Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 245 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
Ξανθό
64
19,39%
Καστανό
87
26,36%
Μαύρο
80
24,24%
Κόκκινο
21
6,36%
Δεν έχω προτίμηση
78
23,64%

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:59, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από edad_nueva
Χάχα, να το προσθέσουμε στις 4 σελίδες κριτηρίων για τις γυναίκες που έχεις γράψει σε άλλο θέμα

Ε αγνή πλάκα, μη με πάρετε με τις ντομάτες για ειρωνία!
Μα, το έχει πει ήδη!

Κι εγώ με το ξανθό δεν τα πάω πολύ καλά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 00:12, 19-06-07:

Καμια ιδιαιτερη προτιμιση. Οπως προειπωθηκε. Το καλο δε θα σε νοιαζει τι χρωμα εχει. Δε παει να εχει και πρασινοκοκκινα με μωβ ανταυγιες.

Οταν ξερεις τι ψαχνεις, και ξερεις σε τι να δινεις σημασια, τετοια θεματα, απλα δεν εχουν βαρος.

Αντιστοιχο τοπικ μπορει να γινει και για το ειδος των μαλλιων (σγουρα,ισια,μπουκλες,πρασσο κλπ). Οπου το ιδιο θα απαντησω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 00:32, 19-06-07:

Με ξανθούς καταλήγω .... και μάλλον το ανοιχτόχρωμο μου αρέσει σε άντρα!
Αλλά στις γυναίκες μου αρέσουν πάντα οι μελαχρινές.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:55, 19-06-07:

Τι να σας πω ρε παιδια... Γενικοτερα δεν καταλαβενω αυτον τον διαχωρισμο του στυλ σας αρεσουν οι ξανδθιες/κοντες/με μεγαλο στηθος/αδυνατες κλπ.... Ολο το συνολο μετραει! Υπαρχουν γυναικες που με μαυρα μαλια ειναι πανεμορφες και με ξανθο δεν θα γυρναγα να τις κοιταξω, υπαρχουν γυναικες που το σχετικα μεγαλο στηθος ειναι ωραιο πανω τους και υπαρχουν γυναικες που εχουν μικρο στηθος αλλα δεν θα τους ελεγα ποτε οχι... Το συνολο ειναι αυτο που παιζει τον ρολο!
Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε: στις 02:03, 19-06-07:

Προτιμώ ξανθό και κόκκινο, γιατί συνήθως πάνε μαζί με αυτό το ανοιχτό, λευκό σχεδόν και λίγο ροζ χρώμα δέρματος..
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το κατάμαυρο, επίσης, όμως στατιστικά στις πρώτες επιλογές μου είναι πιο πιθανός ο συνδιασμός που ανέφερα..νομίζω..
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:11, 19-06-07:

Βασικά είναι το καστανό που μου αρέσει περισσότερο, μετα το μάυρο και μετά το ξανθό, βεβαια στην ζωή μου μου έπεσε ξανθός γαλανομάτης οπότε μπορώ να πώ ότι δεν θα έδιωχνα κάποιον επιδη δεν έχει το χρώμα που μαρέσει
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 09:32, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
οπότε μπορώ να πώ ότι δεν θα έδιωχνα κάποιον επιδη δεν έχει το χρώμα που μαρέσει
Θα τον ανάγκαζες να τα βάψει
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:34, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Θα τον ανάγκαζες να τα βάψει
Ειναι πούνε ψιλό το μαλί του άν του τα βάψω θα τα χάσω και αυτά
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 10:09, 19-06-07:

Με τρελαίνει το κόκκινο αλλά επειδή είναι μειοψηφία μου αρέσει και το μελαχρινό.Πάντως δεν έχω και πρότυπα σε αυτό το θέμα.Μην κολλάμε σε...τρίχες τώρα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 10:44, 19-06-07:

Το κόκκινο είναι το πιο εντυπωσιακό απ' όλα, σκαλώνει το μάτι. Και το ξανθό θα έλεγα πως κάνει εντύπωση. Προσωπικά προτιμώ τις καστανές προς το μελαχρινό. Αλλά όλα αυτά είναι θεωρητικά, άμα τη δαγκώσεις την λαμαρίνα δε σκέφτεσαι τις τρίχες
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 13:31, 19-06-07:

Βασικά προτιμώ το μαύρο μαλλί αλλά όπως ειπώθηκε και πιο πάνω ποτέ δεν ξέρεις τι χρώμα θα έχει η λαμαρίνα που θα δαγκώσεις!
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 14:15, 19-06-07:

Ένα ωραίο πρόσωπο είναι πάντα ωραίο... γι' αυτό μην αγχώνεστε όσοι θέλετε να αλλάξετε χρώμα
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:18, 19-06-07:

Εμένα μου αρέσουν οι μελαχρινοί ή καστανοί. Αλλά αν κάποιος σου κάνει το ΚΛΙΚ και ροζ μαλλιά να έχει δεν έχει σημασία. Νομίζω πως στην Ελλάδα οι ξανθοί θεωρούνται πρότυπα ομορφιάς επειδή δεν υπάρχουν άφθονοι.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:19, 19-06-07:

Σωστό...
Ρε, με είδες... εδώ θεωρούμαι μελαχρινή!!! Και γι' αυτό εξωτική, σχετικά... Ο ιχλίμπεντιχ με λέει μεσογειακή...
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:23, 19-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Σωστό...
Ρε, με είδες... εδώ θεωρούμαι μελαχρινή!!! Και γι' αυτό εξωτική, σχετικά... Ο ιχλίμπεντιχ με λέει μεσογειακή...
Κι εμένα μου λένε πολλές φορές ότι είμαι εξωτική. Αλλά έχει κάποιο point. Αλλά να χαρακτηρίσουν εσένα μελαχρινή μου φαίνεται too much. Αλλά εντάξει, για τα δεδομένα των βορειοευρωπαίων είσαι σκούρα βρε παιδί μου!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:34, 19-06-07:

Άσε, αφού το μόνο που δέχτηκαν σαν ξανθό, ήταν ένας με μαλλιά σχεδόν άσπρα!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:47, 19-06-07:

εγω εχω συγκεκριμενα προτιμηση σε εναν καστανοξανθο με ανοιχτα καστανα ματια
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 13:00, 20-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
εγω εχω συγκεκριμενα προτιμηση σε εναν καστανοξανθο με ανοιχτα καστανα ματια
αυτό!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:39, 21-06-07:

Εγω προτιμω τους μελαχροινους κατα βαση.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 12:40, 21-06-07:

εμένα με αφήνει αδιάφορο το θέμα
ποτέ δε προσέχω τέτοια πράματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους