Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,310 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαλλιά: Πρότυπα ομορφιάς για άνδρες και γυναίκες

Ποιο στυλ μαλλιών προτιμάτε σε άνδρες και γυναίκες;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
Άντρας με κοντό
10
55,56%
Άντρας με ενδιάμεσο
2
11,11%
Άντρας με μακρύ
1
5,56%
Άντρας καραφλός ή με ξυρισμένο κεφάλι
1
5,56%
Άντρας να 'ναι κι ό,τι να'ναι
3
16,67%
Γυναίκα με κοντό
1
5,56%
Γυναίκα με ενδιάμεσο
2
11,11%
Γυναίκα με μακρύ
7
38,89%
Γυναίκα καραφλή ή με ξυρισμένο κεφάλι
0
0%
Γυναίκα να 'ναι κι ό,τι να'ναι
0
0%
Προτιμώ εξωγήινους, σκύλους, γαϊδούρια κτλ
3
16,67%

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 16:09, 12-05-08:

Εμένα μ' αρέσουν οι άντρες με κοντό/ενδιάμεσο , αλλά ο δικός μου δε λέει να κουρευτεί

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 16:14, 12-05-08:

Κοντό / ενδιάμεσο!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 16:28, 12-05-08:

Κάθε μήκος έχει την χάρη του.. και το μακρύ έχει και το προσόν πως μπορείς να το ..τραβάς!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 16:34, 12-05-08:

Ωραία, θα του το τραβάω μέχρι να απηυδήσει και να πάει για κούρεμα!!!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:40, 12-05-08:

το μεσαίο ειναι το αγαπημένο μου.... φυσικά ο συντροφός μου μου αρέσει είτε με μεσαίου μήκους είτε με κοντο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 20:27, 12-05-08:

βασικά μου αρέσουν άντρες με μακρύ μαλλί αλλα δε πάει σε όλους!
Το σημαντικό είναι ο άλλος να έχει προσωπικότητα, το μαλλί δε παίζει κ τόσο ρόλο!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 20:31, 12-05-08:

Όσο πιο μακρύ(Το μαλλί), τόσο το καλύτερο

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:35, 12-05-08:

Ψήφισα μακρύ, αν και στην πράξη μου αρέσει από κοντό "αφράτο" (το λιγότερο) μέχρι τους ώμους (το περισσότερο).
Το πολύ μακρύ το βρίσκω εξίσου αντισεξουαλικό με το πολύ κοντό.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 20:36, 12-05-08:

Εμένα μου αρέσουν συνήθως οι άντρες με κοντό/ ενδιάμεσο. Ένας πρώην μου βέβαια είχε μακρύ μαλλί (μέχρι τον ώμο περίπου) και του πήγαινε πολύ. Δεν μπορώ να τον φανταστώ με κοντό γιατί έχει στρογγυλό πρόσωπο και δε θα του πηγαίνει.

Παρόλα αυτά δε θα κολλήσουμε εκεί. Απλά μάλλον προτιμώ το κλασικό μήκος που έχουν οι περισσότεροι. Έχω μία φίλη που θέλει μακρυμάλλη οπωσδήποτε!! Είναι κρίμα να μη δίνεις μια ευκαιρία στον άλλον μόνο και μόνο επειδή δεν έχει μακριά ή κοντά μαλλιά.

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 20:40, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από fielda
Έχω μία φίλη που θέλει μακρυμάλλη οπωσδήποτε!! Είναι κρίμα να μη δίνεις μια ευκαιρία στον άλλον μόνο και μόνο επειδή δεν έχει μακριά ή κοντά μαλλιά.
Κοίτα και εγώ θέλω μακρυμάλληδες, έχουν άλλη ομορφιά. Αλλά το μαλλί είναι κάτι που αλλάζει. Εν ανάγκη τον πιέζεις να το αφήσει να μακρύνει με εκβιασμούς και απειλές κάθε είδους.

Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jesus ate your cake
H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε στις 20:42, 12-05-08:

...ή τον βαζεις να κανει extension βρε αδελφε !

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 20:48, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Jesus ate your cake
...ή τον βαζεις να κανει extension βρε αδελφε !
Σωστός!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 20:49, 12-05-08:

Εμας μας ρωτησε κανεις ;

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 20:52, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Εμας μας ρωτησε κανεις ;
Αν θέλετε μακρύ μαλλί;
Γιατί όχι;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:54, 12-05-08:

Αν η γυναικα δεν εχει μακρυ μαλλι.....

Με καπιες εξερεσεις φυσικα...

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 21:15, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Αν θέλετε μακρύ μαλλί;
Γιατί όχι;
Καλα ειναι δε λεω, ..αλλα ειναι ευκολο να κουρασει. Δεν ειναι πρακτικο, ζεστενεσαι πολυ, θες 2-3 ωρες ετοιμασια για να βγεις μεχρι να στεγνωσει απο το λουσιμο (ναι, πρεπει να αποφευγουμε το "μπιστολακι"), αν τα χεις ριχτα μπορει να μη βλεπεις τιποτα, αν τα χεις κοτσιδα μπορει να μη σου πανε, κλπ. Πολυ μικρη πρακτικοτητα οσο περισσοτερο μακραινουν...
Τουλαχιστον για μενα οταν μου ηταν πιο κατω απο τα πλευρα..

Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jesus ate your cake
H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε στις 21:21, 12-05-08:

Καλα ειναι δε λεω, ..αλλα ειναι ευκολο να κουρασει. Δεν ειναι πρακτικο, ζεστενεσαι πολυ, θες 2-3 ωρες ετοιμασια για να βγεις μεχρι να στεγνωσει απο το λουσιμο (ναι, πρεπει να αποφευγουμε το "μπιστολακι"), αν τα χεις ριχτα μπορει να μη βλεπεις τιποτα, αν τα χεις κοτσιδα μπορει να μη σου πανε, κλπ. Πολυ μικρη πρακτικοτητα οσο περισσοτερο μακραινουν...
Ασε που ο φιλολογος σου μπορει να σε αποκαλεσει {και παρα την εμφανως αντρικη σωματικη σου διαπλαση} "κοπελιά" οταν του εισαι γυρισμενος πλατη

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 21:54, 12-05-08:

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 22:07, 12-05-08:

Δεν έχω και πρόβλημα αλλά όσο να ναι με μερικούς μακρυμάλληδες κάτι παθαίνω...Ένας πρωην μου είχε μακρύ μαλλί με υπέροχες φυσικές μπούκλες. Σαν πρίγκιπας ήταν! Aααααχ! ( Στο μαλλί πάει το ανθρωπάκι. )

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 22:09, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Δεν έχω και πρόβλημα αλλά όσο να ναι με μερικούς μακρυμάλληδες κάτι παθαίνω...Ένας πρωην μου είχε μακρύ μαλλί με υπέροχες φυσικές μπούκλες. Σαν πρίγκιπας ήταν! Aααααχ! ( Στο μαλλί πάει το ανθρωπάκι. )
Αυτά είναι!
Περιγραφή του τέλειου μαλλιού. Βάβαια, προτιμώ το ατιμέλητο, αχτένιστο

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 00:28, 13-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
αχ...εμένα είχε ίσιο, ολόισιο ξανθό μαλλί μέχρι τη μέση χαμηλά.... πολύ ωραίο ομολογουμένως...αν και είχε κ τη ψαλίδα του...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 04:13, 17-05-08:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:17, 17-05-08:

Βασικά στον κάθε άνθρωπο πάει κάτι διαφορετικό ότι κ να πω τώρα υπάρχουν άνθρωποι που τους πάει το μακρύ άλλοι που τους πάει το κοντό.

Ποιο μικρή μου άρεσε ποιο πολύ ένας άντρας με μακρύ μαλλί τώρα όχι ποια τόσο.

Παράθεση

kasmia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kasmia
H kasmia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H kasmia έγραψε στις 22:58, 17-05-08:

βασικά είναι το θέμα τι αρέσει στον καθένα... για αλλαγή καλό είναι ο άντρας να τα έχει πότε κοντά πότε μακριά!αρκεί να μην είναι άσπρα ή άλουστα...

Παράθεση

Αριελ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αριελ
H Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Αριελ έγραψε στις 16:33, 13-06-08:

παιδια μου εμενα μου αρεσει το κοντο ενδιαμεσο στον αντρα γιατι δυσκολα θα βρεις εναν αντρα που εχει μακρυ μαλλι και ειναι ωραιο,και οχι λαδωμενο και απεριποιητο..
π.χ. Ο σογιερ απτο LOST εχει μακρυ θειικο μαλλι αλλα 850ανθρωπους να του το φτιαχνουν

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:36, 13-06-08:

Το ημίμακρο με δυσκολεύει.
Δεν αντέχω του Παπακαλιάτη, αλλά λατρεύω του McDreamy...

Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LaLuna
H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε στις 15:53, 25-06-08:

αν και ψηφησα κοντο...
νομιζω οτι το μαλλι καθοριζεται απο το στιλ του καθε αντρα

Παράθεση

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕΥΑ!
H ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Designer . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ΕΥΑ! έγραψε στις 09:12, 08-07-08:

Κορίτσιαααα ετσι όπως έχουμε γίνει άντρας να ΄ναι κ όπως να 'ναι.... Εντάξει δν είπαμε κουτσός - κ με γυάλινο μάτι αλλα οκ... ας έχει ότι μαλλί θέλει!! Αν κ το μακρύ δν το πάω.. το πολύ πολύ να τον κούρευα στον ύπνο!!!

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 11:57, 29-09-08:

Το dye for: Blondes really do have more fun as study reveals women with lighter hair have more confidence

It has long been reckoned that blondes have more fun - but now they are thought to be more confident and amorous too.
Scientists claim their research shows that bleaching hair does wonders for a woman's self-image.

They feel more attractive, more likely to ask someone out on a date and become more adventurous in the bedroom.
This increased confidence does not just affect a woman's love life. They find it easier to summon the courage to approach their boss and ask for a pay rise after colouring their hair blonde.
Bottle blondes are also more likely to complain at unfair treatment and more inclined to put their foot down with friends and relatives, according to the study into the effects of hair dyeing on mood.The research could help explain the success and allure of stars from Marilyn Monroe and Lana Turner to Jessica Simpson and Kim Cattrall.

While lighter locks lifted mood the most, other changes of hair colour also gave women a boost. Mark Sergeant, who carried out the research at Nottingham Trent University, asked more than 200 women how they felt before and after dyeing their hair.

...
Brunettes are also more likely to marry a millionaire, with research showing that around two thirds of the world's richest men have a brown-haired partner.

The good news for redheads is that they apparently have the best sex lives.

A study of hundreds of German women found those with red hair had more partners and had sex more often.
Πηγή

Παράθεση

Assyranta

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Assyranta
H Assyranta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Assyranta έγραψε στις 13:39, 29-09-08:

χμμ, υποστηρίζω μακράν το κοντό έως πολύ κοντό μαλλί στους άντρες...
Νομίζω πως έτσι διακρίνονται πολύ καλύτερα τα χαρακτηριστικά τους... από τη στιγμή που δε μπορούν να μακιγιαριστούν για να τα τονίσουν!! Στην περίπτωση όμως του μακρυμάλλη άντρα, όταν το διατηρεί περιποιημένο και ΚΑΘΑΡΟ κυρίως και με την προϋπόθεση ότι του πάει πάντα, το αποτέλεσμα μπορεί να ξεπεράσει κάθε προσδοκία.. Βλέπε Oliver Martinez στο Unfaithfull με την Diane Lane...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 29-09-08 στις 14:27. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish!
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 20:49, 29-09-08:

Κοντό αλλά όχι πολύ... Να μπορούν να μπλέκονται τα δάχτυλά μου μέσα

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 20:52, 29-09-08:

Εμένα ως τα 22-23 μου άρεσαν οι μαλλιάδες. Όχι τόσο οι καθαροί και περιποιημένοι αλλά οι τελείως hopeless.Άλλαξαν οι καιροί και μάλλον μεγάλωσα. Πια μου αρέσουν αυτοί με τα πολύ κοντά μαλλιά. Πολύ πολύ κοντά.

Παράθεση

popitsa (Πηνελόπη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη popitsa
H Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H popitsa οσο ζω,μαθαινω.. έγραψε στις 21:17, 29-09-08:

Κ εγω θυμαμαι ενα διαστημα στα 16-17 μου,μου αρεσαν πολυ οι μακρυμαλληδες αλλα πλεον εχω κανει στροφη 360 μοιρων κ μου αρεσουν τα πολυ κοντα μαλλια γιατι δινουν αλλη γοητεια στον αντρα κ θα συμφωνησω πως τονιζονται τα χαρακτιριστικα!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:26, 29-09-08:

Επίσης, το ξυρισμένο κεφάλι δε με έχει τραβήξει ως τώρα... καταλαβαίνω μερικούς που το ξυρίζουν, αλλά αν δεν είναι προχωρημένη η τριχόπτωση (όχι ότι είναι απαραίτητο), προτιμώ να έχει ο άλλος καραφλίτσα...

Παράθεση

insomnia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη insomnia
H insomnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H insomnia έγραψε στις 22:45, 03-12-08:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.!!!!!
οντως..
μου εχει τυχει στην ταξη να εχουμε εναν καινουριο καθηγητη και να τα παρει με εναν μακρυμαλλη-συμμαθητη και του λεει''κοπελα μου τι μιλας ολη την ωρα?''
Λιωσαμε,,

Παράθεση

sisoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sisoula
H sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H sisoula έγραψε στις 19:38, 15-01-13:

Τι προτιμούν οι άντρες ; Πιο είναι πιο sexy; Κοντά ή μακριά μαλλιά στις γυναίκες;

Σημείωση:
Τα μηνύματα από 1 εως 35 προέρχονται από το θέμα "Ας μιλήσουμε για τρίχες!"
και τα μηνύματα 36 έως 58 προέρχονται από το θέμα "Γυναίκες με μακριά ή κοντά μαλλιά;".

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 16-01-13 στις 18:05. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:36, 15-01-13:

Ανάλογα με το πρόσωπο, σε μερικές πηγαίνουν και τα δύο, σε άλλες όχι. Δεν τα έχω κόψει ποτέ πολύ κοντά, αλλά είμαι σίγουρη πως δεν θα μου πηγαίνουν καθόλου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:40, 15-01-13:

αναλογα τι ταιριαζει στην καθεμια. προσωπικα πιστευω οτι σε λιγες γυναικες πανε τα πολυ κοντα μαλλια, εγω παντως δεν θα τα εκοβα ποτε κοντα, τα μακρια με αρεσουν πιο πολυ γενικοτερα και εχεις πιο πολλες επιλογες στο πως να τα φτιαξεις

Παράθεση

sisoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sisoula
H sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H sisoula έγραψε στις 21:24, 15-01-13:

Κάποιοι υποστηρίζουν ότι το μαλλί πάει με το στήθος..

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 22:37, 15-01-13:

Ε? Πρώτη φορά το ακούω αυτό και μου φαίνεται τελείως λάθος. Δηλαδή αν έχει μια ένα κεφάλι σαν αβγό, θα πρέπει να τα κόψει κοντά για να ταιριάζουν με τα βυζιά της?

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 23:11, 15-01-13:

μακρια μαλλια 4 ever!!! Εγω προτιμω τα μακρια μαλλια...

Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 23:15, 15-01-13:

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 23:28, 15-01-13:

Ναι, ευχαριστώ πολύ, αυτή είναι όμορφη και όταν ξυπνάει. Μιλάμε για τους απλούς ανθρώπους...

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 23:35, 15-01-13:

Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 23:53, 15-01-13:

και εμεις οι ομορφοι απλοι ειμαστενυστα

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:43, 16-01-13:

Τα κοντά μαλλιά είναι απαίσια. Δε μ'αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΚΑΜΙΑ.
Μακριά ρε.

Παράθεση

hurricane (supergirl)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη hurricane
H supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H hurricane έγραψε στις 01:02, 16-01-13:

τα κοντά για τα κορίτσια θέλουν περισσότερη προσοχή πάντως. και παίρνουν και περισσότερο χρόνο στο να τα φτιάξεις.

Και γω τα ίδια με εσάς έλεγα αλλά πλέον νομίζω ότι σε μερικές ίσως το κοντό πάει καλύτερα.

Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,221 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 01:10, 16-01-13:

Εμένα το μακρύ δεν μου πάει καθόλου. Μακρύ λέγοντας να φτάνει στην πλάτη. Καθόλουυυ.
Μακρύ καρέ φου του γου. Τρες σικ.

Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 01:29, 16-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Δαλιδά
Εμένα το μακρύ δεν μου πάει καθόλου. Μακρύ λέγοντας να φτάνει στην πλάτη. Καθόλουυυ.
Μακρύ καρέ φου του γου. Τρες σικ.
θα συμφωνησω με το καρε...θυμιζει μουλεν ρουζ αλλης εποχης.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 01:35, 16-01-13:

Τα είχα κόψει πολύ κοντά, και τώρα τα έχω μακριά.
Ωραίο το κοντό μαλλί, αλλά μετά από 2 μήνες γίνεται απαίσιο, και αν δεν θέλεις να το ξανακόψεις, εξίσου απαίσια είναι και η μεταβατική φάση μεταξύ κοντού-κοντού και καρέ. Δείχνει ωραίο στην αρχή όμως, ειδικά σε μερικές.

Και αν λέτε για μακρύύύύ μαλλί αγόρια, αλλά να σας έρθει καμία με μαλλί μέχρι το στήθος και ψαλίδα μέχρι την ρίζα, και μία με ένα περιποιημένο καρέ, να δω ποια θα προτιμήσετε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους