Ποιοι στόχοι και ευχές πραγματοποιήθηκαν τελικά το 2013 ;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πέρυσι για το 2013 είχα πει:

Υγεία, λεφτά και καλή τύχη. :D

Φέτος θα πω το ίδιο, γιατί είναι καλό να ζητάς λίγα.
Υγεία λοιπόν, λεφτά και καλή τύχη! 8)
[ειδικά το τελευταίο].


απολογισμός του 13. ήταν πολύ πολύ πολύ γεμάτη χρονιά. ήρθαν πράγματα από το πουθενά που δεν ήταν καν στα σχέδιά μου, οπότε θεωρώ ότι ήταν μια αρκετά καλή χρονιά, και είχε τα πάντα, νέες εμπειρίες, ευκαιρίες, νέα πρόσωπα, φίλους, γέλιο, κλάμα, πίεση, τρέξιμο. ήταν όμορφα πάντως. :ρ



Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα βασίζεται στο αντικειμενο συζήτησης Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2013 ) και όχι μόνο!
Τώρα που τελειώνει το 2013 ' τελικά οι στόχοι σας, οι ευχές, τα όνειρά σας, που ειχατε στις αρχές του έτους πραγματοποιήθηκαν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Βλέπω τους περσινούς μου στόχους και θέλω να κλάψω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Υγεια να εχουμε και τα αλλα ολα θα ερθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Δε καταφερα να κοψω το αλκοολ,ουτε το καπνισμα.παμε για το '14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Κατάφερα πολλά πραγματα το '13, γενικά ήταν πολύ γεμάτη χρονιά και είμαι ευχαριστημένη με τον εαυτό μου.. Εύχομαι μόνο το '14 να είναι πάλι έτσι γεμάτο!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ΤΟ 2013 ήταν υπέροχη χρονιά!!!
Θα μου λείψει άπειρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
2013: Οκ τα καλύτερα έρχονται εκει που δεν το περιμένεις. Για αλλού πήγαινα, άλλου πήγα με αποκορύφωμα ενα ταξιδακι στη Γαλλία μέσα Απριλίου με δημιουργία πολυ καλών φίλων ακόμη και πέρα απο τον Ατλαντικο. Κατα τα αλλα το καλοκαίρι εν όψεις προετοιμασίας των πανελληνίων ήταν λιγο σάπιο αλλα οκ. Ωραία χρόνια το 2013! Γεμάτη! Αντε καλο 2014!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top