Exceloαπορία

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες εχει γινει κατι με το εξέλ μου στη δουλεια.. δεν κανει ενα (πολυ απλο κατα τ'αλλα) πραγματακι.. την αντιγραφή κελιων.. όχι με την εννοια του κοπι-πέιστ, αλλα οταν γραφεις πχ κατι σε ενα κελι και θελεις να το αντιγραψεις σε ολα τα αποκατω του δεν βγαζει στο κατω δεξια μερος του κελιου ενα σταυρουδακι με το οποιο αντιγραφεις; ε, εμενα αυτο σταματησε να το κανει... :( θα μου πεις "κανε κόπι-πέιστ" αλλα εγω θελω να μπορω να κανω και την αριθμηση.. πχ βαζω το 1, απο κατω το 2 και μετα με ενα απλο κλικ αριθμω ολες μου τις καταχωρησεις... ξερετε πώς μπορω να το κανω αυτο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αν δεν δουλέυει αυτό που λες (αλήθεια γιατί?) μπορείς να κάνει το εξής:

γραφεις πχ στο Α1 τον αρι8μό 1. Στο Β1 γράφεις: =Α1+1

Μαρκάρεις το Β1 και μετά το κάνεις παστε σε όσα κελιά θέλεις κάτω κάτω... Θα πάρει τις τιμές που θές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
xrz ευχαριστώ! :)
τελικα το βρηκα ομως.. :) ειχε απενεργοποιηθει μια επιλογη (απορώ πώς, αφού εγω δεν τα πειραζω αυτα :hmm: ) και μετα κοπων και βασανων καταφερα να το βρω.. :clapup:
και παλι ευχαριστω ομως... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top