Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά γιούκι δεν βλέπεις ότι η Angie_ann πάει για να φύγει από απουσίες;;γιατί την ψήφισες είπαμε;;;
Αθηνά το ίδιο και για σένα και την niyia και αυτή πάει να βγει από απουσίες ακόμα ένοχη την έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ηρώ >> Πάλι δολοφόνος; Δεν το αποκλείω να το έκανε αυτό η Ο.Δ. βέβαια...
Bill >> Μόνο σε μένα φαίνεται ύποπτος;
Bill_Slayer > μάλλον πολίτης
Corpse Bride >>σχεδόν σίγουρα πολίτης
fandago >> από τα ποστ του θα μπορούσα να τον χαρακτηρίσω και δολοφόνο αλλά περισσότερο μου φαίνεται ότι έχει αμυντική στάση γιατί πολλοί του την πέφτουν. Δεν βρίσκω ότι είναι ακριβώς όπως τον προηγούμενο γύρο που ήταν δολοφόνος. Δεν τον αποκλείω πάντως 50-50 είμαι.
jrot6 >> Αθόρυβος προς το παρόν
Kakerlak >> Από την αρχή την έχω ύποπτη για ρόλο. Από την άλλη έχει κάνει και 'φαινομενικά' αθώα ποστ. Έχει και μια εμμονή με την Νεράιδα. Τώρα αυτό συμβαίνει επειδή ξέρει κάτι παραπάνω από μας ....; ή επειδή θέλει να προσανατολίσει;
Lorelai >> δεν έχει κάνει κατι ύποπτο προς το παρόν
Neraida >> Περίεργη περίπτωση. :P
Niyia >> δεν έχει κάνει κατι ύποπτο προς το παρόν
Phoebe >> μάλλον πολίτης
pitg21 >> δεν έχει κάνει κατι ύποπτο προς το παρόν
Resident Evil >> Αρχικά νόμιζα ότι αυτή και η Γούκι είναι συνδολοφόνοι και το παίζανε. Ακόμα δεν έχω αποκλείσει εντελώς αυτή την ιδέα.
Vendetta >> μάλλον πολίτης
Vkey >> μάλλον πολίτης
xanp >> ύποπτη
Youki >> Εκτός του ότι με θεωρεί δολοφόνο. ( Βέβαια για αυτό ίσως να φταίει το ότι δεν έχω δώσει δολοφόνους ακόμα) είναι γενικά ύποπτη για μένα από την αρχή.

Με την μέθοδο του αποκλεισμού μας μένουν

Bill, fandago, Kakerlak, Neraida, Resident Evil , Youki Ηρώ και με λιγότερες πιθανότητες jrot6, pitg21, Lorelai και Niyia, xanp.

Ας πάμε τώρα στους Bill(?), fandago, Kakerlak, Neraida, Resident Evil, Youki Ηρώ.
Αν έχω δίκιο τότε ακόμα και αν δεν καταλάβουμε ποιοι ακριβώς είναι οι δολοφόνοι βγάζοντας τους παραπάνω έναν έναν μπορούμε να νικήσουμε.

Πάντως είτε Νεράιδα βγει είτε φάνταγκο για μένα προφανώς το ίδιο είναι αφού και οι δύο βρίσκονται στην λίστα μου. Εγώ θα ψηφίσω Γούκι πάντως. Επίσης θα ήθελα να βγει αύριο είτε αυτή είτε η ρέσιντεντ είτε η Ηρώ για δούμε ταυτότητα και να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.

edit Μετά το παραπάνω ποστ της ξανπ την θεωρώ πιθανή πολίτη και πιστεύω ότι στους πιο ύποπτους που πρότεινα δολοφόνοι είναι 2-3 και οι υπόλοιποι βρίσκονται στους λιγότερους υπόπτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ας πάμε τώρα στους Bill(?), fandago, Kakerlak, Neraida, Resident Evil, Youki Ηρώ.
Αν έχω δίκιο τότε ακόμα και αν δεν καταλάβουμε ποιοι ακριβώς είναι οι δολοφόνοι βγάζοντας τους παραπάνω έναν έναν μπορούμε να νικήσουμε.

ε μετά δεν θα έχει και άλλο παιχνίδι μόλις είπες να σκοτώσουμε όσους μιλάμε και κάνουμε παιχνίδι.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάποιος κάνει καλά τη δουλειά του.....



..... κι αυτός ο κάποιος είναι η νοσοκόμα!

ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά γιούκι δεν βλέπεις ότι η Angie_ann πάει για να φύγει από απουσίες;;γιατί την ψήφισες είπαμε;;;
Είπες κάτι...???? χαχαχα
Μάλλον το... ένστικτό μου μου έλεγε ότι δεν θα έχανε και 2η ψηφοφορία!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:clapup::clapup:

Αυτά είναι!!!!!!

Μπράβο ρε νοσοκόμα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το να μην έχει κανέναν ρόλο απλά για μένα δεν παίζει σαν σενάριο.-
Το ότι η νεράιδα ενώ την προκάλεσα ανοιχτά να αλλάξει ψήφο και να ψηφίσει κάποιον εκ των Ηρώ και fandago δεν το έκανε και το γεγονός ότι είχε λυσάξει ότι θα δούμε τι είναι μόλις φύγει ενώ ήταν ξεκάθαρό ότι η dooo έφευγε με προβάδισμα με οδηγεί να ισχυροποιήσω το δεύτερο σενάριο.Επίσης σήμερα προτείνει να την βγάλουμε άυριο για να δούμε τι είναι.
Καταλήγω ότι η Ηρώ είναι πολίτης κυρίως γιατί έχει τι να πει και μιλάει κατ εμέ σωστά απλά έχει και μερικούς λάθους στους υπόπτους της.
εν κατακλείδι ψηφίζω Νεράιδα και ο θεός βοηθός!



Τωρα εσυ με μπερδευεις ειλικρινα....
Το οτι δεν αλλαξα ψηφο εγκειται στο γεγονος οτι και να το εκανα με το προβαδισμα που ειχε η ντου δε θα αλλαζε κατι, ημουν ον λαιν μεχρι τοτε...Ασε που ηθελα να μεινω πιστη σε αυτο που ειχα πει, ωστε καινεις να μην εκμεταλλευτει την αλλαγη της ψηφου μου βλ. Φαν και Ηρω.....Απλα και να αλλαζα δε θα γινοταν να μη φυγει η Ντου, την οποια δεν τη θεωουρα και υποπτη....
Ελπιζω μονο να μην κανω λαθος για το οτι σε θεωρω πολιτη...

Συνονοματη μην ψαχνεσαι σε μενα...δεν ειμαι μια εκ των κακων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >> Youki
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Resident Evil
  5. Corpse Bride >> fandago
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >> fandago
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >> Ηρώ
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> fandago
  15. Vendetta >> Neraida
  16. Vkey >>
  17. xanp >> fandago
  18. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
4 fandago
3 Neraida
3 Resident Evil
1 Kakerlak
1 Ηρώ
1 Angie_Ann
1 Youki



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
:clapup::clapup:

Αυτά είναι!!!!!!

Μπράβο ρε νοσοκόμα!!!!

τώρα φταίω εγώ που βλέπω με δυσπιστία την χαρά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχ...το ευχαριστηθηκα! Σας τα χαλασε η νοσοκομα ε?! Χιχιχιχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
@Γούκι...όχι απλώς ήθελα να κάνω πόστ πριν τη μία...Επίσης όπως βλέπεις η ψήφος μου κάθε άλλο παρά κρίνει την ψηφοφορία

ε μετά δεν θα έχει και άλλο παιχνίδι μόλις είπες να σκοτώσουμε όσους μιλάμε και κάνουμε παιχνίδι.:P:P

Σαν να χεις δίκιο. Καλά μην με παίρνετε και πολύ στα σοβαρά, δεν έχω βρει τους δολοφόνους...ακόμα!:P Από την άλλη βέβαια λογικό να βάλει η ΣΕ δολοφόνους από αυτούς που συμμετέχουν περισσότερο, δεν συμφωνείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αχ...το ευχαριστηθηκα! Σας τα χαλασε η νοσοκομα ε?! Χιχιχιχ!
το ίδιο και για σένα νεράιδα με δυσπιστία

@Angie
συμφωνώ αλλά από την άλλη πολύ από αυτούς που δεν μιλάνε δεν ίδρωσαν κιόλας να ψηφίσουν πριν της μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επιτέλους μπήκε ο ρόλος της νοσοκόμας και δε φέυγω από τον πρώτο γύρο όταν είμαι πολίτης!:D
Όχι ότι πιστεύω ότι εμένα πήγαν να σκοτώσουν οι δολοφόνοι θα ήταν το προφανές ότι θα με σώσει και αυτό από μόνο του τους κάνει να με αφήνουν μέσα και να πάνε να με βγάλουν από ψηφορία.

Resident την έχεις άσχημα! Ελπίζω να το βλέπουν όλοι!

Η νοσοκόμα είναι καλός παικτης. Συγχαρητήρια από μένα από τώρα!

τώρα φταίω εγώ που βλέπω με δυσπιστία την χαρά σου;
Όχι δε φταις..
Αλλά κοίτα με δυσπιστία και καναν άλλον και δες τα προφανή αν μπορείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μήπως μιας και σήμερα αποχωρεί μονο ένα άτομο, πρέπει να μάθουμε την ταυτότητα αυτού που θα αποχωρήσει με ψηφοφορία??? Λεω...για να μην μεινουμε παραπονεμένα!!! Ε...φανταστική ΣΕ-ΚΕ???? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το ίδιο και για σένα νεράιδα με δυσπιστία

Ξανπ...μπορεις να εισαι δυσπιστη οσο θελεις, ειλικρινα...(κριαρι ειμαι...ειναι αυθορμητα:P)
Μακαρι να ημουν η νοσοκομα κιολας και να ηξερα ποιον ηθελαν να ξεφορτωθουν οι δολοφονοι και με ποια λογικη το πετυχε...
Εγω εχω μιλησει πολυ σε ολο το παιχνιδι...δεν ειχα να κρυψω κατι...αλλα εγω ειπαμε...ειτε καλοπιανω, ειτε παω με το ρευμα, χωρις επιχειρηματα, κοινως αθλια παιχτρια, που τους αποπροσανατολιζω ολους..Ισως τελικα οντως να εκανα μονο για τσιρακι και για δολοφονος στο Παλερμο, αλλα τα παραπονα σας στην εκαστοτε ΣΕ που δε με τιμαει με ρολακι τετοιου ειδους..:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στην Νοσοκόμα! Πάντα τέτοια!:clapup:

Λοιπόν οι δολοφόνοι αποκλείεται να ήθελαν να σκοτώσουν οποιονδήποτε από τους υπερψηφισμένους (Neraida, fandago, Resident), αποκλείονται επίσης όσοι μιλάνε πολύ (Ηρώ, xanp, Youki). Από αυτούς που μένουν είναι δύσκολο να έσωσε στην τύχη η Νοσοκόμα κάποιον από αυτούς που δεν ψήφισαν (Vkey, pitg21, Niyia, Lorelai). Άρα μένουν οι:


  1. Angie_Ann >> Youki
  2. Bill >> Kakerlak
  3. Bill_Slayer >> Resident Evil
  4. Corpse Bride >> fandago
  5. jrot6 >> Resident Evil
  6. Kakerlak >> Neraida
  7. Phoebe >> Ηρώ
  8. Vendetta >> Neraida
Ποιον να έσωσε άραγε; :hmm:
Θα το επεξεργαστώ και θα δω...

edit: Όσους απέκλεισα το έκανα γιατί η δολοφονία τους, θα έδινε πολλά πατήματα σε άλλους κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Επιτέλους μπήκε ο ρόλος της νοσοκόμας και δε φέυγω από τον πρώτο γύρο όταν είμαι πολίτης!:D
Όχι ότι πιστεύω ότι εμένα πήγαν να σκοτώσουν οι πολίτες θα ήταν το προφανές ότι θα με σώσει και αυτό από μόνο του τους κάνει να με αφήνουν μέσα και να πάνε να με βγάλουν από ψηφορία.

Resident την έχεις άσχημα! Ελπίζω να το βλέπουν όλοι!

καλά δε το ξέρεις και σίγουρα ότι δεν πήγαν αν σκοτώσουν εσένα επειδή θα ήταν το προφανές μάλλον πήγαν εκ της πλαγίας οδού.
Τέλος πάντων ξέρω ότι είμαι εκτός πολύ ίσως σε αυτό το γύρο αλλά πραγματικά αν και νευριάζω με μερικά που λες όταν βλέπω ψύχραιμα το παιχνίδι εντάξει και εσύ προσπαθείς όπως μπορείς.

Προτιμώ ο fandago να φύγει αύριο που θα φαίνεται τι είναι μπας και ξεκαθαρίσει το τοπίο.
Για πολλοστή φορά θα αλλάξω πάλι ψήφο και θα ψηφίσω Resident evil και όχι γιατί την πρότεινες εσύ να το ξεκαθαρίσουμε.

Από το ποστ της dooo και μόνο που με ενθαρρύνει να συνεχίσω έτσι(στα μεσάνυχτα προφανώς;;;;) )Στην αρχή την υποψία της πάνω μου(RE) και στη συνέχεια ότι με άφησε έτσι ενώ σε κάθε γύρο μια αντιδικεία την έχουμε συν του ότι ήταν βέβαιη ότι η ντου ήταν αθώα.Βέβαιοι είμαστε για ΄τους εαυτούς μας όσους βλέπουμε τι είναι και μόνο αν έχουμε ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ηρώ, μα το χριστό, αν δεν είσαι δολοφόνος/τσιράκι θα φας ξανάστροφη που θα ναι όλη δικιά σου.

Ελπίζω να το αντιλαμβάνεσαι.

Χαίρομαι οnce more για τη νοσοκόμα, ελπίζω στα δικά του/της μάτια να ξεκαθάρισαν κάποια πράγματα ότι κι σημαίνει για τον ίδιο/ίδια αυτό, πολύ θα ήθελα να ξέρω ποιόν διάλεξε, και ελπίζω επίσης να μας βοήθησει από δω και μπρος [εκτός από τον εαυτό της που προφανώς τον βοήθησε μιας και "έπιασε" το σφυγμό των δολοφόνων].

Ηρώ, πραγματικά δεν σου απαντάω γιατί κάθε φορά λες όλο και μεγαλύτερες χαζομάρες και τα νεύρα μου τα θέλω στη θέση τους. Δεν θα καταλήξω εγώ ψυχασθενής [όπως κόντεψε να με κάνει η xanp στον προηγούμενο γύρο], άμα εσύ επιμένεις να μην βλέπεις μπροστά σου και να με θεωρείς δολοφόνο.

Προσπαθώ να βρω τους δολοφόνους, και τόσο εσύ όσο και ο fand με το να στέλνετε διαρκώς αβάσιμες κατηγορίες δεν μου το επιτρέπετε.

Σας αγνοώ λοιπόν, κάντε το παιχνίδι σας μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μήπως μιας και σήμερα αποχωρεί μονο ένα άτομο, πρέπει να μάθουμε την ταυτότητα αυτού που θα αποχωρήσει με ψηφοφορία??? Λεω...για να μην μεινουμε παραπονεμένα!!! Ε...φανταστική ΣΕ-ΚΕ???? :P

Νομίζω πως η youki έχει ένα δίκιο!!!
Έλα καλή ΣΕ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
α καλά... πήρες και την xanp μαζί σου...

οκ... ότι ναναι...

άντε fand μαζί δεν έχουμε κάνει derby ποτέ Let's see.

Aν και σου προτίνω να αλλάξεις ψήφο. Το λέει και η λογική άλλωστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top