Shopping Therapy

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ και να φανταστεις οτι περίμενα οτι θα είναι ωραία με κολάν (αν και δεν φοράω ποτέ, ούτε είχα σκεφτει να φορέσω λόγω της γόβας, απλά το φαντάστηκα σε καμια πιο καλλίγραμμη οτι θα ήταν ωραίο, βεβαία ίσως το φανταζόμαστε διαφορετικά). Εγώ κολλάω άσχημα στο να τη βάλω με τζιν γμτ! Φοβάμαι οτι θα είναι πολύ "βλαχία" να το βάλω με ρούχα απο μπλε ντενιμ και όχι μαύρο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Και γιατί δεν τις βάζεις με μαύρο τζιν? ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α επίσης, με τι καλσόν ταιριάζει; Αν τη βάλω με δερματί ματ τι περιορισμούς θα έχω στα ρούχα; Αν τη βάλω με δερματί διχτάκι (έχω πάρει ένα μαζί); Αν τη βάλω με μαύρο να είναι οπακ ή διάφανο; Τα φώτα σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μεγιές σε όλες. :) ^_^


Ιδού οι γόβες που αγόρασα (ναι τις αγόρασα τελικά :D) ώστε να μπορείτε να απαντήσετε πιο εμπεριστατωμένα!
Πάντως με στενεύουν, αλλά αν έπαιρνα το επόμενο νούμερο (38 ) μπαινοβγαιναν. Ελπίζω με τον καιρό να ανοίξουν. Μου άρεσαν τόσο πάνω μου που δεν μπόρεσα να μην τις πάρω παρ'ότι δεν ήταν άνετες (άλλωστε ποιές μυτερές ψηλοτάκουνες γόβες είναι άνετες; ;))
Καταγγέλω δημόσια το attachment του ποστ σου για διαφήμιση υπέρ των Starbucks. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Michelle:

εγώ θα τις έβαζα με οπάκ καλσόν, αν και νομίζω ότι ταιριάζει και με κανονικό. Επίσης όχι μόνο με μαύρο, αλλά και μπορντώ ή μωβ.

Εγώ αγόρασα ένα κινητό N 73 δωρεάν επειδή είχε ο πατέρας μου επιδότηση, κι από ένα κοσμηματοπωλείο με χειροποίητα κοσμήματα ένα δαχτυλίδι κι ένα κολιέ (με σταμάτησαν μάλιστα στον δρόμο να μου πουν τι ωραίο που είναι:P ) μετά από παζάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν πήρα κάτι τεράστιααααααααααααα γυαλιά ηλίουυυυυυυυ chanel απλά τέλεια... μαύρα κοκάλινα... :clapup:

Επίσης χόντος... Ανυπομονώ αύριο να κάνω το νέο μου μακιγιάζ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειά και σε σενα Βικάκι :) και καλά ψώνια αύριο :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ Magie μου :D

Ε...ναι...αύριο έχουμε συνέχεια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Και στην Βίκυ μεγειά. Τι ωραία είναι να ψωνίζεις.:P

μεγείες μας λοιπόν :D

Αχ...τέλειο είναι...

Και ναι...εγώ με καταναλωτικό όργιο καλύπτω τα κενά μου...το παραδέχομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μισέλ με γεια! Είναι πολύ ωραίες!

Με τι φοριούνται; Βασικά με όλα.. από καλτσόν εγώ θα προτιμούσα οπακ τη μέρα και δίχτυ μαύρο το βράδυ. Εγώ θα τις έβαζα και με κολάν και με μακρύ μπλουζοφόρεμα από πάνω.. Εννοείται φούστες και φορέματα και παντελόνια (απλά με πιο "καλές" μπλούζες ή πουκάμισα, αλλά αποπάνω ό,τι έχεις.. εννοώ και δερμάτινο και τζιν μπουφάν και περίεργο σακάκι, απλά όχι φούτερ).

Καλοφόρετες! :) :clapup:

..και με γεια σας και σε όλους τους υπόλοιπους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στα h&m πηγατε;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στα ποια; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως, για τα ΗΜ...
Οκ, δεν έχουν την τέλεια ποιότητα και δεν ξέρω αν εκεί φέρνουν όλην τη συλλογή.
Αλλά για εσώρουχα και πιτζάμες είναι τέεελεια.
Και για απλά μπλουζάκια ή τοπάκια, μιά χαρά!!!

Οκ, τα πουλόβερ δεν αντέχουν πολλά, πχ... αλλά κάτι βρίσκεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιδάκι έχει και Αθήνα τέτοια; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ανοιξαν τωρα στη Σταδιου..Ελα, αυτα με τη madonna που εχει σιχαθει η ψυχη μου να τη βλεπω παντου!
Καθε μερα περναω απο κει και γινεται πανικος λες και τα μοιραζουν, και δεν το παιρνω αποφαση να παω!(σε φαση μπουγιο 100 ατομων περιμενει να τους βαλει μεσα ο..πορτιερης!!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ανοιξαν τωρα στη Σταδιου..Ελα, αυτα με τη madonna που εχει σιχαθει η ψυχη μου να τη βλεπω παντου!
Καθε μερα περναω απο κει και γινεται πανικος λες και τα μοιραζουν, και δεν το παιρνω αποφαση να παω!(σε φαση μπουγιο 100 ατομων περιμενει να τους βαλει μεσα ο..πορτιερης!!).

Πέρασα την μέρα που άνοιξαν, μια φίλη μου ήθελε να πάμε. Αλλά γινόταν αυτό με τον πορτιέρη και την κάναμε! Ούτως ή άλλως δεν μου αρέσουν πολύ, αν και μπορείς να βρεις κάτι της προκοπής.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top