Σήμερα ο JOHNNY LOGAN το σηκώνει!!!

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
HOLD ME NOW
FOREVER!!

ψηφιζουμε ολοι!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:

ζητω τα 80,s! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ οι περισσότεροι εδώ δεν είχαν γεννηθεί ακόμα..:hehe::hehe:

for the last time
hold me now
don't cry
don't say a word
just hold me now....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω!
εγω εφταιγα που βγηκε τριτο!
το ψηφισα 3 φορες!
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
αχ οι περισσότεροι εδώ δεν είχαν γεννηθεί ακόμα..:hehe::hehe:
dooo μην ξεχνάς ότι ο ΜΟ ηλικίας είναι πάνω απο την ηλικία σου! :hehe: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το'ξερα ότι θα το έκανες αυτό το ποστ :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω γιατι δεν εχω καταλαβει ακομα; Παντος αν το 80's εχει ν ακανιε με την ηλικια τοτε εξω πευτεις.... Εγω ειμαι γενιμενος το 91 και ειμαι 14, αρα οι περισοτεροι που ειναι 16 και πανω ητανε γενιμενοι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λέμε ρε παιδί μου τώρα...το έδεσες κι εσύ σκοινί κορδόνι..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top