Πυροβόλησε τον φίλο της κόρης του στα γεννητικά όργανα

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν τον πυροβολησε στα γεννητικα οργανα, στα ποδια τον πυροβολισε.
"Police said while Julian Harp was putting on his clothes, Edwards pointed a .45 caliber at the teenager and the boy “put his hands up and said, ʽPlease donʼt shoot, please donʼt shoot,ʼ” but Edwards shot the teenager four times in the leg and hip."

Ποσο πιο ηλιθιο ειναι το τροκτικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τι αλλο θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Απ'ότι βλέπω δεν είναι μόνο του τρωκτικού το λάθος. Τα μισά site λένε για γεννητικά όργανα, τα άλλα μισά για πόδια και λιποθυμία :hmm:

https://current.com/items/91211600_w...-having-sex-shoots-boyfriend-in-the-balls.htm
https://www.truecrimereport.com/2009/10/wade_edwards_catches_daughter.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδιά το σημαντικό το θέμα.Τι με ενδιαφέρει εμένα αν την έφαγε στα απ'αυτά του ή στα πόδια.Ή αν οι καραμπίνες παίρνουν φυσίγγια ή σφαίρες.Πολύ που σκοτίστηκα για ένα λάθος της στιγμής που έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Καλά το λέω εγώ ότι τα προφυλακτικά θα έπρεπε να είναι και αλεξίσφαιρα...
:lol::lol::lol::lol::lol:
Έγραψε!

Beaneth this underwear there is more than d*ck.
Beneath this underwear there is a sheath Mr. Edwards..
And MY sheath, is bulletproof.

Καπως ετσι δηλαδη? :p
Ρε ο Χριστος και η Παναγια.. παει καλα?
Ποσο τρελος πια?
ΠΟΛΥ!!!!
Τα τρελάδικα κάνουν χρυσές δουλειές σήμερα!!!!!!
Όλοι τρελοί γινόμαστε!!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D

Σιγά ρε παιδιά το σημαντικό το θέμα.Τι με ενδιαφέρει εμένα αν την έφαγε στα απ'αυτά του ή στα πόδια.Ή αν οι καραμπίνες παίρνουν φυσίγγια ή σφαίρες.Πολύ που σκοτίστηκα για ένα λάθος της στιγμής που έκανα.
Χαλαρουίτα φίλε. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αααααααα πλακα κανεισ???το καημενο το παιδι...την καημενη την κοπελα που εχει αφτον τον πατερα...:jumpy::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Καλά το λέω εγώ ότι τα προφυλακτικά θα έπρεπε να είναι και αλεξίσφαιρα...

χαχα καλοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τζιζους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Νομίζω πως ο Freud θα χαιρόταν πολύ μ' αυτή την είδηση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Δεν τον πυροβολησε στα γεννητικα οργανα, στα ποδια τον πυροβολισε.
"Police said while Julian Harp was putting on his clothes, Edwards pointed a .45 caliber at the teenager and the boy “put his hands up and said, ʽPlease donʼt shoot, please donʼt shoot,ʼ” but Edwards shot the teenager four times in the leg and hip."

Ποσο πιο ηλιθιο ειναι το τροκτικο;


Πες έτσι.Αμα τον πυροβολούσε στα γεννητικά όργανα πως θα ανάρωνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δεν τον πυροβολησε στα γεννητικα οργανα, στα ποδια τον πυροβολισε.
"Police said while Julian Harp was putting on his clothes, Edwards pointed a .45 caliber at the teenager and the boy “put his hands up and said, ʽPlease donʼt shoot, please donʼt shoot,ʼ” but Edwards shot the teenager four times in the leg and hip."

Ποσο πιο ηλιθιο ειναι το τροκτικο;

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ μισούσα το τροκτικό :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Και νόμιζα ότι μόνο εγώ μισούσα το τροκτικό :nono:
αν ειναι ετσι τοτε αλλαζει το πραγμα.... επομενως μπορει να ειναι σκετη παραπληροφορηση.... πραγματι πως γινεται να αναρωνει ενω τον χτυπησε 4 φορες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Άουτς :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ο άνθρωπος ήταν εντελώς ηλίθιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η κατασταση του julian ποια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πες έτσι.Αμα τον πυροβολούσε στα γεννητικά όργανα πως θα ανάρωνε;
Ποιος είναι και θα αννάρωνε; Ο Wolverine;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Καλά το λέω εγώ ότι τα προφυλακτικά θα έπρεπε να είναι και αλεξίσφαιρα...

Χα πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αποκλείεται να τον πυροβόλησε στα γεννητικά του όργανα. Αν ήταν έτσι(και τέσσερις φορές κιολας), όχι απλά δεν θα ανάρρωνε, αλλά μπορεί και να μην ζούσε τώρα. Εγώ και μόνο που το σκέφτομαι πονάω...:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Φαντάσου. Για να πονάς μόνο που το σκέφτεσαι πόσο οδηνηρό θα ήταν στην πραγματικότητα. Εγω νομίζω ότι θα πέθαινε από τον πόνο. (Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ήθελε την κόρη για την πάρτη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top