Τι μάρκα κινητό έχετε;

Τι μάρκα κινητό έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 134)
  • Samsung

  • Apple

  • Xiaomi

  • Microsoft

  • OnePlus

  • Huawei

  • Sony

  • Oppo

  • Google Pixel

  • Nokia

  • Honor

  • LG

  • Motorola

  • HTC

  • Άλλο. Ποιο;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ έχω το Sony Ericsson Κ500i... Πριν από αυτό είχα το Τ35. Κολλημένος με την sony ericsson από ότι βλέπετε! Αλλά το μετάνοιωσα!!! Αν και το Τ65 μου κράτησε καιρό και τώρα είναι σε πολύ καλή κατάσταση, το Κ500i μου χάλασε πάνω στο δίμηνο, το πήγα για επισκευή, και τώρα, 10 μήνες μετά την αγορά του, μου είναι παλι ψιλο*****ένο....:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
μετα απο οοοοολα τα κινητακια που εχουν περασει απο τα χερακια μου με τελευταια V3 black και SE K750i αποφασησα να τα πουλησω κρατησα τα λεφτακια και ετσι τωρα εχω το Vs3 ενα παλιο Κ500 που δεν χρεισημοποιω και ενα LG F2400 που δεν χρεισημοποιω επισης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ πλέον είμαι με ένα απλό k700 ... Μια χαρα με ικανοποιεί... :) μια χαρα συνεργαζεται με το outlook ... Τι άλλο να ζητήσω ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως τελείωσα με το κόλλημα που είχα παλιά με τα κινητά. Πλέον το 7610 μου θα το αλλάξω μόνο αν παραστεί ανάγκη (πχ μου το κλέψουν, χαλάσει κλπ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ πάντως τελείωσα με το κόλλημα που είχα παλιά με τα κινητά. Πλέον το 7610 μου θα το αλλάξω μόνο αν παραστεί ανάγκη (πχ μου το κλέψουν, χαλάσει κλπ) :)

Και εγω ετσι τωρα πια. Δεν ασχολουμε καθολου με το κινιτο πια, απλα το φορτονω που και που και περνω κανα τηλεφωνω. Και με κανενα 3310 ν αειμουν δεν θα ειχα προβλημα. 3660 Forever! Με αυτο θα μεινω απο οτι φενετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγω γμτ δεν ειχα χρονο για καθημερινα backups , να περναω τις νεες εκδοσεις προγραμματων και χιλια αλλα δυο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Motorola V535. Ομορφο, αλλα λιγο αργο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Και τα ericsson μην νομίζεις ότι πάνε και πολλή μπροστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Και τα ericsson μην νομίζεις ότι πάνε και πολλή μπροστά
Συμφώνω τα ericsson ήταν λίγο αργά σε σχέση με τον ανταγωνισμό... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Συμφώνω τα ericsson ήταν λίγο αργά σε σχέση με τον ανταγωνισμό... :)
Δεν εννοούσα αυτό αλλά την επεξεργαστική τους δύναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
σε μην smartphone κινητα για εμενα δεν εχει τοσο σημασια η επεξεργαστική δύναμη... το firmware να είναι ελαφρυ αλλα και πληρες και ολα τα αλλα αστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
σε μην smartphone κινητα για εμενα δεν εχει τοσο σημασια η επεξεργαστική δύναμη... το firmware να είναι ελαφρυ αλλα και πληρες και ολα τα αλλα αστα :)

Πληροφοριακά βγήκε ο διαδοχος του p910.Ονομάζεται p990 και είναι smart phone
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε εχω προλάβει εδώ και 2 μήνες :P
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1163
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
sharp gx30 το μονο καλο ι φοτογραφικι του αλλιος χαλια σιμα δε δου λευει το μπλουτουθ κλπ....το χο 1χρονο και μαλλον στον επομενο θα παρο αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
προσεχώς sony 750i....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Όλα μου τα κινητά ήταν Sony Ericsson!!! Εκπληκτική συνδεσιμότητα, φοβερά εργαλεία! Μέχρι και τα φώτα του σπιτιού μου αναβόσβηνα μέσω bluetooth και μιας κάρτας Ι/Ο που είχα αγοράσει!

Αυτή τη στιγμή γαργαλάω ένα Κ700. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
..Μέχρι και τα φώτα του σπιτιού μου αναβόσβηνα μέσω bluetooth και μιας κάρτας Ι/Ο που είχα αγοράσει!..

είσαι ό,τι πρέπει για τα χριστούγεννα:clapup::clapup::clapup:

κι εγώ ερικσον-σονυ έχω, νι:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Sony Ericsson K700i.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris

Νεοφερμένος

Ο paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Sharp GX30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Από σήμερα το Nokia 6270
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top