Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νευρικό γέλιο

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη love 2 b hated
H love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H love 2 b hated έγραψε στις 18:15, 24-02-10:

τι γνωριζεται γι αυτο?απο τι προκαλειται και τι συνεπειες εχει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 18:05, 09-03-10:

Προσωπικα δεν έχω ιδέα τι το προκαλεί, αλλά ξέρω ένα. Είναι ΠΟΛΥ εκνευριστικό... Ειδικά άμα σε πιάσει σε ακατάλληλη περίπτωση και δεν λέει να σταματήσει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

johnnie2 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnnie2
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O johnnie2 έγραψε στις 01:32, 28-07-10:

Εγώ πάντως το απολαμβάνω όταν μου έρχετε!και συνήθως μου το προκαλεί κάποιος οπότε γελάω με άλλους και έτσι σε ακαταλληλες στιγμές την γλυτώνω εύκολα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 12:58, 28-07-10:

εμενα πως γινεται και με πιανει ΠΑΝΤΑ σε ακαταλληλες στιγμες και οσο προσπαθω να το σταματησω τοσο περισσοτερο με πιανει....ασε που μετα ποναει και η κοιλια πολυ...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 13:07, 28-07-10:

Λογικα κατι υποσυνειδητο θα παιζει στην ολη ιστορια....τωρα το τι ακριβως σε καμια περιπτωση δεν μπορω να το πω...

αλλα αναλογα και με την στιγμη που θα ερθει μπορει να ειναι απολαυστικο ή καταστροφικο...

Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 13:08, 28-07-10:

Εμενα δεν με πιανει οταν ακουω κατι πολυ αστειο, με πιανει οταν ακουω κατι κουφα ανεκδοτα πχ και ο τροπος που το λει ο αλλος.... με ειχε πιαει στην καφετερια μια φορα βραδυ ηταν και δεν επεφτε καρφιτσα και επι 1 τεταρτο δεν μπορουσα να σταματησω ή μαλλον το ελεγξα για μισο λεπτο και μετα με επιασε παλι ....περιττο να πω οτι με κοιτουσαν ολοι μετα
ευτυχως δεν μου εχει συμβει μεχρι στιγμης σε τιποτα σοβαρες στιγμες αλλα μονο οταν ειμαι με φιλους!
πχ ο παρακατω που πρεπει να τον εχετε δει,αυτος το παρακανε τουλαχιστον εγω ειμαι πιο σιωπηλος η προσπαθω τουλαχιστον!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 13:43, 28-07-10:

Εμένα πάντως με είχε πιάσει νευρικό γέλιο μετά από άφθονη κατανάλωση αλκοόλ... Πρέπει να φαινόμουν πολύ χαρούμενος

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 15:05, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Εμένα πάντως με είχε πιάσει νευρικό γέλιο μετά από άφθονη κατανάλωση αλκοόλ... Πρέπει να φαινόμουν πολύ χαρούμενος
No offence, αλλά δεν μπορώ να σε φανταστώ με κεφάλι κουδούνι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 15:14, 28-07-10:

Ούτε εγώ δεν μπορούσα να με φανταστώ... Μέχρι που με είδα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 21:22, 21-08-11:

Με πιανει νευρικο γελιο συνεχως,μπορει για κατι που συμβαινει τη συγκεκριμενη στιγμη η να θυμηθω ενα γεγονος πριν απο χρονια και να αρχισω να γελαω μονη μου..Το δυσκολο ειναι οτι στις περιπτωσεις που δεν πρεπει να γελαω,τοτε με πιανει ακομα περισσοτερο Και δεν σταματαει και με τιποτα!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DOINA
H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 21:29, 21-08-11:

χαχαχα και 'μενα με πιανει συχνα νευρικο γελιο αλλα συνηθως οταν ειμαι με φιλες μου.και οταν βλεπουν αυτες την φατσα μου εκεινη την στιγμη..θελουν δεν θελουν τις πιανουν και αυτες!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 21:40, 21-08-11:

Πολύ ωραίο νευρικό.
Άμα βλέπω κάποιον να γελά, άμα πετάξουμε κάνα αστείο, άμα θυμηθώ εγώ κάτι, κτλ, με πιάνει, δε θέλει κ πολύ!
Μετά ζαλίζομαι κάπως, αλλά χαλάλι. ^^ Όταν είναι και δυνατό σκύβω κιόλας απ τα γέλια.
Το χειρότερο είναι να προσπαθείς να συγκρατηθείς.

Παράθεση

ρανιααααα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ρανιααααα
H ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 231 μηνύματα.

H ρανιααααα mpourmpoulh8res!!!! έγραψε στις 21:56, 21-08-11:

εμενα με πιάνει νευρικο γελιο στις πιο ακυρες στιγμες!!!
την τελευταια φορα ηταν οταν πηγα να δωσω αιμα ε8ελοντικα και με επιασε ενα γελιο δεν σταματαγα με τιποτα και γυρναει ο γιατρος και μ λεει βρε κοπελα μ πιο χαρουμενο αν8ρωπο που δινει αιμα δεν εχω ξαναδει αχχχχχχ που να ηξερε ο αν8ρωπος με την τρελη που εμπλεξε!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

krabman

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη krabman
Ο krabman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O krabman ζω-->μαθαίνω-->ζω καλύτερα έγραψε στις 02:49, 22-08-11:

Το νευρικό γέλιο είναι τέλειο! Ειδικά σε ακατάλληλες στιγμές σε κάνει να γελάς ακόμα περισσότερο συμπαρασύροντας και τους υπόλοιπους!!
Αν ήξερα τι το προκαλούσε θα χε πολύ φάση!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:00, 22-08-11:

Α καλά! Μ''εχει πιάσει και μενα σε στιγμές που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ πρεπει!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 10:33, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Α καλά! Μ''εχει πιάσει και μενα σε στιγμές που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ πρεπει!
Α και εμένα! Την μια σε κηδεία και την άλλη σε εκκλησία του εξωτερικού, που εκεί έκαναν ΟΛΟΙ ησυχία, ούτε τα μωρά δεν ακούγονταν!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 10:57, 22-08-11:

Εμένα νευρικό γέλιο (το οποίο να προέλθει χωρίς κάποια αφορμή) έχει να με πιάσει από την περίοδο της εφηβείας. Και μπορώ να πω ότι μου ανάβουν τα λαμπάκια όταν βλέπω/ακούω ανθρώπους να γελούν νευρικά. Δεν μου φαίνεται καθόλου χαριτωμένο και αξιαγάπητο, περισσότερο αμηχανία μου δημιουργεί.

Off topic: μπορεί κάποιος να με σταματήσει από το να ποστάρω ανελέητα;

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 11:23, 22-08-11:

Εμένα με πιάνει νευρικό γέλιο τις περισσότερες φορές όταν έρχεται ο παπάς στο σπίτι μου να κάνει ευχέλαιο..
Μόλις πει την πρώτη του λέξη, αρχίζω και γελάω.. Και δεν καταλαβαίνω το γιατί..

Σημ. Στην εκκλησία δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο.. Περίεργα πράγματα..

Παράθεση

toumilo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη toumilo
Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O toumilo έγραψε στις 11:41, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Εμένα με πιάνει νευρικό γέλιο τις περισσότερες φορές όταν έρχεται ο παπάς στο σπίτι μου να κάνει ευχέλαιο..
Μόλις πει την πρώτη του λέξη, αρχίζω και γελάω.. Και δεν καταλαβαίνω το γιατί..

Σημ. Στην εκκλησία δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο.. Περίεργα πράγματα..
ναι ρε συ και μενα με με πιανει αυτο...με το που μπαινει μεσα και αρχιζει να μιλαει μου ερχεται να γελασω....μαλλον μας βγαινει ηαντιδραση οτι δεν πρεπει να γελασουμε κι οσο προσπαθουμε να το καταπολεμησουμε,τοσο μας κυριευει!

Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη babisgr
Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε στις 11:52, 22-08-11:

Γιατί να μη γελάσετε ρε; Εμένα με έχει πιάσει μερικές φορές σπαστικό γέλιο στην εκκλησία από διάφορα bloopers κυρίως γιαγιάδων.. Αναγκάστηκα να βγω έξω μέχρι να σταματήσω.

Α.. σπαστικό με έχει πιάσει άπειρες φορές στη τάξη... νομίζω πως όλη το έχουμε πάθει λίγο πολύ

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 04:27, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Α.. σπαστικό με έχει πιάσει άπειρες φορές στη τάξη...

οουουυυ έχω φάει αποβολή με φίλη γι αυτό, το οποίο νευρικό συνεχίστηκε κι εκτός τάξης κι ακουγόμασταν κι αυτό είχε σαν αποτέλεσμα μιαν ωραιότατη χαμογελαστή επίσκεψη στον διευθυντή
Αλλά, εχω κάνει καθηγητή μου να με ακολουθήσει στο νευρικό μου γελαστό παραλήρυμα/ Αρχισε κι αυτός Και τώρα που το θυμάμαι γελάω
Γενικά, είναι κολλητικό

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους