Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,121 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα δεχόσασταν να έχετε γυναικολόγο το γονέα σας;

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 08:41, 12-10-13:

Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι σχετικό - άσχετο?
Αν ήταν η μητέρα σας γυναικολόγος, θα δεχόσασταν να σας εξετάσει? Ή θα προτιμούσατε ξένο/ξένη γιατρό? (Αν ήταν ο πατέρας σας, καλύτερα να μη ρωτήσω καν).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 19:36, 12-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν ήταν η μητέρα σας γυναικολόγος, θα δεχόσασταν να σας εξετάσει? Ή θα προτιμούσατε ξένο/ξένη γιατρό? (Αν ήταν ο πατέρας σας, καλύτερα να μη ρωτήσω καν).

Από 17+ ετών δεν θα είχα θέμα. Πιο πριν θα είχαμε ανάκριση και δεν ξέρω και εγώ τι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 18:42, 13-10-13:

Όχι δεν θα δεχόμουν με τίποτα. Είναι κάπως περίεργο και άβολο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:59, 13-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
Από 17+ ετών δεν θα είχα θέμα. Πιο πριν θα είχαμε ανάκριση και δεν ξέρω και εγώ τι.
Δεν το εννοώ έτσι. Συζητώ την περίπτωση που δεν υπάρχει θέμα "ανάκρισης" ή "μυστικού" ή κάτι άλλου.
Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Όχι δεν θα δεχόμουν με τίποτα. Είναι κάπως περίεργο και άβολο.
Αυτή είναι και η πιο συνηθισμένη απάντηση που έχω ακούσει σε όποια παρόμοια συζήτηση έτυχα. Η μητέρα της κοπέλας μου είναι γυναικολόγος και κάπου πριν τα 16 (ξέροντας ότι η κόρη της είχε πάρει το βάπτισμα του πυρός) της είπε ότι πρέπει να εξεταστεί. Της έδωσε το δικαίωμα να διαλέξει γιατρό και η κοπέλα (ύστερα και από κάποια δική μου πίεση ομολογώ) επέλεξε τη μητέρα της. Αισθάνθηκε όμως πολύ άβολα και κάποιες στιγμές, παρά το ότι δεν είχε κάτι να κρύψει και η μητέρα της φέρθηκε υπέροχα και με τρυφερότητα, ήθελε να ανοίξει η Γη να την καταπιεί. Βέβαια, αυτό το ένοιωσε μόνο την πρώτη φορά και τις επόμενες ήταν όλα απολύτως κανονικά (και πολύ οικονομικά).

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 20:33, 13-10-13:

Εε..Την μαμά μου ναι...Τον πατέρα μου με τίποτα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 01:53, 28-10-13:

Αν ηταν η μανα μου ,ναι,βεβαια.Εξαλλου εχουμε οικειοτητα.
Αν παλι ηταν ο πατερας μου,δεν το νομιζω.Οπως και να χει,θα νιωθα αβολα

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 19:45, 02-11-13:

Με τίποτα! Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται και άλλες κοπέλες λένε "ναι". Ούτε θεία μου, ούτε νονά μου, ούτε καμία/κανένας που να βλέπω εκτός ιατρείου και να μιλάμε για άσχετα λες και δεν τρέχει τίποτα που κάθε λίγους μήνες με πασπατεύει εκεί κάτω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 22:29, 02-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν ήταν η μητέρα σας γυναικολόγος, θα δεχόσασταν να σας εξετάσει? Ή θα προτιμούσατε ξένο/ξένη γιατρό?Αν ήταν ο πατέρας σας
πατέρας σας
πατέρας σας
πατέρας σας...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vivian. : 02-11-13 στις 22:33.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 22:31, 02-11-13:

μόνο αν είχα κάποιο σοβαρό θέμα θα πήγαινα σε γονέα γυναικολόγο γτ θα ήμουν σίγουρη ότι θα με φρόντιζαν. Αλλά γενικά όχι. Για πατέρα ειδικά, δε το συζητώ.. τέρμα άβολο! ευτυχώς δε χρειάστηκε να μπω σε τέτοιο δίλημμα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Evaki_555

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους