Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,102 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,203 μηνύματα σε 74,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεγάλα Ρεζιλίκια

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:19, 03-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

Δε το 'θελα λόγω τιμής...

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?"
αφου δεν σου έδειξε το φερμουάρ του.. πάλι καλά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:10, 03-02-07:

Κορυφαιο!!

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
αφου δεν σου έδειξε το φερμουάρ του.. πάλι καλά
"Καντα μου unzip"!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 12:13, 03-02-07:

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 12:59, 03-02-07:

Καλοκαίρι, waterpark είχε μία πισίνα που γλυστρόυσες χαλαρα και έπεφτες στη πισίνα, εγώ με τη νύφη μου πέσαμε μαζί και στο πέσιμο της πισίνας, έφυγαν τα μαγιό μας, εκείνης το κάτω και εμένα το πάνο, σταμάτησε ο ναβαγοσόστης το πέσιμο απο άλλους για να μήν χτυπήσει κανείς και έπεσε μέσα στην πισίνα για να βρεί τα μαγιό μας, μετα μαζέυτηκαν να δούν τι έγινε και εμείς κολημένες πάνω στην γωνία να περιμένουμε να βρεί τα μαγιό για να βγούμε και ο κόσμος δέν έφευγε. Ρόμπααααα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vouvos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vouvos
Ο Vouvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 55 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Vouvos έγραψε στις 13:38, 03-02-07:

Λοιπόν είμαι καλεσμένος σε πάρτυ ηλικία 18-19 περίπου και η ώρα έχει περάσει τα έχουμε πιεί και είμαι στο κέντρο και γύρω μου καμμιά 20αριά παιδιά γνωστοί και άτομα που γνώριζα για πρώτη φορά εκείνο το βράδυ και έλεγα διάφορες μαλα... να περνάει η ώρα , μαζί στο πηγαδάκι είναι και ο οικοδεσπότης και ξαφνικά στο χωλάκι της εισόδου βλέπω να στέκεται μια κυρία ``υπερβολικά ευτραφής`` θα έλεγα...οπότε γυρνάω στη παρέα και αρχίζω....ΠΩ ΠΩ ΠΩ κοιτάτε ένα τέρας,μια φακλάνα, ενα θαλάσσιο ελέφαντα, μια γιγαντιαία κουράδ...μηχανή, ενα τέρας της φύσης και ξαφνικά με διακόπτει ο οικοδεσπότης (που σημειωτέον πρώτη φορά γνώριζα αφού είχα πάει με την κοπέλλα μου που ήταν φίλοι) και λέει το άτομο....παιδιά να σας γνωρίσω την μάνα μου!!!!!Τέλος !!! Η ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ -ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 14:24, 03-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vouvos
Λοιπόν είμαι καλεσμένος σε πάρτυ ηλικία 18-19 περίπου και η ώρα έχει περάσει τα έχουμε πιεί και είμαι στο κέντρο και γύρω μου καμμιά 20αριά παιδιά γνωστοί και άτομα που γνώριζα για πρώτη φορά εκείνο το βράδυ και έλεγα διάφορες μαλα... να περνάει η ώρα , μαζί στο πηγαδάκι είναι και ο οικοδεσπότης και ξαφνικά στο χωλάκι της εισόδου βλέπω να στέκεται μια κυρία ``υπερβολικά ευτραφής`` θα έλεγα...οπότε γυρνάω στη παρέα και αρχίζω....ΠΩ ΠΩ ΠΩ κοιτάτε ένα τέρας,μια φακλάνα, ενα θαλάσσιο ελέφαντα, μια γιγαντιαία κουράδ...μηχανή, ενα τέρας της φύσης και ξαφνικά με διακόπτει ο οικοδεσπότης (που σημειωτέον πρώτη φορά γνώριζα αφού είχα πάει με την κοπέλλα μου που ήταν φίλοι) και λέει το άτομο....παιδιά να σας γνωρίσω την μάνα μου!!!!!Τέλος !!! Η ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ -ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ
φίλε δεν τα κάνουν αυτά τα λάθη ...ήσουν για τις ντομάτες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη bisbirikos
Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε στις 20:30, 03-02-07:

Δεν ειναι δικο μου ρεζιλικι αλλα εχει απειρο γελιο:

Φιλος μου τυφλα σε παρτι, καταλαβαινε οτι δεν ηταν σε θεση να παει στην τουαλετα και μας παρακαλουσε να τον παμε.
Τον παμε, στηνεται ορθιος , κατεβαζει τη γραβατα και κατουραει.

Πριν 10 χρονια εγινε κι ακομα του το λεμε...

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 20:46, 04-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Δεν ειναι δικο μου ρεζιλικι αλλα εχει απειρο γελιο:

Φιλος μου τυφλα σε παρτι, καταλαβαινε οτι δεν ηταν σε θεση να παει στην τουαλετα και μας παρακαλουσε να τον παμε.
Τον παμε, στηνεται ορθιος , κατεβαζει τη γραβατα και κατουραει.

Πριν 10 χρονια εγινε κι ακομα του το λεμε...

Έπρεπε να τον βγάζατε μια φωτογραφία...

Τις προάλλες περπατούσα μες τη καλή χαρά φορώντας ένα καινούριο jean (για το οποίο είχα πρήξει τους πάντες τι ωραίο που ήταν και πόσο φτηνά το πήρα..)..πάω να δέσω το κορδόνι μου λοιπόν και σκίζεται το jean απο πίσω στο επίμαχο σημείο και στον μοιρό. Μιλάμε για βασιλικό σκίσιμο τώρα. Αφού καταράστηκα το μαγαζί που το πήρα και μέτρησα μέχρι το 10 για να μην δείρω κανέναν περαστικό πάνω στα νεύρα μου αποφασίζω να πάω για καφέ που είχα κανονίσει γιατί φορούσα μακρύ παλτό και δεν φαινόταν το αίσχος.
Τέλος πάντων πάμε καθόμαστε και έτσι όπως είχα βλάλει το παλτό μου με τρόπο για να μην φανεί το σκίσιμο και είχα καθίσει πέφτω κατα πίσω με τα πόδια ψηλά...! Έβγαλα και μια μικρή τσιρίδα..οπότε γύρισε όλο το μαγαζί να με δει και είδε τον πισινούλι μου...αχ...Όσοι ήταν μαζί μου ακόμα γελάνε...Μα καλά..ΤΟΣΗ γκαντεμια?

Α και ένα άλλο πρόσφατο..Βγαίνω λοιπόν με τον υποψήφιο μελλοντικό γκόμενο και εκέι που άρχισε να δένει το γλυκό και με φίλησε πρώτη φορά... πάνω στο φίλι δίνω μία στη μπύρα του και τον περιχύνω τον ανθρωπο.. Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angie_Ann : 04-02-07 στις 20:52.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 21:16, 18-02-07:

Επηρεάστηκα από το thread "Ποιό είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;" αλλά και από τις άπειρες στιγμές ντροπής και γκουφισμού που συμβαίνουν σε όλους! Σε μένα πάντως συνέχεια συμβαίνουν ντροπιαστικά πράγματα. Οπότε πείτε.

Για να ξεκινήσω, πριν λίγο χτύπησε συναργερμός πυρκαγιάς και κατέβηκα κάτω αχτένιστη, με τις γυαλούμπες, το πιο ξέκωλο νυχτικό μου (αλλά έβαλα μπουφάν από πάνω), και ακάλυπτα πόδια που είχα 3 μέρες να ξυρίσω. Επίσης δεν είχα πλύνει τα δόντια μου μετά το μεσημεριανό φαγητό και μου έπιασαν κουβέντα γ@μωτο. Τέλος πάντων, αισθάνθηκα απαίσια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 22:40, 18-02-07:

Έίχα πάει μια μέρα στο περίπτερο να πάρω μια κάρτα ανανέωσης για κινητό και μου έπεσαν τα χρήματα στο δρόμο χωρίς να το πάρω χαμπάρι και όταν πήγα στον περιπτερά να πληρώσω την κάρτα τα χρήματα απουσίαζαν απο την τσέπη μου και αυτός νόμιζε πως τον κοροιδεύω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 16:27, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann

Έπρεπε να τον βγάζατε μια φωτογραφία...

Τις προάλλες περπατούσα μες τη καλή χαρά φορώντας ένα καινούριο jean (για το οποίο είχα πρήξει τους πάντες τι ωραίο που ήταν και πόσο φτηνά το πήρα..)..πάω να δέσω το κορδόνι μου λοιπόν και σκίζεται το jean απο πίσω στο επίμαχο σημείο και στον μοιρό. Μιλάμε για βασιλικό σκίσιμο τώρα. Αφού καταράστηκα το μαγαζί που το πήρα και μέτρησα μέχρι το 10 για να μην δείρω κανέναν περαστικό πάνω στα νεύρα μου αποφασίζω να πάω για καφέ που είχα κανονίσει γιατί φορούσα μακρύ παλτό και δεν φαινόταν το αίσχος.
Τέλος πάντων πάμε καθόμαστε και έτσι όπως είχα βλάλει το παλτό μου με τρόπο για να μην φανεί το σκίσιμο και είχα καθίσει πέφτω κατα πίσω με τα πόδια ψηλά...! Έβγαλα και μια μικρή τσιρίδα..οπότε γύρισε όλο το μαγαζί να με δει και είδε τον πισινούλι μου...αχ...Όσοι ήταν μαζί μου ακόμα γελάνε...Μα καλά..ΤΟΣΗ γκαντεμια?

Α και ένα άλλο πρόσφατο..Βγαίνω λοιπόν με τον υποψήφιο μελλοντικό γκόμενο και εκέι που άρχισε να δένει το γλυκό και με φίλησε πρώτη φορά... πάνω στο φίλι δίνω μία στη μπύρα του και τον περιχύνω τον ανθρωπο.. Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά...
XA! εσύ ήσουν αυτή??? ...κοίτα σύμπτωση!!! ΟΧοχοχοΟχοχοχΟΧ!!!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 17:59, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Έίχα πάει μια μέρα στο περίπτερο να πάρω μια κάρτα ανανέωσης για κινητό και μου έπεσαν τα χρήματα στο δρόμο χωρίς να το πάρω χαμπάρι και όταν πήγα στον περιπτερά να πληρώσω την κάρτα τα χρήματα απουσίαζαν απο την τσέπη μου και αυτός νόμιζε πως τον κοροιδεύω...
Καλά εμένα αυτή είναι η καθημερινότητα μου Να φεύγω απο το σπίτι χωρίς λεφτά,κλειδιά,γυαλιά κλπ Πως γίνεται ρε γμτ να έχω φοβερή μνήμη και ταυτόχρονα να είμαι τόσο αφηρημένη;;;
Θα ανοίξω θέμα

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 18:55, 19-02-07:

Τουλάχιστον δεν το κάνουμε επίτηδες

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 17:24, 22-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
XA! εσύ ήσουν αυτή??? ...κοίτα σύμπτωση!!! ΟΧοχοχοΟχοχοχΟΧ!!!
χαχαχαχα...υποπτεύομαι εσύ ήσουν εκέινο το λιγούρι που με κοιτούσε επί μισή ώρα..
και επιπλέον θα έπρεπε να με ευχαριστείς για το υπέροχο θέαμα...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:11, 22-02-07:

Λοιπόν ακούστε τι έπαθα καθαρή Δευτέρα:
Είμασταν σε ύπεθρό απο τις 11:30 μέχρι τις 6+ όταν κάποια στιγμή είπαμε να πάμε για καφέ, εγώ μετά απο τόσα ούζα καταλαβένετε έπρεπε να πάω τουαλέτα, δεν είξερα όμως που στο καφέ με τίποτα στο σπίτι μακρυά οπώτε αποφασίζουμε να πάμε στης μάνας μου, η απόσταση μεγάλη και η πίεση αφόριτη, τεσπα φτάνω στο σπίτι της μάνας μου έπλενε την αυλή απο τις στάχτες εγώ έτρεχα να πάω τουαλέτα φώναζε η μάνα μου μην τρέχεις θα πέσεις μπένω μέσα στο σπίτι και τραβάω μια γλύστρα και βρήσκωμε γλυστρώντας στο σαλόνι απόσταση 1,50 μετρών σηκώνετε ο πατέρας μου με ρωτάει τι έγινέ εγώ δεν κοιταξα τίποτα άλο απο την πόρτα της τουαλέτας σηκώνωμε πάω να τράξω ξαναπέυτω και να φωνάζω του πατέρα μου μπαμπά γρήγορα βοήθα τουαλέτα, μπένω λοιπών κάνω την δουλειά μου και βγένωντας έξω βλέπω καμιά 10ριά άτομα στο σαλόνι να με ρωτάνε τι έγινε.....

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε στις 21:38, 23-02-07:

Με έκανες και γέλασα βρε mania μου! Να'σαι καλά

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 21:45, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Λοιπόν ακούστε τι έπαθα καθαρή Δευτέρα:
Είμασταν σε ύπεθρό απο τις 11:30 μέχρι τις 6+ όταν κάποια στιγμή είπαμε να πάμε για καφέ, εγώ μετά απο τόσα ούζα καταλαβένετε έπρεπε να πάω τουαλέτα, δεν είξερα όμως που στο καφέ με τίποτα στο σπίτι μακρυά οπώτε αποφασίζουμε να πάμε στης μάνας μου, η απόσταση μεγάλη και η πίεση αφόριτη, τεσπα φτάνω στο σπίτι της μάνας μου έπλενε την αυλή απο τις στάχτες εγώ έτρεχα να πάω τουαλέτα φώναζε η μάνα μου μην τρέχεις θα πέσεις μπένω μέσα στο σπίτι και τραβάω μια γλύστρα και βρήσκωμε γλυστρώντας στο σαλόνι απόσταση 1,50 μετρών σηκώνετε ο πατέρας μου με ρωτάει τι έγινέ εγώ δεν κοιταξα τίποτα άλο απο την πόρτα της τουαλέτας σηκώνωμε πάω να τράξω ξαναπέυτω και να φωνάζω του πατέρα μου μπαμπά γρήγορα βοήθα τουαλέτα, μπένω λοιπών κάνω την δουλειά μου και βγένωντας έξω βλέπω καμιά 10ριά άτομα στο σαλόνι να με ρωτάνε τι έγινε.....
xaxaxaxaaxaxaxa

mania

κάθε ποστ σου μου θυμίζει τα νιάτα του Μπαουντολίνο!!
αχαχαχ

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:20, 24-02-07:

Άντε να σας πω κι εγώ ένα..

Όταν ήμουν στο Πανεπιστήμιο, κάποια στιγμή πήγαμε με τον κολλητό μου σε ένα λουνα παρκ. Φορούσα ένα στράπλες φόρεμα κι (ευτυχώς) από πάνω σακάκι, χωρίς σουτιέν όμως, γιατί το είχα μόλις αγοράσει, ήθελα να το βάλω, αλλά δεν είχα ανάλογο σουτιέν! Κάποια στιγμή ο κολλητός μου αποφασίζει να μπει στο ταψί. Πάει, παίρνει εισιτήριο, όλα καλά. Όπως έχει κάτσει όμως και περιμένει να αρχίσει το ..ψήσιμο, παρατηρώ πως μου κάνει νόημα να πάω να πάρω το ρολόΪ του (φορούσε ένα ρόλεξ ακριβό, δώρο του θείου του για την είσοδό του στην ΑΣΣΟΕ). Κάνω πως περπατάω προς τα εκεί, με σταματάει ένας τύπος και με αγριεμένο ύφος ζητά εισιτήριο. Του εξηγώ τι συμβαίνει, ενώ όλοι με κοιτάνε και μετά από κάνα δίλεπτο μου λέει οκ. Εγώ αγχωμένη πως δεν θα προλάβω, πατάω ένα τρέξιμο όλο δικό μου.. Το φόρεμα υποχωρεί ατάκτως προς τα κάτω, εγώ κάνω ένα "αααααα" πανικού και κλείνω το σακάκι μου (όχι αρκετά εγκαίρως όμως, γιατί κρατούσα και τσάντα!) και ο κολλητός μου κλαίει από τα γέλια! (μαζί με άλλα δέκα άτομα που είχαν προσέξει την φάση με τον τύπο και το εισιτήριο και κοιτούσαν ακόμα! )

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 22:30, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
χαχαχαχα...υποπτεύομαι εσύ ήσουν εκέινο το λιγούρι που με κοιτούσε επί μισή ώρα..
και επιπλέον θα έπρεπε να με ευχαριστείς για το υπέροχο θέαμα...
Εεεελαα ρε Angie_Ann γιατί με υποβαθμίζεις έτσι... ???
εγώ ήμουν το μεγαλύτερο λιγούρι που του βγήκαν τα ματάκια έξω!!!
...και να σου πω την αλήθεια, ήθελα να έρθω να σε ευχαριστήσω, αλλά τελευταία στιγμή ντράπηκα

ps. Χιχιχιχιχ φυσικά και αστειεύομαι... ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες...
ps2. Kajira, αν σε δω απο κοντά ποτέ θέλω να μου δώσεις ενα αυτόγραφο!!! ResPeCT!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Founes : 24-02-07 στις 22:35.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 19:56, 05-03-07:

Λοιπόν θυμήθηκα και άλλο....
Βραδυά καραόκε ανάσταση σε ξενοδοχείο γεμάτο με έλληνες πάω πάνω στη σκηνή και πέριμένω να μπούν τα λόγια μου ήξερα τα παιδιά όπωτε κάναμε και πλάκα μπένουν οι στοίχοι και το μικρόφωνο δεν δούλεβε, πρόσπαθούσα να τραβήξω την προσοχή του πάω κοντά του γυρίζει με ρωτάει τι έγινε και πάνω που του λέω δεν δουλέυει το μαμιμενο αρχ**ι δούλεψε το μικρόφωνο και ακούστικε σε όλη την αιθουσα, σταμάτησαν να μηλάνε όλοι και γύρισαν όλοι και με κοιτούσαν, κάνω την αδιάφορη και πάω να κάτσω, με φωνάζει δυνατά λόγο μουσικής να γυρίσω πίσω και πάνω που πάω να απαντήσω έγινε ρόμπα ρε μαλ**κα σταματάει η μουσική για να άλλαξουν τραγούδι τα υπόλοιπά φανταστήτε τα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 09:43, 07-03-07:

axaaxaxa!!!!
και ακουστηκε το "δε δουλευει το μαμημενο" ρε??
axaxaaaaaaaaaxaxaa!

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε στις 10:37, 07-03-07:

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 15:21, 07-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
axaaxaxa!!!!
και ακουστηκε το "δε δουλευει το μαμημενο" ρε??
axaxaaaaaaaaaxaxaa!
δυστιχώς ΟΛΌΚΛΗΡΟ έφηγα νύχτα και με κοιτούσαν όλοι έπαθα πλάκα

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 13:24, 08-03-07:

Λοιπόν τι έπαθα χτές δεν θα το πιστέψετε, έχω πρόβλημα με τα δάχτυλά μου χοντρένουν αφόρητα, έπεζα μποουλινγκ όσπου απο την ανεβασμένη θερμοκρασία σφηνώθηκε(δεν ξέρω πώς) το δάχτυλο το χοντρό στην τρύπα της μπάλας, έρχετε η παρέα και προσπάθησε να το βγάλει, μου ειπε να το βάλω πιο μέσα για να μπεί αέρας αντί αυτό κόλησε περισότερο με βλέπει ο καταστηματάρχης και με ρωτάει τι έγινε του ειπα πως κόλησε φωνάζει τον άλλο που ήταν στο μπάρ προσπαθεί τίποτα, με τα πολά μαζέυτικαν κάπου στα 5 άτομα προσπαθόντας να βρούνε λύση πώς μπορεί να βγεί, άρχισε να πονάει το δάχτυλο με βάζουν μέσα στο μπάρ για να βάλουν άβα με τα πολλά πάει να γυρίσει τη μπάλα για να μπεί αέρας και ρίχνω μια στριγλιά απο τον πόνο και μαζέυτικάν και άλοι να δουν τι έγινε, ρόοοοομα σας λέω

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 12:29, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Μην ανυσηχεις tsus ολοι την παταμε ετσι και χοιροτερα.Εγω πχ πειρα σε εναν φιλο μου και το σηκωνει ο πατερας του και του κανω "Ελα μωρη κ*λ*π**στρ@, τελικα το εχαψε ο πατερας σου για το βραδυ;"
μιλαμε ξεραθηκα στο γελιο......χαχαχαχαχαχααααα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 22:05, 18-04-07:

Θυμήθηκα τώρα ένα δικό μου ρεζιλίκι!!!

Ήμουν στο Pelham για χριστουγεννιάτικες διακοπές (προάστιο της Νέας Υόρκης, μέχρι τα 18 μου πηγαίναμε κάθε χριστούγεννα) και είχα πάει με το θείο μου για ψώνια στο κοντινό σούπερ μάρκετ (λατρεύω τα σούπερ μάρκετ του εξωτερικού απίστευτα, οπότε δεν χάνω ευκαιρία να τα επισκεφθώ). Που λέτε σε κάποια φάση πάω εγώ στο ψυγείο και παίρνω ένα πακέτο Eggo's (κάτι μικρές βάφλες που τις βάζεις στο toaster) και πηγαίνω, τις ρίχνω στο καρότσι και του λέω στα ελληνικά "θείε Λεωνίδα, να πάρουμε και τα waffles, είναι τέλεια!", γυρίζω να δω τι θα μου πει και τι βλέπω; Έναν άσχετο αμερικάνο να με κοιτάει με ένα ύφος λες και ήμουν alien!! Είχα πάει σε λάθος καρότσι!!

Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 01:05, 19-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτικαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!)
Α χαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ! Να'σαι καλα, το τι γελιο εριξα!!!! Κορυφη, λεμε!!!

Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη bisbirikos
Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε στις 01:29, 19-04-07:

Κλασσικη περιπτωση οπου αυτος_που_προσπαθει_να_συνεφερει_πιωμενο ειναι πιο σουρωμενος...

Τυφλα ο αλλος και δεν μπορουσαμε να τον κανουμε κουμαντο...Ειχε αναστατωσει μια ολοκληρη πλατεια.
Ειπαμε να του δωσουμε καφε.
Βρισκουμε καφε και τον πινει με μεγαλη δυσκολια.

Αλλα μαλλον δεν αντεξε και αρχισε να τα βγαζει.
Κι ακουγεται αλαφιασμενος ο "ξεσουρωτος":
"Μη βγαζεις τον καφε ρε. Βγαλε τα υπολοιπα αλλα
οχι τον καφε..."

Τη αλλη μερα που το λεγαμε στον "ξεσουρωτο" δεν θυμοταν τιποτα. Ηθελε να βοηθησει κιολας.

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 02:10, 19-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Λοιπόν τι έπαθα χτές δεν θα το πιστέψετε, έχω πρόβλημα με τα δάχτυλά μου χοντρένουν αφόρητα, έπεζα μποουλινγκ όσπου απο την ανεβασμένη θερμοκρασία σφηνώθηκε(δεν ξέρω πώς) το δάχτυλο το χοντρό στην τρύπα της μπάλας, έρχετε η παρέα και προσπάθησε να το βγάλει, μου ειπε να το βάλω πιο μέσα για να μπεί αέρας αντί αυτό κόλησε περισότερο με βλέπει ο καταστηματάρχης και με ρωτάει τι έγινε του ειπα πως κόλησε φωνάζει τον άλλο που ήταν στο μπάρ προσπαθεί τίποτα, με τα πολά μαζέυτικαν κάπου στα 5 άτομα προσπαθόντας να βρούνε λύση πώς μπορεί να βγεί, άρχισε να πονάει το δάχτυλο με βάζουν μέσα στο μπάρ για να βάλουν άβα με τα πολλά πάει να γυρίσει τη μπάλα για να μπεί αέρας και ρίχνω μια στριγλιά απο τον πόνο και μαζέυτικάν και άλοι να δουν τι έγινε, ρόοοοομα σας λέω

χαχαχαχχαχχαχχα!!!! Τί έγινε τελικά???? Πώς σου βγάλανε την μπάλα???

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 08:29, 19-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa
χαχαχαχχαχχαχχα!!!! Τί έγινε τελικά???? Πώς σου βγάλανε την μπάλα???

Μετά άπο πολλή πίεση μου την βγάλανε μέσα στο νεροχύτη, ο κρόνος το άκουσε παραστατικά το όλο ζήτημα όταν πήγαμε όλοι μαζί για μπόουλιγκ. ακόμα γελάμε...

Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη soydelsur
H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε στις 09:10, 19-04-07:

κι εγώ το'χω πάθει αυτό σε σούπερ.Γέμιζα το καλαθάκι ενός γέρου με μικρά γαλατακιά.

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 14:51, 20-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Μάριλυ
Α χαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ! Να'σαι καλα, το τι γελιο εριξα!!!! Κορυφη, λεμε!!!
Μετα απο 6 μηνες γελατε με το post μου?? Ευτυχως ειμαι φανταρος και εκοψα το ποτο Δεν θα ειχε πλακα να μαγειρεψω κανενα αρβυλο και να το παω στον διοικητη

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 15:04, 20-04-07:

Μη μου πεις οτι πέρασες από το 557 της Σταυρούπολης;
Πεθαίνω να ακούσω τις εμπειρίες σου..........

Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 03:05, 21-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Μετα απο 6 μηνες γελατε με το post μου?? Ευτυχως ειμαι φανταρος και εκοψα το ποτο Δεν θα ειχε πλακα να μαγειρεψω κανενα αρβυλο και να το παω στον διοικητη
Ε, μα κι εσυ "απαγαγανε το Μιχαλακη" και να κλαις!!! Ολα τα λεφτα εισαι!!

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 21:29, 21-04-07:

Πτυχιακές εξετάσεις, χειρουργική στόματος. Οι 4 κορασίδες του γκρούπ στολισμένες με κοστούμια περιμένουμε τον εξεταστή μας που χειρουργεί κι έχει καθυστερήσει. Μας στέλνει λοιπόν η γραμματέας του (προφανώς για να μας ξεφορτωθεί ) να τον περιμένουμε έξω από την αίθουσα συνεδρίων στο ολόφρεσκο οίκημα που περιλαμβάνει και τους θαλάμους των ασθενών.
Αγχωμένες όσο δεν παίρνει, ιδρώνουμε από το άγχος και καθώς δεν μπορούμε να ησυχάσουμε με τίποτα πηγαινοερχόμαστε όλη την ώρα. Ξαφνικά μια της παρέας κουράζεται και γέρνει στον τοίχο. Από όλο τον τοίχο ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως πέτυχε το κουδούνι για πυρκαγιά. Καταλαβαίνεται τι έγινε: Συναγερμός, σειρήνες, όλη η κλινική να τρέχει και φυσικά το καλύτερο? Κατεβαίνει αυτόματα ειδικό μεταλλικό χώρισμα(προφανώς για να μπορούν να απομακρυνθούν οι ασθένείς χωρίς να κινδυνεύσουν)και αποκλειόμαστε οι 4!!!Μπρος το τοίχωμα και πίσω μπαλκόνι! Κατόπιν ωρίμου σκέψεως δεν πηδήξαμε, αν και τώρα όταν σκέφτομαι τα μούτρα ολωνών όταν μας άνοιξαν μάλλον θα το ξανασκεφτόμουν (κι ας ήμασταν στον τέταρτο ).

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:40, 22-04-07:

Mα καλά πως τα κατάφερε;

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:52, 23-04-07:

Ένα που έπαθα πριν λιγα λεπτά:
Είμαι σε νετκαφε. Σε κάποια φάση ένιωσα κάτι να ανεβαίνει στο πόδι μου μέσα απο το παντελόνι (φοράω ένα πολύ φαρδύ τζιν). Ακούω ένα παιδάκι εδώ να λέει μεταξύ άλλων "μια αράχνη είδααα". Κατατρόμαξα εγώ και αρχίζω να χτυπιέμαι, να χτυπάω το πόδι μου να κατέβει, τα χα παίξει (έχω φοβία με τα έντομα). Σε κάποια φάση κατεβαίνει απο το πόδι μου και τη βλέπω σε όλο το μεγαλείο της...ήταν τεράστια!!! Πατάω μια τσιρίδα που γύρισε και με είδε όλο το μαγαζί. Μετά έτρεμα ολόκληρη για ΠΟΛΛΗ ώρα και είχα ταχυκαρδία! Τρόμαξε ο υπάλληλος! Αφήστε τα, ρόμπαααααα

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 20:56, 23-04-07:

Ελα βρε σιγα...Δικαιολογημενη ησουν με την αρουγκατη αραχνη που σου σκαρφαλωνε στο ποδι...
Το τραγικο θα ηταν να ηταν το χερι του Πανου κι εσυ να το περναγες για αραχνη και να φωναζες.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 20:57, 23-04-07:

E ΤΟΣΟ υπερβολική αντίδραση δεν ήταν δικαιολογημένη Μάριε μου...

Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Asterismos
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε στις 21:08, 23-04-07:

αχαχαχα, τώρα μου θύμισες μία τεράστια ακρίδα που είχα κάτσει πάνω στη φούστα μου κι εγώ χοροπηδούσα και κουνούσα τη φούστα για να φύγει φωνάζοντας πρρρρρρρρρρρρρρρ πρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Ευτυχώς έγινα μόνο στη μαμά μου ρεζίλι.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 21:09, 23-04-07:

Μα....αν δεν κανω λαθος εσυ "γενικα" δεν εχεις μια ψιλοφοβια-ψιλοσιχαμαρα οσων αφορα αραχνες κτλ κτλ;Οποτε νταξ'...οσο εντονη κι αν ηταν η αντιδραση σου προσωπικα την καταλαβαινω.

Εγω πουχου εχω απιστευτη αηδιοσιχαμαροφοβια οσων αφορα τις κατσαριδες.
Να φανταστεις οτι περπατουσα με την κοπελα μου πτιν απο 2-3 χρονια και πανω στο πεζοδρομιο εκει που περπαταγαμε αγκαλια και λεγαμε διαφορα, ξαφνικα το βιονικο μου ματι καταλαβαινει οτι στα 2-3 βηματα απο εμας υπηρχε η οικογενεια της Τερεζας.
Της κατσαριδας ντε!
Ο μπαμπας ο Τερεζος, η μαμα η Τερεζα, τα πεθερικα,οι γονεις τα δυο παιδια του κι ενα ξαδερφακι απο το χωριο.
Σου μιλαω πως με το που τις ειδα σταματαω.Αφηνω την κοπελα μου και χωρις να την ειδοποιησω πηγα στο απεναντι πεζοδρομιο και την κοιτουσα.
Φυσικα κοιτουσα και τα μπαντζακια μου μπας κι εχει σκαρφαλωσει καμια αλλη πανω μου...
Κουνιομουν σαν κανα σπαστικο περα δωθε και κοιταζομουν.
Οταν ηρθε η κοπελα μου απεναντι και με ρωτησε "τι επαθες μωρο μου" εγω με περισιο θαρρος της απαντησα πως εαν δεν εξολοθρευτουςν οι δεινοσαυροκατσαριδες του απεναντι πεζοδρομιου, εγω απο εκεινο το σημειο δεν ξαναπερναω.
Κι οχι με γελακια ετσι...μιλαμε ημουν "χεσμεντεν ολε ολε ολε".

(Ο δρομος δεβ ηταν ερημικος.Αν ειναι να γινεις ρομπα δεν λεει να μην σε δει και η μιση πολη σου ετσι; )

Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sunrise
H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε στις 21:13, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Μα....αν δεν κανω λαθος εσυ "γενικα" δεν εχεις μια ψιλοφοβια-ψιλοσιχαμαρα οσων αφορα αραχνες κτλ κτλ;Οποτε νταξ'...οσο εντονη κι αν ηταν η αντιδραση σου προσωπικα την καταλαβαινω.

Εγω πουχου εχω απιστευτη αηδιοσιχαμαροφοβια οσων αφορα τις κατσαριδες.
Να φανταστεις οτι περπατουσα με την κοπελα μου πτιν απο 2-3 χρονια και πανω στο πεζοδρομιο εκει που περπαταγαμε αγκαλια και λεγαμε διαφορα, φαφνικα το βιονικο μου ματι καταλαβαινει οτι στα 2-3 βηματα απο εμας υπηρχε η οικογενεια της Τερεζας.
Της κατσαριδας ντε!
Ο μπαμπας ο Τερεζος, η μαμα η Τερεζα, τα πεθερικα,οι γονεις τα δυο παιδια του κι ενα ξαδερφακι απο το χωριο.
Σου μιλαω πως με το που τις ειδα σταματαω.Αφηνω την κοπελα μου και χωρις να την ειδοποιησω πηγα στο απεναντι πεζοδρομιο και την κοιτουσα.
Φυσικα κοιτουσα και τα μπαντζακια μου μπας κι εχει σκαρφαλωσει καμια αλλη πανω μου...
Κουνιομουν σαν κανα σπαστικο περα δωθε και κοιταζομουν.
Οταν ηρθε η κοπελα μου απεναντι και με ρωτησε "τι επαθες μωρο μου" εγω με περισιο θαρρος της απαντησα πως εαν δεν εξολοθρευτουςν οι δεινοσαυροκατσαριδες του απεναντι πεζοδρομιου, εγω απο εκεινο το σημειο δεν ξαναπερναω.
Κι οχι με γελακια ετσι...μιλαμε ημουν "χεσμεντεν ολε ολε ολε".

(Ο δρομος δεβ ηταν ερημικος.Αν ειναι να γινεις ρομπα δεν λεει να μην σε δει και η μιση πολη σου ετσι; )
χαχααα....εσύ ο πλέον "κατάλληλος" για μια γυναίκα που τρέμει τις κατσαρίδες!!!χαχααα! Εγώ τις ελπίδες μου για αυτό το θέμα τις έχω εναπόθεσει στο αντρικό φύλο πάντως(εκτός από τη μαμά μου και τον μπαμπά μου)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:18, 23-04-07:

Μάριε έχω κάνει πολύ παρόμοιο πράγμα με έντομο όταν ήμουν με τον Πάνο! Είδα έντομο εκεί που περπατάγαμε και άρχισα να τρέχω προς την αντίθετη κατεύθυνση τσιρίζοντας χωρίς να προλάβω καν να του πω τίποτα! Άσε που όποτε περπατάμε βράδυ και μου πεί τίποτα του στυλ "Ωχ!", "Αααααα!", "Ααααμαααν!" επειδή πχ ξέχασε να μου πει κάτι, αρχίζω να τρέχω σαν την τρελή επειδή νομίζω οτι είδε έντομο!
Btw καλά το θυμάσαι, αλλά όχι ψιλοφοβία, ΧΟΝΤΡΟφοβία έχω με δαύτα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 21:24, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από violetta
χαχααα....εσύ ο πλέον "κατάλληλος" για μια γυναίκα που τρέμει τις κατσαρίδες!!!χαχααα! Εγώ τις ελπίδες μου για αυτό το θέμα τις έχω εναπόθεσει στο αντρικό φύλο πάντως(εκτός από τη μαμά μου και τον μπαμπά μου)
Nαι αμε...δεν βλεπεις!
Ο πλεον (Α)καταλληλος ειμαι!!!!
Εγω τις ελπιδες μου σε αυτο το θεμα τις εναποθετω....δεν ξερω βασικα!
Αλλα εχει φαση να με πετυχεις να προσπαθω να εξοντωσω καμια ... (καμια φορα μου ερχονται κι αυτες οι εμπνευσεις! )
Αστα...τι να περιγραφω...Αν πετυχω ποτε καμια σε κλειστο χωρο(σπιτι μου παλι καλα δεν υπαρχουν...ή δεν τις εχω δει) βαραει tilt οεγκεφαλος και ξεχυνομαι σαν τρομορφατης να την σκοτωσω.Καλτσες στα χερια αντι για γαντια,παπουτσι κι εντομοκτωνω μαζι...και φυσικα να βριζω παραλληλα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:35, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Αλλα εχει φαση να με πετυχεις να προσπαθω να εξοντωσω καμια ... (καμια φορα μου ερχονται κι αυτες οι εμπνευσεις! )
Αστα...τι να περιγραφω...Αν πετυχω ποτε καμια σε κλειστο χωρο(σπιτι μου παλι καλα δεν υπαρχουν...ή δεν τις εχω δει) βαραει tilt οεγκεφαλος και ξεχυνομαι σαν τρομορφατης να την σκοτωσω.Καλτσες στα χερια αντι για γαντια,παπουτσι κι εντομοκτωνω μαζι...και φυσικα να βριζω παραλληλα.
Εμένα να δεις όταν προσπαθώ να εξοντώσω καμία! Επειδή δεν μπορώ να τις πατήσω (σιχαίνομαι, αηδιάζω) παίρνω το εντομοκτόνο και την ψεκάζω μέχρι τελικής πτώσης! Στη Θεσ/νίκη που είχε αρκετές η περιοχή είχα ένα εντομοκτόνο σε κάθε δωμάτιο!! Μετά πήρα το γατούλη μου και απο τότε δεν ξαναείδα ζωντανή

Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sunrise
H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε στις 21:37, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εμένα να δεις όταν προσπαθώ να εξοντώσω καμία! Επειδή δεν μπορώ να τις πατήσω (σιχαίνομαι, αηδιάζω) παίρνω το εντομοκτόνο και την ψεκάζω μέχρι τελικής πτώσης! Στη Θεσ/νίκη που είχε αρκετές η περιοχή είχα ένα εντομοκτόνο σε κάθε δωμάτιο!! Μετά πήρα το γατούλη μου και απο τότε δεν ξαναείδα ζωντανή
Εγώ τρέφω τόοοση αηδία για αυτές, που θα σιχαινόμουν ακόμα και το γατί μου το ίδιο να ακουμπάωωωΕίμαι καλά γιατρέ μου? Μπααα, μάλλον όχι!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:28, 24-04-07:

Τώρα που είπατε έντομα..μια φορά ήμουν στη στάση, καλοκαίρι, πολύ πρωί και περιμένω το λεωφορείο να πάω στην δουλειά.Φοράω μια ξώπλατη μπλούζα κι (ευτυχώς) από μέσα μαγιώ (ναι, στην δουλεια πηγαινα λέμε! ). Κάποια στιγμή νιώθω κάτι να περπατάει μέσα από την μπλούζα μου και πάνω στο στήθος μου. Δεν δίνω σημασία για κάνα λεπτό, ώσπου καταλαβαίνω πως μια σφήκα έχει ερωτευτεί το άρωμά μου και με κορτάρει επιμόνως! Αρχίζω να τσιρίζω και να ουρλιάζω, σηκώνοντας την μπλούζα μου για να φυγει.. το ότι ήμουν στη μέση της Βουλιαγμένης, ουδόλως με απασχόλησε! (Για όσους δεν ξέρουν η Βουλιαγμένης είναι πολύ κεντρική λεωφόρος..)

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 11:13, 24-04-07:

να σας πω κι εγω κατι που ειχα παθει πριν απο χρονια βεβαια....
ειχαμε παει με την παρεα σε καφετερια και σε μια δοση εκει που χαχανιζαμε σαν τρελα και λεγαμε τις λαλακιες μας...μου λεει ενας ....εχεις κατι στα μαλλια σου με υφος σοβαρο και ξερετε καπως...σαν να εχεις κατι αηδιαστικο ρε παιδι μου...τον κοιταω με γουρλωμενα ματια και αρχιζω να φωναζω...
παρτοοοοοοοοο...παρτοοοοοο....και να κουνιεμαι σαν τρελη...
περιττο να πω οτι εγινα σουργελο...η δε παρεα μου ειχε σκασει στα γελια (ναι ναι ηταν πλακα του αλλου μετα εφαγε της χρονιας του ομως...δεν του τη χαρισα )

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 16:55, 24-04-07:

Εγώ είχα πάθει παλιά το άλλο, πήγαμε εκκλησία και ο παπάς πάντα ήταν τσατήλας, έτσι λοιπόν που καθόμουν κάτι μύριζε, λέω της μάνας μου, μαμά κάτι μυρίζω, η μάνα μου σους παιδάκι μου θα μας διώξει, εγώ επέμενα μαμά κάτι καμένο μυρίζει, η μάνα μου τα πέρνει μαζί μου τότε αρχήζει και ο παπάς εδώ δεν είναι πεδική χαρά και μου κουνούσε το δάχτυλό, γύρισε όλη η εκκλησία και με κοιτούσαν κακά καλά και τότε τσιρίζει μια κοπέλα, σταματήστε καλέ το κορίτσι καίγετε.....

Περιτό να πώ ότι είχα μαλλί μέχρι την μέση και το έκοψα μέχρι τα αυτιά όλοι απο τότε με κοροίδευαν, άφήστε που τα μαλιά μου ήταν καιρό ανισα

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 13:51, 26-04-07:

το είχα ξαναδει το θέμα αλλά δεν μου ερχόταν κάτι στο μυαλό και είχα ψάξει τόσο πολύ που νόμιζα οτι δεν έχω γίνει ποτέ πολύ ρεζίλι

χτες συζητούσε με ένα φίλο και θυμήθηκα απρόσμενες συναντήσεις με ελεγκτές στο μετρό ή στον ηλεκτρικό που ζητάνε να δουν το μαγικό χαρτάκι και με πιάνει εκείνο το θεατρικό μου ταλέντο και το παίζω καράβλαχος από το κατσικοχώρι
-το εισητήριο σου;
-ναι, το έκοψα

-που είναι;
-εε δεν σας καταλαβαίνω
-ρε παιδί μου το εισητήριο σου ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;
-το αγόρασα, το έβαλα στο μηχάνημα και πέρασα
-δεν είσαι απο εδώ;

ε και μετά διάφορες βλακείες, ο ελεγκτής τις πιστεύει, οι γύρω υποψήφοι επιβάτες του μετρό επίσης και όλοι γελάνε και κοροιδεύουν πάντως 40 φορές την τιμή του εισητηρίου δεν την έχω πληρώσει

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους