευτέρα επιστροφή, β εξάμηνο, και αυτή τη φορά, θα προσπαθήσω να βάλω οργάνωση στη ζωή μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ωχ.....έλα, μην ακούω τέτοια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αν ησουν στην φαση που ειμαι....
Λολ. Σε ποια φάση ρε κούκλα μου; 13 χρόνων είσαι και δεν θές και άλλο αδερφάκι; Σε παράτησε ο γκόμενος η δεν σε θέλει; Ομπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Φάση....αφασίας....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
σε φαση: οι γονεις μου με βασανιζουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
πάλι στα ίδια γαμώτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σε φάση άντε μπες στο fb να σου εξηγήσω τα μαθήματα βρε παιδάκι μου xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση δεν εχω παει σχολειο 5 μερες και συνεχιζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top