Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

litsaki94

Νεοφερμένος

Η litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λίγη βρώμα θα είχαν πάνω.
οχι βεβαια κα8ε μηνα πλυσιμο μεσα εξω... και να φανταστεισ οι φιλεσ μου με βριζαν γιατι ηταν καθαρα και ασπρα....:crazy::crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η γνώμη μου για αυτά τα τρεντο-πάπουτσα είναι η χειρότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Η γνώμη μου για αυτά τα τρεντο-πάπουτσα είναι η χειρότερη.

Τρέντι ξετρέντι,με 60ευρό περνάς το χειμώνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι γω με ένα ζευγάρι συνήθως τη βγάζω το χειμώνα.Βέβαια εγώ πάω σε τιμές 90+ λόγω μεγέθους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody

Νεοφερμένος

Η somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ας ειναι mainstream φαση, ας ειναι οσο θελουν εφηβιστικα καταλοιπα, ας ειναι-τα και καλα εναλλακτικοτρεντοπαπουτσα- εγω και 40 χρονω να φτασω, ολσταρια θα φορω.:hehe:
Αγαπω κυριως μαυρα, πρασινα και κοκκινα. Οταν φθειρονται και δεν μπορω να τα κυκλοφορησω γιατι μοιαζουν οριακα με παντοφλες τα ανανεωνω. Με βολευουν αφανταστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
προσωπικα εχω βαρεθει να βλεπω το μοτιβο τζιν σωληνα-μπαλαρινες. εκτος αυτου, βαζουν και ρουζ πανω στα ζυγωματικα και ειναι πραγματικα αθλια

Α !!! Αυτό το ελαφρύ κόκκινο πάνω στο άσπρο είναι ρουζ ;;;; Εγώ νόμιζα τόσο καιρό ότι τα πλένουν και μένει κάτι. Απίστευτο ! Το βρίσκω πολύ έξυπνο και ωραίο, αλλά δεν το βλέπω συχνά. Τι μαθαίνει κανείς...

Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ); :hmm: :confused:

χαχαχαχα πράγματι. Είμαστε μοδάτοι εμείς του ΣΥΡΙΖΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ω μα ναι,μου αρέσουν :)
είναι βολικά και κατ'εμέ πάνε με όλα!
μ'αρέσουν τα μονόχρωμα all star και τα διάφορα χρώματα που αυτά έχουν
Βέβαια όταν ήμουν μικρότερη και τα έβλεπα αναρωτιόμουν πως τα φοράνε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυτα τα παππουτσια δεν μου αρεζαν ποτε..ουτε σε κοριτσι αλλα ειδικα σε αγορι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Είναι πολύ άνετα για κάθε μέρα. Αν δεν θες να φοράς ούτε αθλητικά αλλα ουτε και μπαλαρίνες και τέτοια είναι ιδανικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα και μου αρέσουν και δεν μ'αρέσουν.. Δηλαδή, μ'αρέσουν ως καθημερινά, αλλά αν τύχει και χάσω το λεωφορείο και πρέπει να περπατήσω μέχρι το σπίτι μου (που είναι τέσσερα χιλιόμετρα) με πονάνε λίγο τα πόδια μου, ενώ με τα αθλητικά δεν καταλαβαίνω τίποτα... :P Ξέρετε ποια είναι η διαφορά μεταξύ All Star και All Star John Varvatos; Εκτός από την τιμή.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Τα all-star εχουν καταφερει κατι πολυ σημαντικο..Τα αγοραζεις πολυ φθηνα (σε σχεση με αλλα) και ειναι ανετα για καθημερινη χρηση. Τα φορας καινουργια και εισαι μια χαρα,περνανε εξι μηνες και βρομιζουν αλλα και παλι τα φορας και εισαι μια χαρα, περνας 1-1,5 χρονια και ειναι πλεον σκισμενα και βρωμικα μα και παλι εισαι μια χαρα..Οταν τα αγορασα μου λεγανε ολοι <<Αν δεν ειναι βρομικα δεν ειναι στην μοδα>> και αφου περασε ο καιρος καταλαβα οτι ολοι οσοι τα φοραγαν ηταν χαλαροι και δεν τους ένοιαζε αν ειναι καθαρα ή σκισμενα.Θεωρω πως αυτη ειναι η μαγκια τους εναντι των αλλων παπουτσιων...Α! Ναι φοραω all-star. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
μ'αρέσουν πολύ!!! και σε κορίτσια και σε αγόρια τα βρίσκω όμορφα!!! άσε που είναι και πολύ βολικά και ευκολο-συνδύαστα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoulisoktaba

Νεοφερμένος

Ο thanoulisoktaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Απο τα πιο βολικα παπουτσια καθως βολευουν για ολες τις καταστασεις τις ημερας (σχολειο,βολτα,γυμναστικη). Στηριζουμε All Star!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τα all-star εχουν καταφερει κατι πολυ σημαντικο..Τα αγοραζεις πολυ φθηνα (σε σχεση με αλλα) και ειναι ανετα για καθημερινη χρηση. Τα φορας καινουργια και εισαι μια χαρα,περνανε εξι μηνες και βρομιζουν αλλα και παλι τα φορας και εισαι μια χαρα, περνας 1-1,5 χρονια και ειναι πλεον σκισμενα και βρωμικα μα και παλι εισαι μια χαρα..Οταν τα αγορασα μου λεγανε ολοι <<Αν δεν ειναι βρομικα δεν ειναι στην μοδα>> και αφου περασε ο καιρος καταλαβα οτι ολοι οσοι τα φοραγαν ηταν χαλαροι και δεν τους ένοιαζε αν ειναι καθαρα ή σκισμενα.Θεωρω πως αυτη ειναι η μαγκια τους εναντι των αλλων παπουτσιων...Α! Ναι φοραω all-star. . .


Δικιο εχεις! Εγω πάντα φοράω all-star!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ποτε δεν φορεσα και ποτε δεν προκειτε να φορεσω!
Βαρκες δεν λεγονται???
Παντα αθλητικα φοραω και τωρα που το σκεφτομαι ολα ειναι Nike!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marispa

Νεοφερμένος

Η marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πριν από μερικές μέρες πήρα τα πρώτα μου all -star(στο χρώμα του πάγου κάπου ανάμεσα στο γκρι και το μπεζ) αν και παλιά δεν μου άρεσαν καθόλου.Τώρα φοράω και εγώ starακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εδω και καπου 5 χρονια τα λατρευω! μεγαλο κολλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
βασικα τα all star ειναι παρα πολυ βολικα παπουτσια που μπορεις να τα φορεσεις χειμωνα καλοκαιρι..ακομα και στη γυμναστικη στο σχολειο σε αφηνουν να τα φορεσεις..ασε που εχει και παρα πολλα χρωματα και σχεδια να επιλεξεις για ολα τα γουστα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top