Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κανένας παίχτης δεν μπορεί να ψηφίσει τον εαυτό του και δεν εχει ξαναγίνει σε κανένα από τους προηγούμενους γύρους.

Για το πόσοι είναι μέσα ούτε που ξέρω.Μια guest ανακοίνωση ιδιοτητας έχω κάνει μόνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μαθαίνουμε ιδιότητα σήμερα έτσι δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΚουΕ σε διαβεβαιώνω ότι δεν έχει γίνει ΠΟΤΕ αυτό που λες.

Και επίσης έχεις την ψήφο μου... Όχι γιατί πιστεύω ότι είσαι δολοφόνος, αλλά ΟΥΤΕ και ο jrot6 πιστεύω ότι είναι, αλλά άμα ειναι να περιμένουμε μέχρι τη ... δευτέρα παρουσία και να πηγαίνουμε σε παρατάσεις επί παρατάσεων... σωθήκαμε......μεθαύριο θα κλείσει η ψηφοφορία.

Επίσης την ψήφο μου την έχεις γιατί θεωρώ ότι ένας δολοφόνος έχει μείνει μέσα, που δεν είναι βέβαια κανείς από τους 2 σας, αλλά το ένας εναντίον 5-6, πόσοι μένουν πολίτες τέσπα, μας αφήνει περιθώρια να ... αποφεύγουμε μελοδραματισμούς "αυτοψηφισμάτων" και "γυμνών βολτών στο Σύνταγμα" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όχι Αναστασία μου. Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του φαντασμένου που δολοφονήθηκε. Αύριο θα μάθετε αυτού που θα φύγει από την ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚουΕ σε διαβεβαιώνω ότι δεν έχει γίνει ΠΟΤΕ αυτό που λες.

Και επίσης έχεις την ψήφο μου... Όχι γιατί πιστεύω ότι είσαι δολοφόνος, αλλά ΟΥΤΕ και ο jrot6 πιστεύω ότι είναι, αλλά άμα ειναι να περιμένουμε μέχρι τη ... δευτέρα παρουσία και να πηγαίνουμε σε παρατάσεις επί παρατάσεων... σωθήκαμε......μεθαύριο θα κλείσει η ψηφοφορία.

Επίσης την ψήφο μου την έχεις γιατί θεωρώ ότι ένας δολοφόνος έχει μείνει μέσα, που δεν είναι βέβαια κανείς από τους 2 σας, αλλά το ένας εναντίον 5-6, πόσοι μένουν πολίτες τέσπα, μας αφήνει περιθώρια να ... αποφεύγουμε μελοδραματισμούς "αυτοψηφισμάτων" και "γυμνών βολτών στο Σύνταγμα" :)

πολίτες, αυτό το ποστ να το θυμάστε :P
καλή συνέχεια και να διαβάσετε το θέμα απ την αρχή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Re δεν πιστεύω να λυπήθηκες που στη δημοσκόπηση δεν είχε και επιλογή Bill_slayer μόνο για σένα;;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θα μου τα σπάσετε τα νεύρα....
@κΟΥε
ΝΑΙ... ΛΕΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΕΛΙΔΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ...

ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο JROT6...

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡΩ [ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΨΗΦΙΣΑ ΓΙΑΤΙ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ] ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΛΟΔΡΑΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!

(ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ)...

Ανάμεσα σε 2 πολίτες για μένα, διαλέγω αυτόν που έχει το λιγότερο "μελοδραμα". It's THAT simple, EΛΕΟΣ ΔΛΔ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:( δεν υπάρχει λόγος να φωνάζεις... στα πλαίσια του παιχνιδιού είναι όλα νόμιζα...
σόρρυ κι ολας...


τι ώρα κλείνει η ψηφοφορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Θα μάθουμε πόσοι είναι μέσα ακόμα;;;Μόνο εγώ θέλω να ξέρω τι γίνεται;;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:( δεν υπάρχει λόγος να φωνάζεις... στα πλαίσια του παιχνιδιού είναι όλα νόμιζα...
σόρρυ κι ολας...


τι ώρα κλείνει η ψηφοφορία?

Εγώ σόρρυ :redface:...
τ'άκουσες εσύ αντί για αυτούς που έπρεπε να τα ακούνε irl αυτή τη στιγμή :redface::redface::redface:


Το ... αυτό του προηγούμενου πόστ χωρίς τα caps και τα ... ελέη του Θεού though :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
τι ώρα κλείνει η ψηφοφορία?

Στις 9 κλείνει. Κρατάει μία ώρα.

Θα μάθουμε πόσοι είναι μέσα ακόμα;;;Μόνο εγώ θέλω να ξέρω τι γίνεται;;;:worry:

Θα μάθετε αύριο πόσοι έχουν μείνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:popcorn:

Το σπαμ της ημέρας.
Μια ευγενική χορηγία του Bill.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Με 4 άτομα μέσα πιθανόν 2-2 δεν έχει νόημα νομίζω να μάθουμε αύριο.Συγνώμη κιόλας αλλά αυτό πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμφωνώ με την xanp σε αυτό...

Αν όχι σήμερα τουλάχιστον μετά τη δολοφονία το αργότερο πρέπει να μας πείτε... αλλιώς όντως... 4 άτομα με ένα πιθανο 2-2... δεν έχει και πολύ νόημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μάλλον θα μάθετε αύριο μετά τη δολοφονία. Τότε θα έχουν μείνει 5 στο παιχνίδι.

Η ψηφοφορία έληξε. ΚΕ μας λες τα τελευταία σου λόγια και δεν ξαναμιλάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καταρχάς και πριν απ όλα επειδή είναι σημαντικό και καμία σχέση με το παιχνίδι
Reζουλίνι :hug:no worries, όλα καλά :D
===================================================

Με 4 άτομα μέσα πιθανόν 2-2 δεν έχει νόημα νομίζω να μάθουμε αύριο.Συγνώμη κιόλας αλλά αυτό πιστεύω.

πιθανόν 2-2 ........ δλδ πιθανόν με δύο δολοφόνους μέσα και παρόλα αυτά με ψήφισες? :P
το ότι η Reζουλιν με ψήφισε για να αποφύγει και καλά το δράμα είναι φτηνή δικαιολογία
Υπήρχε και ο κουμπάκιας κορίτσια ;)

νομίζω ότι δεν έχω να πω κάτι άλλο... απλά ελπίζω να σας άνοιξε τα μάτια η "αυτοκτονία" μου
διαβάστε απ την αρχή τα ποστ
κάντε πινακάκια
έχουμε ακόμα ελπίδες να πάρουμε το παιχνίδι

λυπάμαι μόνο που παραπλανήθηκα τόσο πολύ.... προφανώς και ήμουν εν αγνοία μου τακίμι με δολοφόνους γιαυτό και μέχρι τώρα δεν με είχαν δολοφονήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. jrot6:
  3. Neraida:
  4. pitg21:
  5. Resident Evil:
  6. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??
  6. vendetta # 296 (δολοφονία)> ??
  7. Lorelai # 365 (ψηφοφορία) > πολίτης
  8. fantasmenos # 401 (δολοφονία) > πολίτης
  9. Κακή Επιρροή # 445 (ψηφοφορία) > ??

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του MVP.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Το 2-2 εννοούσα ένας δολοφόνος και η ιερόδουλη...Αφού έφυγες και εσύ και δεν τελείωσε το παιχνίδι ή είμαι ζώον και κοιμάμαι όρθια :redface::redface::redface: ή τελικά μόνο ο Θοδωρής μέχρι σήμερα ήταν δολοφόνος...Τέλος οι θεωρίες μου είναι μάλλον άσχετες και για αυτό και μένω ακόμα μέσα...! :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καταρχάς και πριν απ όλα επειδή είναι σημαντικό και καμία σχέση με το παιχνίδι
Reζουλίνι :hug:no worries, όλα καλά :D
===================================================
:bigarmhug:bigarmhug

(αυτό ήταν εκτός παιχνιδιού... ώρα να βγουν τα μαχαίρια :P:P:P)


πιθανόν 2-2 ........ δλδ πιθανόν με δύο δολοφόνους μέσα και παρόλα αυτά με ψήφισες? :P
το ότι η Reζουλιν με ψήφισε για να αποφύγει και καλά το δράμα είναι φτηνή δικαιολογία
Υπήρχε και ο κουμπάκιας κορίτσια ;)
Η ΚουΕ που τσακώθηκε (εντός παιχνιδιου πάντα) με τον fandago στον προηγούμενο γύρο επειδή ο fandago ΔΕΝ πήρε μέρος σε ψηφοφορία ενώ ήταν online τα λέει αυτά???? :confused::confused::confused:

I am honestly schocked! Ως ΣΕ δεν είχα πάρει θέση τότε στη διαφωνία σας, αλλά ως παίκτρια πλέον μπορώ να πάρω και να πω ότι τότε συμφωνούσα απολύτως μαζί σου και όχι με τον fand. Και τώρα θα έπρεπε να κάνω το αντίθετο από αυτό που εσύ η ίδια στον αμέσως προηγούμενο γύρο θεωρούσες σωστό? ΑΥΤΟ παίζει να είναι το μοναδικό πράγμα that doesn't fit στα πινακάκια μου που σε έβγαζαν αθώα πολίτη πάντως! :confused:


------------

Απο κει και πέρα τι να πω... Εγώ το κόλλημα με τον Bill_Slayer το 'χω ψέμματα να πω? :redface:
Δεν ψηφίζω ακόμα όμως γιατί πραγματικά θέλω να ρίξω μια ματιά στα πινακάκια μου και να .. αλλάξω χρώμα σε μερικούς για να δω αν μου βγαίνουν κι άλλοι συνδυασμοί από αυτούς με τους οποίους έχω "κολλήσει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι είχε ψηφίσει και ο Bill αλλά δεν βλέπω την ψήφο του...είχε ψηφίσει και πολύ αρχή μάλιστα...Μήπως όταν το ξαναφτιάξατε για να βλέπουμε ποίος ψηφίζει ποιόν χάσατε την ψήφο του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top