Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Youki
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Youki
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> Vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Youki
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey
  16. WhiteDrum >> KE
  17. Youki >> vendetta

Ψήφοι
6 vendetta
3 Youki
1 Angie_Ann
1 Ηρώ
1 KE

Αποχωρήσεις
1.
Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
2.


Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Από τώρα αλλάζεις την ψήφο σου για να σώσεις το τομάρι σου;;; Είναι πάρα πολύ νωρίς...
Δεν έχει γίνει ακόμα η δολοφονία...Ο ρουφιάνος Bill_Slayer (κατ'εσέ) θυμάσαι τι είχε πει και ποιά ονόματα ανέφερε ως υπόπτους του...Νεράϊδα, youki και Angie_Ann...Άσε ξέρω...Τώρα δε σου βγαίνει το σενάριο...Ίσως τελικά youki και να έκανα λάθος που άλλαξα την ψήφο μου...
Περιμένω πάντως και από εσένα να μου εξηγήσεις γιατί με ψηφίζεις...
Και τι σχέση έχει καλό μου η δολοφονία με την ψηφοφορία? Αν δολοφονηθώ ούτως ή άλλως δεν έχει κανενα νοημα η ψήφος μου, θα έχω δολοφνηθεί. Αν πάλι δεν δολοφονηθώ ποια η διαφορά να αλλάξω την ψήφο μου στις 11 το πρωί με το να την αλλάξω στις 5 το απόγευμα? Λες ξαφνικά το ρεύμα να αλλάξει πορεία? Να αλλάξουν την ψήφο τους αυτοί που με κατηγορούν? Ή πρεπει να περιμένω να ψηφισουν κι ολοι οι άλλοι???

Ο billslayer (για τον οποίο δεν είμαι και βεβαιη τι ήταν, και στο συγκεκριμενο ποστ ας πουμε ότι σκεφτόμουν δυνατά - όπως κανουμε όλοι πολλές φορές) ανέφερε και εμενα στις υπόπτους του αλλά ούτε καν προσπάθησε να σώσει τον εαυτό του. Δεν ψήφισε καν την Αντζυ για να σωθεί αλλά έριξε μια ακυρη ψήφο στην ΚΕ!!!! :worry:

Και τώρα θα σου πω γιατί σε ψηφίζω...
Ας πάρουμε την πρώτη περίπτωση όπου ο ρουφ δεν ηταν ο Μπιλ και ο ρουφ είναι ακόμα στο παιχνίδι. Ξέρωντας τι είμαι αποκλείω όσους με ψηφίζουν από ρουφιάνους. Ξέρεις τι μένει? Η whitedrum που δεν νομίζω στην παρθενική της εμφάνιση να πήρε ρόλο ρουφ ή τσιρακίου και όλοι όσοι σε ψηφίζουν. Βεβαια υπάρχουν κι αυτοί που δεν έχουν ψηφίσει ακόμα, αλλά θέλω να ελπίζω ότι ο ρουφ δεν είναι καποιος που μπαίνει μια φορά τη μέρα και γράφει μια γραμμή ίσα ίσα για να ψηφίσει.
Ελπίζω λοιπόν ότι είναι κάποιος από αυτούς που σε ψηφίζουν. :)
Αν πάλι ήταν ο Μπιλ ρουφ τότε έχουμε ήδη την ΚΕ ως δολοφόνα και επειδής η τριάδα ΚΕ-Ηρώ-Βεντετα ήταν αυτοί που μου την πέσατε με το που ξεκίνησε το παιχνίδι ε όσο να ναι μου κάνετε λίγο ύποπτοι.;)

Σε κάλυψα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Βεντέττα μου... ξέχασες να ψηφίσεις ή απλά δεν καίγεσαι? :hmm:

Έχω ψηφίσει ΚουΕ...Την Angie_Ann...Είχα ψηφίσει τη youki αλλά επειδή έκανα λάθος όπως τα κοιτούσα και αναθεώρησα πήγα στη δεύτερη επιλογή μου που είναι η Angie_Ann...

Δεν βρήκα σε κανέναν πάτημα! Το ποστ του φαντασμένου έγινε μετά από το δικό μου και δεν νομίζω να έχω συμφωνήσει με το ποστ του! Αρκετές είναι οι φορές που με έχουν επηρεάσει τα γραφόμενα κάποιου και προσπαθώ να μην επηρεάζομαι από τις απόψεις του καθενός! Όπως άλλωστε και τώρα!

Έχεις δίκιο...Εγώ μπερδεύτηκα...Το πάτημα αφορούσε το Bill και όχι εσένα...
Το γιατί δε μου έγραψες...Όσα μου λες είναι δευτερεύοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι ακριβώς δε σου κάθεται καλά;;; :hmm:
Βρήκες καλό πάτημα πάντως στο fantasmeno για να δώσεις την ψήφο σου...Δε χρειάζεται κιόλας να πεις και πολλά πολλά αφού τα είπε όλα ο fantasmenos...

Δεν βρήκα σε κανέναν πάτημα! Το ποστ του φαντασμένου έγινε μετά από το δικό μου και δεν νομίζω να έχω συμφωνήσει με το ποστ του! Αρκετές είναι οι φορές που με έχουν επηρεάσει τα γραφόμενα κάποιου και προσπαθώ να μην επηρεάζομαι από τις απόψεις του καθενός! Όπως άλλωστε και τώρα!
Πωπω Βεντεττα με τίποτα δεν σου κάθεται η προσπάθεια παραπλάνησης ε?
Το παλεύεις να αλλάξεις μονίμως τη σειρά με την οποία γίναν τα ποστ για να αποπροσανατολίσεις αλλά...Και απόσο θυμάμαι δεν ήσουν τόσο απρόσεχτος στους προηγούμενους γύρους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ο billslayer (για τον οποίο δεν είμαι και βεβαιη τι ήταν, και στο συγκεκριμενο ποστ ας πουμε ότι σκεφτόμουν δυνατά - όπως κανουμε όλοι πολλές φορές) ανέφερε και εμενα στις υπόπτους του αλλά ούτε καν προσπάθησε να σώσει τον εαυτό του. Δεν ψήφισε καν την Αντζυ για να σωθεί αλλά έριξε μια ακυρη ψήφο στην ΚΕ!!!! :worry:

κακώς προσπαθείς να δημιουργήσεις τέτοιες εντυπώσεις κοπελιά!
Οταν ψήφισε ο Μπιλ, είχε δύο ψήφους
Τη δική σου και της Angie Που τον ψήφισε σχεδόν ταυτόχρονα την ώρα που ψήφισε αυτός
Είναι δλδ πιθανόν ο ίδιος να νόμιζε τη στιγμή που ψηφισε ότι είχε μόνο μία ψήφο! τη δική σου!
Να θυμίσω δε στο ποστ σου 83 ότι ήσουν πολύ σίγουρη μετά τα τελευταία του λόγια ότι τον ψήφισες σωστα
Και ξαφνικα΄... μας τον έβαλες μέχρι ρουφιάνο! έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η WhiteDrum δεν μπορεί να πει τίποτα άλλο πλέον. Μάλλον θα την ξεβράσει κάνα κύμα σε κάποια έρημη παραλία. :worry:

υγ: δεν υπάρχει κάποια προκήρυξη από τους δολοφόνους, απλά το όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Και τι σχέση έχει καλό μου η δολοφονία με την ψηφοφορία? Αν δολοφονηθώ ούτως ή άλλως δεν έχει κανενα νοημα η ψήφος μου, θα έχω δολοφνηθεί. Αν πάλι δεν δολοφονηθώ ποια η διαφορά να αλλάξω την ψήφο μου στις 11 το πρωί με το να την αλλάξω στις 5 το απόγευμα? Λες ξαφνικά το ρεύμα να αλλάξει πορεία? Να αλλάξουν την ψήφο τους αυτοί που με κατηγορούν? Ή πρεπει να περιμένω να ψηφισουν κι ολοι οι άλλοι???

Ακριβώς...Θα περίμενα να περιμένεις να ψηφίσουν και κάποιοι ακόμα...Η δολοφονία με την ψηφοφορία δεν έχουνε κάποια σχέση...Το έγραψα θέλοντας να σου πω ότι είναι ακόμα πολύ νωρίς να αλλάξεις ψήφο και να πεις "για να σώσω το τομάρι μου"...

Ο billslayer (για τον οποίο δεν είμαι και βεβαιη τι ήταν, και στο συγκεκριμενο ποστ ας πουμε ότι σκεφτόμουν δυνατά - όπως κανουμε όλοι πολλές φορές) ανέφερε και εμενα στις υπόπτους του αλλά ούτε καν προσπάθησε να σώσει τον εαυτό του. Δεν ψήφισε καν την Αντζυ για να σωθεί αλλά έριξε μια ακυρη ψήφο στην ΚΕ!!!! :worry:

Όταν ψήφισε ο Bill_Slayer η ώρα ήταν 19:55...Τότε ψήφισε την ΚουΕ και μόλις δύο λεπτά πιο πριν είχε ψηφίσει η Angie_Ann το Slayer και είχανε γίνει δύο οι ψήφοι του...Ένα λεπτό μετά το ποστ του η Νεράϊδα έσπευσε να τον ψηφίσει και ουσιαστικά τον έδιωξε...Ο χρόνος μερικές φορές μας προλαβαίνει...Μην ξεχνάς ότι ούτε η fielda σε προηγούμενο παιχνίδι είχε σώσει τον εαυτό της ενώ μπορούσε και τελικά αποδείχτηκε ότι ούτε ήξερε κάτι ούτε είχε κάποιο λόγο να το κάνει...

Τα γράφω εντός του ποστ σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Youki
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Youki
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Youki
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> vendetta

Ψήφοι
6 vendetta
3 Youki
1 Angie_Ann
1 KE

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τώρα αν πω ότι η whitedrum ήταν η μόνη η οποία με είχε ψηφίσει, θα θεωρηθεί ότι είμαι πολύ καλή δολοφόνα κι έστρεψα τα βλέμματα πάνω μου με αυτόν τον τρόπο ε? :lol:


ααααααααααα ρε δολοφόνια! :lol:
μόλις δηλώσατε την εμπειρία σας στο παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΚΕ, δε νομιζω οτι εκαναν αυτο...εγω παντως για τοσο αφελεις δεν τους εχω...απλα ακυρη δολοφονια εκαναν...που να μη δηλωνει και τιποτα το ιδιαιτερο... Μην παρασυρεσαι....
Αυτο που ειπε ο Φαντασμενος δλδ στα τελευταια που εγραψε σε κεινο το μεγαλο ποστ....

Και κατι μου λεει οτι εσυ με τη Γιουκι τσαμπα τρωγεστε και τα δολοφονακια χαιρονται..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Βρε Νεράιδα, αυτή τη φορά έχω την εντύπωση ότι κάτι δεν πάει καλά με εσένα... Θα επιμείνω και θα σε ξαναψηφίσω... ΨηφίζωNeraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Πωπω Βεντεττα με τίποτα δεν σου κάθεται η προσπάθεια παραπλάνησης ε?
Το παλεύεις να αλλάξεις μονίμως τη σειρά με την οποία γίναν τα ποστ για να αποπροσανατολίσεις αλλά...Και απόσο θυμάμαι δεν ήσουν τόσο απρόσεχτος στους προηγούμενους γύρους!

Δε νομίζω youki ότι προσπαθώ να παραπλανήσω κάποιον...Προσπαθώ να μάθω από τη Φοίβη το λόγο για τον οποίο με ψήφισε...Όπως διόρθωσα και στο ποστ μου το πάτημα που αναφέρω στο ποστ του fantasmenou έγινε από το Bill...Από τη Φοίβη θέλω απλά ένα γιατί με ψηφίζει...
Δεν έγραψα πουθενά ότι είναι ύποπτη για μένα...
Και στις δύο περιπτώσεις στις οποίες μπερδεύτηκα αυτό έγινε εκ παραδρομής...

Επίσης να πω και κάτι άλλο...
Δολοφονήθηκε η Whitedrum η οποία είχε ψηφίσει την ΚουΕ...Δηλαδή με λίγα λόγια κάποιοι ήθελαν να κλειδώσουν μία ψήφο άσχετη με τα δύο ρεύματα που υπάρχουν σε αυτήν την ψηφοφορία...Δεν ήταν καθόλου τυχαία η δολοφονία της Whitedrum...Η διαφορά μου με τη youki είναι αυτή τη στιγμή στις 3 ψήφους...Απομένουν να ψηφίσουν έξι άτομα ακόμα...Τα δύο δεν έχουνε μιλήσει καθόλου στο παιχνίδι και πάνε ολοταχώς προς αποχώρηση λόγω απουσιών...Τα υπόλοιπα 4 φτάνουν για να καλύψουν τη διαφορά αλλά δυστυχώς μέσα σε αυτά τα 4 άτομα κρύβεται ένας δολοφόνος οπότε η διαφορά δεν καλύπτεται...Συνεπώς youki πολύ καλό νομίζω το σκεπτικό...
Τώρα τα υπόλοιπα 4 άτομα είναι Angie_Ann, Lorien, vkey και pitg21...Νομίζω οι τρεις πρώτοι παίζουν περισσότερο για μία θέση στην τριάδα και κλίνω (όπως δείχνει και η ψήφος μου) προς την Angie_Ann...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οκ...Το γιατί δε μου έγραψες...Όσα μου λες είναι δευτερεύοντα...

Δεν ξέρω γιατί ρε vendetta αλλά μου κάθησες περίεργα και άμα κολλήσει το μυαλό μου σε κάτι δεν λέει να ξεκολλήσει! Μπορεί αυτό το κόλλημα μου να είναι λάθος και να κοιτάζω προς λάθος κατεύθυνση, αλλά δεν μπορώ να ξέρω αν είμαι σωστή ή όχι, ελπίζω μόνο να σκέφτομαι σωστά!

Μην ψάχνεις να βρεις λογική σε ότι γράφω... έχουμε τσακωθεί! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΕ, δε νομιζω οτι εκαναν αυτο...εγω παντως για τοσο αφελεις δεν τους εχω...απλα ακυρη δολοφονια εκαναν...που να μη δηλωνει και τιποτα το ιδιαιτερο... Μην παρασυρεσαι....
Αυτο που ειπε ο Φαντασμενος δλδ στα τελευταια που εγραψε σε κεινο το μεγαλο ποστ....

Και κατι μου λεει οτι εσυ με τη Γιουκι τσαμπα τρωγεστε και τα δολοφονακια χαιρονται..:mad:


καλά...τσάμπα δεν πάει ποτέ ένας τσακωμός
πάντα βλέπεις ποιος τον εκμεταλλεύεται και βγάζεις συμπεράσματα ;)

πάντως, έχεις δίκιο... άκυρη η δολοφονία, σε ουδέτερο άσχετο με την "κόντρα" άτομο
Αυτό τι μπορεί να σημαίνει όμως?
Οτι ελπίζουν να σώσουν τον Βεντέττα? Οτι ελπίζουν ότι θα σκεφτούμε ότι θέλουν να σώσουν τον Βεντέττα? Οτι δεν τους νοιάζει αν θα βγει ενας απ τους δυο είτε Γούκι είτε Βεντέττα? Οτι είναι και οι δύο μή αθώοι και κάνουν απελπισμένες προσπάθειες να στρέψουν τα βλέμματα αλλού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλά...τσάμπα δεν πάει ποτέ ένας τσακωμός
πάντα βλέπεις ποιος τον εκμεταλλεύεται και βγάζεις συμπεράσματα ;)

πάντως, έχεις δίκιο... άκυρη η δολοφονία, σε ουδέτερο άσχετο με την "κόντρα" άτομο
Αυτό τι μπορεί να σημαίνει όμως?
Οτι ελπίζουν να σώσουν τον Βεντέττα? Οτι ελπίζουν ότι θα σκεφτούμε ότι θέλουν να σώσουν τον Βεντέττα? Οτι δεν τους νοιάζει αν θα βγει ενας απ τους δυο είτε Γούκι είτε Βεντέττα? Οτι είναι και οι δύο μή αθώοι και κάνουν απελπισμένες προσπάθειες να στρέψουν τα βλέμματα αλλού?

Για να ειμαι ειλικρινης...τη Γιουκι για την ωρα την εχω για αθωα....γι αυτο σου ειπα τσαμπα οι φωνες....
Απο κει και περα, αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι δε θελανε να βγαλουν καποιον που να εχει πει πργαματα...ειτε εχει αποπλανησει ειτε εχει μαντεψει σωστα...απλα δεν ηθελαν να δωσουν στοχο..Εγω ετσι το αντιλαμβανομαι...Εαν τωρα καποιος αλλος εχει καλυτερη ιδεα, να φροντισει να την πει, να δουμε προς τα που να κινηθουμε...
Παντως ο Βεντετα εαν δεν ειναι ενοχος....παιζει σαν ενας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ήρθα.
Έχω πρόβλημα από το πρωί στη σύνδεσή μου και τώρα κατάφερα να βρω σύνδεση, αλλά ο γείτονας δεν είναι και τόσο ευγενικός και με πετάει συχνά έξω με αποτέλεσμα να έχω χάσει 2 ποστ που ετοίμαζα..

Απορώ γιατί δε βλέπουν οι πολίτες το αυτονόητο.

Σε κάθε μα σε κάθε παιχνίδι οι δολοφόνοι εκμεταλλέυονται την ψήφο μου και δημιουργείται ένα ρεύμα προς τα εκεί.
Σε αυτόν τον γύρο ψήφισα Angie και ενώ θα περίμενα να συγκεντρώσει τουλάχιστον 4 ψήφους συγκεντρώνει μόλις 2!
Όπως ξαναματαείπα αυτός ο γύρος ήταν επικίνδυνος για τους δολοφόνους γιατί από μόνο μία ψήφο θα μπορούσε να βγει δολοφόνος και σίγουρα το φοβόντουσαν. Έτσι ΑΝ η Angie ήταν πολίτης θα ψήφιζαν αυτή μιας και είχε ήδη 2 ψήφους και μέχρι το απόγευμα ήταν η πρώτη προς αποχώρηση.
Ξαφνικά άρχισε να συγκεντρώνει ψήφους από το πουθενά ο Bill Slayer για να ρθει η youki και να πει πως βγάλαμε δολοφόνο! (έλεος!!)


Η Angie_Ann είναι δολοφόνα με αυτό το σκεπτικό και youki, Neraida πιθανώς συνδολοφόνες της.

Δηλαδή απορώ δεν το καταλαβαίνετε;

Η ψήφος μου μένει στη Youki, αλλά αν βρεθεί έστω άλλος ένας που ψηφίσει Angie θα ακολουθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ηρώ και Βεντέτα....Περαστικά σας.

Για σκεφτείτε και λιγάκι... αν με έκανε δολοφόνο η ΣΕ δεν θα ήταν η πλέον λάθος επιλογή αφού από την αρχή θα ήμουν το πιο ύποπτο άτομο; (όπως και ήμουν)

Όπως ξαναματαείπα αυτός ο γύρος ήταν επικίνδυνος για τους δολοφόνους γιατί από μόνο μία ψήφο θα μπορούσε να βγει δολοφόνος και σίγουρα το φοβόντουσαν. Έτσι ΑΝ η Angie ήταν πολίτης θα ψήφιζαν αυτή μιας και είχε ήδη 2 ψήφους και μέχρι το απόγευμα ήταν η πρώτη προς αποχώρηση.

Και γιατί να καρφωθούν και να τραβήξουν τις υποψίες πάνω τους από την πρώτη μέρα αν έβλεπαν ότι δεν κινδύνευαν οι ίδιοι και θα έβγαινε πολίτης; Αφού μέχρι 1 τέταρτο πριν τις 8 ήταν ξεκάθαρο πως θα έβγαινα εγώ. Εκείνη τη στιγμή γύρισα σπίτι (ευτυχώς!) και είδα ότι θα έβγαινα οπότε χωρίς να έχω διαβάσει πολλά ποστ ψήφισα αυτόν που μου φάνηκε πιο πιθανός ένοχος για να πάει σε ψηφοφορία. Δεν φαντάστηκα ότι θα άλλαζε άλλος ψήφο και δεν θα έβγαινα τελικά.
Δεν ψηφίζω προς το παρόν γιατί αμφότεροι (βεντέτα και γούκι) μου φαίνονται αθώοι. Θα πάω τώρα να διαβάσω τα ποστ που έχασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ και Βεντέτα....Περαστικά σας.

Για σκεφτείτε και λιγάκι... αν με έκανε δολοφόνο η ΣΕ δεν θα ήταν η πλέον λάθος επιλογή αφού από την αρχή θα ήμουν το πιο ύποπτο άτομο; (όπως και ήμουν)
E καλά τι θα λεγες; ;)


Και γιατί να καρφωθούν και να τραβήξουν τις υποψίες πάνω τους από την πρώτη μέρα αν έβλεπαν ότι δεν κινδύνευαν οι ίδιοι και θα έβγαινε πολίτης;
Πως θα καρφωνόντουσαν δλδ; :worry:
Τα πράγματα είναι απλά Angie και δεν το σώζεις.
Αν ήσουν πολίτης θα σε είχαν βγάλει τα δολοφόνια εκμεταλλευόμενοι τις 2 ψήφους που είχες ήδη.
Δε σε έβγαλαν όμως.
Οι μισοί παίκτες ειχαν και από μία ψήφο.. αναλογικά να το πας ένας ήταν σίγουρα σε αυτούς.
Άρα με μία ψήφο παραπάνω κινδύνευαν να τον χάσουν.. θα στρέφονταν επομένως στον πολίτη που είχε τις περισσότερες ψήφους δηλαδή σε εσένα. Δε στράφηκαν αλλά σε έσωσαν ψηφίζοντας κάποιον άλλον.
Είσαι δολοφόνα Angie!

Kαι μετά από αυτό σου το post σιγούρεψες το σενάριό μου και ελπίζω να το δουν και οι πολίτες μιας και είσαι πιο σίγουρη από τη youki και σήμερα φαίνεται ιδιότητα.

Σύμφωνα λοιπόν με αυτό.. Angie, Youki, Neraida δολοφόνες διαλέχτε και πάρτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ, ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!

Λίστα για Τρίτη 13/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Youki
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Youki
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Youki
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> vendetta

Ψήφοι
6 vendetta
3 Youki
1 Angie_Ann
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
E καλά τι θα λεγες; ;)



Πως θα καρφωνόντουσαν δλδ; :worry:
Τα πράγματα είναι απλά Angie και δεν το σώζεις.
Αν ήσουν πολίτης θα σε είχαν βγάλει τα δολοφόνια εκμεταλλευόμενοι τις 2 ψήφους που είχες ήδη.
Δε σε έβγαλαν όμως.
Οι μισοί παίκτες ειχαν και από μία ψήφο.. αναλογικά να το πας ένας ήταν σίγουρα σε αυτούς.
Άρα με μία ψήφο παραπάνω κινδύνευαν να τον χάσουν.. θα στρέφονταν επομένως στον πολίτη που είχε τις περισσότερες ψήφους δηλαδή σε εσένα. Δε στράφηκαν αλλά σε έσωσαν ψηφίζοντας κάποιον άλλον.
Είσαι δολοφόνα Angie!

Kαι μετά από αυτό σου το post σιγούρεψες το σενάριό μου και ελπίζω να το δουν και οι πολίτες μιας και είσαι πιο σίγουρη από τη youki και σήμερα φαίνεται ιδιότητα.

Σύμφωνα λοιπόν με αυτό.. Angie, Youki, Neraida δολοφόνες διαλέχτε και πάρτε!

Συγγνωμη αλλα εσυ θα με τρελλανεις παλι....

Σου ειχα γραψει ξανα, στο οποιο ποστ απεφυγες να απαντησεις...
Ειχαν απο 2 ψηφους η ΚΕ, ο Σλειερ και η Αντζυ
Και μετα το ποστ του ΣΛειερ κατηγορωντας με βεβαιωτητα την ΚΕ, οπου εδειχνε η πιο αθωα απο ολους αλλαζω εγω την ψηφο μου την τελευταια στιγμη, γιατι θεωρουσα οτι ειναι αδικο να γινει ντερμπι και να κινδυνευει να φυγει...
Τι απο αυτα δεν καταλαβαινεις?!
Και οσο μου την πεφτεις τοσο αρχιζω να πιστευω οτι καλο ρολο δεν εχεις...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top