Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,672 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,281 μηνύματα σε 91,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 892 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Lysippe

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 756 μηνύματα.

H Lysippe What goes around... Comes around! έγραψε στις 19:44, 12-02-12:

In:

-Η μουσική -καλά που υπάρχει κι αυτή

Out:

-Το άσχημο mood και οι σκέψεις που το συνοδεύουν
-Ο καιρός

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,779 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 22:05, 12-02-12:

Ιn:
O Craven.
H μουσική μου.
Όταν μιλάω μαζί του.
Το ότι περνάει ο χρόνος πολύ γρήγορα.
Ο καιρός.

Οut:
Όλα τα υπόλοιπα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 15:12, 13-02-12:

In:
1.Το πιάνο μου.
2.Η τετραήμερη εκδρομή που θα πάω σε λίγες μέρες.
3.Τα βιβλία μου.

Out:
1.Ο καιρός.
2.Οι τσακωμοί με φίλους και οικογένεια.
3.Και πολλά άλλα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kelli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kelli
H kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H kelli έγραψε στις 18:58, 30-04-12:

out

τα γελοια σεναρεια/διαλογοι και ηθοπιοι της ζωης της αλλης/κλεμενων ονειρων και ολα αυτα τα συναφη

in

οτι εχουν ωραια τραγουδια! (σε ακυρα σημεια μεν αλλα ας ειμαι αντικειμενικη!)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 11:15, 01-05-12:

in: Η θαλασσα που ειναι κατω απο το σπιτι μου
Η διαθεση μου που αλλαζει

out: Η εξεταστικη που πλησιαζει
Η μιζερια των ανθρωπων

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:40, 31-05-12:

ΙΝ
Να ξυπνάς με την καλύτερη των διαθέσεων, να κάνεις τις δουλειές σου με χαρά και ευχαρίστηση.

OUT
Μια κουβέντα να σου χαλάει όλη την καλή διάθεση.
Η αχαριστία.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 20:03, 31-05-12:

IN
Να γνωρίζεις κάποιον και να νιώθεις σαν να τον ήξερες από πάντα.

OUT
Να καταλήγεις δύο συνεχόμενα βράδια να έχεις κοιμηθεί σύνολο έξι ώρες γιατί τελικά δεν τον ξέρεις όντως από πάντα και έχετε πολλά να πείτε

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:44, 01-06-12:

Out χθεσινό: Μου αρπαξαν τα μπιφτέκια απο πάνω. In: τρώγονταν, ευτυχώς

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 18:58, 01-06-12:

IN:
-να βρίσκεις(=κλέβεις από το γείτονα) ίντερνετ αφού ο ΟΤΕ εδώ και 4 μήνες κάνει απεργία
-να ξυπνάς μόνος σου το πρωί γιατί χόρτασες ύπνο

OUT:
-να πρέπει να το ανανεώνεις κάθε 2 λεπτά γιατί χάνεται η σύνδεση και να έχεις και πρότζεκτ να κάνεις
-να νυστάζεις όλη τη μέρα γιατί τελικά δε χόρτασες ύπνο

υγ. life sucks

Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 14:18, 04-06-12:

IN
-H μουσική
-Το καινούριο ρούχο που αγόρασα
-Η βόλτα με της φίλες μου

OUT
-To πρωινό ξύπνημα
-Η κακή διάθεση
-Το διάβασμα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:31, 04-06-12:

In
*Βερνίκια νυχιών
*Ψώνια
*Βόλτα στην παραλία
*Χαζοχαρουμενιές στη σχολή

Out
*Kακή σύνδεση internet
*Να ακούω τους απο πάνω να κάνουν σεξ
*Προγραμματισμός σε Γλώσσα C

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 16:25, 04-06-12:

in
βόλτα για καφέ με τη κολλητή μου
ο καλοκαιρινός καιρός
όταν μιλαω μαζι του
fredoutsino και σοκολατα lacta

οut
οταν τσακωνόμαστε
όταν ο χρονος δεν κυλά γρηγορα
η μοναξιά
και η εξεταστική που να ναι προ πυλών....!!!!!!

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε στις 16:31, 04-06-12:

in
ύπνος

out
ξυπνητήρι

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 19:01, 04-06-12:

OUT
Η κετσαπ σε γυαλινο μπουκαλι.
Ή δε θα πεφτει καθολου ή θα πεσει παρα πολυ κανοντας το φαγητο σκατα.

ΙΝ
Η κετσαπ σε πλαστικο.
Πεφτει οση ποσοτητα χρειαζεται.

Παράθεση

mel999 (Τζάνα η Μελι(τζά)να)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mel999
H Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H mel999 χασκογελώντας έγραψε στις 19:58, 04-06-12:

in: η ρευστή σοκολάτα του σουφλε στον ουρανισκο

out: οι θερμίδες που εχει
το διάβασμα που ακόμη δε λέω να ξεκινήσω..

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:11, 04-06-12:

ΙΝ να εισαι κοολ για ολα, να μην εχεις υποχρεωσεις ή πρεπει, να αραζεις απλα και να γουσταρεις!

OUT να σε ξυπνανε ενω το μονο που θες ειναι να απολαυσης την παραπανω κατασταση χωρις σε νοιαζει τι ωρα θα ξυπνισεις κι θα κοιμιθες!

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,779 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 21:21, 07-06-12:

In:
Η πιο χαλαρωτική στιγμή κάθε βραδιάς, όπου ακούω μουσική,πίνω λίγο κρασάκι και καπνίζω κάνα στριφτό.
Το ότι τελικά έχω εξοικονομήσει αρκετά χρήματα από τον τόσο καιρό που δεν έβγαινα.
Ότι όλα θα πάρουν τον δρόμο τους από εδώ και πέρα,θα ξέρω τι θα κάνω με τη ζωή και τη σχέση μου.
Είμαι απόλυτα ήρεμη και έχω ελεύθερο χρόνο να ασχοληθώ με εμένα.

Out:
Zέστη. Και γενικότερα το γεγονός ότι το καλοκαίρι είναι προ των πυλών,καθώς είναι η χειρότερη εποχή μου.
5 κιλά που δεν λένε να φύγουν από πάνω μου.
Οι αποστάσεις.
Οι φίλοι που..φεύγουν.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 677 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 00:15, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από thermopiles
OUT
Η κετσαπ σε γυαλινο μπουκαλι.
Ή δε θα πεφτει καθολου ή θα πεσει παρα πολυ κανοντας το φαγητο σκατα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 06:51, 12-06-12:

In:
-να ξυπνας το πρωι και να βλεπεις θαλασσα και βουνο μαζι(η θεα απ το μπαλκονι μου)
-ο καφες για ν ανοιξει το ματι
-να διαβαζεις εστω τον αλλον που σου λεει καλημερα και να χαμογελας
-βολτα με το σκυλο σε μερη με πρασινο,που ξυπνουν πολλες μνημες.

Out:
-το ξυπνητηρι που βαραει σα δαιμονισμενο
-να πρεπει να σηκωθεις μια μερα που το μοναδικο πραγμα που θες να κανεις ειναι να αραξεις και να μην κανεις τιποτα
-η αναμονη.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 16:35, 13-06-12:

IN
Το Game of Thrones
Ο καναπές
Η παραλία
Ο ύπνος

OUT
Η ζέστη
Η βαρεμάρα
Η υπνηλία
Η ζέστη

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

H aegloswen έγραψε στις 02:49, 08-01-13:

Οut:
Άγχος για αύριο.
Άγχος για την εξεταστική.
Μου τη δίνει που αρρώστησα τόσο βαριά.
Α ναι και ένα κενό που δύσκολα αναπληρώνεται. Ναχ.

In:
Έχω προσέξει πως όταν είμαι κάπως άσχημα γράφω στο στέκι,όταν είμαι οκ δεν έχω ανάγκη να γράψω καθόλου σχεδόν.
Weird.
Το τσάι που θα αγοράσω αύριο.
Η τρυφερή φωνή στο τηλέφωνο που σε κάνει να νιώθεις κάπως καλύτερα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 10:23, 08-01-13:

out
κάνει κρύο έξω και δεν ευχαριστιέσαι τις βόλτες
αρχίζει η εξεταστική
τα πολλά γλυκά που έφαγα τις γιορτές

in
θα περνάει η ώρα διαβάζοντας για την εξεταστική
εχει ήλιο ακόμη και αν κάνει κρυο
ο ζεστός καφές που πίνω κάθε πρωι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 14:49, 09-01-13:

Out
1.το πρωινο ξυπνημα για να καταλαβω πως ειχα ηδη αργησει και ειχα παρει απουσια
2.Το διαβασμα για την εξεταστικη που πλησιαζει
3.το οτι δεν προβλεπεται να αλλαξει κατι μεχρι αυριο

In
1.O καφες και το διαλειμμα που κανω
2.η ταινια που κατεβαζω για το βραδυ
3.η επλιδα πως καποιος θα ερθει να διαβασουμε παρεα, τι στο καλο...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε στις 15:24, 09-01-13:

Out
Οι σακούλες με σκουπίδια δίπλα από τους κάδους
Το κρύο

In
Τουλάχιστον κάνει μόνο κρύο, δεν βρέχει, δεν θα άντεχα την μυρωδιά μουλιασμενων σκουπιδιών κάθε πρωί

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 18:22, 20-03-13:

ιν:
το να ακούω ραδιόφωνο πρίν απτο μάθημα
το καλοκαίρι ,που κοντοζυγώνει

άουτ:
το δίωρο που μας επιβάλλει ο μαθηματικός,''κλέβοντας'' μια ώρα από άλλον καθηγητή
τα τσουλάκια,που μόλις μπαίνει η άνοιξη,βγάζουν φωτογραφίες με σορτσάκια
η δύσοσμη αθήνα

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 22:42, 30-03-13:

ΙΝ
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου και μετά απολαμβάνω την coca cola μου

OUT
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 22:54, 31-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
ΙΝ
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου και μετά απολαμβάνω την coca cola μου

OUT
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου
χιχιχι

in :
οι φιλες μου
τα ρεμπετικα

out:
ο καθηγητής της βιολογίας
η αδιαφορια
εκεινα τα 10 λεπτα,πριν να κοιμηθεις που βυθιζεσαι σε δυσαρεστες σκεψεις

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 16:43, 16-06-13:

In:
το σοκολατένιο κέικ
ο χρόνος στον υπολογιστή

Out:
η εξεταστική
η ζέστη

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 09:30, 17-06-13:

ιν:η ξάπλα
η ελευθερία από τα μαθήματα
η κούνια στο μπαλκόνι
η κολλητή μου που με θεωρεί αδύνατη
η λογοτεχνία

αουτ:
η ζέστη
οι φίλοι μου που μου λείπουν
η μελαγχολία του καλοκαιριού

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 14:59, 17-06-13:

in:
τα κεράσια
οι ταινίες

out:
το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής
το καθάρισμα

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:48, 17-06-13:

In:
Η Ζούμπα.
Το frozen yoghurt.
Τα μανό
Out:
Η ζέστη.
Τα κοντά νύχια των χεριών.

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 17:09, 17-06-13:

in:
τα crackers
η nutella
out:
τα λεωφορεία
τα αυτοκίνητα

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,623 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:39, 18-06-13:

In: αυτός. (αυτός 1-0)

Out:
εξεταστική
ζέστη
αφραγκία
παρεξηγήσεις
πίεση
γονείς

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 14:13, 18-06-13:

In:
το φαγητό της γιαγιάς
Out:
οι γονείς

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 14:29, 18-06-13:

In: το ωραίο καλοκαιρινό σώμα
Out: ο τρόπος για να το αποκτήσεις

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 14:53, 18-06-13:

In: Γυμναστική/Γκόμενες/Θάλασσα.
Out: Ζέστη/ Ασφυκτικά γεμάτα αστικά/Εξεταστική

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 410 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 15:30, 18-06-13:

Ιn: ότι αύριο και μέχρι την Παρασκευή έχω άδεια!

Out: χάλασε το πλυντήριο ρούχων μου!

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 19:23, 10-10-13:

In: Η μυρωδιά των καφεκοπτείων, να πατάω πάνω σε πεσμένα φύλλα και να κάνουν κρατςς!

Out: Ο αρνητισμός και η μιζέρια!!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 19:30, 10-10-13:

in:οι σαχλαμάρες με την παρέα,ο ελεύθερος χρόνος,το μπλε (ολίγον άκυρο το τελευταίο αλλά τι πειράζει αφού το λατρεύω; )
out:διάφοροι ηλίθιοι καθηγητές

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:36, 10-10-13:

in: Ο ουρανός μετά από μία βαριά καταιγίδα, όπως ανοίγει την ώρα του ηλιοβασιλέματος.
out: Η ξερολίτιδα και ο λιθοβολισμός που επιτρέπουν τα social media

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 610 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 01:42, 11-10-13:

IN: Βολτίτσα στην εξοχή ή στη παραλία με φίλες/φίλους!!!
Να μαθαίνεις καινούργια πράγματα!!
Να είσαι ερωτευμένος/η!
Να ξέρεις ότι έχεις κάποιον να στηριχτείς στις δύσκολες στιγμές!!

ΟUT:Να έχεις φτιάξει το μαλλί , αλλά έξω να βρέχει!!(Να κοιτιέσαι στο καθρέφτη μετά και να λες ''Χριστέ μου πώς δεν τρομάζει ο κόσμος έτσι που είμαι;;;
Η προδοσία και τα ψέματα!
Ο μεσημεριανός ύπνος ..σηκώνεσαι και δεν θυμάσαι ούτε το όνομά σου!!!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 20:28, 11-10-13:

in: ... ( ψάχνω να βρω και δεν βρίσκω )

out: αυτή η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ υγρασία!!!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:22, 11-10-13:

In:Ο καφές γλυκός.
Out:Έχει θερμίδες.

Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Johnnie Hunter
Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε στις 10:30, 13-10-13:

In: Ένας δροσερός φρέντο καπουτσίνο για το πρωί

Out: Έχει πολλή ζέστη για Οκτώβριο!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:16, 16-10-13:

-In:O ύπνος.
-Out:Διαθέσιμος μόνο την Κυριακή.

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,684 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 21:49, 16-10-13:

in: το μπάνιο, η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά, ξεβρωμίζεις, αναζωογονήσε, ανοίγουν οι πόροι..κλπ
out: το μπάνιο, βαριέμαι

Παράθεση

~Ελεάνα~

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ~Ελεάνα~
H ~Ελεάνα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ~Ελεάνα~ έγραψε στις 23:14, 15-11-13:

in
η μουσικη
τα παρασκευοσαββατα
τα κενα (στο σχολειο )
τα graffiti που ομορφαινουν τους δρομους
out
Κυριακες
το πρωινο ξυπνημα τις καθηερινες
η βαβουρα της αθηνας

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,544 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:47, 11-06-14:

in το αυθόρμητο χαμόγελο κάποιων ανθρώπων στο metro.... συνήθως όλοι είμαστε μουρτζούφληδες....
out οι απαίσιες μυρωδιές μέσα στο metro ειδικά το καλοκαίρι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 07:45, 12-06-14:

in: Να έχεις τελειώσει επιτέλους τις Πανελλήνιες.....

out: Να πρέπει να δώσεις ενδοσχολικές

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 07:50, 12-06-14:

In: O ύπνος
Out: Το πρωινό ξύπνημα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους