Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 311 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:23, 24-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Εγώ πήρα απ' τη Ρόδο διάφορα αναμνηστικά για τους δικούς μου, και πήρα για μένα έναν ιππότη για το γραφείο μου, μια μινιατούρα Jack Daniel's και έναν zippo Jack Daniel's.
Γυρισαμε απο την 5ημερη;;;;;
Ελπιζω να τα περασες υπεροχα στην Ροδο φιλε Βασιλη.
Η οποια θα επαναλαβω για 1000στη φορα ειναι ενα νησι στο οποιο θα ηθελα να ζησω καποτε και για παντα....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 14:24, 24-03-07:

Ναι σήμερα γύρισα... Και πέρασα όντως υπέροχα και επίσης ξενερώνω που γύρισα και.... κλπ

Κι εμένα μου άρεσε πολύ η Ρόδος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 12:00, 26-03-07:

Μια πορτοκαλί μπλούζα κοντομάνικη με σουρωμένους ώμους, πολύ όμορφη!
Επίσης πήρα τις υπέροχες σοκολάτες Lila Pauser
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:17, 27-03-07:

Αχμμμ.. εκείνος ο Χόντος που λέγαμε.. μου έφαγε 80?

Τραγικός απολογισμός: ένα λιπ γκλος, δύο ρουζ, τρια κουτάκια με στρασάκια, σαμπουάν, δύο πινέλα, λαστιχάκια για τα μαλλιά, αφρός, είδη προσωπικά κι ένα eyeliner.. Με γεια μου! (ειδικά τα στρασάκια με τα οποία έχω τρέλα!)
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 09:21, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Αχμμμ.. εκείνος ο Χόντος που λέγαμε.. μου έφαγε 80?
Kι εγω εψαχνα τα προηγουμενα ποστ σου γεματος μανια για να βρω για ποιον χοντρο μιλας και ποιος ειναι τελικα αυτος ο χοντρος που σου εφαγε και λεφτα...
Και να λεω τωρα..."Μα καλα...για ποιον χοντρο μιλαει ρε γαμωτο κι εγω δεν τον βρισκω;"
Τι "χοντος" τι "χοντρος"....τι Λωζανη τι Κοζανη...τι ειναι ο καβουρας τι ειναι το ζουμι του...
Πρεπει να πιω καφε...το καταλαβατε!

Μεγια σε ολα τα παιζακια παντως!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:24, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Kι εγω εψαχνα τα προηγουμενα ποστ σου γεματος μανια για να βρω για ποιον χοντρο μιλας και ποιος ειναι τελικα αυτος ο χοντρος που σου εφαγε και λεφτα...
Και να λεω τωρα..."Μα καλα...για ποιον χοντρο μιλαει ρε γαμωτο κι εγω δεν τον βρισκω;"
Τι "χοντος" τι "χοντρος"....τι Λωζανη τι Κοζανη...τι ειναι ο καβουρας τι ειναι το ζουμι του...
Πρεπει να πιω καφε...το καταλαβατε!

Μεγια σε ολα τα παιζακια παντως!

(πρωί είναι ακόμα μωρέ.. )
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:47, 27-03-07:

χθες πηρα τα εξης:
ενα πορτοκαλί κοντομάνικο μπλουζακι με το σημα των thundercats σε γαλαζιο γυαλιστερό χρώμα
ενα δαχτυλιδι
μια στεκα υφασματινη ασπρη με πρασινωπες λεπτομερειες πολυ διακριτικες
ενα βραχιολακι ποδιου για το καλοκαιρι
μια ζωνη πλεγμενη με σατεν ροζ κορδελες και με μερικες γαλαζιες-ασπρες-ασημενιες σατεν κορδελες ακομη (αν καταλαβατε χ*στε με.. )
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:27, 27-03-07:

Καγιράκι κι ευούλι μεγιές. ^_^
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:17, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ευχαριστώ!

Σήμερα ψώνισα και 2 ακόμα φορέματα Rebecca Blu που τα είχε προσφορά 10? σε ένα μαγαζί που βρέθηκα για παντελώς άσχετο λόγο, και τα δύο μαύρα και τα δύο φοβερά και σε σχέδιο και σε ποιότητα!(άμα σε θέλει.. )

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:04, 28-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
φχα'ιστώ πο'ύύύ...
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 23:59, 29-03-07:

Αυτές τις μέρες που είμαι Αθήνα έχω ψωνίσει μερικά πράγματα. Ένα καταπληκτικό ανοιξιάτικο φουστάνι, σε τόνους του κόκκινου, με κεντημένα λουλουδάκια! Μια μπλούζα άσπρη καλοκαιρινή με κεντηματάκια. 2 cd, 2 βιβλία, μία τσάντα, μία θήκη για ψιλά Emily the Strange και ένα άλλο αξεσουάρ επίσης Emily, αλλά δεν ξέρω πώς λέγεται.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:21, 30-03-07:

Χτες πήρα κάτι χρυσά λεπτά βραχιολάκια κι ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια και ένα κατακόκκινο κάπως διάφανο λιπ γκλος!

(Με γεια underwater!)
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:45, 30-03-07:

Κάτι φανταστικά γυαλιά Ray Ban!! Φανταστικά, κάπως χρυσά στους φακούς, κιτρινωπά (δν ξερω πως να τα περιγράψω!)...
Το 7ο ζευγάρι γυαλιά!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 22:49, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Το 7ο ζευγάρι γυαλιά!

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 00:36, 31-03-07:

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:47, 31-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
.. ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια
Ποιός μου τα μάτιασε κι έχασα το ένα ενώ το φορούσα;
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 00:55, 31-03-07:

εγω μαλλον
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:59, 31-03-07:

Άστα βρε Maggie μου.. έχω αγοράσει δεν ξέρω πόσα ζευγάρια χρυσά σκουλαρίκια.. όλα κάτι παθαίνουν κι αχρηστεύονται το πολύ την δεύτερη φορά που τα βάζω!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:15, 31-03-07:

Θελω κι εγω καινουρια γυαλια

Μεγεια σου μικρη maggie.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 19:39, 31-03-07:

Ευχαριστώωωω!!

Πήγα mall σήμερα και ανάμεσα στα διάφορα μπιχλιμπιδάκια και μπρελοκάκια και κάνα δυο ρούχα που πήρα, αγόρασα και μια αγελαδίτσα μικρούλα κουμπαρά σαν αυτές που έχουνε στο Σύνταγμα αλλά σε small μέγεθος Την πήρα δώρο στη μαμά μου και είναι στα χρώματα του ουράνιου τόξου, με ρίγες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους