Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι πιο εκνευριστικές ατάκες "συμπαράστασης" για χωρισμό

valeria (ελλη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη valeria
H ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H valeria έγραψε στις 16:35, 20-09-09:

''θα βρεις αλλον καλυτερο''[ναι ρε τωρα που εχει και εκπτωσεις ] ''υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες αυτη εβγαζε ξυνα πορτοκαλια''[μηπως να δοκιμασω life καλημερα] '

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 14:07, 21-09-09:

"Ελα μή κάνεις έτσι, εγώ έχω πάθει χειρότερα.. " ακολουθόμενο απο μια ιστορία χωρισμού που μπορεί κάλλιστα να είναι χειρότερη απο τη δικιά μου, αλλά δέ κάνουμε αγώνα ρε φιλε.
Καμιά φορά νομίζω οτι ό,τι και να πείς εκεινη την ώρα είναι άκυρο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:09, 21-09-09:

''σου αξιζει κατι καλυτερο''

απο τη στιγμη που δεν μπορω να εχω αυτο πώς θα εχω το καλυτερο?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:21, 21-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
''σου αξιζει κατι καλυτερο''

απο τη στιγμη που δεν μπορω να εχω αυτο πώς θα εχω το καλυτερο?
Πάντως το παραπάνω ερμηνεύεται όπως:
"Σου αξίζει να σου φερθούν καλύτερα. Σου αξίζει να σε ερωτευτούν, να σε αγαπήσουν, να σου δωθούν ολοκληρωτικά, πράγμα το οποίο εγώ δεν μπορώ να σου δώσω."

Δεν είναι τόσο κακό..

Ό,τι και να πει πάντως κάποιος εκείνη τη στιγμή, εκνευριστικό θα είναι.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:25, 21-09-09:

Michelle δεν μας ειπες τι δεν σε εκνευριζει....
θα ηταν πολυ χρησιμο....

για μενα ο καλυτερος λογος θα ηταν οτι υπαρχουν περιπου εκατονταδες εκατομμυρια ανθρωποι του αντιθετου φιλου στον πλανητη..δεν σου εκατσε ενας θα βρεις καποιον αλλον ..λογικα ειναι αδυνατον να μην βρεις...

εκτος και αν εχεις πραγματικα πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση οποτε δε θελεις λογικη και επιχειρηματα αλλα ψυχολογο..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 14:25, 21-09-09:

Μια είναι η θανατηφόρα ατάκα συμπαράστασης: ''Στα λεγα εγώ...''
ειδικά αν είναι διανθισμένη με ένα ελαφρύ χαμόγελο στο πρόσωπο του συμπαραστάτη.

Επίσης με εκνευρίζει πολύ το να ''στολίζουν'' τον πρώην για να με κάνουν να νιώσω καλύτερα...ειδικά εκφράσεις τύπου ''τι τον θέλεις τον μ@λάκα'', ''σιγά το κελεπούρι'' και άλλα τέτοια χαριτωμένα. Εγώ έχω το δικαίωμα να τον βρίζω όσο θέλω, εσείς όχι...γκεγκε;;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ophelia : 21-09-09 στις 14:30.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:30, 21-09-09:

οι ανθρωποι ειναι σαν παζλ..δεν ταιριαζεις αρκετα με καποιον και χωριζεις..βρες καποιον αλλον...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,246 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 14:34, 21-09-09:

"Μα καλά, πίστευες σοβαρά οτι είχες μέλλον με αυτόν;"

Όχι ρε μαμπιπ, περνούσα τον καιρό μου κάνοντας υποχωρήσεις και κλαίγοντας γιατί βαριόμουν και είπα να σκοτώσω την ώρα μου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:32, 21-09-09:

-Θα ξαναγυρίσει δικέ μου.

(Μ@λ@κ@ς είσαι ρε; )

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

poyka

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη poyka
H poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H poyka έγραψε στις 20:02, 30-09-09:

Δεν νομιζω ότι έχει σημασία τι θα πουν οι αλλοι. Σημασια έχει πως το βιωνει ο καθένας ανάλογως του χαρακτήρα του. Το τι πληγώνει τον καθένα σηκωνει πολλή συζήτηση. Μακάρι ο καθενας να βρει στη ζωή του αυτο που θα κανει την ψυχή του να φτερουγίσει....... Εγω νομισα ότι τον βρήκα αλλά άνθρακες ο θησαυρός. Τουλάχιστον ένιωσα ακόμα και αν θεωρήθηκα χαζοχαρούμενη από τον πρώην. Η απόλυτη διάψευση..............

Παράθεση

beni4life

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη beni4life
Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O beni4life έγραψε στις 20:41, 30-09-09:

Υπο προυποθέσεις η έκφραση "Δε την παλεύω/εις/ει/ουμε/ετε/ουν", "απάλευτος", "δε παλεύεται" ειδικά όταν επαναλαμβάνεται κάθε τρεις προτάσεις.

Εχω βαρεθεί να την ακούω παντού, πάντα και για να επεξηγεί τα πάντα...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 20:53, 30-09-09:

"Kάθε εμπόδιο για καλό". Εκτός από εκνευριστικό, είναι κλισέ και ανόητο. Τί πάει να πει εμπόδιο ; Δεν είναι εμπόδιο, είναι διάλυση με ψυχικό κόστος, θλίψη και απελπισία, απώλεια και απογοήτευση.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

beni4life

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη beni4life
Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O beni4life έγραψε στις 16:34, 01-10-09:

Εχω μια έυλογη απορία.

Πόσες φορές αναφέρθηκε ΗΔΗ η έκφραση "Θέλω να μείνουμε φίλοι"?
Να πέφτουν τα στοιχήματα!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 20:50, 01-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
"Kάθε εμπόδιο για καλό". Εκτός από εκνευριστικό, είναι κλισέ και ανόητο. Τί πάει να πει εμπόδιο ; Δεν είναι εμπόδιο, είναι διάλυση με ψυχικό κόστος, θλίψη και απελπισία, απώλεια και απογοήτευση.
η φραση ειναι λαθος οχι ομως για το λογο που λες ,αλλα γιατι το εμποδιο να ειναι και για καλο και για κακο..ποτε δεν ξερεις το μελλον και τις επιπτωσεις των πραξεων σου απολυτα...

Παράθεση

tsakiris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tsakiris
Ο tsakiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O tsakiris έγραψε στις 21:59, 14-10-09:

Γενικά έχω παρατηρήσει ακριβώς αντίθετες συμβουλές από άντρες και γυναίκες.

Συμβουλές από γυναίκες: "Έλα, μην στεναχωριέσαι, θα γυρίσει πίσω".
Συμβουλές από άντρες: "Τι σκας, βγες και βρες άλλον/άλλη".

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 00:52, 23-07-11:

''υπομονη'' ναι εσενα περιμενα να μου πεις
'ο χρονος θα σου φερει οτι ακριβως σου αξιζει '' οχι εγω αυτον ηθελα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 02:56, 23-07-11:

Πάντως, αν χωρίσεις, ότι κι αν σου πουν εσυ μαύρα θα εξακολουθείς να τα βλέπεις! Πιστεύω πως δεν χρειάζεται λόγια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε στις 10:20, 27-05-12:

Μου το έχουν πει και το μετάνιωσαν...
1)Δεν σου άξιζε.
2)Ήταν πολύ λίγος για σένα.
3)Θα υπάρξουν κι άλλοι.
ΈΛΕΟΣ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

lucifer7 (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lucifer7
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H lucifer7 έγραψε στις 23:54, 04-06-12:

Μία είναι Η ατακα που μπορει να με τρελάνει...........

'' ΝΑ ΔΕΙΣ , ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ..."

(Δε θέλω ρε ανθρωπε, γι΄αυτο οδειρομαι για να το προσπερασω)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 02:18, 05-06-12:

Η μόνη φράση που με εκνευρίζει...

"Μα...τι μ@λάκας!"

Μην το ακούω αυτό...Έγινε μ@λάκας επειδή χωρίσαμε;Τουλάχιστον πες το πιο νωρίς, πριν την πατήσω!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 09:42, 05-06-12:

Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!!:@
Αυτη ομως εκανε τα καλυτερα πορτοκαλια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σπυρακος (^^) : 05-06-12 στις 13:08.
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 11:09, 05-06-12:

"Δεν πειράζει θα βρεθεί άλλος καλύτερος"
Πειράζειιιιι. Εγώ αυτόν θέλω μόνο.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 12:59, 05-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
"Δεν πειράζει θα βρεθεί άλλος καλύτερος"
Πειράζειιιιι. Εγώ αυτόν θέλω μόνο.
ΩωΩωΩ ://

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 13:07, 05-06-12:

"Τι του βρήκες μωρέ? Υπάρχουν τόσοι!"
Για να μου άρεσε και να τον ήθελα,κάτι θα του βρήκα,που σημαίνει πως είναι του γούστου μου..
...ενώ εσύ βρίσκεις καλύτερους ας πούμε...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους