Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,847 μέλη και 2,411,337 μηνύματα σε 75,073 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 23:14, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαγμένος
Τα All Star είναι απαίσια!
ψαγμένο αυτό
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

litsaki94

Νεοφερμένος

H litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H litsaki94 έγραψε: στις 19:30, 21-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Λίγη βρώμα θα είχαν πάνω.
οχι βεβαια κα8ε μηνα πλυσιμο μεσα εξω... και να φανταστεισ οι φιλεσ μου με βριζαν γιατι ηταν καθαρα και ασπρα....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 02:30, 15-07-11:

Η γνώμη μου για αυτά τα τρεντο-πάπουτσα είναι η χειρότερη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 02:39, 15-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Η γνώμη μου για αυτά τα τρεντο-πάπουτσα είναι η χειρότερη.
Τρέντι ξετρέντι,με 60ευρό περνάς το χειμώνα
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 02:44, 15-07-11:

Kαι γω με ένα ζευγάρι συνήθως τη βγάζω το χειμώνα.Βέβαια εγώ πάω σε τιμές 90+ λόγω μεγέθους.
Παράθεση

somebody

Νεοφερμένος

H somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H somebody έγραψε: στις 22:57, 22-07-11:

Ας ειναι mainstream φαση, ας ειναι οσο θελουν εφηβιστικα καταλοιπα, ας ειναι-τα και καλα εναλλακτικοτρεντοπαπουτσα- εγω και 40 χρονω να φτασω, ολσταρια θα φορω.
Αγαπω κυριως μαυρα, πρασινα και κοκκινα. Οταν φθειρονται και δεν μπορω να τα κυκλοφορησω γιατι μοιαζουν οριακα με παντοφλες τα ανανεωνω. Με βολευουν αφανταστα.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 23:33, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλιον_Τερας
προσωπικα εχω βαρεθει να βλεπω το μοτιβο τζιν σωληνα-μπαλαρινες. εκτος αυτου, βαζουν και ρουζ πανω στα ζυγωματικα και ειναι πραγματικα αθλια
Α !!! Αυτό το ελαφρύ κόκκινο πάνω στο άσπρο είναι ρουζ ;;;; Εγώ νόμιζα τόσο καιρό ότι τα πλένουν και μένει κάτι. Απίστευτο ! Το βρίσκω πολύ έξυπνο και ωραίο, αλλά δεν το βλέπω συχνά. Τι μαθαίνει κανείς...

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ);
χαχαχαχα πράγματι. Είμαστε μοδάτοι εμείς του ΣΥΡΙΖΑ
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 00:00, 03-08-11:

ω μα ναι,μου αρέσουν
είναι βολικά και κατ'εμέ πάνε με όλα!
μ'αρέσουν τα μονόχρωμα all star και τα διάφορα χρώματα που αυτά έχουν
Βέβαια όταν ήμουν μικρότερη και τα έβλεπα αναρωτιόμουν πως τα φοράνε
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 00:36, 03-08-11:

αυτα τα παππουτσια δεν μου αρεζαν ποτε..ουτε σε κοριτσι αλλα ειδικα σε αγορι
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 07:04, 03-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Βέβαια εγώ πάω σε τιμές 90+ λόγω μεγέθους.
Define μέγεθος;
Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε: στις 08:23, 03-08-11:

Είναι πολύ άνετα για κάθε μέρα. Αν δεν θες να φοράς ούτε αθλητικά αλλα ουτε και μπαλαρίνες και τέτοια είναι ιδανικά!
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 13:01, 05-08-11:

Εμένα και μου αρέσουν και δεν μ'αρέσουν.. Δηλαδή, μ'αρέσουν ως καθημερινά, αλλά αν τύχει και χάσω το λεωφορείο και πρέπει να περπατήσω μέχρι το σπίτι μου (που είναι τέσσερα χιλιόμετρα) με πονάνε λίγο τα πόδια μου, ενώ με τα αθλητικά δεν καταλαβαίνω τίποτα... Ξέρετε ποια είναι η διαφορά μεταξύ All Star και All Star John Varvatos; Εκτός από την τιμή..
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 13:16, 05-08-11:

Τα all-star εχουν καταφερει κατι πολυ σημαντικο..Τα αγοραζεις πολυ φθηνα (σε σχεση με αλλα) και ειναι ανετα για καθημερινη χρηση. Τα φορας καινουργια και εισαι μια χαρα,περνανε εξι μηνες και βρομιζουν αλλα και παλι τα φορας και εισαι μια χαρα, περνας 1-1,5 χρονια και ειναι πλεον σκισμενα και βρωμικα μα και παλι εισαι μια χαρα..Οταν τα αγορασα μου λεγανε ολοι <<Αν δεν ειναι βρομικα δεν ειναι στην μοδα>> και αφου περασε ο καιρος καταλαβα οτι ολοι οσοι τα φοραγαν ηταν χαλαροι και δεν τους ένοιαζε αν ειναι καθαρα ή σκισμενα.Θεωρω πως αυτη ειναι η μαγκια τους εναντι των αλλων παπουτσιων...Α! Ναι φοραω all-star. . .
Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε: στις 13:18, 05-08-11:

μ'αρέσουν πολύ!!! και σε κορίτσια και σε αγόρια τα βρίσκω όμορφα!!! άσε που είναι και πολύ βολικά και ευκολο-συνδύαστα!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanoulisoktaba

Νεοφερμένος

Ο thanoulisoktaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O thanoulisoktaba έγραψε: στις 01:12, 11-08-11:

Απο τα πιο βολικα παπουτσια καθως βολευουν για ολες τις καταστασεις τις ημερας (σχολειο,βολτα,γυμναστικη). Στηριζουμε All Star!!
Παράθεση

breaking_dawn

Νεοφερμένος

H breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H breaking_dawn έγραψε: στις 01:28, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Τα all-star εχουν καταφερει κατι πολυ σημαντικο..Τα αγοραζεις πολυ φθηνα (σε σχεση με αλλα) και ειναι ανετα για καθημερινη χρηση. Τα φορας καινουργια και εισαι μια χαρα,περνανε εξι μηνες και βρομιζουν αλλα και παλι τα φορας και εισαι μια χαρα, περνας 1-1,5 χρονια και ειναι πλεον σκισμενα και βρωμικα μα και παλι εισαι μια χαρα..Οταν τα αγορασα μου λεγανε ολοι <<Αν δεν ειναι βρομικα δεν ειναι στην μοδα>> και αφου περασε ο καιρος καταλαβα οτι ολοι οσοι τα φοραγαν ηταν χαλαροι και δεν τους ένοιαζε αν ειναι καθαρα ή σκισμενα.Θεωρω πως αυτη ειναι η μαγκια τους εναντι των αλλων παπουτσιων...Α! Ναι φοραω all-star. . .

Δικιο εχεις! Εγω πάντα φοράω all-star!!
Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε: στις 09:11, 11-08-11:

Ποτε δεν φορεσα και ποτε δεν προκειτε να φορεσω!
Βαρκες δεν λεγονται???
Παντα αθλητικα φοραω και τωρα που το σκεφτομαι ολα ειναι Nike!
Παράθεση

marispa

Νεοφερμένος

H marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H marispa έγραψε: στις 14:32, 11-08-11:

Πριν από μερικές μέρες πήρα τα πρώτα μου all -star(στο χρώμα του πάγου κάπου ανάμεσα στο γκρι και το μπεζ) αν και παλιά δεν μου άρεσαν καθόλου.Τώρα φοράω και εγώ starακια
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Νεοφερμένος

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε: στις 23:39, 15-08-11:

Εδω και καπου 5 χρονια τα λατρευω! μεγαλο κολλημα
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 11:25, 28-08-11:

βασικα τα all star ειναι παρα πολυ βολικα παπουτσια που μπορεις να τα φορεσεις χειμωνα καλοκαιρι..ακομα και στη γυμναστικη στο σχολειο σε αφηνουν να τα φορεσεις..ασε που εχει και παρα πολλα χρωματα και σχεδια να επιλεξεις για ολα τα γουστα...!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    _Mar_42

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους