Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

georgia mo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia mo
H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε στις 22:28, 31-07-13:

χαχαχαχααχ,ενταξει μωρε...παμε και βγαζουμε σιγα!σκουρο πρασινο λοιπον!καλυτερα; το μεντί ειναι λιγο υπερβολη οντως

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 31-07-13 στις 22:43. Αιτία: απαγορευονται τα γκρικλις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 12:14, 01-08-13:

φουξια,πρασινο,πολυχρωμα,κιτρινο.γκρι,μωβ,ροζ,γαλαζιο ,κοκκινο και θελω ενα ζευγαρι γκρι μποτακι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:33, 01-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΨΑΡΑΚΙ1993
φουξια,πρασινο,πολυχρωμα,κιτρινο.γκρι,μωβ,ροζ,γαλαζιο ,κοκκινο και θελω ενα ζευγαρι γκρι μποτακι
Ααα. ^^
Εγώ έχω μαύρα (μποτάκια-χαμηλά) γκρι πολύγλωσσα κίτρινα με λουλουδάκια πιο κίτρινα και ροζ γλώσσα και παραλλαγής.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:01, 06-08-13:

Εμ... δεν φοραω σταρακια γενικα ειμαι πιο πολυ του αθλητικου... Αλλα εχω 2 ζευγαρια 1 μαυρο και ενα λαχανι

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 16:37, 19-09-13:

η καλυτερη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαντάμ_Σουσού

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαντάμ_Σουσού
H Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H Μαντάμ_Σουσού έγραψε στις 17:10, 19-09-13:

ειναι ανετα, ταιριαζουν με ολα, και πας παντου μαζι τους χωρις να σε κουρασουν αγαπάμε All Star <3

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:12, 19-09-13:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 19:36, 19-09-13:

Ωραία . Το καλό με τα all star είναι ότι μπορείς να κάνεις πολύ εντυπωσιακούς συνδυασμούς! Τα φοράς και με σορτσάκια, και με παντελόνια, και με φούστα ή φουστάνι (και κάνεις το στυλ σου πιο άνετο και καθημερινό!). Είναι γενικά άνετα παπούτσια.

Παλιά είχα κόλλημα με αυτό το είδος παπουτσιών, αλλά τώρα έχω μόνο κάποια μπεζ που τα φοράω μια στις τόσο. Ξεπέρασα την φάση του μαύρου all star εδώ και χρόνια .

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 21:07, 19-09-13:

οπως ηδη ειπε καποιος τα all star ειναι θρησκεια και οχι γιατι εχουν γινει σουπα που για μενα ειναι μειον αυτο αλλα γιατι μπορεις να τα ταιριαξεις με ολα εκτος απο τουαλετα. Εγω τα φοραω με σορττσακια, με φουστες, με τζιν και με καλο παντελονι ( το στυλ κουστουμι).

Εχουν βεβαια τα μειον τους οτι ειναι ακριβα για τη ποιοτητα τους...και δεν ειναι μονο οτι ειναι απλα πανι και πλαστικο ...ε και απο ανατομικης αποψης ειναι σαν παντοφλα απο μεσα...οτι ειναι φλατ δεν ειναι παντα ανετο και ανατομικο...μη γελιεστε...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:18, 19-09-13:

Κομφορμισμός. Πφ.

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 21:47, 19-09-13:

τα θέλωωωωω. ΤΩΡΑ!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nQQb

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nQQb
Ο nQQb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O nQQb έγραψε στις 22:01, 19-09-13:

παντως ειναι πολυ υπερεκτιμημενα
δεν αξιζει αν δωσεις 60 και 70 ευρω για πανινα παπουτσια
αλλαα ,,

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:13, 19-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από nQQb
παντως ειναι πολυ υπερεκτιμημενα
δεν αξιζει αν δωσεις 60 και 70 ευρω για πανινα παπουτσια
αλλαα ,,
wtf ρε συ γιατί 60 - 70 ευρώ; Ούτε καν και με 15 ευρώ βρίσκεις αν θες..

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 00:30, 20-09-13:

Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραστώνη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ραστώνη
H Ραστώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Ραστώνη έγραψε στις 09:45, 20-09-13:

Βολεύουν,αν και όντως δεν έχουν τρελές αντοχές.Είμαι κυρίως της αρβύλας εγώ.

Παράθεση

nadja1770

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nadja1770
H nadja1770 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H nadja1770 έγραψε στις 12:02, 20-09-13:

Πολύ καλά είναι!

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 17:08, 20-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.
Εγώ προσωπικά να ομολογήσω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω πάει να πάρω τα ''αυθεντικά''. Το βρίσκω μεγάλη κοροϊδία να πληρώσεις τόσα λεφτά, όταν μπορείς να τα βρεις πολύ φθηνότερα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 19:19, 20-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Εγώ προσωπικά να ομολογήσω την αμαρτία μου, ποτέ δεν έχω πάει να πάρω τα ''αυθεντικά''. Το βρίσκω μεγάλη κοροϊδία να πληρώσεις τόσα λεφτά, όταν μπορείς να τα βρεις πολύ φθηνότερα.
Κάπως έτσι. Ε και ας μην είναι "αυθεντικά" τι έγινε; Έχω ακούσει άτομα να λένε για αυτό το θέμα ότι παίρνουν μόνο αυθεντικά all star και είναι ακριβά και έλεγα οκ αν έχετε λεφτά για ξόδεμα

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 19:32, 20-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Κάπως έτσι. Ε και ας μην είναι "αυθεντικά" τι έγινε; Έχω ακούσει άτομα να λένε για αυτό το θέμα ότι παίρνουν μόνο αυθεντικά all star και είναι ακριβά και έλεγα οκ αν έχετε λεφτά για ξόδεμα
Λεφτά για ξόδεμα; Αφού όλοι τα ίδια παπούτσια φοράμε στην ουσία, απλά διαφέρουμε στην τιμή. Εγώ ποτέ δεν το κατάλαβα το σκεπτικό ''χαλάω πολλά λεφτά'', όταν μπορείς να χρησιμοποιήσεις λιγότερα, και να κάνεις την ίδια ακριβώς αγορά. Ίσως απλά είμαι υπέρ της οικονομίας και της αποταμίευσης .

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:29, 20-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ραστώνη
Βολεύουν,αν και όντως δεν έχουν τρελές αντοχές.Είμαι κυρίως της αρβύλας εγώ.
Wiii, επιτέλους κάποιος που συμπάσχει με μένα.
Εγώ είμαι καλοκαίρι με σταράκι, χειμώνα με αρβύλα και τις δυο εποχές με κλασικό αθλητικό.

Ποτέ δεν θυμάμαι να έχω φορέσει κάτι άλλο, αρβύλες φόρεσα στην 6η δημοτικού πρώτη φορά, μετά απο ένα χρόνο έγιναν μόδα.
Μέχρι τότε δεν φόραγα μπότες. Μόνο αν ήταν ανάγκη.

Και εγώ είχα βρει με 15. Αλλά ήταν ψηλά.
Γαμώτη.

Πάντως απο ποιότητα ήταν ίδια με τα αυθεντικά, στο παζάρι τα είχα πάρει.
Απο στοκ θα ήταν, υποθέτω

Πολύ ωραία. Αλλά νομίζω με τα σταντάκια θα σε χτυπάει λίγο.

wtf ρε συ γιατί 60 - 70 ευρώ; Ούτε καν και με 15 ευρώ βρίσκεις αν θες..
Και με 5 μη σου πω.

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Σωστή.
Εγώ δεν έχω αγοράσει αυθεντικά, όσα έχω είναι άλλων κυρίως, μόνο δυο ζευγάρια έχω πάρει απο μόνη μου.
Έχω και αρκετά που είναι απομίμηση, μπόλικα ζευγάρια που δεν έχουν πάθει τίποτα τόσο καιρό.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 21:04, 20-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Σωστή.
Εγώ δεν έχω αγοράσει αυθεντικά, όσα έχω είναι άλλων κυρίως, μόνο δυο ζευγάρια έχω πάρει απο μόνη μου.
Έχω και αρκετά που είναι απομίμηση, μπόλικα ζευγάρια που δεν έχουν πάθει τίποτα τόσο καιρό.
Μα, αυτό! Κι εγώ τα δικά μου τα έχω χρόνια, και καλά κρατούν. Γι'αυτό δεν μετανιώνω που τα αγοράζω... σε τιμές ευκαιρίας .

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 22:51, 20-09-13:

Εμφανισιακά είναι πολύ ωραία,αλλά δεν είναι καθόλου άνετα και είναι και ακριβά,φέτος πήρα μόνο αθλητικά γιατί είναι άνετα και γιατί περπατάω και πολλές ώρες και τα σταράκια δεν είναι για πολύ περπάτημα.

Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 09:21, 23-09-13:

Ειναι πολυ ομορφα παπουτσια,μοδατα και ευκολοφορετα .Συνδυαζονται ευκολα σε casual εμφανισεις και φυσικα ειναι all time classic!Τους βαζεις και τη δικη σου πινελια και κομπλε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 00:47, 24-09-13:

αυθεντικα με 10 ευρω λιγο δυσκολο , για ξανακοιτα τα .

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 10:04, 24-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από taketrance
αυθεντικα με 10 ευρω λιγο δυσκολο , για ξανακοιτα τα .
Ναι λες και αν δεν είναι "αυθεντικά" χάλασε ο κόσμος

Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 12:48, 24-09-13:

Ναι λες και αν δεν είναι "αυθεντικά" χάλασε ο κόσμος
καλα , εννοειται , οπως βολευεται κανεις

Παράθεση

Georgia394

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Georgia394
H Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Georgia394 έγραψε στις 14:56, 24-09-13:

Το 90% των παπουτσιων μου ειναι All Star. Ειναι τοοοοσο ανετα!! ♥♥♥

Παράθεση

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ρεμέδιος
H Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Ρεμέδιος έγραψε στις 18:16, 24-09-13:

Τα λατρεψα. Τα μίσησα. Τα ξαναλατρεψα.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 18:44, 24-09-13:

Καλά είναι. Αρκετά καλά.
Και αν δεν σε νοιάζουν και οι τένοντές σου ακόμη καλύτερα.

Αρχική Δημοσίευση από Georgia394
Το 90% των παπουτσιων μου ειναι All Star. Ειναι τοοοοσο ανετα!! ♥♥♥
Αυτό το άνετα δεν το καταλαβαίνω. Στην πραγματικότητα προφανώς και δεν είναι.
Άνετη είναι αυτή η αθλητικάρα με τον τέλειο πάτο της που προφανώς και δεν είναι και ότι πιο κομψό αλλά έχεις ένα πόδι λουλούδι, όχι απλά άνετο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 24-09-13 στις 18:51. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

Georgia394

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Georgia394
H Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Georgia394 έγραψε στις 19:29, 24-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
Καλά είναι. Αρκετά καλά.
Και αν δεν σε νοιάζουν και οι τένοντές σου ακόμη καλύτερα.

Αυτό το άνετα δεν το καταλαβαίνω. Στην πραγματικότητα προφανώς και δεν είναι.
Άνετη είναι αυτή η αθλητικάρα με τον τέλειο πάτο της που προφανώς και δεν είναι και ότι πιο κομψό αλλά έχεις ένα πόδι λουλούδι, όχι απλά άνετο.
Ναι...κι εγω θεωρω οτι τα αθλητικα με τους ανατομικους πατους ειναι σιγουρα καλυτερα για το ποδι...θα απορροφουν κραδασμους κτλ.
Αλλα εγω δεν μπορω να τα περπατησω τοσο ευκολα οσο τα Chucks...μου φαινονται πολυ βαρια για το ποδι μου!

Παράθεση

Javier7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Javier7
Ο Javier7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Javier7 έγραψε στις 01:33, 25-09-13:

αυτά τα All Star πολύ ψεύτικα χωρίς καθόλου αντοχή στο χρόνο...ειδικά για αθλητικούς τύπους ούτε κάν
Nike Air Jordan και άγιος ο θεός

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 09:09, 25-09-13:

Βασικά τα all star δεν είναι για αθλητισμό . Κάνετε λάθος αν τα φοράτε όταν αθλείστε. Το συγκεκριμένο παπούτσι είναι το casual, αυτό που θα βάλεις σε μια βόλτα, στο σχολείο, με το τζιν, και αν θες και για να γυμναστείς. Εγώ για αθλητισμό έχω κάτι adidas και δεν τα προτιμάω τα all star. Είναι λίγο βαριά. Αλλά όχι πως δεν είναι άνετα για όλες τις υπόλοιπες εξόδους.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agria Indiana
H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 16:32, 06-10-13:

καλά είναι απλά μην τα λίωσεις κιόλας φορόντας μόνο αυτα παντού!!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 16:36, 06-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Agria Indiana
καλά είναι απλά μην τα λίωσεις κιόλας φορόντας μόνο αυτα παντού!!
η κολλητη μου το κανει αυτο οπου και να παει οτι και να κανει ολ σταρ φοραει

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 16:38, 06-10-13:

Αν της αρέσουν τόσο καλά κάνει! Απλά μέτα πρέπει να έχεις και τα ανάλογα οικονομικά για να αγοράζεις μόλις λιώσουν χαχα

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 16:40, 06-10-13:

Αν της αρέσουν τόσο καλά κάνει! Απλά μέτα πρέπει να έχεις και τα ανάλογα οικονομικά για να αγοράζεις μόλις λιώσουν χαχα
Χαχχαχαχαχα σωστη! Η αληθεια ειναι οτι πανε με ολα! Με φορεμα την εχω δει, με φουστα, με τζιν, με φορμα με οοοοτι θες

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 16:45, 06-10-13:

Ναι όντως πάνε με όλα! Εγώ με φόρεμα τα έχω δει να φοριούνται μόνο στην ταινία Λυκόφως....που τα φορούσε η Μπέλα για να πάει στο χορό,στο ένα είχε γύψο και στο άλλο φορούσε σταράκια με φόρεμα.....χαχαχα που το θημήθυκα κιόλας

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 16:51, 06-10-13:

Ναι όντως πάνε με όλα! Εγώ με φόρεμα τα έχω δει να φοριούνται μόνο στην ταινία Λυκόφως....που τα φορούσε η Μπέλα για να πάει στο χορό,στο ένα είχε γύψο και στο άλλο φορούσε σταράκια με φόρεμα.....χαχαχα που το θημήθυκα κιόλας
Χαχχαχα ναι ναι την θυμαμαι την σκηνη! Εγω τα εχω φορεσει και με φουστα!

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 16:57, 06-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Χαχχαχα ναι ναι την θυμαμαι την σκηνη! Εγω τα εχω φορεσει και με φουστα!
εγώ μόνο για βόλτα και σχολέιο τα έχω αλλα όχι πάντα!

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 13:54, 09-10-13:

Μέτρια.

Απλά το ωραίο είναι ότι ταιριάζουν με αρκετά ρούχα.

Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Johnnie Hunter
Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε στις 10:42, 13-10-13:

Ωραίο στιλ έχουν, αλλά πληρώνεις πολλά χρήματα για σχετικά χαμηλή ποιότητα. Είχα ένα ζευγάρι το οποίο βρωμοκόπαγε ποδαρίλα.

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 11:29, 13-08-14:

τα λατρευω τα αλλσταρακιαειναι τοσο ανετα κ βολικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,075 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 12:40, 13-08-14:

Δεν ειναι και τιποτα το σπουδαιο... τα φοραγα πριν 4-5 χρονια αλλα τωρα προτιμω καλα αθλητικα, οπως τα nike,τουλαχιστον αυτα τα πληρωνεις λιγο ακριβα αλλα αξιζουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 12:52, 13-08-14:

Και εγώ έχω αρκετό καιρό να πάρω all star, πλέον δεν μου κινούν τόσο το ενδιαφέρον για να τα αγοράσω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mάιρα : 13-08-14 στις 12:58.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,655 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 13:03, 13-08-14:

Και εγω έχω καιρό να πάρω! Το τελευταίο ζευγάρι που ειχα πάρει ηταν σκούρο μπλε.
Αλλα διαβάζω αυτα που λετε για τη γυμναστική πιο πανω.. Τα αλλ σταρ ΔΕΝ κανουν για γυμναστική! Για γυμναστική χρειάζονται αθλητικά παπούτσια, τα σταρακια δεν ειναι αθλητικά. Μπορει να δημιουργήσουν πρόβλημα όπως έγινε με μια φιλη μου που τα φορούσε συνέχεια στο γυμναστήριο.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

notis_19 (Παναγιώτης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη notis_19
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,090 μηνύματα.

O notis_19 έγραψε στις 13:12, 13-08-14:

Η καλύτερα μάρκα παπουτσιών για μένα...όλα μου τα παπούτσια all star είναι!

Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,106 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 13:57, 13-08-14:

Εχω ενα ζευγαρι πρασινα..οκ για να πας μια βολτα, αλλα σαν τα nike και τα adidas δεν ειναι!

Παράθεση

niek

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 15:44, 13-08-14:

Είναι ωραία γιατί βγαίνουν σε πολλά χρώματα και ταιριάζουν με τα ρούχα, αλλά είναι ακριβά, χαμηλής ποιότητας και λιγότερο άνετα από τα αθλητικά.Παρόμοια κυκλοφορούσαν και το '60 , έχει και ο παππούς μου!

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 17:08, 13-08-14:

Πολύ υπερεκτιμημένα παπούτσια... Μου λέει ο μπαμπάς μου ότι τέτοια φορούσε μικρός και ήταν μάλιστα πολύ φθηνοπάπουτσα τότε σε αντίθεση με τα λουστρίνια π.χ. Ξαφνικά άρχισαν να αποκτούν φήμη και παράλληλα η τιμή τους να ανεβαίνει στα ύψη οπότε αυξήθηκε και η ζήτηση με αποτέλεσμα να είναι το πιο διαδεδομένο και μοδάτο παπούτσι στις μέρες μας. Και δεν είναι δα και τίποτα το σημαντικό, κανβάς είναι που δεν αντέχει βροχές, κακοτράχαλα και γενικά φθείρεται πολύ εύκολα. Για μένα είναι πολύ άνετα βέβαια, τα φοράω συχνά για βόλτα αλλά έχω βαρεθεί να τα χρυσοπληρώνω και να χαλάνε μέσα σε ένα χρόνο. Ειδικά τα άσπρα που πήρα φέτος θέλουν πάρα πολλή προσοχή.

Παράθεση

pkat876

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pkat876
H pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H pkat876 έγραψε στις 19:44, 13-08-14:

Είναι τα παπούτσια για όλες τις ώρες. Δεν έχω πολλά ζευγάρια, γιατί μου έχουν μικρύνει, αλλά όταν δεν έχω τι να φορέσω πάντα στα κόκκινα all starakia μου γυρνάω! Σαν το παλιό καλό κρασί ένα πράγμα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους