Πέθανε ο Michael Jackson

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σήμερα πέθανε ένας διάσημος άνθρωπος.Θλιβερό γεγονός πράγματι ο χαμός ενος ανθρώπου.

Ο ευαίσθητος πλανήτης παθαίνει σοκ.Γίνεται είδηση.


Καθημερινά τέτοιες εικόνες λαμβάνουν χώρα.


https://isiria.files.wordpress.com/2009/03/white-phosphorus.jpg

https://www.qdeansloan.com/images/iraq-dad-dead-daughter.jpg

https://www.uslaboragainstwar.org/img/original/Fallujah.november.jpg

https://3.bp.blogspot.com/_NE-72ZXux-g/SabzmnJYkuI/AAAAAAAAIhE/oBuUin0X7NU/s400/0+Dead+Iraqi+kids.bmp


https://3.bp.blogspot.com/_LMwqZQzXS1Q/R0ge6_r5oOI/AAAAAAAAABU/FvYo50vTRC0/s320/great+famine.jpg

https://filipspagnoli.files.wordpress.com/2008/05/famine.jpg




Ο ευαισθητος πλανήτης μένει απαθής.Δεν αποτελεί είδηση.






Αν ο θάνατος ενός πλουσιου προσώπου της σόουμπιζ έπρεπε να με συγκινήσει λυπάμαι αλλά προτιμώ την ασέβεια και την αναισθησία.
Η ευαισθησία του καθενος θα φανεί αλλού πιστεύω εν καιρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Σήμερα πέθανε ένας διάσημος άνθρωπος.Θλιβερό γεγονός πράγματι ο χαμός ενος ανθρώπου.

Ο ευαίσθητος πλανήτης παθαίνει σοκ.Γίνεται είδηση.


Καθημερινά τέτοιες εικόνες λαμβάνουν χώρα.


https://isiria.files.wordpress.com/2009/03/white-phosphorus.jpg

https://www.qdeansloan.com/images/iraq-dad-dead-daughter.jpg

https://www.uslaboragainstwar.org/img/original/Fallujah.november.jpg

https://3.bp.blogspot.com/_NE-72ZXux-g/SabzmnJYkuI/AAAAAAAAIhE/oBuUin0X7NU/s400/0+Dead+Iraqi+kids.bmp


https://3.bp.blogspot.com/_LMwqZQzXS1Q/R0ge6_r5oOI/AAAAAAAAABU/FvYo50vTRC0/s320/great+famine.jpg

https://filipspagnoli.files.wordpress.com/2008/05/famine.jpg




Ο ευαισθητος πλανήτης μένει απαθής.Δεν αποτελεί είδηση.






Αν ο θάνατος ενός πλουσιου προσώπου της σόουμπιζ έπρεπε να με συγκινήσει λυπάμαι αλλά προτιμώ την ασέβεια και την αναισθησία.
Η ευαισθησία του καθενος θα φανεί αλλού πιστεύω εν καιρώ.


Domenica δεν σου ζητησε κανεις να τον σεβαστεις με την εννοια να λυπηθεις που πεθανε,ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΕΙΠΑΜΕ.Εσυ οπως και οι υπολοιποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ντομένικα κατάλαβε ότι δεν δίνω δεκάρα για το πόσα έβγαζε. Νεκρός είναι. Σεβασμός λοιπόν. Όπως θα σεβαστώ τον συνάθρωπό μου την μνήμη του έτσι και΄έναν αστέρα. Ηθικά δεν μου επιτρέπεται να διαχωρίζω τους νεκρούς ανα την κοινωνική τους κατάταξη. Αν δεν θες να το καταλάβεις οκ. Πρόσεχε τα λόγια σου λοιπόν για τον οποιονδήποτε νεκρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Domenica δεν σου ζητησε κανεις να τον σεβαστεις με την εννοια να λυπηθεις που πεθανε,ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΕΙΠΑΜΕ.
Αν σε ενοχλούν τα λόγια μου μπορείς να κάνεις αναφορά το ποστ μου να με μπανάρουν.
Και δε νομίζω να είπα κάτι τόσο προσβλητικό.Τον τίτλο του κλειδωμένου θρεντ σχολίασα.Απο πότε απαγορεύται να εκφέρεις την αποψη σου και δεν το ξέρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Αν σε ενοχλούν τα λόγια μου μπορείς να κάνεις αναφορά το ποστ μου να με μπανάρουν.
Και δε νομίζω να είπα κάτι τόσο προσβλητικό.Τον τίτλο του κλειδωμένου θρεντ σχολίασα.Απο πότε απαγορεύται να εκφέρεις την αποψη σου και δεν το ξέρω;


Απαγορευεται απο τοτε που δεν υπαρχει σωστος η προσβλητικος τροπος εκφρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Και ετσι ξαναβρηκαν θεμα να ασχολουνται τα μμε και τα μεσημεριανα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η ελευθερία λόγου είναι αρεστή από τον οποιονδηποτε αλλά πρέπει να υπάρχουν και όρια κυρίως σε τέτοιου είδους θέματα..Είναι πολύ λυπηρό για τον καθένα.Χάθηκε μια ανθρώπινη ζωή όπως χάνεται κάθε μέρα,αλλά είναι μια ανθρώπινη ζωή..ας το σεβαστούμε!!

Aς πω κάτι και εγώ...Ναι χάθηκε μια ανθρώπινη ζωή και πρέπει να το σεβαστούμε..Εκνευρίζομαι όμως όταν βλέπω rip κοκ μόνο για διάσημους καλλιτέχνες και γενικά δημόσια πρόσωπα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω...Οχι ρε σεις.
Ντροπή σε όλα τα μελη του φόρουμ τα οποία χλέυασαν το θάνατο του. Σεβασμός ρε στο νεκρό. Αλλά βέβαια. Είμαστε ξερόλες. Ντροπή σας.


RIP MJ
Επιτελους,καποιος που συμφωνει,μολις ειχα μιλησει για σεβασμο στο νεκρο,ειδικα στο shoutbox,κοντεψαν να με φανε.

Για να βάζουμε τα πράγματα στην τάξη τους (εκ μέρους μου πάντα):
1) Δεν σχολίασα το μουσικό του έργο. Όπως είπα και στο έτερο ποστ ηταν ένας από τους μεγαλύτερους performers όλων των εποχών. Δεν τον ακούω και δε με τρελαίνει η μουσική του. Όμως η μουσική και η κουλτούρα δεν έχουν σύνορα και δε σταματούν όσο συνεχίζεται η δημοκρατική ανταλλαγή ιδεών.

2) Όλοι οι άνθρωποι δικαιούνται να πεθάνουν όπως αυτοί επιθυμούν. Όμως ο καθένας μας με τις επιλογές του διαλέγει πώς θα πεθάνει.

3) Σέβομαι τον θάνατό του στο βαθμό του ότι έφυγε μια ψυχή και δεν πρέπει κάποιος επειδή αντιτίθεται σε αυτά που έκανε π.χ. να βεβηλώσει το πτώμα κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να θρηνήσω και να κόπτομαι.

Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα :'( . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον:'( . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......

Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη

Πολλές φορές η διατύπωση διαμορφώνει και το ανάλογο νόημα και σίγουρα δεν είναι και το πιο θετικό.

Με λίγα λόγια δεν πρέπει να φτάνουμε στα άκρα. Σέβομαι το θάνατο ενός καλλιτέχνη. Σέβομαι το θάνατο ενός ανθρώπου. Δε σέβομαι το θάνατο ενός παιδόφιλου γιατί αυτός πέθανε, το παιδί ζει όμως. Επίσης η Υστεροφημία κερδίζεται ανάλογα με τις πράξεις. Ποιος είναι αυτός που θα αμφισβητήσει την προσφορά αυτού του κύριου; https://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad_Yunus

Ο Θεός ας τον αναπαύσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μα σαφώς δεν μίλησα για το έργο και τη ζωή του. Εγώ απλά μίλησα για τον σεβασμό στον κάθε νεκρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Σε καθε νεκρο . Γιατι να μην σεβαστεις τον θανατο ενος παιδοφιλου οπως λες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Απαγορευεται απο τοτε που δεν υπαρχει σωστος η προσβλητικος τροπος εκφρασης.

Πού ακριβώς εντόπισες αυτόν τον προσβλητικό και λανθασμένο τρόπο έκφρασης;
Δεν είπε δα και κάτι παράλογο στο τελευταίο μήνυμά της. Από πλευράς σεβασμού και έκφρασης τη βρίσκω ολόσωστη. Πού αναφέρεσαι; :what:

Προσωπικά δε ξέρω τίποτα για τον Michael Jackson. Ειλικρινά μπορεί αν με ρωτούσες σήμερα να σου πω κάτι γι' αυτόν να μην ήξερα απολύτως τίποτα εκτός από τα στοιχειώδη. Όπως και να 'χει, R.I.P. Είναι ένας άνθρωπος που πέθανε, και αυτό είναι που έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Πού ακριβώς εντόπισες αυτόν τον προσβλητικό και λανθασμένο τρόπο έκφρασης;
Δεν είπε δα και κάτι παράλογο στο τελευταίο μήνυμά της. Από πλευράς σεβασμού και έκφρασης τη βρίσκω ολόσωστη. Πού αναφέρεσαι; :what:

Προσωπικά δε ξέρω τίποτα για τον Michael Jackson. Ειλικρινά μπορεί αν με ρωτούσες σήμερα να σου πω κάτι γι' αυτόν να μην ήξερα απολύτως τίποτα εκτός από τα στοιχειώδη. Όπως και να 'χει, R.I.P. Είναι ένας άνθρωπος που πέθανε, και αυτό είναι που έχει σημασία.


στο προηγουμενο τοπικ που κλειδωθηκε,ειχαμε μιλησει και στο shout.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
στο προηγουμενο τοπικ που κλειδωθηκε,ειχαμε μιλησει και στο shout.

Ωραία. Το προηγούμενο topic κλειδώθηκε, το shout είναι ακόμα ανοιχτό αλλά η συζήτηση τελείωσε εκεί. Από εκεί και πέρα, συνεχίζεται εδώ και σχολιασμός καλό είναι να γίνεται για ό,τι λέγεται εδώ. Πολύ ωραία τα είπε, στο τελευταίο της μήνυμα. Δεν προσέβαλε, είπα απλά τη γνώμη της. Γνώμη που με βρίσκει μάλιστα σχεδόν ολοκληρωτικά σύμφωνο. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ωραία. Το προηγούμενο topic κλειδώθηκε, το shout είναι ακόμα ανοιχτό αλλά η συζήτηση τελείωσε εκεί. Από εκεί και πέρα, συνεχίζεται εδώ και σχολιασμός καλό είναι να γίνεται για ό,τι λέγεται εδώ. Πολύ ωραία τα είπε, στο τελευταίο της μήνυμα. Δεν προσέβαλε, είπα απλά τη γνώμη της. Γνώμη που με βρίσκει μάλιστα σχεδόν ολοκληρωτικά σύμφωνο. :iagree:


Επειδη γιναν αναφορες στο προηγουμενο τοπικ,και απο κει προηλθε η ολη συζητηση,για αυτο αναφερθηκα και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σε καθε νεκρο . Γιατι να μην σεβαστεις τον θανατο ενος παιδοφιλου οπως λες ?
εισαι ελεινος...βλεπεις πολλα μεσημεριανα μαλλον φιλε και απο εκει ακουσεσ την υποθεση παιδεραστιας που και καλα ειχε εμπλακει...αντε ψαξε καλυτερα το θεμα και μετα μιλα θα δεις οτι ηταν μεγαλη μουφα ολη η υποθεση και οτι τον εκμεταλευτικαν για να του τα παρουν

και στο κατω κατω
ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο(οπως λεει και η θρησκεια σας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Χωρίς το ουκ νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
εισαι ελεινος...βλεπεις πολλα μεσημεριανα μαλλον φιλε και απο εκει ακουσεσ την υποθεση παιδεραστιας που και καλα ειχε εμπλακει...αντε ψαξε καλυτερα το θεμα και μετα μιλα θα δεις οτι ηταν μεγαλη μουφα ολη η υποθεση και οτι τον εκμεταλευτικαν για να του τα παρουν

και στο κατω κατω
ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο(οπως λεει και η θρησκεια σας)


Δεν εχω ακουσει για καμια τετοια υποθεση και δεν παρακολουθω μεσημεριανα γιατι εχω αλεργεια και βγαζω σπυρακια .
Εγω απο οτι καταλαβα και ισως να καταλαβα λαθος ειπες πως δεν σεβεσε τον θανατο ενως παιδοφιλου (γενικα) δεν ξερω ισως να καταλαβα και λαθος .
Και μετα απλα ηθελα να ακουσω απο εσενα το γιατι .
-----------------------------------------
https://troktiko.blogspot.com/2009/06/michael-jackson_3475.html
Αστυνομικό ελικόπτερο του Los Angeles μετέφερε πριν λίγα λεπτά τη σωρό του Michael Jackson απο το νοσοκομείο στο νεκροτομείο που θα διερρευνηθεί και ο λόγος του θανάτου του
Τι πραγμα ? αστυνομικο ελικπτερο ?:!::s:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Δεν έχει αξια πλεον να μιλάμε για τέτοια πράγματα... o Michael ηταν μοναδικός στον είδος του κ δυστυχώς πλέον ειναι νεκρός. Aς τον σεβαστούμε όπως και αν εχει. Προσωπικά στεναχωρήθηκα παρά πολυ!


RIP Michael
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν με συγκινουσε ποτε, και μια φορα τον σιχαινομουν, επειδη ειχε παει δικαστηριο οτι βιαζε παιδακια, something like that.-.-'
Οπως και να 'χει, συμφωνω με Λυδια, σεβασμος στους νεκρους.
Ας αναπαυτει η ψυχη του (αν αληθευει τελικα και δεν ειναι μαλακιες δημοσιογραφων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εντάξει, κάποιοι από εδώ μέσα δεν τον πάνε, νομίζουν ότι είναι ένα Θεός ξέρει τι. Ούτε εγώ τον συμπάθησα ποτέ μου. Έχει κανα νόημα όμως τώρα να μιλάμε για το τι έκανε στο παρελθόν; Δεν πρόκειται να ξανακάνει τα ίδια, να είστε σίγουροι.

Από την πλευρά μου, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ευχηθώ να αναπαυθεί η ψυχή του και να δώσει ο Θεός δύναμη στην οικογένειά του.

R.I.P Michael και σ' ευχαριστούμε για τα τραγούδια σου

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top