Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,655 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για να περνάμε ευχάριστα κι εποικοδομητικά τον χρόνο μας

nic0le

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nic0le
H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε στις 22:56, 20-06-10:

Φέτος το καλοκαίρι όλες οι φίλες μου θα πάνε διακοπές και εγώ θα μείνω εδώ !
Σκεφτόμουν να αρχίσω κάποιο φροντιστήριο,αλλά δεν βρίσκω κάποιο.
'Ελεγα να αρχίσω μαθήματα κιθάρας (που ήθελα εδώ και καιρό να αρχίσω) αλλά πάλι δεν βρίσκω κάποιο ωδείο!
'Εχετε να μου προτείνετε κάτι για να ασχοληθώ αυτό το καλοκαίρι εφόσον δεν θα πάω διακοπές??
'Η έστω να μου προτείνετε κάποιο ωδείο ή κάποιο φροντιστήριο για καλοκαιρινά μαθήματα????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 23:40, 20-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από nic0le
Φέτος το καλοκαίρι όλες οι φίλες μου θα πάνε διακοπές και εγώ θα μείνω εδώ !
Σκεφτόμουν να αρχίσω κάποιο φροντιστήριο,αλλά δεν βρίσκω κάποιο.
'Ελεγα να αρχίσω μαθήματα κιθάρας (που ήθελα εδώ και καιρό να αρχίσω) αλλά πάλι δεν βρίσκω κάποιο ωδείο!
'Εχετε να μου προτείνετε κάτι για να ασχοληθώ αυτό το καλοκαίρι εφόσον δεν θα πάω διακοπές??
'Η έστω να μου προτείνετε κάποιο ωδείο ή κάποιο φροντιστήριο για καλοκαιρινά μαθήματα????
θα μπορούσα να σου πω για ωδεία αλλά όλα κλείνουν τώρα.....! εκτός και αν βρεις κάποιον καθηγητή για ιδιαίτερα που και αυτό λίγο δύσκολο για αυτήν την εποχή... πάντως έχω πολλούς φίλους που έχουν μάθει τα βασικά στην κιθάρα από μόνοι τους! πέρνεις ένα βιβλίο κατάλληλο για αρχάριους αυτοδίδακτους και προσπαθείς
ή θα μπορούσες να ξεκινήσεις ιταλικά που είναι και εύκολα υπάρχουν πολλά φροντιστήρια που κάνουν θερινά μαθήματα και σε προετοιμάζουν εντατικά για το πρώτο πτυχίο
ή θα μπορούσες να ξεκινήσεις κάποιο άθλημα όλο αυτό το διάστημα που δεν θα είσαι διακοπές
Ελπίζω να βοήθησα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε στις 23:49, 20-06-10:

Χμμμμμμμμμ θα το ψάξω
Ευχαριστώ πάντως

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 19:51, 21-06-10:

εγω οταν μενω αθηνα ζωγραφιζω παρα πολυ για να περασει η ωρα παω βιντεοκλαμπ, μαγειρευω τιποτα (και κανω ολη την κουζινα ανω κατω) κανε κι εσυ κατι τετοιο... και μην ξεχνας οτι υπαρχουν και στην αθηνα θαλασσες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε στις 00:04, 22-06-10:

χαχαχα το θέμα είναι να έχεις παρέα

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 10:23, 22-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από nic0le
χαχαχα το θέμα είναι να έχεις παρέα
σωστο κι αυτο! συμφωνω αλλα παρεα καλοκαιριατικα δυσκολο αφου ολοι φευγουν. Κανε εσυ καμια δραστηριοτητα να περασει η ωρα παρολαυτα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CiNeFiL : 22-06-10 στις 10:23. Αιτία: ορθογραφικο λαθος :S
Παράθεση

DoKi (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DoKi
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O DoKi έγραψε στις 13:33, 11-09-10:

Μιας κι από φέτος θα'μαι κι εγώ φοιτητής, θα έχω άπειρο ελέυθερο χρόνο.

Το ζήτημα είναι όμως ότι δεν ξέρω ΠΟΥ να τον ξοδέψω.

Ωραία, η σχολή θα μου τρώει κάποιες ώρες την εβδομάδα.
Τις υπόλοιπες όμως, τι θα κάνω?

Σκέφτομαι να πηγαίνω στη ΧΑΝΘ, αλλά δεν ξέρω τι να παρακολουθήσω.
Μου είπανε για τένις, σκάκι και κολύμβηση αλλά δεν ξέρω τι να επιλέξω.

Μου προτείνανε και ιστιοπλοΐα, αλλά μου φαίνεται λίγο δύσκολο σαν άθλημα.

Πέρα από τον αθλητισμό, τι άλλο μπορεί να κάνει κάποιος ώστε να περνά ευχάριστα τον χρόνο του σε εξω-σπιτικές δραστηριότητες ?

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 13:43, 11-09-10:

Θεατρικες ομαδες, ομαδες κινηματογραφικες, χορος, μαθηματα μαγειρικης, χορωδιες, μαθηματα μουσικης, rpg με φιλους σου...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 14:00, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από DoKi
Πέρα από τον αθλητισμό, τι άλλο μπορεί να κάνει κάποιος ώστε να περνά ευχάριστα τον χρόνο του σε εξω-σπιτικές δραστηριότητες ?
σεξ σε εξωτερικούς χώρους

Εκτός αυτού μπορείς να ασχοληθείς και με το τάβλι δραστηριότητα των απανταχού χασομέρηδων φοιτητών στις καφετέριες.

Αν δεν σ αρέσουν αυτά μπορείς να ασχοληθείς και με την συλλογή μουσικής κτλ κτλ.

Αν και θα σου πρότεινα την ιστιοπλοΐα, μου φαίνεται πιο ασφαλές από το 1 και πιο σοβαρό από το 2

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 15:38, 11-09-10:

Αν έχεις κάποιο χόμπι, θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις ένα μέρος του χρόνου σου και ευχάριστα σε αυτό, επίσης αν σου αρέσει το διάβασμα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 15:45, 11-09-10:

Η ιστιοπλοϊα είναι καλη ιδεα!! δεν ειναι καθολου επικυνδινη σαν αθλημα, εκανα καμποσα χρονακια, αν δεν φοβασαι την θαλασσα και δεν επιρρεαζεσαι απο το κρυο ειναι πολυ καλη ιδεα, αν και κατα την αποψη μου, καλο θα ηταν εκτος απο τα αθληματα, το sex και ολα αυτα τα σχετικα να κάνεις και κατι πιο επικοδομητικο,(οχι πως αυτα δεν ειναι) οπως μια ξενη γλωσσα, καποια σεμιναρια σχετικα με το αντικειμενο που θα σπουδασεις.

Κανε κατι τωρα που ειναι αρχη!!

Καλη επιτυχια στο ξεκινημα σου!!

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 16:00, 11-09-10:

επίσης υπάρχει μια δραστηριότητα που διαφεύγει από τους περισσότερους πρωτοετείς φοιτητές (και δευτεροετείς και τριτοετείς κ.λ.π.) και τελικά καταλήγουν να κάνουν οτιδήποτε εκτός από αυτήν : το διάβασμα στην βιβλιοθήκη

και πριν βιαστείς να με χαρακτηρίσεις οφτόπικ επειδή λες
Ωραία, η σχολή θα μου τρώει κάποιες ώρες την εβδομάδα.
Τις υπόλοιπες όμως, τι θα κάνω?
ξεκαθαρίζω ότι πρόσεξα και το :
Μιας κι από φέτος θα'μαι κι εγώ φοιτητής, θα έχω άπειρο ελέυθερο χρόνο.
σου έχω νέα : αν διαβάζεις , δεν περισσεύει καθόλου άπειρος χρόνος

π.σ.

Η φοιτητική περίοδος είναι η πρώτη - χρονικά - περίοδος στην ζωή του ατόμου που τεμπελιάζει ασύστολα και τείνει να μιμηθεί την δεύτερη ηλικία στην οποία συμβαίνει αυτό (η οποία πλέον ανακηρύχτηκε και είδος υπό εξαφάνιση) : τους συνταξιούχους

έτσι , γρήγορα θα θεωρείς φυσιολογικές δραστηριότητες να πίνεις ρακόμελα με ουζοποικιλίες , να πηγαίνεις το σουκού για ψαράκι στον πειραιά και να αράζεις στην πλατεία κοιτώντας τα διερχόμενα οπίσθια συζητώντας για πολιτική

μην υποκύψεις στον πειρασμό - η καλύτερη δραστηριότητα ενός φοιτητή είναι το διάβασμα (νοτ)
πήγαινε erasmus , socrates , drunk the conium και άλλα εξωτικά προγράμματα

απλά στο πρώτο π.χ. πρέπει να έχεις περάσει τα 3/4 των μαθημάτων του πρώτου έτους (αν η μνήμη μου δεν κάνει ότι η πρώην μου) , οπότε ξαναγυρνάμε στο διάβασμα

π.σ.2 αυτά , πάω να διαβάσω (τον Πρωταθλητή)

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 16:08, 11-09-10:

Δουλειά, Γυμναστηριο- αθληματα (τι σε αντιπροσωπευει θεωρεις καλυτερα?). Εξτριμ σπορτς, αναρριχηση, πεζοπορια. Αυτα ομως δε τα κανεις καθε μερα(και η ιστιοπλοια που αναφερθηκε) Σκοπος ειναι να βρεις κατι καθημερινο η μια στο τοσο? Τεσπα.. συνεχιζω. Χορος, Πολεμικες τεχνες, Σεξ,Ταβανοθεραπεια,Φυτεμα λουλουδιων, Γραψιμο,Διαβασμα,Ταξιδια(οποτε εχεις αργιες, αδειες),Μαγειρικη, να γινεις σινεφιλ και να πηγαινεις ανα 3ημερο σινεμα, να μη χανεις φεστιβαλ για φεστιβαλ κινηματογραφου, Σεμιναρια για θεματα που σε απασχολουν,Ενα ζωακι να φροντιζεις,Παραλληλες σπουδες.
Θες κι αλλα??

Πληθωρα επιλογων(!) αν και κατσε να μπεις στη σχολη να δεις τη φαση, γιατι ειναι μερικες που δε σαφηνουν να παιρνεις ανασα.

Καλο το ερασμους αλλα μιλαμε για μετα απο 3 χρονια. Σκοπος ειναι τα προηγουμενα δυο να απασχολειται δημιουργικα, καθημερινα.
Παντως γενικα το να ασχολεισαι με διαφορα παραλληλα, δινει τρομερη ζωη, ενεργεια, εμπειρια
Γενικα δεν ημουν ποτε υπερ του αραγματος ταβλι και καφε ολη μερα, αν και οκευ το χω περασει κι αυτο αλλα για λιγο. Και για λιγο συστηνω να το περνουν και τα νεα μας φοιτητοπαιδα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 11-09-10 στις 16:20.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:15, 11-09-10:

εχει πλακα που ειμαστε σε ενα φορουμ, στο ιντερνετ, και κανεις δε του προετεινε internet.

αν δεν πιστευουμε οτι ειναι κατι ευχαριστο για να περνα η ωρα, γιατι ειμαστε τωρα online?

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 16:18, 11-09-10:

περπάτημα στη φύση

ποδήλατο στη φύση

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 16:37, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
εχει πλακα που ειμαστε σε ενα φορουμ, στο ιντερνετ, και κανεις δε του προετεινε internet.

αν δεν πιστευουμε οτι ειναι κατι ευχαριστο για να περνα η ωρα, γιατι ειμαστε τωρα online?
γιατί για να ρωτάει εδώ , το έχει ήδη υπόψην του

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DoKi (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DoKi
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O DoKi έγραψε στις 05:10, 12-09-10:

lacky πίστεψέ με, θα έχω άπειρο χρόνο γιατί ξέρω τις δυνατότητες μου σχετικά με το διάβασμα.
δε νομίζω ότι το "διάβασμα" για τη σχολή θα μου τρώει πάνω από 2 ώρες τη μέρα (και πολύ βάζω).
όσο για το erasmus, θα πρέπει να περιμένω 3 χρονάκια ακόμα

σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας.

αν και το πιο πιθανό είναι να καταλήξω να τεμπελιάζω όλη μέρα και νύχτα.

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 11:13, 12-09-10:

Για να περνάς ευχάριστα μια λύση είναι τα βιντεοπαιχνίδια. Όχι βέβαια world of warcraft και lineage και εθιστείς. Μπορείς και να το συνδυάσεις με παρέα. Πες ότι θέλεις να βγεις έξω με τους φίλους σου, αλλά ξαφνικά αρχίζει να βρέχει. Τους καλείς σπίτι σου και παίζεται κάποιο ποδοσφαιράκι ή κάποιο fps ή κανένα racing. Κάθε φορά που έρχεται φίλος στο σπίτι αυτό κάνουμε και περνάμε πολύ ωραία. Πιο παλιά (εποχές ps2) παίζαμε με φίλους μου san andreas και είχε πολύ γέλιο το διπλό (να μας κυνηγάνε αστυνομικοί κ.τ.λ.). Μπορείς όμως αν είσαι βιβλιοφάγος να αρχίσεις το διάβασμα κανονικότατα αφού πριν δεν θα είχες πολύ χρόνο λόγω σχολείου και φροντιστηρίου. Αν και μάλλον θα είσαι πιο πολύ έξω για καφέ και βόλτες με φίλους αφού υπάρχει πολύς ελεύθερος χρόνος.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 13:50, 17-09-10:

Προτασεις για να σπαταλαμε ευχαριστα και εποικοδομητικα το χρονο μας ;

Νομιζω ο τιτλος του θεματος θελει διορθωση. Η σπαταλη αυτοματως αναιρει τα αλλα 2..

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 14:09, 17-09-10:

Νομίζω όοοολες οι προτάσεις που σου έκαναν τα παιδιά ως τώρα είναι πολύ σωστές...και σκέψου τες σοβαρά!

Όμως να προσθέσω και άλλη μία ιδέα που θα σου είναι σίγουρα χρήσιμη μετέπειτα (και για το erasmus που πρότεινε ο φίλτατος)....να μάθεις μία ξένη γλώσσα!!!

Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη provatooo
H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε στις 14:13, 17-09-10:

αγοραστε μια μπαλα μπασκετ ή ενα ποδηλατο και βγειτε μια βολτα. το σιγουρο ειναι οτι θα γνωρισετε κοσμο και θα κανετε και την γυμναστικη σας!

Παράθεση

lady31ath

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lady31ath
H lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lady31ath έγραψε στις 22:07, 17-09-10:

Η ιστιοπλοια ειναι ενα πολυ καλο αθλημα για να μαθεις τα ορια του εαυτου σου. Εκτος απο το θεωρητικο τμημα στο οποιο σε εξεταζουν υπαρχει και το πρακτικο. Σε καποιους ομιλους γνωριζεις μορφωμενα ατομα, κοινωνικα ανεβασμενα και πολλα ατομα που εργαζονται σε τραπεζες οπως η alphabank και ιδιωτικες επωνυμες εταιριες (εχουν δικα τους σκαφη). Σαν αθλημα ειναι παρα πολυ απαιτητικο και κουραστικο. Εαν εισαι κοπελα ξεχασε τα νυχια σου. Η θαλασσα καταστρεφει το δερμα σου. Απο την αλλη γνωριζεις πολλους αντρες.Εγω εκανα παρα πολλες φορες εμετο αλλα δεν το εγκατελειψα καθαρα απο εγωισμο μεχρι να παρω το πτυχιο. Δεν μου αρεσε ιδιαιτερα αν και ειχε φως. Το σεβομουν . Ηθελα τη βασικη ναυτικη παιδεια, μια και ζουμε σε μια χωρα που περιτριγυριζεται απο τη θαλασσα. Αλλωστε υπαρχει ναυτικη παραδοση και στο εξωτερικο μας σεβονται για αυτο. Καποιοι λενε πως ειμαστε η τριτη ναυτικη δυναμη στον κοσμο.... Ειναι ενα αθλημα που θελει χρημα...και πολυ θεληση εαν θελεις μελλοντικα να ασχολεισαι με αυτο. Εχει πολλες αγγαρειες και τα νευρα σου δοκιμαζονται συχνα μια και ερχεσαι πολυ κοντα με αλλους ανθρωπους. Αλλα εαν κανεις αυτα τα μαθηματα ολα τα υπολοιπα πραγματα στη ζωη σου θα σου φαινονται πανευκολα.... εχει μεγαλο βαθμο δυσκολιας....Θελει μετα το πτυχιο εξασκηση.... να κανεις γνωστους που θα σε περνουν μαζι τους για τις αγγαρειες ... μονο ετσι θα μαθεις... δεν μπορεις να οδηγησεις σκαφος μονος σου.... παντα θελει δυο ατομα.... για αυτο και οταν γραφτηκα στα μαθηματα εγραψα και τον αδερφο μου μαζι..... Τελικα κανενας μας δεν συνεχισε.... εαν εχεις καποια σοβαρη δουλεια δεν μπορεις να ασχολεισαι τα Σαββατοκυριακα με αυτο το αθλημα... εκτος εαν το αγαπας παρα πολυ......εχει και τρελους....Παντως ειναι καλο να δοκιμαζεις στη ζωη γιατι ετσι μαθαινεις πολλα πραγματα για τον εαυτο σου... τι σου αρεσει ... τι δεν σου αρεσει.....
Εγω θα σου προτεινα στον ελευθερο σου χρονο να μαθεις καποια ξενη γλωσσα.... και υπαρχουν τροποι να μαθεις χωρις να πληρωσεις πολλα χρηματα....θα γνωρισεις ατομα που εχουν κοινο στοχο με εσενα ... και θα εχεις και καποιο οφελος στο βιογραφικο σου....υπαρχουν πολλα κολπα για να βελτιωθεις....
Μετα να επιλεξεις ενα αθλημα που να μπορεις μελλοντικα να το συντηρησεις οικονομικα.... και φυσικα να σου αρεσει.... ακομα και ο στιβος ειναι μια εκτονωση .... το Kick boxing σε βοηθαει να εχεις καλο σωμα... γνωριζεις ατομα .....δοκιμασε διαφορα αθληματα πειραματικα μεχρι να δεις τι σου αρεσει ... δεν ειναι κακο....

Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Goseithor
Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 23:45, 23-09-10:

μαθαίνοντας κάποιο όργανο μουσικό...ή κάνοντας γυμναστική ακόμη και σπίτι...

Παράθεση

PanosPiper

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PanosPiper
Ο PanosPiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O PanosPiper έγραψε στις 16:41, 09-04-13:

Χαίρετε!

Εδώ και κάτι ημέρες σκέφτομαι σοβαρά να πάω να δοκιμάσω την βόλτα με αερόστατο που προσφέρει το ηλεκτρονικό κατάστημα που ανέφερα στον τίτλο. http://www.baladeur.gr/Default.aspx?...4#.UWQn0jfLvNUΘα ήθελα να ξέρω αν έχει κανείς δοκιμάσει την βόλτα, πώς είναι, γενικές παρατηρήσεις, αν τηρούνται ΟΛΑ τα πρωτόκολα ασφαλείας κτλπ.
Ψάχνω μέρες στο GOOGLE αλλά δεν βρίσκω Ελληνικό σχολιασμό για αερόστατα στην Ελλάδα (είναι και νέα attraction, μόλις 2 χρόνια).

Ευχάριστω εκ των προτέρων!

PP

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 14:29, 27-04-13:

Βασικα εισαι αγορι και πιθανον να σου περασει και αδιαφορο αυτο, αλλα εγω διαβαζω βιβλια.. Πολλά βιβλια... όλη μέρα κι όλη νυχτα διαβάζω... Στην παραλία, στο λεωφορείο, στο τρένο, στο γραφείο μου, στο κρεβάτι μου... Πριν κοιμηθω, μόλις ξυπνησω, μόλις γυρισω από το σχολέιο, πριν πάω αγγλικά, μόλις γυρίσω από τα αγγλικά (και παει λεγοντας). Και ειναι ΤΕΛΕΙΟ... Αλλα απο την αλλη δεν εχω δει και πολλά αγορια να ειναι πορωμενα με βιβλια Παντως μπορεις να το σκεφτεις και σαν εναλλακτική

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikos1889
Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε στις 11:55, 11-06-13:

Γεια σας παιδαι ειμαι 18 χρονων ,και δεν μπορω αλλο την καθημερινοτητα μου...τελειωσαν οι πανελληνιες μου και τωρα δεν εχω τι να κανω...πηγαινω για εναν καφε με τους φιλους μου αλλα μονο μια φορα την μερα δεν γινεται να πηγαινω 10 φορες που λεει ο λογος γτ δεν υπαρχουν λεφτα...θελω να ασχολουμαι με κατι μεσα στην μερα αλλα δεν ξερει με τι !! ολη την μερα μεσα στο ιντερνετ ειμαι ..βαρεθηκα...μπορειτε να μου προτεινεται κατι??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 11-06-13 στις 22:29. Αιτία: τα μηνύματα #20-23 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα ''Καθημερινότητα''
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:12, 11-06-13:

βιβλία
μουσική:ψάξε για διάφορα είδη ακόμη και στο γιουτιουμπ,άκου καινούρια τραγούδια,αν παίζεις κάποιο όργανο εξασκήσου και συνθεσε ένα δικό σου τραγούδι
φύση:πήγαινε σε μεγάλα πάρκα,σε δάση σε άλση και κάνε ότι σου κατέβει,γυμνάσου,διάβασε,άκου μουσική ,φάε
πήγαινε για κανα μπανάκι
γράψου γυμναστήριο
κάνε καμια δουλειά:δεν δαγκώνει u know ,ασχολήσου έστω με τη μαγειρική
τακτοποίησε κάτι:ένα συρτάρι ,μια ντουλάπα,φτιάξε μια συλλογή ,μάζεψε τα βιβλία σου
πειραματίσου:γράψε ένα ποίημα,συνδύασε γεύσεις,κάνε βλακείες στο σπίτι σου
κάλεσε φίλους στο σπίτι σου
πήγαινε σε ένα χωριο(αν έχεις) θα καθαρίσεις το μυαλό σου και θα πάρεις αποφάσεις

φίλε αλέξη,τρόποι να περάσεις την ώρα υπάρχουν πολλοί,αλλά αν θες τη γνώμη μου,καλό είναι να λιώσεις στο πισι,να βαρεθείς τη ζωή σου,λίγο καιρό μετά τις εξετάσεις,δεν είναι ανάγκη κάθε στιγμή της ημέρας να κάνεις κάτι δημιουργικό

Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikos1889
Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε στις 13:16, 11-06-13:

ναι εχεις δικιο δεν ειπα να κανω καθε στιγμη κατι δημιουργικο αλλα θα βαρεθω στο pc ολη μερα για αυτο ζητησα να μου προτεινεται κατι!!

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 18:33, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από αλεξης88
Γεια σας παιδαι ειμαι 18 χρονων ,και δεν μπορω αλλο την καθημερινοτητα μου...τελειωσαν οι πανελληνιες μου και τωρα δεν εχω τι να κανω...πηγαινω για εναν καφε με τους φιλους μου αλλα μονο μια φορα την μερα δεν γινεται να πηγαινω 10 φορες που λεει ο λογος γτ δεν υπαρχουν λεφτα...θελω να ασχολουμαι με κατι μεσα στην μερα αλλα δεν ξερει με τι !! ολη την μερα μεσα στο ιντερνετ ειμαι ..βαρεθηκα...μπορειτε να μου προτεινεται κατι??
χοχοχοχο...που να ερθει και ο Αυγουστος .Δεν μπορω να βοηθησω γιατι ειμαι ομοιοπαθης. Οι διακοπες σωζουν την κατασταση

Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mafalda8520
H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 20:58, 18-07-13:

Γεια σας,εχετε να μου προτεινετε καποια φοιτητικη ή μη ερασιτεχνικη ομαδα ειτε θεατρου ειτε φωτογραφιας ή γενικώτερα καποιας καλλιτεχνικου περιεχομενου ασχολιας στην αθηνα? Βασικα, περασα περσυ και 1 χρονο ψαχνομουν εκανα καποιες κινησεις στο θεατρο σε μια αυτοσχεδια θεατρικη ομαδα
αλλα τιποτα σημαντικο... Ψαχνω για μια καλλιτεχνικη ομαδα που θα με γεμιζει και θα με δικτυωση στην αγνωστη και ενδιαφερουσα Αθηνα... Εχετε κατι να μου προτεινεται απο την εμπειρία σας?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 19-07-13 στις 07:48. Αιτία: το μήνυμα προέρχεται από το συγχωνευμένο θέμα ''Χόμπυ''
Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DimitraKapa
H DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H DimitraKapa i έγραψε στις 00:05, 03-02-14:

Μιας και είμαι σπίτι-σχολείο αφήνοντας ελεύθερο χρονο αναξιοποίητο, αναρωτιέμαι με τι θα μπορούσα να ασχοληθώ ώστε να γεμίσω το κενό και την βαρεμαρα δημιουργικά... Εχετε καμία είτε απλή είτε προτοτυπη ιδέα να προτείνετε που να μην χρειάζεται πολλά έξοδα λόγω δύσκολων καιρών και οικονομικων..?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

KristenRoss

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KristenRoss
H KristenRoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H KristenRoss έγραψε στις 00:29, 03-02-14:

Γιατί δεν ρωτάς στο δήμο να δεις τι προγράμμα προσφέρουν; Από τη δημοτική φιλαρμονική που μπορείς να μάθεις τόσα μουσικά όργανα, μέχρι χορό ή γυμναστική μέσω του δήμου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 00:33, 03-02-14:

Γράψου σε σκακιστικό όμιλο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H DimitraKapa i έγραψε στις 00:35, 03-02-14:

Στο δημοτικό γυμναστήριο πάω.. Όσο για φιλαρμονική, δεν το 'χω καθόλου με τα μουσικα όργανα δυστυχώς. Πώς λέμε μουσικό αυτί; Καμία σχέση.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 00:43, 03-02-14:

Και το γεγονός ότι είσαι ακουστικό αυτί χόμπυ είναι... Ασχολήσου με τη ζωγραφική.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 00:56, 03-02-14:

Διάβασμα λογοτεχνικών βιβλίων. Ετσι θα γνωρίζεις συνεχώς νέους τόπους, θα ταυτίζεσαι με τους ήρωες και θα τους κάνεις να είναι αληθινοί, μέσα στο μυαλό σου όλα αυτά. Και σε περίπτωση που δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα μπορείς να δανειστείς από την βιβλιοθήκη της περιοχής σου ή από φίλους.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KristenRoss

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KristenRoss
H KristenRoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H KristenRoss έγραψε στις 01:01, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από DimitraKapa
Στο δημοτικό γυμναστήριο πάω.. Όσο για φιλαρμονική, δεν το 'χω καθόλου με τα μουσικα όργανα δυστυχώς. Πώς λέμε μουσικό αυτί; Καμία σχέση.
Τοπικές εθελοντικές ομάδες δράσης ή κάποια τοπική θεατρική ομάδα; Δοκίμασε πράγματα χωρίς να αποκλείεις επειδή έτσι νομίζεις ή φοβάσαι κάτι. Δοκίμασε και βλέπεις!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 01:06, 03-02-14:

Ηλικία?

Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DimitraKapa i έγραψε στις 01:24, 03-02-14:

Ενδιαφέρουσες οι ιδέες όλων.

Δεκαέξι χρονών είμαι.

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 11:28, 03-02-14:

Πηγαινε τεννις αν δεν βαριεσαι.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 12:58, 03-02-14:

Λιώσε όλη μέρα στο Internet

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 13:52, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από DimitraKapa
γιατί εγώ έχω μουσικό αυτί ή ωραία φωνή; αλλά ξεκίνησα πιάνο και σε λίγο καιρό θα κάνω και ορθοφωνία.
Εκτός αυτού,μπορείς να ασχοληθείς με το χορό (υπάρχουν προγράμματα από το δήμο για παραδοσιακούς σίγουρα),με τη μαγειρική(είτε σεμινάρια είτε πειράματα στο σπίτι σου),με ένα άθλημα(στίβο,κολύμβηση,μποξ).
Μπορείς ακόμη να μάθεις μία γλώσσα ( να καβατζώσεις και κανα πτυχίο να χαίρεται το σόι),να κάνεις υπολογιστές(για πτυχίο).
Μπορείς να ασχοληθείς λίγο περισσότερο με το διάβασμα του σχολείου,να βλέπεις μία σειρά τύπου grey's anatomy(έχει 10 κύκλους και κάπου διάβασα ότι λέει να συνεχίσει με 11ο αυτή που το έγραψε), να διακοσμήσεις αλλιώς το δωμάτιό σου,να βοηθήσεις στο συμμάζεμα του σπιτιού,να βγεις για ένα καφέ με τη παρέα σου(και καθημερινές δε βλάπτει),να εξερευνήσεις άλλα μουσικά είδη.
Πάντως για το μουσικό όργανο σου προτείνω να το ξανασκεφτείς,δε χρειάζεετε να έχεις κλίση ή μουσικό αυτί(αυτό θα δημιουργηθείς στη συνέχεια) δοκίμασε πιάνο,κιθάρα,βιολί/τσέλο/βιολοντσέλο/μπάσο/κοντραμπάσο,κάποιο πνευστό(φλογέρα,φλάουτο,κλαρινέτο,σαξόφωνο κλπ κλπ),ξυλόφωνο,μεταλλόφωνο,σαντούρι,ντραμς
Άμα κάνεις μαθήματα από το ίντερνετ και αραιά και πού με καθηγητή,θα σου βγεί πολύ πιο φθηνά
Α και beatboxing!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 21:33, 03-02-14:

Μάθε κέντημα, θα σου χρειαστεί για τα γεράματα χαχαχα.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 21:45, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Väinämöinen
Πηγαινε τεννις αν δεν βαριεσαι.
μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 22:38, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι
Oντως νομιζω πως το τεννις εκτος απο υπεροχο αθλημα εχει το επιπλεον (+) οτι μπορει να το αρχισει κανεις σε οποια ηλικια θελει και να μαθει να παιζει καλα. Νταξ δεν λεω προφανως οτι αμα ξεκινησει καποιος ''μεγαλος'' εχει καποια πιθανοτητα να γινει ο νεος Φεντερερ αλλα τουλαχιστον θα εχει την ασχολια του, την γυμναστικη του, τον ανταγωνισμο του αν θελει (συμμετοχη σε ερασιτεχνικα τουρνουα κτλ) κα...
Βεβαια θα πρεπει να εχει διαθεση ο φιλος μας να ''κουνηθει'' κιολας

Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DimitraKapa i έγραψε στις 23:08, 03-02-14:

Πολύ ωραίο το τένις, συμφωνώ! Ασχολιομουν και λιγο τα καλοκαίρια όταν πηγενα Ουκρανία. Είχαν και κάτι ωραία γηπεδακια μεσα στο πάρκο, περιτρυγιριζοσουν από πράσινο. (άκυρο )
Θα το ψάξω αν έχει ο δήμος και τι παίζει.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:20, 04-02-14:

Ορίστε μια λίστα με τους ομίλους που ανήκουν στην Η' 'Ένωση...http://henosi.antisfairisi.gr/Clubs.html
σιγουρα υπάρχουν πάρα πολλά γήπεδα στην Αθήνα και ιδιωτικά κ.λ.π! Ρίξε μια ματιά στους αναγνωρισμένους από την Ομοσπονδία ομίλους..

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 04:34, 04-02-14:

άρχισε lol

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 17:15, 04-02-14:

Μπορείς να πάρεις ιδέες και από τους τύπους παρακάτω, οι οποίοι έχουν πολύ ελεύθερο χρόνο.
Ντάμα, απόκτηση σκύλου ή το all-time-classic πέταγμα φελλών σε βαρέλια

Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 19:16, 04-02-14:

Ωραία η διαφήμιση του Jack!

Για τον ελεύθερο χρόνο μπορείς να ασχοληθείς δημιουργικά με τη φωτογραφία!
Πρόσεξε όμως ...... είναι μικρόβιο που κολλάει άσχημα!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους