Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,965 μηνύματα σε 74,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλίθιοι και αστείοι λόγοι χωρισμού που έχετε ακούσει/πει

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 00:28, 08-07-05:

Πολλές φορές όταν μας χωρίζει κάποιος δεν θέλει να μας πει τον πραγματικό λόγο αλλα μας λεει κάτι άλλο για να μην πληγωθούμε. Μερικές φορές το κάνουμε και εμείς. Μερικές φορές δεν μπορούν όμως οι άνθρωποι να σκεφτούν κάτι καλό και λένε ηλιθιότητες! Επίσης παίζει και η περίπτωση όντως να χωρίζουν για ηλίθιο λόγο γιατι έχουν κάλο στον εγκέφαλο. Εσάς τι σας έχει αποτυπωθεί ως ο απόλυτα γελοίος λόγος χωρισμού που μπορεί τότε να είχατε στεναχωρηθεί αλλά τώρα το σκέφτεστε και σας έρχεται να ξεραθείτε στο γέλιο? Μήπως έχετε πει εσείς κάτι ανάλογο?

Ξεκινήστε εσείς και μετά απο μερικά ποστς θ γράψω κι εγώ την ιστορία μου γιατι τώρα βαριέμαι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 00:36, 08-07-05:

θα σας πώ την απάντηση μιας κοπέλας σε εναν κολλητό μου,

Είμασταν ~18 χρονών σε ένα παρτάκι... ο ενας κολλητός λοιπόν την είχε ψιλοπατήσει με μια κοπελίτσα και ήταν η κατάληλη ευκαιρία να της εκδηλώσει τον έρωτά του! σαν καλοί κολλητοί λοιπόν πέρνουμε με κάθε δικαιολογία οποιονδήποτε ήταν δίπλα της και του δίνουμε χώρο να κινηθεί έχοντας στήσει βέβαια αφτί για να μάθουμε τις εξελήξεις! αφού λοιπόν βάζει όλη του την τέχνη, εκείνη γυρνάει ψυχρά, του λέει.. ."Δεν κάνω σχέσεις με αγόρια!" και σηκώνετε και φέυγει!
Δεν ξέρω τί μας είχε πιάσει αλλά όλο το υπόλιπο βράδυ σκάσαμε στα γέλια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:39, 08-07-05:

Χμμμ μια δικαιολογία που έχω ακούσει για χωρίσμο είναι
Χώριζουμαι τώρα που είναι νώρις γιατί στο μέλλον θα δεθούμε περισσότερο και θα πληγωθούμε περισσότερο ....

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 00:43, 08-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
θα σας πώ την απάντηση μιας κοπέλας σε εναν κολλητό μου,

Είμασταν ~18 χρονών σε ένα παρτάκι... ο ενας κολλητός λοιπόν την είχε ψιλοπατήσει με μια κοπελίτσα και ήταν η κατάληλη ευκαιρία να της εκδηλώσει τον έρωτά του! σαν καλοί κολλητοί λοιπόν πέρνουμε με κάθε δικαιολογία οποιονδήποτε ήταν δίπλα της και του δίνουμε χώρο να κινηθεί έχοντας στήσει βέβαια αφτί για να μάθουμε τις εξελήξεις! αφού λοιπόν βάζει όλη του την τέχνη, εκείνη γυρνάει ψυχρά, του λέει.. ."Δεν κάνω σχέσεις με αγόρια!" και σηκώνετε και φέυγει!
Δεν ξέρω τί μας είχε πιάσει αλλά όλο το υπόλιπο βράδυ σκάσαμε στα γέλια!
Αστείο όντως αλλά αυτό δεν ειναι χωρισμός ειναι χυλόπιτα! Να το μεταφέρω στο ανάλογο thread?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 00:45, 08-07-05:

οχι γιατι ο φίλος μου νόμιζε οτι ήδη τα έχουν...

ps. και κάτι που άκουσα εγώ... "εισαι πολύ καλός, γλυκός και τρυφερός για μένα..." (???????????????????) ερώτηση προς τον γυναικείο πλυθησμό του φόρουμ... Αυτό μεταφράζεται ως α. είσαι μαλaκας β. είμαι μαζόχα και δεν εχεις πάρει γραμμή τίποτα με αποτέλεσμα να άρχίσω να σε βαριέμαι γ. οτι και να πεις και να κάνεις... τελειώσαμε εδω, τελειώσαμε εδώ, μπορείς πια να πάς στο καλό!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 00:46, 08-07-05:

Δεν ήταν ακριβώς ατάκα χωρισμού, αλλά την ημέρα που ήταν να τα "φτιαξω" με ένα παιδί που παιζόταν για δύο μήνες(απλά δεν είχαμε καταφέρει να βρεθούμε μόνοι), όταν ήμουν 15(πολλάααααα χρόνια πριν) έρχεται και μου λέει¨"δεν πάμε κάπου να τα πούμε επίτέλους μόνοι μας??" "μπα.... βαριέμαι... Ξέχνα το καλύτερα...".

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 00:53, 08-07-05:

Λοιπόόόόν...Ύστερα από πολύχρονη σχέση χωρίζω...παθαίνω ψυχολογικά κτλ και κανά δίμηνο μετά (όταν αποφασίζω να βγω από το σπίτι μου) βγαίνω με ένα παιδί που τον ήξερα από μικρή αλλά είχα να δω χρόνια. Δεν τρελάθηκα μαζί του (Αυτός πάλι ναι), τα φτιάχνουμε, όλα καλά και όλα ωραία μου έχει ξανανεβάσει την ψυχολογία κτλ και στο μήνα πάνω γνωρίζω ΑΥΤΟΝ (όπου αυτός το τωρινό μου αγόρι)... Πως να χωρίσω όμως; Ο τότε νυν θα πήγαινε (καααααποια στιγμή) φαντάρος. Ύστερα από 1 μήνα σχέσης λοιπόν, και ενώ όλα πήγαιναν καλά με πιάνουν εμένα ψυχολογικά γιατί σε 6 μήνες θα πήγαινε φαντάρος... Και εν τέλει αυτός ήταν ο λόγος που του είπα να χωρίσουμε... Δεν ξέρω αν είναι γελοίος αλλά για μένα είναι ότι πιο ηλίθιο μπορούσα να πω - "θέλω να σε χωρίσω τώρα γιατί σε 6 μήνες θα πας φαντάρος και τότε θα γίνω χάλια"- και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω ΓΙΑΤΙ το πίστεψε και γιατί ακόμα εξακολουθεί (έχουμε ιντερνετική επικοινωνία) να το πιστεύει!!!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 01:05, 08-07-05:

Λοιπόν εμένα το προηγούμενο καλοκαίρι τα είχα με ένα παιδι 2 βδομάδες. Εκει που ήταν μες τα μέλια ξαφνικά αλλαξε συμπεριφορά και τη δευτερη μέρα της αλλοπρόσπαλης συμπεριφοράς μου στέλνει μήνυμα οτι δεν θέλει να σταθεί εμπόδιο στην καριέρα μου και "έχεις και μια σχολή να περάσεις" και οτι ΜΠΟΡΕΙ να φύγω Θεσ/νίκη και να μην περάσω Αθήνα άρα καλύτερα να χωρίσουμε. Το γελοίο ήταν οτι εγώ δεν έδινα εξετάσεις τότε αλλά είχα ήδη καταθέσει και μηχανογραφικό!! Όταν εγώ του είπα εντάξει αλλά να μου πει τον πραγματικό λόγο γιατι κάποτε μου είχε πει οτι δεν του αρέσουν τα ψέματα μου ομολόγησε ότι...είδε ενα παλιό του κόλλημα στο δρόμο και ξανακόλλησε!!! Αργότερα μου είπε οτι είχα πει κακία σε ένα φίλο μας στην παρέα και "ο Βαγγέλης δεν είναι φίλος είναι αδελφος!" και ήταν κ αυτός ένας λόγος που με χώρισε. Το ότι τον έθαβε ασύστολα βέβαια όσο είμασταν μαζί είναι άλλο θέμα! ʼσε που δεν θυμόταν τι κακία είχα πει και καλά! Λες και αν ήταν τόσο σοβαρό γι'αυτόν δεν θα το θυμόταν!
Τελικά ακόμα έχω μείνει με την απορία γιατι με χωρισε στην πραγματικότητα!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:51, 08-07-05:

"Το καλοκαιρι θα ειμαι στη δουλεια του πατερα μου, στη Χαλκιδικη (ημασταν Θεσσαλονικη..) και δεν το αντεχω που θα μαι μακρια σου" (οποτε ας χωρισουμε για να πω τον πονο μου σε καμια στη Χαλκιδικη που γινεται και πανικος :p Η πλακα με τον συγκεκριμενο ηταν οτι λιγες μερες πριν του ειχα κανει σοβαρη συζητηση για το αν θελει να χωρισουμε(επεεεεεφτε το ενδιαφερον) και μου ειχε πει 'με τιποτα'. Ας τους μαζεψει καποιος ολους μαζι :p

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ps. και κάτι που άκουσα εγώ... "εισαι πολύ καλός, γλυκός και τρυφερός για μένα..." (???????????????????) ερώτηση προς τον γυναικείο πλυθησμό του φόρουμ... Αυτό μεταφράζεται ως α. είσαι μαλaκας β. είμαι μαζόχα και δεν εχεις πάρει γραμμή τίποτα με αποτέλεσμα να άρχίσω να σε βαριέμαι γ. οτι και να πεις και να κάνεις... τελειώσαμε εδω, τελειώσαμε εδώ, μπορείς πια να πάς στο καλό!
"γ" ..δεν μπορω να εξηγησω γιατι, και δεν ειναι θεμα φυλων (το χει ακουσει κι η κολλητη μου:O)..μου φαινεται ακομη χειροτερο απ'το "σε βλεπω σαν φιλο" παντως! (αν και το φιλικο που και που ειναι και ειλικρινες -δυστυχως-)

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 07:28, 08-07-05:

παντως εγω μια εποχη χωρησα γιατι δε μπορουσα την αποσταση, βεβαια ποιο μεγαλη αποσταση, αλλα δε μπορουσα την ιδεα να καθομαι να μυξοκλαιγομαι στα τηλεφωνα ουτε να δινω αναφορα στον αποντα αντρα...με το μυαλο που κουβαλουσα τοτε...

το χειροτερο παντως ειναι το: δε μου αξιζεις εισαι πολυ καλη/ος...τι λες ρε φιλε σοβαρα? η κολλητη μου ειπε (4ρονη σχεση) μολις της το πε αυτος: μη μου λες αυτα τα λιγοψυχα, πες μου εναν λογο σαν αντρας!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 09:00, 08-07-05:

καλά αυτό το σε βλέπω σαν φίλο είναι η μεγαλύτερη μλκια που μπορεί να πεί κάποιος. Τι σαν φίλο? αφου μετά τον αποφέυγεις οπως ο διάολος το λιβάνι!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 09:41, 08-07-05:

το χειροτερο παντως ειναι το: δε μου αξιζεις εισαι πολυ καλη/ος...τι λες ρε φιλε σοβαρα? η κολλητη μου ειπε (4ρονη σχεση) μολις της το πε αυτος: μη μου λες αυτα τα λιγοψυχα, πες μου εναν λογο σαν αντρας!
Αυτό δεν είναι σχεδόν ποτέ μούφα, το πιστεύουν οι περισσότεροι που χωρίζουν χωρίς να τους έχει κάνει κάτι η κοπέλλα. Η σωστή ερώτηση είναι "τί έγινε και άρχισες να το πιστέυεις αυτο;".

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 09:59, 08-07-05:

Είχα πει σε μία που τα είχαμε μερικές μέρες ότι "Προσπαθώ να τα βρω με την πρώην μου από Κατερίνη" (Ενώ ήμασταν Σαλονίκη, και Κατερίνη είχα να πατήσω κανά μηνα+) και μετά από λίγες μέρες τα έφτιαξα με άλλη (η οποία ήταν και ο πραγματικός λόγος )

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 10:43, 08-07-05:

Αλήτη.........

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 14:28, 08-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Λοιπόόόόν...Ύστερα από πολύχρονη σχέση χωρίζω...παθαίνω ψυχολογικά κτλ και κανά δίμηνο μετά (όταν αποφασίζω να βγω από το σπίτι μου) βγαίνω με ένα παιδί που τον ήξερα από μικρή αλλά είχα να δω χρόνια. Δεν τρελάθηκα μαζί του (Αυτός πάλι ναι), τα φτιάχνουμε, όλα καλά και όλα ωραία μου έχει ξανανεβάσει την ψυχολογία κτλ και στο μήνα πάνω γνωρίζω ΑΥΤΟΝ (όπου αυτός το τωρινό μου αγόρι)... Πως να χωρίσω όμως; Ο τότε νυν θα πήγαινε (καααααποια στιγμή) φαντάρος. Ύστερα από 1 μήνα σχέσης λοιπόν, και ενώ όλα πήγαιναν καλά με πιάνουν εμένα ψυχολογικά γιατί σε 6 μήνες θα πήγαινε φαντάρος... Και εν τέλει αυτός ήταν ο λόγος που του είπα να χωρίσουμε... Δεν ξέρω αν είναι γελοίος αλλά για μένα είναι ότι πιο ηλίθιο μπορούσα να πω - "θέλω να σε χωρίσω τώρα γιατί σε 6 μήνες θα πας φαντάρος και τότε θα γίνω χάλια"- και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω ΓΙΑΤΙ το πίστεψε και γιατί ακόμα εξακολουθεί (έχουμε ιντερνετική επικοινωνία) να το πιστεύει!!!
Καλό!!!!
Τελικά τις πιο μούφες δικαιολογίες τις λες όταν δεν σε ενδιαφέρει καθόλου ο άλλος.
Παιζόταν κάτι πριν ενάμιση χρόνο με ένα παιδί κι ενώ στην αρχή ήμουν ενθουσιασμένη όσο πιο συχνά βγαίναμε καταλάβαινα πως δεν ταιριάζουμε.Εκείνος δεν έδειχνε να το καταλαβαίνει και παρόλο που είχα αραιώσει τα τηλ.και τις εξόδους επέμενε.Τελικά με ρώτησε τι θα γίνει με μας κι εγώ του είπα πως"αυτή την περίοδο μετακομίζω(όντως μετακόμιζα)και δεν μπορώ να μπλεχτώ σε μια σχέση" :withstupid:.Ήταν ότι πιο ηλίθιο έχω πει γιατί με έπιασε εξ απροόπτου η ερώτηση και αυτό μου κατέβηκε.Ο άνθρωπος με πέρασε για εντελώς βλαμμένη και φυσικά δεν με ξαναπήρε.Μπορεί να ρεζιλεύτηκα αλλά μου ήταν δύσκολο να του πω είσαι καλό παιδί αλλά δεν μου κάνεις κλικ.

Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 12:35, 10-07-05:

ειμουν στα 19 με τον πρωτο μου ακομα μολις ειχαμε δοσει λογο :<3: στην μαμα μου και τα σχετικα (εμενα σε χωριο)και κανονιζουμε να φυγω απο εκει για να μεινω Αθηνα μαζι του(τρομαρα μου) μολις γινεται με πιανει και μου λει "πρεπει να χωρισουμε δεν σε θελει η γιαγια μου"..................

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 12:37, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina21
ειμουν στα 19 με τον πρωτο μου ακομα μολις ειχαμε δοσει λογο :<3: στην μαμα μου και τα σχετικα (εμενα σε χωριο)και κανονιζουμε να φυγω απο εκει για να μεινω Αθηνα μαζι του(τρομαρα μου) μολις γινεται με πιανει και μου λει "πρεπει να χωρισουμε δεν σε θελει η γιαγια μου"..................
στουπ! τι βλακας...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 13:21, 10-07-05:

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 13:46, 10-07-05:

Η γιαγιά του? ααααχα...

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:51, 10-07-05:

συγνώμη που γελάω αλλά είναι πολύ γελοία δικαιολογία

Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 17:56, 10-07-05:

λογικο ειναι να γελαται .....τοτε εγω τα ειχα χασει τελιος........ :thumbsdown:

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 18:12, 10-07-05:

λογικο ειναι να γελαται# .....τοτε εγω τα ειχα χασει τελιος........ :thumbsdown:
κι εγώ θα τα έχανα, βασικά θα έχανα πασα ιδέα για την παρτη του. :thumbsdown:

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 18:17, 10-07-05:

Τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω πει κάποια χαζή δικαιολογία πάντα την αλήθεια τους έλεγα.

Εμένα δεν είναι βασικά για χωρισμό αλλά είναι μια ατάκα που με πονούσε πολύ Σε αγπάω πάρα παρα πολύ ειμαι ερωτευμένος ακόμα μαζί σου αλλά δεν θέλω να τα φτιάξω πάλι μαζί σου.
και καλά επειδή είμασταν μακριά και τα έφτιαξε μετα με κάποια πιο μακριά απο εμένα άσετα οτι ακόμα χτυπιόταν πως με αγαπάει αντε να βγάλεις ακρη με αυτόν τον άνθρωπο

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 21:33, 10-07-05:

'Εχω πεί πολύ κοινότυπες...Βέβαια η πιο αστεία ήταν πριν ένα χρόνο κοντά...Αυτός να λέει ότι είναι τρελλός και παλαβός...Σε κάποια φάση εκεί που καθόμασταν μου λέει...Πρέπει να χωρίσουμε, φεύγω από το Βόλο...τελειώνεις κι εσύ...Ξέρεις...όλα αυτά με προβληματίζουν....και άντε αυτά να τα δεχτώ για να είμαστε μαζί αλλά η πεθερά μου (βλέπε η μαμά μου) δεν με πολυθέλει και για εμένα είναι βασικό κριτήριο σχέσης γι'αυτό ας χωρίσουμε

Παράθεση

allen&heath

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη allen&heath
Ο allen&heath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O allen&heath έγραψε στις 16:03, 29-10-05:

"θελω να μεινω λιγο μονη μου".το αλλο με τον Τοτο το ξερεις?

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 16:52, 29-10-05:

ατάκα επικείμενου χωρισμού.....

"...Δεν είναι πως θέλω να χωρίσουμε,....απλά...θέλω να μείνω για λίγο μόνος/η μου....για να σκεφτώ...."

Η αλήθεια πίσω από τις λέξεις:
....παίζει κάτι νέο στη ζωή μου όμως σε κράταω για λίγο στην "καβάτζα" μέχρι να το σιγουρέζω με τον άλλο/η, μη φάμε και τα μούντρα μας....!.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:02, 29-10-05:

Σωστήηηηη!

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 17:19, 29-10-05:

Δεν έτυχε σε μένα, αλλά σε έναν τύπο από ένα ξένο φόρουμ. Η γυναίκα του του είπε ότι τον χώρισε γιατί... ο Θεός της είπε να το κάνει!

Ζζζζζζζζζζζζζζζζζντουπ!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:24, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Δεν έτυχε σε μένα, αλλά σε έναν τύπο από ένα ξένο φόρουμ. Η γυναίκα του του είπε ότι τον χώρισε γιατί... ο Θεός της είπε να το κάνει!

Ζζζζζζζζζζζζζζζζζντουπ!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 19:12, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
...παίζει κάτι νέο στη ζωή μου όμως σε κράταω για λίγο στην "καβάτζα" μέχρι να το σιγουρέψω με τον άλλο/η, μη φάμε και τα μούντρα μας...!
εμ βέβαια, μη μείνουμε χωρίς φίκι φίκι και πάθουμε τπτ .

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 19:16, 29-10-05:

δεν είναι μόνο το φίκι φίκι...μπορεί να νιώθει ανασφάλεια

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 19:28, 29-10-05:

να κοιταχτεί στον καθρέφτη χωρίς να ντραπεί μπορεί άραγες ;

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:31, 29-10-05:

Θα βγω λίγο εκτός θέματος αλλά πιστεύω αξίζει! Λοιπόν, σήμερα ήταν να βγω με μια κοπέλα η οποία ίσως να ψιλοθέλει τον Άρχοντα Εγω είχα κάνει την πρόταση χτες βραδυ για σήμερα μεσημέρι-απόγευμα και μου λέει οτι σήμερα θα μου έστελνε μήνυμα για να κανονίζαμε για σίγουρα. Μου έστειλε πριν απο λίγο οτι είναι άκυρο το σημερινό διότι είχε γενέθλια ο μπαμπάς της και τώρα την ειδοποίησε η θεία της οτι θα παει επίσκεψη και γι αυτό δεν έστειλε νωρίτερα και ζήτησε συγνώμμη.

Εμένα με έπιασε ενα σπαστικό γελάκι εκείνη την ώρα και της έστειλα "Οκ, τα λέμε. Γεια!"

Ποιός απ τους δυο μας είναι πιο μ@λ@κας;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:40, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Θα βγω λίγο εκτός θέματος αλλά πιστεύω αξίζει! Λοιπόν, σήμερα ήταν να βγω με μια κοπέλα η οποία ίσως να ψιλοθέλει τον Άρχοντα Εγω είχα κάνει την πρόταση χτες βραδυ για σήμερα μεσημέρι-απόγευμα και μου λέει οτι σήμερα θα μου έστελνε μήνυμα για να κανονίζαμε για σίγουρα. Μου έστειλε πριν απο λίγο οτι είναι άκυρο το σημερινό διότι είχε γενέθλια ο μπαμπάς της και τώρα την ειδοποίησε η θεία της οτι θα παει επίσκεψη και γι αυτό δεν έστειλε νωρίτερα και ζήτησε συγνώμμη.

Εμένα με έπιασε ενα σπαστικό γελάκι εκείνη την ώρα και της έστειλα "Οκ, τα λέμε. Γεια!"

Ποιός απ τους δυο μας είναι πιο μ@λ@κας;

εγώ έχω άλλο προβληματισμό αρχοντούλη μου....
τι δουλειά είχες να βγεις με ένα κοριτσάκι που ίσως σε ψιλοθέλει, τη στιγμή που εσύ ΧΟΝΤΡΟΘΕΛΕΙΣ ΛΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΟΦΑΣ ( ) για το .... Μαράκι???
Δεν είναι σωστά πράγματα αυτά.... μην δίνεις ελπίδες σε κάτι που ξέρεις ότι δεν θα τσουλήσει

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:46, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγώ έχω άλλο προβληματισμό αρχοντούλη μου....
τι δουλειά είχες να βγεις με ένα κοριτσάκι που ίσως σε ψιλοθέλει, τη στιγμή που εσύ ΧΟΝΤΡΟΘΕΛΕΙΣ ΛΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΟΦΑΣ ( ) για το .... Μαράκι???
Δεν είναι σωστά πράγματα αυτά.... μην δίνεις ελπίδες σε κάτι που ξέρεις ότι δεν θα τσουλήσει
Είναι ωραίο μωρό και εξάλλου έπαψα να είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα σε μια, κυνήγα μια, θέλε μια, έχε τα με μια"

Τώρα είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα στις καλύτερες, κυνήγα τις καλύτερες απ τις καλύτερες, θέλε καμία-ή έτσι δείχνε και κάνε να σε θέλουν αυτές- και έχε τα με την καλύτερη"

Τώρα θα μου απαντήσεις στον δικό μου προβληματισμό; Έδωσα πολύ μ@λ@κισμένη απάντηση;

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 19:54, 29-10-05:

μια χαρά απάντηση έδωσες. Και ένα σκέτο OK να 'στέλνες, ακόμα καλύτερα.

Άλλο μήνυμα σου έστειλε?

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 19:54, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Είναι ωραίο μωρό και εξάλλου έπαψα να είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα σε μια, κυνήγα μια, θέλε μια, έχε τα με μια"

Τώρα είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα στις καλύτερες, κυνήγα τις καλύτερες απ τις καλύτερες, θέλε καμία-ή έτσι δείχνε και κάνε να σε θέλουν αυτές- και έχε τα με την καλύτερη"

Τώρα θα μου απαντήσεις στον δικό μου προβληματισμό; Έδωσα πολύ μ@λ@κισμένη απάντηση;
Όλα εύκολα είναι στα λόγια δυστυχώς για αυτό άσε τις φιλοσοφίες κατά μέρος παιδί μου και κοίτα απλα να είσαι ο εαυτός σου..
Όσο για την απάντηση που έδωσες γιατί τα ξεψαχνίζεις όλα έτσι χωρίς λόγο?Μια απλή απάντηση είναι ότι είναι να φανεί και να γίνει θα γίνει..Μην βιάζεσαι.Δεν ξέρω απλά μου φαίνεσαι υπερβολικός φιλικά πάντα στα λέω αυτά έτσι?

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:03, 29-10-05:

Βασικά με έκραξε ενας φίλος μου που ήταν δίπλα τότε και μου λέει "είσαι γουρούνι που δεν είπες και να χαίρεται τον μπαμπά της" οπότε γυρνάω και του λεω "δεν είσαι σοβαρός" και μου κάνει "βασικά το εννοώ". Εγω ρε παιδιά το είδα ως ηλίθιο μήνυμα και άκαιρο πλέον και απάντησα όπως ένιωσα. Και η doo έχει και δίκιο. Ίσως με ενα ΟΚ να ήμουν ακόμα πιο "οκ". Οχι αυτή δεν έστειλε άλλο μήνυμα μετά. Απο βδομάδα στη σχολή θα κόψω τις αντιδράσεις της και θα δούμε τι θα γίνει.

Νικίτα καλό μου, δεν έχεις κι άδικο. Ώρες ώρες τρώγομαι στις λεπτομέρειες και στις φιλοσοφίες. Όπως και να χει είμαι ο εαυτός μου, με τα καλά μου και τα κακά μου.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 20:19, 29-10-05:

μωρέ σχετικά με την απάντηση που έστειλες είναι οκ....
(οκ το Γειά στο τέλος υποδειλώνει λίγο ναζάκια και νευράκια αλλά αν το παίξεις κουλ, θα το δει απλά σαν "γειά" χωρίς άλλο υποννοούμενο )
Το Μαράκι όμως αν πάρει χαμπάρι τις νέες σου φιλοσοφίες.... μάλλον δε θα έχεις ελπίδα καμιά
(εσύ αν το Μαράκι είχε τις δικές σου φιλοσοφίες... θα έκανες μαζί του σχέση?? )
τες πα.... δικό σου το καρπούζι δικό σου και το μαχαίρι

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 20:27, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
να κοιταχτεί στον καθρέφτη χωρίς να ντραπεί μπορεί άραγες ;
θα πρέπει να είναι και πολύ ζώον...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:39, 29-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
μωρέ σχετικά με την απάντηση που έστειλες είναι οκ....
(οκ το Γειά στο τέλος υποδειλώνει λίγο ναζάκια και νευράκια αλλά αν το παίξεις κουλ, θα το δει απλά σαν "γειά" χωρίς άλλο υποννοούμενο )
Το Μαράκι όμως αν πάρει χαμπάρι τις νέες σου φιλοσοφίες.... μάλλον δε θα έχεις ελπίδα καμιά
(εσύ αν το Μαράκι είχε τις δικές σου φιλοσοφίες... θα έκανες μαζί του σχέση?? )
τες πα.... δικό σου το καρπούζι δικό σου και το μαχαίρι
Κοίταξε,δεν έχω σχέση οπότε είμαι ελεύθερος, κάνω όποια κίνηση θεωρώ απαραίτητη δίχως "συζυγικούς" φραγμούς. Απ την άλλη πλευρά, είμαι άτομο που δε θα δώσω υποσχέσεις ή θα πω τα ίδια λόγια σε δυο και τρεις κοπέλες συγχρόνως. Αυτό καλείται αναποφασιστικότητα και κυρίως ατιμία. Όπως είπα, είμαι στο στάδιο της επιλογής και δε μπορεί να μου καταλογίσει η Μαρία κάτι. Θα μου πεις, πληγώνεται η αξιοπιστία μου; Οχι και η εξήγηση σε αυτό είναι προφανής. Επαφές κάνω. Δεν ερωτεύομαι πολλές μαζί. Στο κάτω κάτω αντί να τσαντίζεται η κάθε Μαρία, θα μπορούσε να εκδηλώσει το ενδιαφέρον της πιο δημιουργικά, επιδιώκοντας πιο πολλές επαφές μαζί μου.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 01:50, 30-10-05:

communication breakdown.

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 01:57, 30-10-05:

schism

Παράθεση

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angel-Eyes
H Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Angel-Eyes έγραψε στις 18:59, 02-11-05:

ααΑκουστε τώρα ατάκα: " αν δεν πάρεις, πτυχίο το Σεπτέμβρη χωρίζουμε, μόνο με αντίγραφο πτυχίου συνεχίζουμε" Τραγουδακι το έκανα αλλα τέσπα. Αληθινό περιστατικό σε φίλη... και δεν αναφέρομαι σε αιώνοβια φοιτήτρια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angel-Eyes : 02-11-05 στις 19:01.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:01, 02-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes
Ακουστε τώρα ατάκα: " αν δεν πάρεις, πτυχίο το Σεπτέμβρη χωρίζουμε, μόνο με αντίγραφο πτυχίου συνεχίζουμε" Τραγουδακι το έκανα αλλα τέσπα. Αληθινό περιστατικό σε φίλη... και δεν αναφέρομαι σε αινώνοβια φοιτήτρια.
Αν είναι ποτέ δυνατόν!! Καλά αυτός τι τύπος ήταν? Κανα σπασικλάκι με πατομπούκαλα?

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 19:02, 02-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes
Ακουστε τώρα ατάκα: " αν δεν πάρεις, πτυχίο το Σεπτέμβρη χωρίζουμε, μόνο με αντίγραφο πτυχίου συνεχίζουμε" Τραγουδακι το έκανα αλλα τέσπα. Αληθινό περιστατικό σε φίλη... και δεν αναφέρομαι σε αινώνοβια φοιτήτρια.
Σοβαρά????Τι υπάζρχουν θεε μου..Εγώ και πτυχίο θα έπαιρνα και θα τον έστελνα στο καλό..

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 19:57, 02-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster

Ζζζζζζζζζζζζζζζζζντουπ!
Μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου:

Μου είχε πει η τότε κοπέλα μου ότι θα πήγαινε ένα απόγευμα σε μια συγκέντρωση παλιών συμμαθητών. Τη βλέπω το βράδυ:

-Εεερρ.... δεν πήγα τελικά σε συγκέντρωση...
-...?
-Πήγα στον πνευματικό μου πατέρα.. τον βλέπω από πολύ μικρή.
-(Σφίξιμο στην καρδιά)Εεεε... σε παπά δηλαδή;
-Ναι... και μου είπε μερικά πολύ σωστά πράγματα..
-Όπως;
-Πρέπει να τα χαλάσουμε γιατί δεν σε αγαπάω όσο μ' αγαπάς εσύ...
-......................

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 20:03, 02-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου:

Μου είχε πει η τότε κοπέλα μου ότι θα πήγαινε ένα απόγευμα σε μια συγκέντρωση παλιών συμμαθητών. Τη βλέπω το βράδυ:

-Εεερρ.... δεν πήγα τελικά σε συγκέντρωση...
-...?
-Πήγα στον πνευματικό μου πατέρα.. τον βλέπω από πολύ μικρή.
-(Σφίξιμο στην καρδιά)Εεεε... σε παπά δηλαδή;
-Ναι... και μου είπε μερικά πολύ σωστά πράγματα..
-Όπως;
-Πρέπει να τα χαλάσουμε γιατί δεν σε αγαπάω όσο μ' αγαπάς εσύ...
-......................
Κοίτα όπως έγινε το σκηνικό είναι όντως γελοίο..
Αλλα σαν λόγος χωρισμού δεν είναι..Γιατί είναι πολύ άσχημο να μην νιώθεις τόσα όσο ο άλλος..Μου έχει συμβεί αλλά δεν χώρισα..όταν τελικά χωρίσαμε για άλλους λόγους ένιωσα πολύ άσχημα όταν σκεφτόμουν την σχέση ένιωθα λες και τον κοροίδευα..Ναι δεν το έκανα αλλά σε καμία περίπτωση δεν ένιωθα το είδο..Αυτό τον άνθρωπο θα τον θυμάμαι πάντα για μου έδωσε ολοκληρωτικά τον εαυτό του αλλά ταυτόχρονα δεν νομίζω να πάψω και να νιώθω άσχημα καλύτερα να είχα χωρίσει δεν είναι δίκαιο αυτό για τον άλλον..αυτη είναι η ταπεινή μου γνώμη..
Τώρα αν ήταν απλά μια δικαιολογία αλλάζει το πράγμα εσύ μόνο το γνωρίζεις αυτό..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikita13 : 02-11-05 στις 20:10.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 20:13, 02-11-05:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου nikita... Όπως είπες κι εσύ το σκηνικό ήταν τραγικό. Βασικά δεν πολυήξερε τι ήθελε η κοπέλα και κάτι τέτοιο πιστεύω πως καλό είναι να το καταλάβει μόνη της και όχι να στο πει ένας παπάς.

Προσυπογράφω ότι είναι πολύ σοβαρός λόγος αυτός. Πριν ένα χρόνο μάζεψα όσα κουράγια είχα και τέλειωσα με μεγάλη δυσκολία μία σχέση ακριβώς γιατί δεν ένιωθα όσα αυτή.. ;-) Στα ίσια όμως όχι παπάδες και παπα...ριές!

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 02:34, 03-11-05:

Λογοι χωρισμου που θα με εκαναν να αμφιβαλλω:
1. Πρεπει να χωρισουμε γιατι αυτο το μηνα μπαινει ο Ερμης αναδρομος στον Κρονο και το ζωδιο μου δεχεται επιδρασεις απο την Αφροδιτη που σημαινει οτι θα γνωρισεις ενα εντελως διαφορετικο ατομο(ναι, αυτο που μολις σε εφτυσε!)
2. Πρεπει να χωρισουμε γιατι μολις ανακαλυψα οτι ειμαστε αδερφια(γινεται δεκτο ως αιτημα μονο μετα απο αναλυση DNA)
3. Ανακαλυψα την γυναικεια μου πλευρα και θελω να επαναπροσδιορισω τον σεξουαλικο προσανατολισμο μου(βεβαιως, ανθρωπινα ειναι αυτα. Για να δεις τι καλος ανθρωπος ειμαι θα σου δανεισω το μινι μου και τις γοβες στιλετο! Ετοιμασου, εχω κλεισει τραπεζι για ολη την παρεα στον Μαζωνακη! Α ναι, θα ναι κι η μανα σου μαζι!)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους