Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,102 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,201 μηνύματα σε 74,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αξέχαστες πλάκες-φάρσες που κάνατε ή σας έκαναν...

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:13, 28-12-12:

Τον φάγατε ζωντανό????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:37, 28-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Περιττό να σας πω ότι από εκείνη την ημέρα δεν ξανακούσαμε για αυτόν
Τι του'κανες μωρή κακούργα του παιδιού;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 16:40, 28-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Τον φάγατε ζωντανό????
Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Τι του'κανες μωρή κακούργα του παιδιού;
Την επόμενη μέρα τέλειωσε η κατασκήνωσηηηηη

Μα τι καταλάβατε?? Τον είδα στο εξεταστικό κέντρο όταν έδινα το proficiency και όταν με είδε γέλαγεεε Μετά τις εξετάσεις βγήκαμε και βόλτα και θυμηθήκαμε και το περιστατικό

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:49, 28-12-12:

Ωραία είναι αυτά... Ειδικά η κατασκήνωση προσφέρεται για πλάκες..!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 16:50, 28-12-12:

Η κατασκήνωση είναι από τις καλύτερες εμπειρίες στην ζωή μου Από τα 6 μου είμαι κατασκηνώτρια Έχουμε ρίξει όντως πολύ πολύ γέλιο!!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:51, 28-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Την επόμενη μέρα τέλειωσε η κατασκήνωσηηηηη

Μα τι καταλάβατε?? Τον είδα στο εξεταστικό κέντρο όταν έδινα το proficiency και όταν με είδε γέλαγεεε Μετά τις εξετάσεις βγήκαμε και βόλτα και θυμηθήκαμε και το περιστατικό
Κρίμα
Νόμιζα ότι του΄ριξες τίποτα κουβάδες νερό όπως είχα κάνει εγώ σε κατασκήνωση

3η ιστορία επιτρέπεται;

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 17:07, 28-12-12:

Καλέ όσες θέλεις γράφεις. Όσες περισσότερο, τόσο το καλύτερο..
Τις λες και ωραία..

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:04, 28-12-12:

Καλέ όσες θέλεις γράφεις. Όσες περισσότερο, τόσο το καλύτερο..
Τις λες και ωραία..
Εγώ ωραία; Πρώτη φορά μου λέει κάποιος ότι γράφω καλά.
Να σας βάλω λίγο στην υπόθεση. Είναι καλοκαίρι του 2010 και είμαι κατασκήνωση. (Από'τι καταλάβατε με τους προσκόπους)
Ήμουν που λέτε σε κατασκήνωση 10ήμερη. Κάθε βράδυ μια ενωμοτία(=μικρή ομάδα 5-9 άτομα με αργηγό τον ενωμοτάρχη και υπαρχηγό τον ενωμοτάρχη) είχε το καθήκον της νυχτερινής ασφάλειας.Εκείνο το βράδυ την είχε η δική μου. Με είχανε βάλει σκοπιά 4-5. Ξέρετε τώρα,φακός,κοντάρι με υποχρέωση να "προσέχεις" μήπως προκύψει κάτι. Εγώ το κακόμοιρο βαριόμουν και νύσταζα οπότε είπαμε με την κοπέλα που κάναμε σκοπιά μαζί να πηγαίνει μια η μία μια η άλλη κάθε 10 λεπτά να ελέγχουμε τις σκηνές. Ξεκίνησε αυτή. Εγώ δεν είχα τι να κάνω καθόμουν και μάζευα την χειροποίητη τραπεζαρία της ενωμοτίας(=μικρές ομαδούλες των 5-9 ατόμων οι οποίες στις κατασκηνώσεις έχουνε δικές τους σκηνές,δική τους τραπεζαρία,δική τους σακιδιοθήκη,δική τους πύλη και ό,τι άλλη κατασκευή μας χρειάζονταν την φτιάχναμε εμείς με ξύλα) την οποία δεν είχαμε συμμαζέψει από το βραδυνό διότι βαριόμασταν όλα τα εξυπνούδια. Είχα εκνευριστεί τρομερά στο μεταξύ διότι κάτι είχαμε ρίξει κάτι πάνω και κολλούσε. Ξαφνικά εκεί που βρήκα επιτέλους μία σακούλα να πετάξω τα περισσευούμενα και μια πετσέτα να καθαρίσω κάπως εκεί ακούω ξαφνικά ένα χρούτσου χρούτσου από πίσω μου ψέλλισα "Μωρή Χαρά έλεος πια με την καχυποψία σου" και δεν έδωσα σημασία.Μετά από λίγο πάλι ο ίδιος θόρυβος τώρα ήταν που είχα αρχίσει να φοβάμαι. Παράτησα ό,τι δουλειά έκανα,βούτηξα το φακό μου και πήγα να ψάξω την άλλη κοπέλα διότι φοβόμουν ότι κάτι πήγαινε καλά. Φανταστείτε τώρα εμένα με τη σαγιονάρα και τις πυτζάμες να κόβω βόλτα μέσα στα σκοτάδια κάποια στιγμή δε θυμάμαι πολλά ένιωσα κάτι να με τραβάει και ένα κουβάς γεμάτος νερό (και παγωμένο κιόλλας) εκτοξεύτηκε πάνω μου..
Δεν ήταν τόσο το γεγονός ότι με είχανε μπουγελώσει όσο το γεγονός ότι ήμουν αγουροξυπνημένη.
Εκείνη τη στιγμή εμφανίστηκε και η άλλη κοπέλα που είχαμε την ίδια βάρδια η οποία μόλις με είδε έσκασε στα γέλια ξύπνησε τους πάντες.
Αποτέλεσμα;
Να με δει όλη η κατασκήνωση παπί. Στο τέλος με έπιασε εμένα νευρικό γέλιο και ήρθε και'δεσε το γλυκό
Την επόμενη βραδιά το βρωμοπαίδι που το'κανε έπαθε τράβηγμα μυός.
Πάντως ακόμη θυμάμαι το πόσο γελοία θα ήμουν μπουγελομένη.
Ολόκληρη κατασκήνωση εμένα κοιτούσε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:24, 31-12-12:

Κάτι τέτοια είχα κάνει κι εγώ στην κατασκήνωση.. Πολύ πλακα..
Έμείς είχαμε δημιουργήσει έναν αστικό μύθο, ότι η κατασκήνωση ήταν παλιά νεκροταφείο παιδιών και ότι το βράδυ κυκλοφορουσαν φαντάσματα.
Και φυσικά κανένα παιδάκι δεν μπορούσε να κοιμηθεί..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:57, 31-12-12:

Κάτι τέτοια είχα κάνει κι εγώ στην κατασκήνωση.. Πολύ πλακα..
Έμείς είχαμε δημιουργήσει έναν αστικό μύθο, ότι η κατασκήνωση ήταν παλιά νεκροταφείο παιδιών και ότι το βράδυ κυκλοφορουσαν φαντάσματα.
Και φυσικά κανένα παιδάκι δεν μπορούσε να κοιμηθεί..
Στο δημοτικό εμείς είχαμε πει σε μία ότι στους τουαλέτες κυκλοφορούσε το φάντασμα του Σαράντη
Περισσότερες λεπτομέρειες σε πμ

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:13, 31-12-12:

Ποιου Σαράντη Φαίη μου?????

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:10, 31-12-12:

Ποιου Σαράντη Φαίη μου?????
*Φαίρυ
Δεν ξέρω είχαμε έναν στην τάξη μεγάλο πειραχτήρι και εκείνος το είχε προτείνει.Χωρίς δεύτερη σκέψη το δεχτήκαμε

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:12, 31-12-12:

Ααα Φαίρυ.. Συγγνώμη..

(ΟΙ ιστορίες με τα φαντάσματα είναι οι καλύτερες.. Σχεδόν πάντα πιάνουν. Ακόμα και εκείνοι που το παίζουν ότι δεν φοβούνται, μια χαρά τρέμουν!)

Παράθεση

Xaroulitaaaaa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Xaroulitaaaaa
H Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Xaroulitaaaaa έγραψε στις 14:00, 31-12-12:

Τζιλντα θεικες οι φαρσες σου!! Τωρα που λετε για φαντασμαατα εμενα μια φορα στην κατασκηνωση ημουν τεταρτη δημοτικου νομιζω, μου ειχαν πει οτι το βραδυ που θα ειχε πανσεληνο, θα μεγαλωναν τα νυχια μας και θα εβγαιναν φαντασματα και εγω απο την τρομαρα μου κοιμηθηκα με ενα κοριτσακι που την επομενη μερα συνειδητοποιησαμε ολοι οτι ειχε ψειρες!! Και το καλυτερο, δεν κολλησα καθολου!! χαχα
Αλλη φαρσα....πριν λιγα χρονια, εγω κ η κολλητη μου ειχαμε πει σε μια φιλη μας...''θα σε παμε καπου''....την παιρνουμε λοιπον παμε στο τρενο και επι μιση ωρα της λεγαμε φτανουμε φτανουμε...κ τελικα γυρισαμε παλι εκει που ειμασταν κ της ειπαμε ''φτασαμε''

Αλλη...Παει η μια κοπελα της παρεας σε ενα καφε κ λεει...''γεια σας εχετε νερο?'' Αυτοι λενε ναι'' Και τους απανταει''καλα κανετε'' και εφυγε

Αλλη...μια φορα στο γυμνασιο ειχα γεννεθλια-γιορτη την ιδια μερα...ειχα φερει γλυκα κ ειχα μοιρασει σε ολους σχεδον....ενας καθηγητης που ειχα θρησκευτικος λιγο 'γεια σου΄'...να φανταστειτε στο μαθημα του πεταγαμε σαιτες, ρωταει τα παιδια ''ποιος γιορταζει?'' και λενε ''η χαρα'' εγω εν τω μεταξυ ανεβαινα στην ταξη και αυτος με ειχε παρει απο πισωσε ολη τη διαδρομη...μπαινει στην ταξη κ μ λεει ''θα με κερασεις ?'' ειχαμε σακσει ολοι στα γελια

Αλλη....προχθες ημουν για καφε στα μποουλινγκ στο αγρινιο, καθε 15 λεπτα ελεγε ενας απο το μικροφωνο...''παρακαλειτε ο κ σιδιρογιαννης(πχ) να ερθει στην εισοδο με τον....''ποτε δεν ελεγε με ποιον!! αργοτερα καταλαβαμε οτι ελεγε για μποουλινγ...αλλα πραγματικα ακουγοταν σαν να λεει ''με τον..'' τραγικο το ξερω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr.Blonde

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 829 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 16:29, 31-12-12:

Πεταξαμε νερομπομπες στους καθηγητες μετα τις πανελληνιες.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 16:37, 31-12-12:

Μια αγγλικού στο γυμνάσιο ήταν αλλεργική στην κιμωλία, και εμείς σε κάθε μάθημα της γεμίζαμε την έδρα και την καρέκλα με κιμωλία

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:39, 31-12-12:

Ήταν αλλεργική στην κιμωλία αλλά έγινε καθηγήτρια???
Ε τότε καλά της κάνατε!

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 16:44, 31-12-12:

Καλά η συγκεκριμένη ήταν περίπτωση αλλά είχα και μια δασκάλα στο δημοτικό που ήταν αλλεργική και της είχαν ειδικό πίνακα με μαρκαδόρο .

Παράθεση

Angelicaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelicaa
H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε στις 15:53, 29-07-13:

Ήμουν στο φροντιστήριο με δυο φίλες μου και η μία μας έλεγε για έναν πέφτουλα που δεν την είχε αφήσει σε ησυχία και της είχε σπάσει τα νεύρα, και είπαμε να του κάνουμε μια τηλεφωνική φάρσα. Κάλεσε με απόκρυψη, μου έδωσε το ακουστικό και ακολούθησε ο παρακάτω διάλογος:

-Ναι;
-ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ!!!!
-Τι;
-Με την κολλητή μου ρε; Νόμιζες ότι δεν θα το μάθαινα καραγκιόζη, ε καραγκιόζη!
-Μάλλον λάθος θα κάνετε...
-Τι λάθος ρε ρεμάλι, με τη Μαρία ρε; Γουρούνι!
-Κοπέλα μου τί λες; Λάθος νούμερο έχεις πάρει!
- Όχι και να μου λες πως έχω πάρει λάθος νούμερο, αυτά να τα πεις στις γκόμενες σου ηλίθιε! Που'χεις το θράσος να μου λες και ψέματα! Δε θέλω να σε ξαναδώ μπροστά μου μετά από όλα αυτά!!

Και του το κλείσαμε. Ακόμα το θυμόμαστε και γελάμε! (και φυσικά του έχουμε βγάλει ψευδώνυμο ''καραγκιόζης''!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 15:20, 02-11-13:

Λοιπόν είναι πολύ άσχημη αλλά την είχα κάνει...
Είχα κανονίσει να βγω με έναν τύπο που είχα γνωρίσει σε ένα μαγαζί!Το θέμα ήταν ότι δεν πολυγούσταρα και έτσι κανόνισα ραντεβού επίτηδες και δεν είχα πάει!Αυτός μου έστελνε μήνυμα που είσαι και τα λοιπά και μάλιστα και τι φοράει μήπως και δεν τον αναγνωρίσω...εγώ γέλαγα με τον καημένο και μάλιστα είχα περάσει με μια φίλη μου κρυφά για να δω αν είναι όντως εκεί!
Το έχω μετανιώσει πικρά και δεν θα το ξαναέκανα... πολύ άσχημο ...Μπορείτε να με βρίσετε μου αξίζει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 18:37, 02-11-13:

Ελπίζω να έχεις προετοιμαστεί καταλλήλως σε περίπτωση που ξαναβρεθείτε τυχαία

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 20:19, 10-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Ελπίζω να έχεις προετοιμαστεί καταλλήλως σε περίπτωση που ξαναβρεθείτε τυχαία
Eελπίζω να μην γίνει!!
Σε τόσο κόσμο να πάω και να πέσω πάνω του!?

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 21:24, 10-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Eελπίζω να μην γίνει!!
Σε τόσο κόσμο να πάω και να πέσω πάνω του!?
Για κακο και για καλο αποφυγε τα ραντεβου στα τυφλα...

Παράθεση

Solmyr

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 21:46, 10-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Λοιπόν είναι πολύ άσχημη αλλά την είχα κάνει...
Είχα κανονίσει να βγω με έναν τύπο που είχα γνωρίσει σε ένα μαγαζί!Το θέμα ήταν ότι δεν πολυγούσταρα και έτσι κανόνισα ραντεβού επίτηδες και δεν είχα πάει!Αυτός μου έστελνε μήνυμα που είσαι και τα λοιπά και μάλιστα και τι φοράει μήπως και δεν τον αναγνωρίσω...εγώ γέλαγα με τον καημένο και μάλιστα είχα περάσει με μια φίλη μου κρυφά για να δω αν είναι όντως εκεί!
Το έχω μετανιώσει πικρά και δεν θα το ξαναέκανα... πολύ άσχημο ...Μπορείτε να με βρίσετε μου αξίζει!
I am deeply disappointed in you

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 22:00, 10-11-13:

Mια παρομοια ειχαμε κανει κι εμεις.. Ειχαμε γνωρισει εναν τυπο στο dod και του ειπαμε οτι ειμαστε απο αθηνα, απο Γλυφαδα ξερω γω (μενω Θεσσαλονικη ), και του ειχαμε πει να ερθει στην βιλα μου στην Γλυφαδα.. Βρηκαμε εκει μια τυχαια διευθυνση, δωσαμε ραντεβου εκει, του ειπαμε μαλιστα οτι μπορει να μην ειμαι εγω και οτι αν ανοιξει η καινουργια καθαριστρια δεν ξερει το ονομα μου και μπορει να του πει οτι κανει λαθος, αυτος ομως να περιμενει.. Οκ ο τυπος ηταν ομως ΤΟΣΟ βλακας που πηγε, και μαλιστα πηρε και λουλουδια.. Και περιμενε κιολας!!
Ειμαι πολυ κακια το ξερω..

Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Πληροφορικάριος
Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 531 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 22:08, 10-11-13:

Πως το ξέρεις οτι πήγε;

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 22:28, 10-11-13:

Με πήρε τηλεφωνο
Και οταν καταλαβε οτι του καναμε πλακα εφερε τον κοσμο αναποδα, μας απειλουσε καμια βδομαδα οτι θα μας καταστρεψει την ζωη κι οτι η τελευταια εικονα που θα δουμε θα ειναι αυτος να κραταει ενα μαχαιρι απο πανω μας και κατι τετοια.. Ακομα περιμενουμε

Τωρα που το σκεφτομαι, ηταν πολυ χοντρο ομως..

Παράθεση

Solmyr

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Solmyr
Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε στις 01:35, 11-11-13:

Δημοτικό ήσουν όταν έκανες τη φάρσα ή α γυμνασίου?

Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 18:39, 11-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Με πήρε τηλεφωνο
Και οταν καταλαβε οτι του καναμε πλακα εφερε τον κοσμο αναποδα, μας απειλουσε καμια βδομαδα οτι θα μας καταστρεψει την ζωη κι οτι η τελευταια εικονα που θα δουμε θα ειναι αυτος να κραταει ενα μαχαιρι απο πανω μας και κατι τετοια.. Ακομα περιμενουμε

Μπορει να βγει,ομως, ο Χαιζενμπεργκ απο μεσα του και τοτε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη youhou : 11-11-13 στις 18:43.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 18:48, 11-11-13:

Για να πούμε την αλήθεια ήταν λίγο καφρίλα αυτό που του κάνατε.......

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 18:56, 11-11-13:

Εγώ είχα πάει με τη μαμά μου στη γιαγιά για να φάει. (Συνήθως όποτε δε προλάβαινε η μαμά μας μαγείρευε)
Ήταν μεσημεράκι και εγώ έμεινα στο αμάξι.Οπότε η μαμά άφησε τα κλειδιά μέσα.Όταν μπήκε μέσα στο σπίτι της γιαγιάς σκάει μύτη ο αδερφός μου ,μπαίνει στο αμάξι,το βάζει μπροστά και πήγαμε και αράξαμε λίγο παρακάτω. Σε χωριό μένουμε,λίγοι δρόμοι. Στο μεταξύ εγώ στέλνω μήνυμα στην μάνα μου "Μαμά βοήθεια".
Βγήκε έξω και δεν είδε το αυτοκίνητο,σήκωσε όλη τη γειτονιά από τις φωνές,βγήκε στο δρόμο και την άκουσε και ο κόσμος στις καφετέριες.
Μετα από λίγα λεπτά γυρίζουμε με τον αδερφό μου και να έχουμε λιώσει στο γέλιο.Η μάνα μου βέβαια που νόμιζε ότι με είχαν απαγάγει ήταν σε κατάσταση σοκ..Δε βαριέσαιιι!Ακόμα το θυμόμαστε και γελάμε!

Παράθεση

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Red Hot Chili L
Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Red Hot Chili L έγραψε στις 19:12, 11-11-13:

Για να πούμε την αλήθεια ήταν λίγο καφρίλα αυτό που του κάνατε.......

"Λίγο" καφρίλα? Βασικά, ο ορισμός της καφρίλας είναι. Στις εγκυκλοπαίδιες του μέλλοντος, στο λήμμα "καφρίλα" θα γράφουν ως επεξήγηση αυτήν την "φάρσα".

Αν ήμουν στην θέση του (δεν υπήρχε περίπτωση, αλλά anyway) θα τους είχα σερβίρει μία εκδίκηση... ταιριαστή

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 19:29, 11-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Solmyr
Δημοτικό ήσουν όταν έκανες τη φάρσα ή α γυμνασίου?
Φετος το καλοκαιρι γ' γυμνασιου..

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 20:11, 11-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Red Hot Chili L
"Λίγο" καφρίλα? Βασικά, ο ορισμός της καφρίλας είναι. Στις εγκυκλοπαίδιες του μέλλοντος, στο λήμμα "καφρίλα" θα γράφουν ως επεξήγηση αυτήν την "φάρσα".

Αν ήμουν στην θέση του (δεν υπήρχε περίπτωση, αλλά anyway) θα τους είχα σερβίρει μία εκδίκηση... ταιριαστή
Ναι, γιατί στην τελική δεν τους είχε κάνει κάτι ο άνθρωπος ώστε να του κάνουν τη φάρσα για να τον "εκδικηθούν".
Απλά στενοχώρησαν και θύμωσαν έναν άνθρωπος, ο οποίος έκανε το τρομερό λάθος να φέρει και λουλούδια (κάποια μέρα όταν μεγαλώσουν θα τα εκτιμούν διαφορετικά τα λουλούδια), μονο και μόνο για να γελάσουν.
Καφρίλα. Τέλος.

Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Πληροφορικάριος
Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 531 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 20:54, 11-11-13:

Με πήρε τηλεφωνο

Μάλιστα... πρόσεχε μην τρόλλαρε αυτος εσάς και όχι εσείς όμως...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 21:01, 11-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πληροφορικάριος
Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αυτό σκέφτηκα...

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 22:16, 11-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πληροφορικάριος
Mπα, δεν υπαρχει τετοια πιθανοτητα, ακου με..

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 00:52, 12-11-13:

Η ανωριμότητα στο μεγαλείο της.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 01:33, 12-11-13:

Eντάξει μη τα ισοπεδώνουμε όλα , όλοι υπήρξαμε παιδιά και όλοι κάναμε βλακείες...άλλωστε το θέμα μιλάει για φάρσες...αυτό από μόνο του υποδηλώνει ανωριμότητα...

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 02:20, 12-11-13:

Δηλαδή αν σου έκανε εσένα αυτό,θα έλεγες "αχ τι έξυπνη φάρσα που έκανε,χα χα χα" ?
Άλλο είναι να κάνεις μια πρωταπριλιάτικη φάρσα με αυτοκόλλητα,ξέρω'γω,και άλλο το να παίζεις με τα αισθήματα κάποιου.
Συνέλθετε λίγο.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 02:20, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
Δηλαδή αν σου έκανε εσένα αυτό,θα έλεγες "αχ τι έξυπνη φάρσα που έκανε,χα χα χα" ?
Άλλο είναι να κάνεις μια πρωταπριλιάτικη φάρσα με αυτοκόλλητα,ξέρω'γω,και άλλο το να παίζεις με τα αισθήματα κάποιου.
Συνέλθετε λίγο.
Δε θα το άφηνα να γίνει απλά!

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 14:13, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
Συνέλθετε λίγο.
Καταρχην μιλαμε γθα γνωριμια μεσω ιντερνετ, τι συναισθηματα μπορεις να εχεις για καποιον που δεν εχεις δει καν την φατσα του;; Και επισης, ολο το θεμα μιλαει για φαρσες και πλακες, ολες ειναιανωριμες και παιδικες οκ.. Ειπαμε, ηταν ανωριμο, χοντρο, πολυ ασχημο και καθολου αστειο για καποιον που το βλεπει απεξω..

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 17:54, 12-11-13:

Οχι,αγαπητά μου παιδάκια,μην τα γενικεύετε όλα μόνο και μόνο για να αθωώσετε τους εαυτούς σας.
Δεν είναι όλες οι φάρσες ανώριμες.
Μερικές έχουν αρκετή δόση χιούμορ,άλλες είναι μακάβριες και υπάρχουν και οι φάρσες βουτηγμένες στην κακία.
Προσωπικά,όταν διάβασα τις φάρσες των 2 κοριτσιών,ένιωσα σαν να με τσίμπησαν στη σπονδυλική στήλη.
ΝΑΙ ακούγεται περίεργο.
Αλλά είναι πραγματικά άσχημο και απάνθωπο να ρίχνετε τα γελάκια της κακίας πίσω από την πλάτη αφελών ανθρώπων.
Δεν πα να λέτε οτι το μετανιώσατε,οτι ''όλοι καναμε τέτοια'' αλλά μην κοροιδεύετε τις ψυχές σας για να ελαφρύνετε την καρδούλα σας.Υπάρχουν και εκείνοι που ΔΕΝ έκαναν τέτοιες φάρσες.Και όχι,δεν είχαμε βαρετά παιδικά χρόνια,απλώς ημαστε πιο ευφάνταστοι φαρσέρ.

Δεν είναι θέμα αρρωστου παιχνιδιού συναισθημάτων,σαφώς και δεν υπήρχαν όπως λες και εσύ,ιταλικό όνειρο.
Δεν παύουν να είναι κακεντρεχή τα αστειάκια σας + το γεγονός οτι πλέον λίγοι σκέφτονται το ''Και αν το έκαναν σε εμένα,πώς θα αισθανόμουν;''.

Απλά,κλείνοντας,εύχομαι να έχετε μετανιώσει αληθινά για τις απερίσκεπτες αυτές πράξεις,και αν κάποτε,κάποιος/α στην παρέα σας θελήσει να κάνει το ίδιο,να τον εμποδίσετε κατάλληλα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:01, 12-11-13:

Πεσατε να την φατε την καημενη την ιταλιδα! Ολοι εχουμε κανει φαρσες και ολες οι φαρσες ειναι χοντρες... Οπως και ολοι εχουμε γινει θυματα για φαρσες!

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 18:05, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Πεσατε να την φατε την καημενη την ιταλιδα! Ολοι εχουμε κανει φαρσες και ολες οι φαρσες ειναι χοντρες... Οπως και ολοι εχουμε γινει θυματα για φαρσες!

ναι θα συμφωνήσω και εγώ..!!Σιγά δεν πιστεύω πως ήταν τοοοσο χοντρή φάρσα,έχουν ακούσει και πολύ χειρότερο

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:06, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Soleado Febrero ~
ναι θα συμφωνήσω και εγώ..!!Σιγά δεν πιστεύω πως ήταν τοοοσο χοντρή φάρσα,έχουν ακούσει και πολύ χειρότερο
Κι εγω! Με πολλες επιπτωσεις. Και φυσικα σοβαροτερη φαρσα που κοστισε πολυ.

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 18:07, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Οχι,αγαπητά μου παιδάκια,μην τα γενικεύετε όλα μόνο και μόνο για να αθωώσετε τους εαυτούς σας.
Δεν είναι όλες οι φάρσες ανώριμες.
Μερικές έχουν αρκετή δόση χιούμορ,άλλες είναι μακάβριες και υπάρχουν και οι φάρσες βουτηγμένες στην κακία.
Προσωπικά,όταν διάβασα τις φάρσες των 2 κοριτσιών,ένιωσα σαν να με τσίμπησαν στη σπονδυλική στήλη.
ΝΑΙ ακούγεται περίεργο.
Αλλά είναι πραγματικά άσχημο και απάνθωπο να ρίχνετε τα γελάκια της κακίας πίσω από την πλάτη αφελών ανθρώπων.
Δεν πα να λέτε οτι το μετανιώσατε,οτι ''όλοι καναμε τέτοια'' αλλά μην κοροιδεύετε τις ψυχές σας για να ελαφρύνετε την καρδούλα σας.Υπάρχουν και εκείνοι που ΔΕΝ έκαναν τέτοιες φάρσες.Και όχι,δεν είχαμε βαρετά παιδικά χρόνια,απλώς ημαστε πιο ευφάνταστοι φαρσέρ.

Δεν είναι θέμα αρρωστου παιχνιδιού συναισθημάτων,σαφώς και δεν υπήρχαν όπως λες και εσύ,ιταλικό όνειρο.
Δεν παύουν να είναι κακεντρεχή τα αστειάκια σας + το γεγονός οτι πλέον λίγοι σκέφτονται το ''Και αν το έκαναν σε εμένα,πώς θα αισθανόμουν;''.

Απλά,κλείνοντας,εύχομαι να έχετε μετανιώσει αληθινά για τις απερίσκεπτες αυτές πράξεις,και αν κάποτε,κάποιος/α στην παρέα σας θελήσει να κάνει το ίδιο,να τον εμποδίσετε κατάλληλα.
Ειπα κατι αντιθετο?? Οντως ητανε τραγικο και ΤΕΛΕΙΩΣ ανωριμο, αλλα επιτρεψε μου να πω (χωρις να το λεω για να δικαιολογησω τον εαυτο μου), οτι εμενα αν με προσκαλουσε ενας αγνωστος στην βιλα του στην Γλυφαδα απλα ΔΕΝ θα πηγαινα... Και οκ ο τυπος ηταν αφελης και πηγε, ΑΝ πηγε (γιατι δεν αποκλειεται η πιθανοτητα να ημασταν εμεις τα κοροιδα της υποθεσης ), αλλα κι εμεις αυτο που καναμε δεν ηταν κι οτι καλυτερο, και μην νομιζεις οτι δεν το καταλαβαμε, οχι μονο μετα που εγινε, αλλα και κατα την διαρκεια το ξεραμε.. Απλα δεν ειχαμε καιρο να το σκεφτουμε παραπανω, το κακο ειχε γινει..
Αν και δεν νομιζω οταν καποιος κανει μια φαρσα να σκεφτεται ποτε ''αν το εκαναν σε εμενα''... Εννοω, κανείς δεν ηθελε να φαει εναν κουβα νερο στο κεφαλι, αλλα ολοι μετα χαρας θα τον ριχναμε στο ατομο που μισουμε.. Και ξερω οτι δεν ειναι το ιδιο, απλα ενα παραδειγμα εφερα...

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 18:11, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Οχι,δεν εχουμε κανει ολοι τετοιες φαρσες!
Και επισης,ολοι δε θα θελαμε να ειμαστε θυματα μια τετοιας φαρσας!

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 18:15, 12-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Οχι,δεν εχουμε κανει ολοι τετοιες φαρσες!
Και επισης,ολοι δε θα θελαμε να ειμαστε θυματα μια τετοιας φαρσας!
συγνώμη κιόλας αλλά αν σου έλεγε ένας άγνωστος να πας στην βίλα του στην Γλυφάδα εσύ θα πήγαινες;

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 18:24, 12-11-13:

Ειπα κατι αντιθετο?? Οντως ητανε τραγικο και ΤΕΛΕΙΩΣ ανωριμο, αλλα επιτρεψε μου να πω (χωρις να το λεω για να δικαιολογησω τον εαυτο μου), οτι εμενα αν με προσκαλουσε ενας αγνωστος στην βιλα του στην Γλυφαδα απλα ΔΕΝ θα πηγαινα... Και οκ ο τυπος ηταν αφελης και πηγε, ΑΝ πηγε (γιατι δεν αποκλειεται η πιθανοτητα να ημασταν εμεις τα κοροιδα της υποθεσης ), αλλα κι εμεις αυτο που καναμε δεν ηταν κι οτι καλυτερο, και μην νομιζεις οτι δεν το καταλαβαμε, οχι μονο μετα που εγινε, αλλα και κατα την διαρκεια το ξεραμε.. Απλα δεν ειχαμε καιρο να το σκεφτουμε παραπανω, το κακο ειχε γινει..
Αν και δεν νομιζω οταν καποιος κανει μια φαρσα να σκεφτεται ποτε ''αν το εκαναν σε εμενα''... Εννοω, κανείς δεν ηθελε να φαει εναν κουβα νερο στο κεφαλι, αλλα ολοι μετα χαρας θα τον ριχναμε στο ατομο που μισουμε.. Και ξερω οτι δεν ειναι το ιδιο, απλα ενα παραδειγμα εφερα...
Εδω ακούμε μόνο τη δική σας αλήθεια.... οτι δήθεν του είπατε να πάει σε μια βίλα στη Γλυφαδα... το τι του λεγάτε για να τον πείσετε δεν το έχετε αποκαλύψει...προφανώς του τάξατε τον ουρανό με τα άστρα....Γιατί δεν νομίζω οτι σας τιμά σαν "δειγμα εξυπναδας" οτι τον λέτε αφελή...Ισα ισα αν θέλατε να πειτε "κοιτα τι φαρσα εκανα σε ενα πανεξυπνο ανθρωπο" τοτε θα ειχε κάποια "αξια" η ανοητη φαρσα ...Το οτι επιλέξατε εναν αφελή ήταν γιατι θέλατε οπωσδήποτε κάποιο θύμα για να σκοτώσετε τη βαρεμάρα ή οτι αισθανόσασταν εκείνη τη στιγμη...
Και φυσικά υπάρχουν άνθρωποι που ειναι της θέσης και της άποψης "Δεν θα ήθελα να μου το κάνουν οπότε γιατι να το κάνω...;;;;;" γιατι αν είχαμε όλοι τη δικη σας λογική μπορεί και να κανιβαλιζομασταν στο τέλος....
Το θεμα ήταν οτι ο ανθρωπος ήταν ειλικρινής και τίμησε τη "γνωριμία" μεσω internet και εσείς ανειλικρινείς....
Κι αυτό έχει σημασία...

Οκ δικαιολογειστε λογω ανωριμότητας και του νεαρού της ηλικίας!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πλάκες απο/στο έτερον ήμισι - Από libre
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-10-15 στις 21:40.
    • Κάνετε φάρσες; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-13 στις 15:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους