Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,684 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 384 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιοι στόχοι και ευχές πραγματοποιήθηκαν τελικά το 2013 ;

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:11, 25-12-13:

Πέρυσι για το 2013 είχα πει:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Υγεία, λεφτά και καλή τύχη.
Φέτος θα πω το ίδιο, γιατί είναι καλό να ζητάς λίγα.
Υγεία λοιπόν, λεφτά και καλή τύχη! 8)
[ειδικά το τελευταίο].

απολογισμός του 13. ήταν πολύ πολύ πολύ γεμάτη χρονιά. ήρθαν πράγματα από το πουθενά που δεν ήταν καν στα σχέδιά μου, οπότε θεωρώ ότι ήταν μια αρκετά καλή χρονιά, και είχε τα πάντα, νέες εμπειρίες, ευκαιρίες, νέα πρόσωπα, φίλους, γέλιο, κλάμα, πίεση, τρέξιμο. ήταν όμορφα πάντως. :ρ

Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα βασίζεται στο αντικειμενο συζήτησης Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2013 ) και όχι μόνο!
Τώρα που τελειώνει το 2013 ' τελικά οι στόχοι σας, οι ευχές, τα όνειρά σας, που ειχατε στις αρχές του έτους πραγματοποιήθηκαν ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 29-12-13 στις 00:30. Αιτία: προσθήκη σημείωσης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 674 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε: στις 23:13, 25-12-13:

Βλέπω τους περσινούς μου στόχους και θέλω να κλάψω.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O dodosr21 έγραψε: στις 09:42, 26-12-13:

Υγεια να εχουμε και τα αλλα ολα θα ερθουν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε: στις 04:13, 29-12-13:

Δε καταφερα να κοψω το αλκοολ,ουτε το καπνισμα.παμε για το '14.
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 17:56, 29-12-13:

Κατάφερα πολλά πραγματα το '13, γενικά ήταν πολύ γεμάτη χρονιά και είμαι ευχαριστημένη με τον εαυτό μου.. Εύχομαι μόνο το '14 να είναι πάλι έτσι γεμάτο!!
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 18:11, 29-12-13:

ΤΟ 2013 ήταν υπέροχη χρονιά!!!
Θα μου λείψει άπειρο!!!
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 19:10, 29-12-13:

2013: Οκ τα καλύτερα έρχονται εκει που δεν το περιμένεις. Για αλλού πήγαινα, άλλου πήγα με αποκορύφωμα ενα ταξιδακι στη Γαλλία μέσα Απριλίου με δημιουργία πολυ καλών φίλων ακόμη και πέρα απο τον Ατλαντικο. Κατα τα αλλα το καλοκαίρι εν όψεις προετοιμασίας των πανελληνίων ήταν λιγο σάπιο αλλα οκ. Ωραία χρόνια το 2013! Γεμάτη! Αντε καλο 2014!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια