Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
και κακος μπορει να ειναι και η ιεροδουλη...

ε ναι! Εγώ βλέπω έναν ύποπτο παίκτη τώρα τι είναι δεν μπορώ να ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μηπως θα επρεπε να προσανατολιστεις προς εκεινους που θεωρεις δολοφονους? Λεω εγω τωρα....
Παντως για να ειμαι ειλικρινης, εχεις αρχισει φαντασμενε να μου φανταζεις υποπτος και με αυτο εννοω δολοφονος....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
αλήθεια πότε θα μας πείτε ΣΕ πόσοι δολοφόνοι ή έστω "κακοί" έχουν μείνει μέσα?

Δε θα σας πούμε :pfff: Δε μας έχετε προσφέρει τίποτα :mad:

:P:P:P

Εντάξει, το αλλάζω. Δε θα σας πούμε ακόμα. Αν είστε καλά παιδάκια ίσως σας πούμε μετά την Τρίτη :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μηπως θα επρεπε να προσανατολιστεις προς εκεινους που θεωρεις δολοφονους? Λεω εγω τωρα....
Παντως για να ειμαι ειλικρινης, εχεις αρχισει φαντασμενε να μου φανταζεις υποπτος και με αυτο εννοω δολοφονος....:whistle:

:D:D:D

Καλώς, πάντως αν ήμουν δολοφόνος δεν θα προσπαθούσα να αλλάξω κατεύθυνση στις υποψίες γιατί προς το παρόν με συμφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κακή επιρροή και από μένα. Γιατί άποψη δεν αλλάζουν μόνο όσοι ξέρουν. Και αυτοί που ξέρουν είναι κατά πάσα πιθανότητα δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Bill_Slayer: Κακή Επιρροή
  2. fantasmenos:jrot6
  3. jrot6:Κακή Επιρροή
  4. Κακή Επιρροή: jrot6
  5. Neraida:
  6. pitg21:Κακή Επιρροή
  7. Resident Evil: Bill_Slayer
  8. xanp: Κακή Επιρροή

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή--->4
jrot6---->2
Bill_Slayer---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??
  6. vendetta # 296 (δολοφονία)> ??
  7. Lorelai # 365 (ψηφοφορία) > πολίτης

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι τη Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κακή επιρροή και από μένα. Γιατί άποψη δεν αλλάζουν μόνο όσοι ξέρουν. Και αυτοί που ξέρουν είναι κατά πάσα πιθανότητα δολοφόνοι.


θέλω να σας δω, όταν βγω σήμερα και δεν θα τελειώσει το παιχνίδι, πως θα καλυφθείτε
αν και φοβάμαι ότι οι πολίτες κινδυνεύουν να χάσουν το παιχνίδι
είναι μέσα σίγουρα ένας δολοφόνος, η ιερόδουλη και δεν ξέρουμε αν είναι μέσα και ο δεύτερος δολοφόνος (ελπίζω όχι)

pitg, σε σένα ειδικά λοιπόν, καθώς και στον jort, σας προκαλώ
όταν δεν τελειώσει σήμερα το παιχνίδι, θα περιμένω να διαβάσω (αν και νεκρή :P) εδώ τις "απολογίες" σας καθώς και τις "δικαιολογίες" σας για το "λάθος" σας
xanp, ελπίζω να είσαι απλά μπερδεμένη κι όχι δολοφόνα :/:

Συμπολίτες, όταν δε θα είμαι εδώ, μην τους αφήσετε να την σκαπουλάρουν με το "έκανα λάθος"
Δεν είμαι δολοφόνα και θα φανεί σήμερα το βράδυ :)
(αν κάποιος έχει χρόνο, ελπίζω να κάτσει να τα διαβάσει απ την αρχή... αν και... δε μας βλέπω να φτάνουμε... μάλλον μετά το σημερινό, το παιχνίδι θα έχει χαθεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζω οτι σημερα δε θα ενημερωθουμε για την ιδιοτητα αυτου που θα βγει μεσω της ψηφοφοριας..ή κανω λαθος καλε?!
Και βεβαιως καποιος εκτος της ΚΕ και εννοειται του Jrot θα δολοφονηθει...πολιτης και αυτος...:worry:

Jrot απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Bill_Slayer: Κακή Επιρροή
  2. fantasmenos:jrot6
  3. jrot6:Κακή Επιρροή
  4. Κακή Επιρροή: jrot6
  5. Neraida:jrot6
  6. pitg21:Κακή Επιρροή
  7. Resident Evil: Bill_Slayer
  8. xanp: Κακή Επιρροή

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή--->4
jrot6---->3
Bill_Slayer---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??
  6. vendetta # 296 (δολοφονία)> ??
  7. Lorelai # 365 (ψηφοφορία) > πολίτης

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΡΕ............ σε παρακαλώ ξεκλείδωσε την ψήφο σου από ton Bill ως τη μία κι αν ζεις και μετά ξαναψηφίζεις :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πολίτη Φαντασμένε δεν ξαναμιλάς

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
reverse psychology
im dead meat allready
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το ξέρω, θα πείτε ότι είμαι άσχετος με το παιχνίδι. Και δε θα έχετε και άδικο. Επειδή λοιπόν είμαι άπειρος και είχα την τύχη να μη δολοφονηθώ, θα αλλάξω την ψήφο μου και θα πω jrot6. Αναστασία τη σκαπούλαρες... αν είσαι όμως δολοφόνος, φυλάξου!:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Bill_Slayer: Κακή Επιρροή
  2. fantasmenos:jrot6
  3. jrot6:Κακή Επιρροή
  4. Κακή Επιρροή: jrot6
  5. Neraida:jrot6
  6. pitg21:jrot6
  7. Resident Evil: Bill_Slayer
  8. xanp: Κακή Επιρροή

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6---->4
Κακή Επιρροή--->3
Bill_Slayer---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??
  6. vendetta # 296 (δολοφονία)> ??
  7. Lorelai # 365 (ψηφοφορία) > πολίτης
  8. fantasmenos # 401 (δολοφονία) > πολίτης

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα μάθατε την ταυτότητα του δολοφονημένου.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
AAAAARGHHHHH! δεν ξαναμιλάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Το γεγονος οτι στην αρχη μιλουσα με εκανε υποπτο..
Το γεγονος οτι το τριημερο ετρεχα και δεν εφτανα και δεν μπορεσα να μπω καθολου μεσα με κανει παλι υποπτο..
fandasmene λες οτι δεν απανταω στις κατηγοριες..και ομως αν διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες θα δεις οτι απαντησα σε ολες τις κατηγοριες..
Μετα τη lorelai που ειχε δωσει η Ηρω και ηταν πολιτης απο οτι φαινεται θα αποχαιρετησω και εγω το παιχνιδι..Ελπιζω μετα την αποχωρηση μου να ανοιξετε επιτελους τα ματια σας και να βγαλετε τους πραγματικα δολοφονους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τώρα να σας πω ότι δεν περίμενα τις ψήφους του jort και του pitg .... ψέμα θα είναι
μα δεν είναι προφανές ότι σκότωσαν τον vendetta κι έτσι κλείδωσε η ψήφος του σε μένα?
αν ήμουν δολοφόνος αυτόν που με ψήφισε θα έβγαζα ρε?!?!?! πάτε καλά!!!!???!!!
θα προσπαθούσα έως τελευταία στιγμή να του αλλάξω τα μυαλά! και θα έβγαζα κάποιον που είχε ψηφίσει την Lorelai ώστε να κλειδώσει η ψήφος εκεί!
έλεος δλδ!

αν τότε ίσχυε αυτό γιατί τώρα να κάνουν κάτι διαφορετικό? δλδ τώρα δεν είναι προφανές ότι σκότωσαν τον fantasmeno Για να κλειδώσει η ψήφος του σε jrot6? Άρα, όπως εσύ "ζητάς" να απαλλαγείς με την ίδια λογική πρέπει να απαλλάξεις και τον jrot6...

έχω χάσει κάτι? :hmm:

[όχι δεν προτιθεμαι να αλλάξω ψήφο, για την ώρα τουλ... Αν και είναι περίεργο ότι με ... προέτρεπαν πριν να αλλάξω, ενώ τώρα τον jrot τον βλέπω ... παραδομένο στη μοίρα του να το πώ... :hmm: τέσπα ως τις 8 έχουμε καιρό]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Γιατι βρε σαδιστες δεν λετε στα παιδια ποσοι εχουνε μεινει; πωωωωω γεροπαραξενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Το ξέρω, θα πείτε ότι είμαι άσχετος με το παιχνίδι. Και δε θα έχετε και άδικο. Επειδή λοιπόν είμαι άπειρος και είχα την τύχη να μη δολοφονηθώ, θα αλλάξω την ψήφο μου και θα πω jrot6. Αναστασία τη σκαπούλαρες... αν είσαι όμως δολοφόνος, φυλάξου!:ropalo:

Καλά τόσο εύκολο ήτανε να σε πείσει για να μην την ψηφίσεις;;;Δεν βλέπεις ότι κάνει ότι μπορεί για να μην την βγάλουμε έξω σαν αδικημένος πολίτης και καλά;;;; Ελπίζω να ξαναμπείς και να ψηφίσεις σωστά γιατί αλλιώς την βάψαμε το έχουμε χαμένο το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλά τόσο εύκολο ήτανε να σε πείσει για να μην την ψηφίσεις;;;Δεν βλέπεις ότι κάνει ότι μπορεί για να μην την βγάλουμε έξω σαν αδικημένος πολίτης και καλά;;;; Ελπίζω να ξαναμπείς και να ψηφίσεις σωστά γιατί αλλιώς την βάψαμε το έχουμε χαμένο το παιχνίδι.

fine!
δίνω μια ευκαιρία να ανοίξουμε όλοι τα μάτια μας
αποσύρω ΕΓΩ την ψήφο μου απ τον jort

ψηφίζω RE

Το ότι δεν την έβγαλαν οι δολοφόνοι σήμερα στις μία και ενώ η ψήφος τους ήταν υπέρ "άσχετου" ατόμου και εγώ ήμουν μπροστά στις ψήφους, με παραπέμπει στο ότι τελικώς έχω παραπλανηθεί οικτρά δυστυχώς

κάντε ότι καταλαβαίνετε όλοι σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top