Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,357 εγγεγραμμένα μέλη και 3,072,510 μηνύματα σε 94,418 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 818 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

nikos9631

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos9631
Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O nikos9631 its all about money έγραψε στις 21:20, 21-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από lolos

Σασ αρέσουν? με τι ρούχα πάνε ;
μην τα παιρνεις καθολουυυ. φτανει πια με αυτα τα airmax τα βλεπω και θελω να ξερασω! ελεος δηλαδη! παρε κανα αλλο παπουτσι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:33, 21-06-14:

Ισχύει. Και είναι αντικειμενικά άσχημο παπούτσι τα airmax και τα φοράνε όλοι, αλλά η ομορφιά είναι υποκειμενική.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:51, 21-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Ισχύει. Και είναι αντικειμενικά άσχημο παπούτσι τα airmax και τα φοράνε όλοι, αλλά η ομορφιά είναι υποκειμενική.
Γνώμες είναι αυτά. Απλά,εγώ πχ, δεν τα'χω για φιγούρα αλλά καθαρά για άθληση μπορώ να σου πω ότι είναι πάρα πολύ βολικά και ανθεκτικά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 00:29, 22-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από lolos

Σασ αρέσουν? με τι ρούχα πάνε ;

σαν σχεδιο ειναι πολυ ωραια κ μοδατα!το χρωμα οντως δεν ειναι κ πολυ ωραιο!!υποκειμενικο βεβαια αυτο!!
δν νομιζω οτι εχεις περιορισμο στο με τι θα τα φορεσεις!!φυσικα με φορμες η και με τζιν!αρκει χρωματικα να κινεισαι στα μαυρο-γκρι-λευκο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 09:27, 22-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Akatanomasty

Για κάτι τέτοιο τι θα λέγατε?
Tο έχω βάλει στο μάτι...

Akatanomasty είναι πάρα πολύ ωραίο το σορτσάκι! από που θα το πάρεις?

Παράθεση

lolos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lolos
Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lolos έγραψε στις 15:57, 22-06-14:

Δεν είναι μουσταρδί είναι καφέ απλά δεν βρίσκω ακριβώς την φωτογραφία!!!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 14:06, 23-06-14:

Κοίταξε να δεις, lolos, το airmax είναι ένα παπούτσι χάρμα για ορισμένες δραστηριότητες, ωστόσο αισθητικά οφείλουμε να δούμε πως δεν πρόκειται και για κομψοτέχνημα, ναι; Ίσως, εξαρτάται από την αισθητική του καθενός. Το είπαν και παραπάνω.

Στην προκειμένη η Nike για κάποιο λόγο θεώρησε ότι το να μιμηθεί το -κλασικό πλέον- Oxford μποτάκι Timberland βγάζοντάς το σε αθλητικό με παρόμοιο χρωματισμό θα ήταν μια καλή ιδέα. Σε ορισμένους άρεσε, σε άλλους όχι. Όπως συμβαίνει με όλα σε αυτή τη ζωή.

Αν εσένα σου αρέσουν, όλα καλά. Μένεις απλώς στη δεύτερη ερώτηση που λες: με τι ρούχα πάνε; Πάνε με ό,τι ρούχο σου ταιριάζει στο μάτι. Μαύρο πάντως σίγουρα. Εμένα αυτό το παπούτσι μου φαίνεται σαν να περνά κρίση ταυτότητας.

Με γεια σου κιόλας.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lolos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lolos
Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lolos έγραψε στις 15:05, 23-06-14:

Βασικά στο χρώμα είναι ίδια χαχαχα!!!Σας ευχαριστώ όλους!!!

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 18:46, 23-06-14:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DanaiPsa
H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε στις 21:02, 26-06-14:

Είμαι ψιλή με καστανόξανθα σγουρά μαλλιά, αδύνατη. Τι μαγιό θα μου πήγαινε; Μικρό μέγεθος στήθους, λεπτή μέση, φαρδαίνω στη λεκάνη. Οι μηροί μου είναι λίγο παχιοί. Τι μαγιό θα έπρεπε να αγοράσω;;;;; Ευχαριστώ πολύ όσους με συμβουλέψουν με ειλικρίνεια και............ ΚΑΛΗ επιτυχία με τις εξετάσεις!!!! (τους βαθμούς εννοώ)

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:29, 26-06-14:

Λατρεύω midi φουστες!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 21:48, 26-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Εγω ειμαι ακομα πιο περιεργη...ολες ειναι αισχος με αποκορυφωμα τις τελευταιες...-1 τλχ σε ολες....
(που στα διαλα τις βρηκες?!)

Οκ...ειδα καλυτερα την πρωτη που εχεις βαλει στο πρωτο ποστ...ε ενταξει, αυτη τρωγεται!
Συμφωνώ μαζί σου!!!Μονο η πρωτη μποτα ειναι ωραία!!!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:46, 26-06-14:

Αν εχεις μικρο στηθος, δεν ειναι ο, τι καλυτερο το στραπλες γιατι " πατικωνει". Θα σου προτεινα κανονικο απο πανω ενισχυμενο. Τα τριγωνακια καθονται επισης καλυτερα στις κοπελες με πλουσιο στηθος. Εσυ αφου εκει χανεις, εκει πρεπει να γεμισεις.
Οσο για το κατω μερος, εφοσον εισαι ανοιχτη, πρεπει να " κοψεις" . Τετοια τρικς κανουν τα μαγιω με κορδονακι στο πλαι. Επισης να ειναι λεπτεπιλεπτο( οχι χοντρο κορδονι, ουτε βρακα απο πισω).
Νομιζω ετσι θα πετυχεις συμμετρια.

Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DanaiPsa
H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε στις 23:05, 26-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αν εχεις μικρο στηθος, δεν ειναι ο, τι καλυτερο το στραπλες γιατι " πατικωνει". Θα σου προτεινα κανονικο απο πανω ενισχυμενο. Τα τριγωνακια καθονται επισης καλυτερα στις κοπελες με πλουσιο στηθος. Εσυ αφου εκει χανεις, εκει πρεπει να γεμισεις.
Οσο για το κατω μερος, εφοσον εισαι ανοιχτη, πρεπει να " κοψεις" . Τετοια τρικς κανουν τα μαγιω με κορδονακι στο πλαι. Επισης να ειναι λεπτεπιλεπτο( οχι χοντρο κορδονι, ουτε βρακα απο πισω).
Νομιζω ετσι θα πετυχεις συμμετρια.
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:21, 26-06-14:

Τί κάθεσε και ρωτάς το forum? Πήγαινε στα μαγαζιά με τις φίλες/τη μητέρα σου και δοκίμαζε μέχρι να βρεις τι σου ταιριάζει

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,745 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:46, 27-06-14:

Μόνο εγώ έχω σχέση μίσους με τις φούστες;

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 12:10, 27-06-14:

Eϊναι όντως πολύ ιδιαίτερες, αλλά για να τις βάλει κάποια τις συγκεκριμένες και να δείχνουν όμορφες, πρέπει να είναι ψηλή και με πολύ καλές αναλογίες..

Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 414 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 12:43, 27-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Τελειότητα!! Πολύ πολύ καλό

Εγώ πάλι έχω μπει σε mood παπουτσοαγορών και είμαι μεταξύ αυτών:

Πήρα ακριβώς τα ίδια vans την προηγούμενη εβδομάδα.
Είναι απλά τέλεια και άνετα αρκετά, οπότε θα σου έλεγα να πάρεις αυτά

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 13:28, 27-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από L0uk0umas
Eϊναι όντως πολύ ιδιαίτερες, αλλά για να τις βάλει κάποια τις συγκεκριμένες και να δείχνουν όμορφες, πρέπει να είναι ψηλή και με πολύ καλές αναλογίες..
midi φούστες!
Δε νομίζω ότι χρειάζεται να είσαι ιδιαίτερα ψηλή για να τις βάλεις. Άνετα τις φορά μία κοπέλα μέτριου ύψους με τακουνάκι.
Ως προς τις αναλογίες, στο συγκεκριμένο στυλ φούστας νομίζω πως είναι σημαντικό να έχεις λεπτή μέση.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:20, 29-06-14:

Λοιπόν,
μου χάρισε η αδερφή μου ένα λευκό φόρεμα στράπλες ασύμμετρο από μαγαζί με Κινέζικα ρούχα. Επειδή δεν μου αρέσει το λευκό, το άλλαξα και το πήρα σε σκούρο μπλε. Βρε μανία όλοι/ες να μου χαρίζουν λευκά φορέματα και να τα αλλάζω με μαύρο ή μπλε; Το καλά είναι πάντως ότι λόγω των γενεθλίων μου στις 07-06 βρέθηκα με δύο ολοκαίνουρια φορέματα (που δέχτηκα ως δώρα) χωρίς να ξοδευτώ.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:03, 29-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από L0uk0umas
Καμία σχέση. Είμαι 1,60 και όχι με τέλειες αναλογίες και ενώ κι εγώ τις φοβόμουν, τελικά πάνε ακόμα και σε μένα. Και μάλιστα εγώ είχα βάλει και tutu-skirt με πάνινα παπουτσάκια, ούτε καν τακούνι, και είναι κομπλέ. Το μυστικό είναι να είναι τα 3/4 της γάμπας ακάλυπτα.
Αν είναι μίντι και φούστα ομπρέλα, κολακεύει σχεδόν όλα τα σώματα, ειδικότερα τους σωματότυπους αχλάδι (μεγάλη περιφέρεια-στενή μέση)
Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Λοιπόν,
μου χάρισε η αδερφή μου ένα λευκό φόρεμα στράπλες ασύμμετρο από μαγαζί με Κινέζικα ρούχα. Επειδή δεν μου αρέσει το λευκό, το άλλαξα και το πήρα σε σκούρο μπλε. Βρε μανία όλοι/ες να μου χαρίζουν λευκά φορέματα και να τα αλλάζω με μαύρο ή μπλε; Το καλά είναι πάντως ότι λόγω των γενεθλίων μου στις 07-06 βρέθηκα με δύο ολοκαίνουρια φορέματα (που δέχτηκα ως δώρα) χωρίς να ξοδευτώ.
Βρε μπλέ ή μαύρο καλοκαιριάτικα; Πάρε κανένα χρωματάκι, θα φτιάξει και η διάθεσή σου.
Το σκούρο μπλε μου φαίνεται πιο χειμωνιάτικο από το μαύρο για κάποιο λόγο, οπότε αν έπρεπε να διαλέξω, θα έπαιρνα το μαύρο.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 11:40, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Βρε μπλέ ή μαύρο καλοκαιριάτικα; Πάρε κανένα χρωματάκι, θα φτιάξει και η διάθεσή σου.
Το σκούρο μπλε μου φαίνεται πιο χειμωνιάτικο από το μαύρο για κάποιο λόγο, οπότε αν έπρεπε να διαλέξω, θα έπαιρνα το μαύρο.
Ναι, έχεις δίκιο. Τα σκούρα χρώματα δεν είναι κατάλληλα για το καλοκαίρι, αλλά τα έχω συνηθίσει.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 12:30, 30-06-14:

πόσο τέλειο είναι αυτό το ολόσωμο;

οysho...

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:16, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
πόσο τέλειο είναι αυτό το ολόσωμο;

οysho...
Tα oysho έχουν ωραία εσώρουχα. Βασικά,όταν διακατέχομαι από παλιμπαιδισμό την ώρα που κάνω ψώνια αγοράζω αυτά τα σετάκια με τα εσώρουχα με τα σχεδιάκια. Είμαι λίιιιιιιγο γελοία,αλλά βολεύουν όταν είσαι αδιάθετη. Άκυρο.
Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Ψάχνω για κάποια ιστοσελίδα που να πουλάει κοσμήματα (φθηνά) γιατί παρουσιάζω έλλειψη καμία ιδέα;
Και άλλη μία ερώτηση: Ποια είναι η γνώμη σας για φούστες στη γραμμή αυτή;
Σε τι σιλουέτες πάει κυρίως. Γιατί λόγω καμπύλων δυσκυλέυομαι γενικά με κάθε ρούχο και δεν ξέρω.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,015 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 14:55, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Tα oysho έχουν ωραία εσώρουχα.
Για μικρά μεγέθη.
Και δεν αναφέρομαι σε καμπύλες, αναφέρομαι σε μέγεθος στήθους. Τίποτα δεν μου κάνει εκεί μέσα χωρίς να φαίνομαι ότι θα πάω για φωτογράφηση στο Playboy μετά.

Κορίτσια, θέλω να πάρω ολόσωμο μαγιό φέτος, έχετε να προτείνετε κάτι?

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:14, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Για μικρά μεγέθη.
Και δεν αναφέρομαι σε καμπύλες, αναφέρομαι σε μέγεθος στήθους. Τίποτα δεν μου κάνει εκεί μέσα χωρίς να φαίνομαι ότι θα πάω για φωτογράφηση στο Playboy μετά.
Κορίτσια, θέλω να πάρω ολόσωμο μαγιό φέτος, έχετε να προτείνετε κάτι?
Στα σουτιέν ούτε και΄γω βρίσκω.Σε εσώρουχα αναφερόμουν βασικά.
Για τα ολόσωμα ψάξε στο ίντερνετ τιμές και μαγιώ φυσικά αφού είναι καλές τιμές ως επί το πλήστον. Αναφορικά βρήκα αυτό, αυτό και
αυτό. Το τελευταίο είναι πιο τσιμπημένο στην τιμή του, αλλά έχει ωραίο σχέδιο και εφόσον δεν παίρνω κάθε χρόνο καινούριο μαγιώ..βγάζει τα λεφτά του αν είναι καλής ποιότητας (που αυτά τα δύο σάιτ έχουν ποιότητα).

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,745 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 15:16, 30-06-14:

Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα ολόσωμα μαγιό;

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:19, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εμένα μου αρέσουν. Γούστα είναι αυτά γενικά είμαστε πιο συνηθισμένοι στα μπικίνι αλλά θεωρώ πιο ωραία τα ολόσωμα και χαίρομαι που ξαναέκαναν εμφάνιση στο προσκήνιο.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,015 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:37, 30-06-14:

Εξαρτάται το σχέδιο, και γω πολύ εκλεκτική είμαι.

Παράθεση

Akatanomasty

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akatanomasty
H Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H Akatanomasty (Eruanne) έγραψε στις 19:53, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Εξαρτάται το σχέδιο, και γω πολύ εκλεκτική είμαι.

Όχι και ό,τι καλύτερο μπόρεσα να βρω, αλλά σαν σχέδιο πώς σου φαίνεται??

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  one piece swimsuit.jpg
Εμφανίσεις:  67
Μέγεθος:  78,8 KB  
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:35, 30-06-14:

εμένα παρόλο που μου αρέσουν πάντα μπικίνι φοράω...δεν ξέρω γιατί

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 21:01, 30-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Akatanomasty
Όχι και ό,τι καλύτερο μπόρεσα να βρω, αλλά σαν σχέδιο πώς σου φαίνεται??
Ωραίο. Αλλά αν στο πλάι δεν είναι άσπρο αλλά φαίνεται κοιλίτσα πρέπει να έχεις το κορμί της Beyonce για να δείξει ωραίο πάνω σου νομίζω.

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 861 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 04:24, 01-07-14:

Εγώ θέλω το κάτω μέρος απότο μαγιώ στα πλαινά να είναι φαρδύ, σαν αυτό . Όσες έχετε γυρίσει στην αγορά, κυκλοφορούν σε τέτοια στυλ κομμάτια; Κάπου είχα δεί κάτι αντίστοιχο σε ένα κατάλογο από τα calzedonia.

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 07:42, 01-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Εγώ θέλω το κάτω μέρος απότο μαγιώ στα πλαινά να είναι φαρδύ, σαν αυτό . Όσες έχετε γυρίσει στην αγορά, κυκλοφορούν σε τέτοια στυλ κομμάτια; Κάπου είχα δεί κάτι αντίστοιχο σε ένα κατάλογο από τα calzedonia.
έχω δει κάποια στα h&m. είναι όπως αυτό στην εικόνα και πίσω είναι συμμαζεμένο και όχι κοφτό τύπου brazil
κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο και δεν μπορώ να βρω..το είδα την προηγούμενη εβδομάδα στο h&m αλλά δεν είχα χρόνο να δοκιμάσω..το είχε σε μαύρο και σε ριγέ (άσπρη-μαύρη ρίγα)

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 861 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 08:43, 01-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από elena
έχω δει κάποια στα h&m. είναι όπως αυτό στην εικόνα και πίσω είναι συμμαζεμένο και όχι κοφτό τύπου brazil
κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο και δεν μπορώ να βρω..το είδα την προηγούμενη εβδομάδα στο h&m αλλά δεν είχα χρόνο να δοκιμάσω..το είχε σε μαύρο και σε ριγέ (άσπρη-μαύρη ρίγα)
Μου δίνεις ελπίδα, γιατί δεν πολυέχω όρεξη να φάω πολύ ώρα για μαγιό.

Πάντως πέρυσι που είχα πάει για να πάρω το σουτιέν του μαγιό, μόνο που δεν έκοψα το στήθος μου έτσι όπως συμπεριφερόταν η πωλήτρια για να τη βολέψω, και φοράω cup C προς D.

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 10:55, 01-07-14:

Μιας και λέτε για μαγιώ/εσώρουχα, να αναφέρω κάτι που μου κάνει φοβερή εντύπωση. Όποτε πάω να πάρω εσώρουχο (βρακί ) και πω ότι το μέγεθός μου είναι small, ΠΑΝΤΑ προσπαθούν να με πείσουν ότι αποκλείεται, θέλω τουλάχιστον medium. Εν τω μεταξύ είμαι 50 κιλά. Εγώ να επιμένω ότι όχι, το Μ θα μου είναι απλά τεράστιο και δεν έχω φορέσει ποτέ Μ. Το αντίθετο στα σουτιέν. Όποτε πω ότι θέλω cup C μου λένε "μα τι λέτε δεσποινίς, είστε το πολύ B". Αυτό μου έχει συμβεί επανειλημμένα στα χόντος, μιλάμε για επανειλημμένα όχι αηδίες.

Σε κάθε περίπτωση φοράω το μέγεθος που μου δίνουν, ανοίγω το παραβάν και αυτές ξινισμένα λένε "α ναι όντως...". Άρχισα να πιστεύω ότι τα χόντος προσλαμβάνουν μόνο ξινές πωλήτριες, που θέλουν όλες τις πελάτισες με μεγάλη περιφέρεια και χωρίς στήθος.

Αντίθετα στα ιντιμίσιμι οι πωλήτριες είναι πάντα αστέρια

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:23, 01-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από koukimanster
Αντίθετα στα ιντιμίσιμι οι πωλήτριες είναι πάντα αστέρια
Εγώ πάντως εδώ που μένω στα intimisimmi είναι αγενέστατες. Είχαμε πάει με μία φίλη μου να αγοράσει ένα σουτιέν η οποία έχει κόμπλεξ λόγω μεγάλου στήθους και πετάει η κοπέλα ένα σχόλιο του τύπου "Δεν έχουμε μεγάλα νούμερα και αμφιβάλλω να σου κάνει κάτι" και η φίλη μου μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _fairygirl_ : 01-07-14 στις 11:34.
Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 02:48, 02-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Εγώ πάντως εδώ που μένω στα intimisimmi είναι αγενέστατες. Είχαμε πάει με μία φίλη μου να αγοράσει ένα σουτιέν η οποία έχει κόμπλεξ λόγω μεγάλου στήθους και πετάει η κοπέλα ένα σχόλιο του τύπου "Δεν έχουμε μεγάλα νούμερα και αμφιβάλλω να σου κάνει κάτι" και η φίλη μου μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλε.
!!!!!!!!!! Ο Χριστός κι η παναγία! Χαλαρά θα της έλεγα "οκ βάλτα στον κ%λο σου τα νούμερα, ευχαριστώ, καλή συνέχεια :!:"

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 23:33, 06-07-14:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 07-07-14 στις 19:38. Αιτία: σμίκρυνση εικόνας
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 23:37, 06-07-14:

Απλά υπέροχη!

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster ή έγραψε στις 10:36, 07-07-14:

Μόνο τα μαύρα παπούτσια της πρώτης φωτο μου άρεσαν. Τα ρούχα μου φαίνεται ότι δεν την κολακεύουν καθόλου, κάθονται περίεργα πάνω της. Άλλα είναι πολύ μακριά, άλλα είναι πολύ κοντά/στενά. Ούτε τα ρούχα σα ρούχα μου άρεσαν

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,776 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:44, 07-07-14:

Πολύ μ'αρέσει αυτό το στυλάκι. Πουκάμισο, ψηλόμεσο σορτς.
Αλλά όχι για εμένα.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster ή έγραψε στις 13:02, 07-07-14:

Μιλάμε αυτό το στυλ, με vans και κοντές frilly socks, το φοράνε ΟΛΕΣ στην Αγγλία. Όταν λέμε όλες, εννοούμε όλες.Όπου κι αν κοιτάξεις, δεκάδες παρέες κορίτσια ντυμένες ΙΔΙΕΣ.

Αφενός είναι αρκετά αστείο στυλ κατ' εμέ (προσωπικά δε μ' αρέσει δλδ αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα) και αφετέρου η τόση ομοιομορφία και το ότι το ακολουθούν και κοπέλες που δεν τις κολακεύει καθόλου (πχ πολύ γεμάτες ή υπερβολικά λεπτές) το κάνει έξτρα αστείο.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 14:58, 07-07-14:

Μόνο τα μαύρα παπούτσια της πρώτης φωτο μου άρεσαν. Τα ρούχα μου φαίνεται ότι δεν την κολακεύουν καθόλου, κάθονται περίεργα πάνω της. Άλλα είναι πολύ μακριά, άλλα είναι πολύ κοντά/στενά. Ούτε τα ρούχα σα ρούχα μου άρεσαν
Γούστα είναι αυτά! Εμένα μου άρεσαν. Ελπίζω να μη θυμώσει η Blake κι ο στυλίστας της!

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster ή έγραψε στις 18:00, 07-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
Γούστα είναι αυτά! Εμένα μου άρεσαν. Ελπίζω να μη θυμώσει η Blake κι ο στυλίστας της!
Κι εγώ το ελπίζω Βέβαια οκ αν με έβλεπε η καημένη η Blake θα μου έλεγε "πού πα ρε Καραμήτρο που σχολιάζεις κιόλας", αλλά οκ

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,776 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:05, 07-07-14:

Μιλάμε αυτό το στυλ, με vans και κοντές frilly socks, το φοράνε ΟΛΕΣ στην Αγγλία. Όταν λέμε όλες, εννοούμε όλες.Όπου κι αν κοιτάξεις, δεκάδες παρέες κορίτσια ντυμένες ΙΔΙΕΣ.

Αφενός είναι αρκετά αστείο στυλ κατ' εμέ (προσωπικά δε μ' αρέσει δλδ αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα) και αφετέρου η τόση ομοιομορφία και το ότι το ακολουθούν και κοπέλες που δεν τις κολακεύει καθόλου (πχ πολύ γεμάτες ή υπερβολικά λεπτές) το κάνει έξτρα αστείο.
Εγώ παρόλο που μου αρέσει και είναι κοντά στο στυλάκι μου πάντως δεν το έχω επιχειρήσει.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,635 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:04, 07-07-14:

Επειδη ειμαι λιγο χιπισσα (κυριως στο μυαλο οχι στο ντυσιμο ) τρελαινομαι γιατι κατι τσαντουλες πλατης τετοιου στυλ:

boho backpacks

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Imadlak έγραψε στις 20:26, 07-07-14:

ναι, είναι πολύ τέλειες!!!

αλλά όπου τις έχω δει, ειδικά accessorize, είναι ακριβές

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sparkling
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε στις 20:28, 07-07-14:

και εμενα μου αρεσουν πολυ εχω παρομοια σαν την τελευταια με τα λουλουδια.επισης ποσο μου αρεσουν αυτα τα σορτσακια γενικα εχω τρελα με τα δαντελενια

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,635 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:34, 07-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
ναι, είναι πολύ τέλειες!!!

αλλά όπου τις έχω δει, ειδικά accessorize, είναι ακριβές
εμενα μου λες!!!!! ασε, οταν με το καλο παω Αθηνα θα τη γυρισω πανω κατω μεχρι να βρω μια στα μετρα του πορτοφολιου μου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους