Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,260 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τραυματισμός στον χαλινό του πέους

nikos1996

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos1996
Ο nikos1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nikos1996 έγραψε στις 16:27, 12-11-12:

Γεια σας ειμαι ο Νικος και ειμαι 16 χρονων.το προβλημα μου ειναι οτι εχτες εκανα σεξ με μια κοπελα και η κλωση που συνδεει το κεφαλι με το δερμα πρεπει να μισοκοπηκε και κρεμεται ενα μικρο μπαλακι τωρα το οποιο οταν το ακουμπαω με τσουζει και επισης οταν του ριχνω νερο νοιωθω σαν να καιγεται.ειναι επικυνδινο???σημερα ειναι καπως καλυτερα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 16:34, 12-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikos1996
Γεια σας ειμαι ο Νικος και ειμαι 16 χρονων.το προβλημα μου ειναι οτι εχτες εκανα σεξ με μια κοπελα και η κλωση που συνδεει το κεφαλι με το δερμα πρεπει να μισοκοπηκε και κρεμεται ενα μικρο μπαλακι τωρα το οποιο οταν το ακουμπαω με τσουζει και επισης οταν του ριχνω νερο νοιωθω σαν να καιγεται.ειναι επικυνδινο???σημερα ειναι καπως καλυτερα
Πάνε σε έναν γιατρό ρε Νίκο!
Δεν παίζουμε με αυτά τα πράγματα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dgr

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dgr
Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 266 μηνύματα.

O dgr έγραψε στις 17:29, 12-11-12:

Πιθανότερα κόπηκε το ''frenulum breve''(δεν θυμάμαι πώς λέγεται).Δεν είναι κάτι σπάνιο αν άσκησες μεγάλη πίεση εκεί.Να πας σε γιατρό. Η θεραπεία είναι απλή,εν αντιθέσει αν δεν πας, που θα ξανασκιστεί.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici43946
Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,196 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε στις 02:21, 16-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikos1996
Κόπηκε μερικώς ο χαλινός. Άνευ σημασίας. Όμως καλύτερα να πας σε γιατρό, καθώς ίσως χρειαστεί να κάνεις εκτομή του και να τσεκάρει αν υπάρχει θέμα φίμωσης.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους