Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,800 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,504 μηνύματα σε 93,220 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 499 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα
7
17,07%
Ναι αλλά έχω μόνο ένα
25
60,98%
Όχι
9
21,95%

The little musician boy (Κωνσταντίνος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The little musician boy
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O The little musician boy καλημέρα έγραψε στις 17:49, 11-08-14:

Γεια σας παιδιά!Εδώ είναι ένα άρθρο που έγραψα σχετικά για τη μόδα και πόση "δύναμη¨ της δίνουμε τελικά.Ελπίζω να σας αρέσει και θα ήθελα πάρα πολύ να ακούσω τις γνώμες σας
http://news-4-sure.blogspot.gr/2014/...g-post_11.html

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,210 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 02:31, 21-01-15:

Δεν έχει κλείσει ένα μήνα και περιμένει να είσαι ο επόμενος αναγνώστης του!
Λίγο τρελό,καμια φορά προβληματίζεται κιόλας... :PΔεν είναι κάτι άλλο,από μια διέξοδος για εκτόνωση της γράφουσας.
Cocooning Cat
Περιμένω γνώμες!:redface:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 03:20, 16-04-15:

Δεν μπορώ να με ονομάσω blogger. Βέβαια υπάρχει ένα blog στο οποίο όποτε μου έρθει λίγη έμπνευση αρχίζω και γράφω ό,τι σαχλαμαρίτσα μου έρχεται στο μυαλό. Λες και μιλάω σε κάποιον και του λέω τις σκέψεις μου, ε έτσι και με το blog μόνο που σπάνια θα πάρω κάποιο σχόλιο ή απάντηση σε τυχόν ερώτημα που θα χω θέσει. Είναι σαν να χεις ένα ημερολόγιο, από εκείνα που όλα τα κορίτσια θα είχαμε έστω και για λίγο. Γράφεις ό,τι κατεβάζει η κούτρα σου. Αυτό τον καιρό σκέφτομαι πως θέλω να γράφω συχνότερα αλλά από έμπνευση δεν πάμε καλά, ίσως προς το καλοκαίρι να μου ρθει όρεξη μιας που δεν θα χω και με τι να ασχοληθώ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 11:22, 16-04-15:

Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω!Μου έρχονται κάτι εμπνεύσεις ώρες ώρες αλλά πάντα τις κρατάω στο μυαλό μου.Δεν τις αποτυπώνω στο χαρτί.
Είχα κάνει κι ένα blog, έγραψα μια φορά και το παράτησα.
Τώρα θα κάνω καινούριο αλλά ρε γαμωτο, βλέπω κάτι πολύ ωραία φτιαγμένα blogs και το δικό μου ήταν μαύρο χάλι! Πως τα κάνουν τόσο ωραία κάποιοι;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 14:53, 16-04-15:

Εμένα είναι λίγο διαφορετικό αλλά δεν πειράζει

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 16:34, 16-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Τώρα θα κάνω καινούριο αλλά ρε γαμωτο, βλέπω κάτι πολύ ωραία φτιαγμένα blogs και το δικό μου ήταν μαύρο χάλι! Πως τα κάνουν τόσο ωραία κάποιοι;
Ελα ντε. Ειδικά το θέμα που έχουν ενώ εσύ και ο οποιοσδήποτε δηλαδή που δεν ξέρει να φτιάχνει θα έχει ένα από τα έτοιμα πρότυπα. Είναι να το χεις. Ειδικά όταν βλέπεις τον τρόπο με τον οποίο γράφουν τρελένεσαι καθώς σκέφτεσαι πως σε σένα θα πάρει πολύ καιρό μέχρι να γράφεις παρόμοια.

Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 12:19, 30-04-15:

Είπα να κάνω κι εγώ ένα blog!Έγραψα το πρώτο μου post!Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά!
http://wildroses0.blogspot.gr/
Εντάξει, θέλει λίγο φτιαξιμο ακόμα αλλά σιγά σιγα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KeepDreaming! : 30-04-15 στις 12:27.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,210 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 02:15, 03-06-15:

Είπα να κάνω κι εγώ ένα blog!Έγραψα το πρώτο μου post!Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά!
Θα μου πεις τί πρόσεξα τώρα! Και πως κάνω σαν γεροντοκόρη, αλλά θα το πω...
Άλλαξε το χρώμα στα γράμματα δεξιά που έχεις την αρχειοθέτηση. Πάνω στο όμορφο φόντο σου, δεν κάνουν καλή αντίθεση, με αποτέλσμα να μην φαίνονται!
Κατά τ'άλλα keep blogging!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 11:15, 03-06-15:

Εσένα σε παρακολουθώ αρκετά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους