Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
To διόρθωσα.:)

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος γιατί στο μακ μου δεν λειτουργεί το "wysiwyg" ενώ στο πισι του γραφείου λειτουργεί κανονικά? Είναι πολύ κουραστικό να μην βλέπεις τις αλλαγές που κάνεις και να είναι όλο το κείμενο τιγκα στα [ ] με εντολές!
Ευχαριστω και σας αφήνω να συνεχίσετε να σφάζεστε!!!!:P
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομιζω οτι μπορω να κρινω για το αν αυτη τη φορα ησουν πειστικος, απο το ποις σε ακολουθει, αλλα και απο μενα...αρκετες φορες με επειθες...αυτη τη φορα δεν το επαιξες καλα απο την αρχη...
Whatever. Εγώ πάλι θεωρώ ότι αν δεν είχατε φάει το τραμπάκουλο τότε που ήμουν ιερόδουλη θα ήταν πιο εύκολο να με πιστεύετε. Από τότε όμως με έχετε από φόβο μη σας τη φέρω, οπότε προτιμάτε να σας τη φέρουν άλλοι από μένα ;)
Επίσης πιστεύω ότι αν υπήρχε μεγαλύτερη κίνηση και δεν ήμουν μόνο εγώ και εσύ εδώ ή εγώ και η Ηρώ, θα είχαν αλλάξει αρκετοί την άποψη τους. Απλά το να μπαίνουν να ψηφίζουν και να φεύγουν δεν με βοηθάει :)
Μπραβο παντως, καλη η κινηση να τη βγαλουν....διαφορετικα θα ηταν χαμενοι απο χερι!
Ότι θα έλεγες και μπράβο στον εαυτό σου που την έβγαλες γιατί αλλιώς θα ήσουν χαμένη από χέρι δεν το περίμενα. :confused:
Τωρα εαν εχω κανει τοσο μεγαλο λαθος και ισχυει το σεναριο της Ρες, δε θα ντραπω να ζητησω συγγνωμη...Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι!;)
Απλά εμένα δεν θα μου αρκεί ένα συγνώμη επειδή εσύ δεν έπαιξες καλά :)

Ομολογώ ότι παραδίδομαι, κάποιοι είστε αγύριστα κεφάλια, αλλά έχετε και τους λόγους σας ;)


Επίσης ο jrot6 έχει ψηφίσει εμένα και όχι την Νίκη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ότι θα έλεγες και μπράβο στον εαυτό σου που την έβγαλες γιατί αλλιώς θα ήσουν χαμένη από χέρι δεν το περίμενα. :confused:



Ομολογώ ότι παραδίδομαι, κάποιοι είστε αγύριστα κεφάλια, αλλά έχετε και τους λόγους σας ;)

Iiiiiii!!!!!
Μη με μπερδευεις με σενα λεμε!!!
Ακου μπραβο σε μενα και αγυριστο κεφαλι!!:P
Θα τα πουμε στο τελος του παιχνιδιου να δουμε ποιος ειναι ο κακος ντιαρ!;)
Εμενα παντως μου αρκει μια συγγνωμη...ξερω, σου ειναι δυσκολο, αλλα προσπαθησε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:pitg21
  2. fandago: neraida
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:fandago
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:jrot6
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey: fandago
  14. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->6
neraida---->2
pitg21---->2
jrto6---->2


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ψηφίζω jrot6 για την ώρα... κάτι μου "βρωμάει" στη συμπεριφορά του :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
niyia
neraida
κακή επιρροή

Το τρίδυμο της πονηρίας και της δολιότητας... Προσέξτε, είναι πανέξυπνες και κυρίως ...γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ψηφίζω jrot6 για την ώρα... κάτι μου "βρωμάει" στη συμπεριφορά του
Aν μπορουσες να μας πεις και τι σου βρωμαει ακριβως θα σου ημουν ευγνωμων..Γιατι σε αυτο το παιχνιδι ακουω ολο κατηγοριες χωρις αιτιολογια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παιδια ειχα μιση ωρα να διαβασω 5 σελιδες και τα περασα λιγο γρηγορα. Η Ηρω επιμενει για τον Jrot το οποιο ειναι αντελως ακυρο, με τη δικαιολογια οτι θα τον επελεγε η ΣΕ επειδη ειναι καινουριος παιχτης ενω (ελεος) ειπαμε 1000 φορες οτι η επιλογη ειναι τυχαια. Εμενα αυτο μου ξυνιζει πολυ. Επισης με εχει για δολοφονο επειδη ψηφισα ακυρα Νεραιδα? Δεν μπορει να ειναι τοσο απροσεχτη ωστε να μην ειδε οτι με κατηγορησε για βλακειες και οτι μετα με ψηφισε κιαπο πανω. Αρα ηταν πασιφανες οτι η ψηφος μου μονο ακυρη δεν ηταν. Επισης καμια δεν υποπτευθηκε την αλλη. Τελος μου ξυνισε και η ΚουΕ που πηγε να τονισει το ΠΟΣΟ περιεργο θα ηταν να δολοφονησουν την Ηρω ενω κατηγορουσε τον fandago σα να θελε να το τονισει :Ρ Ψηφιζω κατι ακυρο μιας και δεν παιζει να αλλαξει το αποτελεσμα, απλα δεν θελω να παρω απουσια και δεν εχω χρονο να το σκεφτω. Μην το παρεις προσωπικα. Niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:pitg21
  2. fandago: neraida
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:fandago
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai: Niyia
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:jrot6
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey: fandago
  14. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->6
neraida---->2
pitg21---->2
jrto6---->2
Niyia---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Fandago, σε φάγαν τα κυκλώματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Η ψηφοφορία έληξε. Το κοινό ψήφισε και αποφάσισε να αποχωρίσει ο fandago.

Sorry fan... Περιμένουμε τα τελευταία σου λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δε θα μάθουμε τελικά τί ήταν ο fan;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Στειλε ιδιότητα ντε! Να δούμε ποιος θα την πληρώσει!!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ωχ ναι, συγνώμη... (βιαζόμουν γιατί ήδη είχα αργήσει :redface::redface::redface:) Δολοφόνος ήταν ο fandago.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
:clapup::clapup:
H Hρώ μου φαίνεται έκανε καλή δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ουπς... πώς φαίνεται ο πρωτάρης...!!! Μάλλον είμαι εκτός κλίματος... ας συνεχίσουμε να βρούμε την αλήθεια.

Για την dooo δε θα μάθουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Fandago να πας να παίξεις τον Κρέοντα στην Επίδαυρο :P

Το έχεις στο αίμα πάντως να μας μπερδεύεις... Περιμένουμε τα τελευταία λόγια σου Γιάγκο Δράκο για την κορύφωση του δράματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωωωωω...τι μας λετε?!
Δολοφονος???? Και προφανως εσενα δε σε ηξερε η Ηρω...χαιρομαι...ειχε μιλησει για Jrot kai Niyia..οποτε ο ενας ειναι δολοφονος και ο αλλος ιεροδουλη...
Εγω θα παω για Jrot αγαπες....:)

Ο Jrot στο τελευταιο του ποστ καλυπτει αρχικα τον φανταγκο και μετα στο τελος του κειμενου τον ψηφιζει, αφου υπαρχει ρευμα και δεν μπορει να κανει αλλιως...ο φανταγκο ειναι χαμενος ουτως ή αλλως..

Ο φανταγκο γνωριζοντας οτι δεν προκειται να σωθει σπευδει να πει το εξης:"Καταλήγω ότι οι μεγαλύτεροι ύποπτοι μου είναι Neraida, vendetta και jrot6 με Ηρώ ιερόδουλη. Πραγματικά είναι ενοχλητικό που τους πιστεύετε ενώ γράφουν τέτοια άκυρα posts"
Κατηγορει εμενα, την Ηρω και τον Βεντετα ακυρα προσθετοντας και τον jrot μπας και τον σωσει σκεπτομενος, οτι εφοσον τον εχει κατηγορησει αποκλειεται να ειναι συνδολοφονος σου...σορρυ, αλλα εγω θα προτιμησω να τον ψηφισω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κ εγώ λοιπόν, επιμένω στην επιλογή μου για Jrot κ μη μου πείτε ύστερα από αυτό για αιτιολογίες κτλ γιατί ε... (σοζ J :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν το πιστεύω ότι έκαναν οι δολοφόνοι ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος!
εκτός κι αν πίστευαν ακριβώς αυτό... ότι θα παρασυρθούμε!
ήταν όμως πολύ μεγάλο αυτό το ρίσκο ρε παιδιά... Φαντάγκο σε είχα για πολύ καλύτερο παίχτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top