Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,468 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 378 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαλλιά: Πρότυπα ομορφιάς για άνδρες και γυναίκες

Ποιο στυλ μαλλιών προτιμάτε σε άνδρες και γυναίκες;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
Άντρας με κοντό
10
52,63%
Άντρας με ενδιάμεσο
2
10,53%
Άντρας με μακρύ
2
10,53%
Άντρας καραφλός ή με ξυρισμένο κεφάλι
1
5,26%
Άντρας να 'ναι κι ό,τι να'ναι
3
15,79%
Γυναίκα με κοντό
2
10,53%
Γυναίκα με ενδιάμεσο
2
10,53%
Γυναίκα με μακρύ
8
42,11%
Γυναίκα καραφλή ή με ξυρισμένο κεφάλι
0
0%
Γυναίκα να 'ναι κι ό,τι να'ναι
0
0%
Προτιμώ εξωγήινους, σκύλους, γαϊδούρια κτλ
3
15,79%

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 16:09, 12-05-08:

Εμένα μ' αρέσουν οι άντρες με κοντό/ενδιάμεσο , αλλά ο δικός μου δε λέει να κουρευτεί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 16:14, 12-05-08:

Κοντό / ενδιάμεσο!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 16:28, 12-05-08:

Κάθε μήκος έχει την χάρη του.. και το μακρύ έχει και το προσόν πως μπορείς να το ..τραβάς!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 16:34, 12-05-08:

Ωραία, θα του το τραβάω μέχρι να απηυδήσει και να πάει για κούρεμα!!!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 16:40, 12-05-08:

το μεσαίο ειναι το αγαπημένο μου.... φυσικά ο συντροφός μου μου αρέσει είτε με μεσαίου μήκους είτε με κοντο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 20:27, 12-05-08:

βασικά μου αρέσουν άντρες με μακρύ μαλλί αλλα δε πάει σε όλους!
Το σημαντικό είναι ο άλλος να έχει προσωπικότητα, το μαλλί δε παίζει κ τόσο ρόλο!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 20:31, 12-05-08:

Όσο πιο μακρύ(Το μαλλί), τόσο το καλύτερο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:35, 12-05-08:

Ψήφισα μακρύ, αν και στην πράξη μου αρέσει από κοντό "αφράτο" (το λιγότερο) μέχρι τους ώμους (το περισσότερο).
Το πολύ μακρύ το βρίσκω εξίσου αντισεξουαλικό με το πολύ κοντό.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 20:36, 12-05-08:

Εμένα μου αρέσουν συνήθως οι άντρες με κοντό/ ενδιάμεσο. Ένας πρώην μου βέβαια είχε μακρύ μαλλί (μέχρι τον ώμο περίπου) και του πήγαινε πολύ. Δεν μπορώ να τον φανταστώ με κοντό γιατί έχει στρογγυλό πρόσωπο και δε θα του πηγαίνει.

Παρόλα αυτά δε θα κολλήσουμε εκεί. Απλά μάλλον προτιμώ το κλασικό μήκος που έχουν οι περισσότεροι. Έχω μία φίλη που θέλει μακρυμάλλη οπωσδήποτε!! Είναι κρίμα να μη δίνεις μια ευκαιρία στον άλλον μόνο και μόνο επειδή δεν έχει μακριά ή κοντά μαλλιά.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 20:40, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από fielda
Έχω μία φίλη που θέλει μακρυμάλλη οπωσδήποτε!! Είναι κρίμα να μη δίνεις μια ευκαιρία στον άλλον μόνο και μόνο επειδή δεν έχει μακριά ή κοντά μαλλιά.
Κοίτα και εγώ θέλω μακρυμάλληδες, έχουν άλλη ομορφιά. Αλλά το μαλλί είναι κάτι που αλλάζει. Εν ανάγκη τον πιέζεις να το αφήσει να μακρύνει με εκβιασμούς και απειλές κάθε είδους.
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 20:42, 12-05-08:

...ή τον βαζεις να κανει extension βρε αδελφε !
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 20:48, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Jesus ate your cake
...ή τον βαζεις να κανει extension βρε αδελφε !
Σωστός!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 20:49, 12-05-08:

Εμας μας ρωτησε κανεις ;
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 20:52, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Εμας μας ρωτησε κανεις ;
Αν θέλετε μακρύ μαλλί;
Γιατί όχι;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:54, 12-05-08:

Αν η γυναικα δεν εχει μακρυ μαλλι.....

Με καπιες εξερεσεις φυσικα...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 21:15, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Αν θέλετε μακρύ μαλλί;
Γιατί όχι;
Καλα ειναι δε λεω, ..αλλα ειναι ευκολο να κουρασει. Δεν ειναι πρακτικο, ζεστενεσαι πολυ, θες 2-3 ωρες ετοιμασια για να βγεις μεχρι να στεγνωσει απο το λουσιμο (ναι, πρεπει να αποφευγουμε το "μπιστολακι"), αν τα χεις ριχτα μπορει να μη βλεπεις τιποτα, αν τα χεις κοτσιδα μπορει να μη σου πανε, κλπ. Πολυ μικρη πρακτικοτητα οσο περισσοτερο μακραινουν...
Τουλαχιστον για μενα οταν μου ηταν πιο κατω απο τα πλευρα..
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 21:21, 12-05-08:

Καλα ειναι δε λεω, ..αλλα ειναι ευκολο να κουρασει. Δεν ειναι πρακτικο, ζεστενεσαι πολυ, θες 2-3 ωρες ετοιμασια για να βγεις μεχρι να στεγνωσει απο το λουσιμο (ναι, πρεπει να αποφευγουμε το "μπιστολακι"), αν τα χεις ριχτα μπορει να μη βλεπεις τιποτα, αν τα χεις κοτσιδα μπορει να μη σου πανε, κλπ. Πολυ μικρη πρακτικοτητα οσο περισσοτερο μακραινουν...
Ασε που ο φιλολογος σου μπορει να σε αποκαλεσει {και παρα την εμφανως αντρικη σωματικη σου διαπλαση} "κοπελιά" οταν του εισαι γυρισμενος πλατη
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 21:54, 12-05-08:

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 22:07, 12-05-08:

Δεν έχω και πρόβλημα αλλά όσο να ναι με μερικούς μακρυμάλληδες κάτι παθαίνω...Ένας πρωην μου είχε μακρύ μαλλί με υπέροχες φυσικές μπούκλες. Σαν πρίγκιπας ήταν! Aααααχ! ( Στο μαλλί πάει το ανθρωπάκι. )
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 22:09, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Δεν έχω και πρόβλημα αλλά όσο να ναι με μερικούς μακρυμάλληδες κάτι παθαίνω...Ένας πρωην μου είχε μακρύ μαλλί με υπέροχες φυσικές μπούκλες. Σαν πρίγκιπας ήταν! Aααααχ! ( Στο μαλλί πάει το ανθρωπάκι. )
Αυτά είναι!
Περιγραφή του τέλειου μαλλιού. Βάβαια, προτιμώ το ατιμέλητο, αχτένιστο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους