Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,229 μηνύματα σε 74,996 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 515 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 16:14, 17-01-11:

ΙΝ (συνεχεια....):ενας μικρος περιπατος διπλα στη θαλασσα μια ηλιολουστη μερα σαν τη σημερινη ...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 06:03, 31-01-11:

In: Ο Μαρκ που κοιμάται δίπλα μου και όταν τον πειράζω τεντώνεται και ακουμπάει τα πατούσια στο κεφάλι του.
Out: Το γεγονός ότι μόνο ο Μαρκ μπορεί να κοιμηθεί κι εγώ θα μείνω ξύπνια.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 06:20, 31-01-11:

Ιν: Το γεγονός ότι μέχρι τώρα νόμιζα πως μόνη μου αλωνίζω εδώ μέσα..(μ'αρέσει που έδωσα και συμβουλές για την αΰπνία προηγουμένως σε κάποιο ποστ)..ευτυχώς υπάρχουν κιάλλοι
Άουτ: Το ότι δεν λέει να το στρώσει το παλιοχιόνι μες την πόλη,να κλείσουν τα πάντα,να ησυχάσουμε...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 17:46, 01-02-11:

ΙΝ:Τα υπεροχα ψωνια που εκανα σημερα...(τα τσακισα παλι τα λεφτουδακια μουαλλα χαλαλι shopping therapy ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!
οι καλοι φιλοι που συναντησα και ειχα καιρο να τους δω
OUT:Η τρελλη κινηση σημερα στους δρομους της Αθηνας
κατι που εψαχνα να βρω για ενα φιλο και δεν το βρηκα.....και αμα δεν βρησκω αυτο που θελω μου τη δινειιιιιιιιιιιιιιιιιιι...........
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 19:02, 01-02-11:

IN
Proficiency
Pizza

OUT
Ηλεκτρολογικό σχέδιο
Εγχείρηση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 20:46, 01-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από alis
IN
Proficiency
Pizza

OUT
Ηλεκτρολογικό σχέδιο
Εγχείρηση
Οτι κιαν εκανες ή θα κανεις Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 21:01, 01-02-11:

IN
Proficiency που δεν έχω , είναι ιν για τις τουρίστριες που γλιτώνουν από το ηλίθιο καμάκι μου

OUT
Ηλεκτρολογικό σχέδιο , λολ εδώ δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο
Εγχείρηση στην Pizza για να βγάλω τις πιπεριές

IN AND OUT
http://www.youtube.com/watch?v=YDpye...eature=related
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:17, 01-02-11:

In
  • Το κρύο.
  • Οι βλακείες με τα κορίτσια.
  • Βόλτα μέσα στο κρύο.
  • Τα γέλια.
  • Τα λεφτά.
  • Το χαντροπωλείο στο Μοναστηράκι.
  • Το σημερινό στοίχημα.
  • Οι γνωριμίες.

Out
  • Τα αδέσποτα σκυλιά.
  • Οι Πανελλήνιες.
  • Το διάβασμα.
  • Η αναισθησία.
  • Οι απεργίες.
  • Η κοροϊδία.
  • Η Ελλάδα γενικώς.
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 16:18, 03-09-11:

in----> καλη μουσικη,συναυλιες,η νεα μου κιθαρα,ψωνια,βολτες,το γιλεκο μου,το σκουφακι μου,το πεισμα,ο συμβιβασμος, τα jumbo στον πειραια,αγαπη, αφοσιωση,nirvana,θεατρο

οut---> φεικ ανθρωποι,καταστασεις,κοπυ πειστ ανθρωπων,εθισμοι,καβγαδες,γκρινια,ναρκωτικα,μισος,πολεμος,παλιατζης της γειτονιας μου
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 16:41, 03-09-11:

in:
το παγωτό καραμέλα
φίλοι

out:
η ζέστη
οι αποχωρισμοί
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:27, 03-09-11:

in:
Όταν είμαι με την φωτογραφική μου μηχανή στο χέρι και βρίσκω θέματα που μου "κάθονται".
out:
Κάτι απογεύματα, ευτυχώς λιγοστά, που έχω μείνει μόνος, και με πιάνει το αίσθημα "απόρριψης" από τους γύρω, και είναι η χειρότερές μου στιγμές.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 19:04, 16-09-11:

In:
Οι ταινίες του Burton.
Smoking & Alcohol. [με μέτρο πάντα]
Η Θεσσαλονίκη.
Το νέο ξεκίνημα.

Οut:
H ζέστη. =.=
Το κουτσομπολιό.
Η μοναξιά ώρες-ώρες.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 19:24, 16-09-11:

Ιn :
Ο δυνατός αέρας.
Τα τελευταία γεμιστά μπισκότα.
Η δήλωση του Αντωνιάδη από τη Θεσσαλονίκη ότι : "Πρέπει να είμαστε άνθρωποι της ύλης (διασκέδαση, σεξ, ύπνος, μάσα, κ.τ.λ.) και όσο γίνετε λιγότερο του πνεύματος. Για να γίνουμε κατεξοχήν υλικά όντα πρέπει να κατακτήσουμε τις θετικές επιστήμες και να παραγκωνίσουμε τις θεωρητικές (φιλοσοφίες, θεοσοφίες, κτλ), να γίνουμε επίγειοι Θεοί δίχως τον Θ-ό δημιουργό !!" , καθώς και τα βίντεό του που ανακάλυψα τυχαία και λύθηκα στα γέλια, ακόμα γελάω

Επίσης η δήλωση του Καραγεωργίου ότι ο Παντελής Γιαννουλάκης είναι Αρχιερέας του καλαμαροχτάποδου Κθούλου και μαύρος μάγος χαχαχαχα

Out :
Ελαφρύς πονόλαιμος και προμηνύματα ίωσης καλοκαιριάτικα.
Ζέστη ακόμα παρά τον αέρα.
Φοβερη νύστα γιατί χθες ζήτημα να κοιμήθηκα 2 ώρες.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 16-09-11 στις 19:34.
Παράθεση

Jo_ (Elizabeth Blackburn)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Jo_ έγραψε: στις 20:20, 16-09-11:

Η ζωή στο χωριό έχει τα υπέρ και τα κατά της...

In:
τα φρέσκα φρούτα και λαχανικά, ο καθαρός αέρας, η όμορφη θάλασσα που τις απογευματινές ώρες γίνεται πορτοκαλί από το ηλιοβασίλεμα (ειδικά αυτές τις μέρες που κάνει και καλό καιρό ένα μπανάκι είναι ό,τι πρέπει!), η υπέροχη θέα απο το μπαλκόνι του δωματίου σου στην οποία κυριαρχεί το απέραντο πράσινο και γαλάζιο (αφού δεν υπάρχουν πολυκατοικίες με τους αμέτρητους ορόφους εδώ ), οι φωνές και τα κλαπ κλαπ από τις μπάλες των χαρούμενων παιδιών που παίζουν έξω από το σπίτι σου, η ηρεμία και τα πουλάκια που κελαηδούν!

Out:
Το γεγονός ότι δεν μπορείς να κάνεις βήμα χωρίς να σε σχολιάσει όλο το χωριό, ειδικά στα καφενεία όπου μαζεύονται όλοι οι άντρες και χωρίς να ξέρουν τι άλλο να συζητήσουν, πέρα από τις ειδήσεις και το ματς που μόλις παρακολούθησαν στο νοβασπόρ

Όπως και να ΄χει δε νομίζω ότι θα άντεχα να ζήσω σε μια μεγάλη πόλη..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jo_ : 16-09-11 στις 20:25. Αιτία: Συμπλήρωση
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 01:41, 17-09-11:

in
ο υπέροχος ήλιος της Eλλάδας μας
το υπέροχο φεγγάρι μας...
out
τα κουνούπια μας
τα σκουπίδια της Ελλάδος μας
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 20:37, 19-09-11:

in :

Το περιοδικό Boulevard που ανακάλυψα τελείως τυχαία μέσα στη ντουλάπα μου, που το είχα χάσει πριν από 5 χρόνια και είχα πέσει σε μαύρα πανιά γιατί ήταν δώρο μιας αμερικάνας παλιάς αγάπης μου. Ποιός το περίμενε ότι θα το βρω χωρίς να το ψάξω 5 ολόκληρα χρόνια μετά.

που βρήκα το κουράγιο να κάτσω να ξεδιαλέξω από τα χρήσιμα και πέταξα σήμερα και εξοικονόμησα πολύ χώρο. Το φενγκ σούι λειτουργεί. 'Εφτιαξα ενέργεια τζαμάουα στο χώρο μου.

το καλωσόρισμά μου σε ένα χώρο που είχα εγκαταλείψει πέρσυ.

το μαλλί που επιτέλους έχει μακρύνει αρκετά αν και όχι όσο θέλω. Ποτέ ξανά πανκ.

η δήλωση του Αντωνιάδη ότι η Θεσσαλονίκη πρέπει να χωριστεί από την Αθήνα γιατί οι Αθηναίοι είναι μαυριδεροί και άνθρωποι του συστήματος.

out :

ο αέρας έκοψε τελείως. Πλήρης άπνοια και ζέστη ξανά.

το τετράπαχο κουνούπι που από το βάρος δεν μπορεί πια καλά καλά να πετάξει και πρέπει να χει κλείσει μήνα εδώ μέσα. Αν είναι κουνούπι γιατί πολύ αμφιβάλλω ότι τέτοια τεράστια πρηξίματα μπορεί να στα προκαλεί ένα κουνούπι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 21:06, 19-09-11:

in:
η αγάπη των παιδιών μου
το ενδιαφέρον των δικών μου ανθρώπων
η αγαπημένη μου μουσική
ο αγαπημένος μου καφές (μην ξεχνιόμαστε, είναι και αυτό απόλαυση)
ε το pc μου...

out:
η δουλειά μου
το άγχος μου
η έλλειψη χρόνου για προσωπική επικοινωνία
το μποτιλιάρισμα κάθε μεσημέρι στην Αθήνα
το κινητό μου, που χτυπάει ασταμάτητα (ήθελα να ήξερα ποιανού ιδέα ήταν)
ο απίστευτος πόνος στη μέση μου εδώ και καιρό
η έλλειψη ησυχίας, εξαιτίας της γειτόνισσάς μου, (τσιρίζει με όλους και για όλα)
η ρουτίνα
οι τιμές που έχουν πάρει την ανηφόρα
η έκτακτη εισφορά (την πλήρωσα και τον βούλωσα)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη IL PENSIERO : 19-09-11 στις 21:37. Αιτία: ξέχασα την μουσικούλα μου
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε: στις 21:48, 19-09-11:

in: To καινουριο μου λαπτοπ που περιμενει στο κουτι να το ανοιξω, το The glass menagerie τουTennessee Williams, τα εισιτηρια για Κύπρο

out: Η δουλεια το σαββατοκύριακο και γενικως η δουλεια, η ψυχολογια που πεφτει
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 22:20, 19-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάριλυ
out: Η δουλεια το σαββατοκύριακο και γενικως η δουλεια, η ψυχολογια που πεφτει
Mετά από 1 1/2 χρόνο ανεργίας, και με το φόβο καλά ριζωμένο μέσα μου για την επόμενη επερχόμενη περίοδο ανεργίας...θα κάνω το out σου in μου... Οπότε... in- η δουλειά, τα γατόνια μου, τα αγαπημένα μου πρόσωπα (να νιώθω ότι είναι καλά)
out- η κατάσταση που επικραττεί γύρω μου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 22:50, 19-09-11:

in: οι οικογενειακές στιγμές

out: αχαριστία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους