Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω jrot και οταν αποκαλυφθει η ιδιοτητα σου θα φανει εαν καναμε τραγικο λαθος ή αν η ερμηνεια σου στον πρωτο γυρο ηταν για οσκαρ!!

Δεν απαντησες παλι τιποτα απο ολα αυτα που ειπα..Οκ παραιτουμαι και κανε οτι νομιζεις..

Παντως σημερα δεν αποκαλυπτεται ιδιοτητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ρε παιδιά, γι' αυτό σας είπα κάντε ριπόρτ να ανέβει poll. :P
Για να μην μπερδέψετε τις ψήφους σας.


Τέλως πάντων, μετά το παιχνίδι θα μου πείτε εντυπώσεις από το ρόλο του Δημάρχου. Έχει μπει όπως ξέρετε δοκιμαστικά γι' αυτόν τον γύρο.

Πα να μετρήσω καμιά ψήφο. :P



Α, ναι, δήμαρχος το γιούκι με τη συντριπτική πλειοψηφία των.... 2 ψήφων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ψήφοι για Δήμαρχο:
1 fantasmenos (fantasmenos)
1 Resident Evil (Resident Evil)

1 Ηρώ
(Ηρώ)
2 Youki
(Youki,Angie_Ann)

Youki με τις υγειές σου έγινες δήμαρχος!

Λίστα για Τρίτη 06/10:

  1. Angie_Ann >> love_angel
  2. fantasmenos >> Neraida
  3. Ηρώ >> pitg21
  4. jrot6 >> pitg21
  5. kakerlak >> vkey
  6. love_angel >> Youki
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>jrot6
  9. pitg21 >>
  10. rascal_gd >> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki >>
  13. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!

Υποψήφιοι

1 Neraida
2 jrot6
2 pitg21
2 love_angel
1 vkey
1 Youki

Απουσίες


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!


Σήμερα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :PΤετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μπερπ 2 ψηφους νομιζω εχω εγω. με εχει ψηφισει και η ρεζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 06/10:

  1. Angie_Ann >> love_angel
  2. fantasmenos >> Neraida
  3. Ηρώ >> pitg21
  4. jrot6 >> pitg21
  5. kakerlak >> Vkey
  6. love_angel >> Youki
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >> jrot6
  9. pitg21 >>
  10. rascal_gd >> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki (M) >>
  13. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

2 jrot6
2 love_angel
2 pitg21
1 Neraida
1 Youki
1 Vkey


Απουσίες


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Σήμερα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Και μενα με ψηφισε ο ρασκαλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι εγινε? Αρχισαμε παλι τις ισοψηφίες από τον πρώτο γύρο?

Θελω να ευχαριστήσω τους ψηφοφορους που με τιμήσανε με την εμπιστοσύνη τους και να τους υποσχεθω ότι θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου προκειμένου να μειωθεί η εγκληματικότητα στο χωριό μας!!!:P

γιουκι, ρεζιντεν, ηρω και ρασκαλ για την ωρα εχω στο μυαλουδακι μου.
το βραδυ δε θα κοιμηθω εδω, στις 8 μαλλον θα λειπω, οποτε αν μπει πολ δε θα μαι να με ψηφισω.
ψηφιζω γιουκι.

???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αυτή η λογομαχία μεταξύ ράσκαλ και τζιροτ δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου... :hmm:

Ψηφίζω Phoebes απλά για να ψηφίσω :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μια μικρή αναλυση για τις μέχρι στιγμής ψήφους
  1. Angie_Ann >> love_angel Δεν μου κάνει καμία ιδιαίτερη εντύπωση. Αν η Αντζυ δεν είναι δολοφόνος έχει λειτουργήσει πάλι το ένστικτό της. Θα την παρατηρώ.
  2. fantasmenos >> NeraidaΑν υποψιαστώωωωωω..........
  3. Ηρώ >> pitg21 Δεν θα διαφωνήσω με την Ηρώ. Που είναι ο πητ του προηγούμενου γύρου???:worry:
  4. jrot6 >> pitg21Ο jrot μου κάνει για τελείως αθώος. Αλλά επειδή μια χαρά μας παραπλάνησε last time θα τον προσέχω
  5. kakerlak >> Vkey Αδιάφορη ψήφος! Προσπαθεί να κρύψει κάτι αραγε η κακερ? :hmm:
  6. love_angel >> YoukiΗ πιο ακυρη ψήφος και χωρίς καμία αιτιολόγηση. το ψαράκι τσίμπησε.
  7. Neraida >> Μα που ειναι??????
  8. Phoebe >> jrot6Τη φοιβη ποτέ μου δεν μπόρεσα να την ψυχολογήσω βάσει τρόπου παιξίματος, άρα θα βασιστώ αποκλειστικά στις ψήφους της για να βγάλω συμπέρασμα. Και αυτή η ψήφος δεν μου αρέσει
  9. pitg21 >> Και μια απουσία πρώτης μέρας (ψιλοκλασική συμπεριφορά σχολής φαντασμένου...:P)
  10. rascal_gd >> jrot6 Το ρασκαλακι από τη μια μου φαίνεται ύποπτο, από την άλλη νιώθω τύψεις λόγω του προηγούμενου γύρου, οπότε για σήμερα το αφήνω ήσυχο και θα επανέλθω αύριο.
  11. Resident Evil >> love_angel Το Ρεζουλίνι μας αυτή τη φορά μας τα λέει πολύ πιο καλα. Τείνω να την εμπιστευτώ.
  12. Youki (M) >>
  13. Vkey >> Phoebe H φοίβη μετά την απουσία του Μπιλ βρήκε το άλλο της μισό στις ψήφους πρώτου γύρου. :P Προς το παρών δεν μου φαίνεται ύποπτη η Βίκυ, αλλά ξέρουμε όλοι τι σουπιά είναι....


Είμαι σχεδόν βέβαιη για πητ και λαβ. Μετά παίζει φάντα (σιγα που δεν θα έπαιζε :P), Νερι και ρασκαλ.
Για σήμερα θα ψηφίσω Πητ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 06/10:

  1. Angie_Ann >> love_angel
  2. fantasmenos >> Neraida
  3. Ηρώ >> pitg21
  4. jrot6 >> pitg21
  5. kakerlak >> Vkey
  6. love_angel >> Youki
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >> jrot6
  9. pitg21 >>
  10. rascal_gd >> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki (M) >> pitg21
  13. Vkey >> Phoebe
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

3(+1) pitg21
2 jrot6
2 love_angel
1 Neraida
1 Phoebe
1 Youki
1 Vkey


Απουσίες


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Σήμερα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι γιουκι ειμαι η μονη εδω μεσα που δινω ακυρες ψηφους!
ειδικα στον πρωτο γυρο θα πρεπε να χω ατρανταχτα στοιχεια για να ψηφισω.
καθε φορα που ποσταρω εσεις οτι πω το βρησκετε υποπτο.:worry:

και δεν ειναι τελειως ακυρη η ψηφος. ουτε εγκυρη βεβαια. απλα υποψιαστηκα ηρω, η ηρω σε υπεραζεται αποτι εχω καταλαβει, εδειξε μια χαρα που βγηκες δημαρχος, και η ηρω δε σε θεωρησε υποπτη επειδη ειχες λεει ρολο την προηγουμενη φορα, ενω εγω που ειχα με θεωρησε υποπτη.
λογικο ειναι να μην ειμαι σιγουρη για τη ψηφο μου στο πρωτο γυρο.


θα αλλαξω τη ψηφο μου στον πιτ, γιατι αφενος θελω να σωθω και γιατι αφετερου κατα πασα πιθανοτητα δε θα μαι εδω στις 8 σε περιπτωση ισοψηφιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 06/10:

  1. Angie_Ann >> love_angel
  2. fantasmenos >> Neraida
  3. Ηρώ >> pitg21
  4. jrot6 >> pitg21
  5. kakerlak >> Vkey
  6. love_angel >> pitg21
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >> jrot6
  9. pitg21 >>
  10. rascal_gd >> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki (M) >> pitg21
  13. Vkey >> Phoebe
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

4(+1) pitg21
2 love_angel
2 jrot6
1 Neraida
1 Phoebe
1 Vkey


Απουσίες


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Σήμερα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ναι γιουκι ειμαι η μονη εδω μεσα που δινω ακυρες ψηφους!
ειδικα στον πρωτο γυρο θα πρεπε να χω ατρανταχτα στοιχεια για να ψηφισω.
καθε φορα που ποσταρω εσεις οτι πω το βρησκετε υποπτο.:worry:

και δεν ειναι τελειως ακυρη η ψηφος. ουτε εγκυρη βεβαια. απλα υποψιαστηκα ηρω, η ηρω σε υπεραζεται αποτι εχω καταλαβει, εδειξε μια χαρα που βγηκες δημαρχος, και η ηρω δε σε θεωρησε υποπτη επειδη ειχες λεει ρολο την προηγουμενη φορα, ενω εγω που ειχα με θεωρησε υποπτη.
λογικο ειναι να μην ειμαι σιγουρη για τη ψηφο μου στο πρωτο γυρο.


θα αλλαξω τη ψηφο μου στον πιτ, γιατι αφενος θελω να σωθω και γιατι αφετερου κατα πασα πιθανοτητα δε θα μαι εδω στις 8 σε περιπτωση ισοψηφιας.
Όλα αυτά που γράφεις όμως δεν τα έγραψες πριν. that was my point. Ναι, οκ, όλων οι ψήφοι όμως κάπου βασιζονται (μιλαει περισσότερο, μιλάει λιγότερο, κλπκλπκλπ), ενώ εσύ πριν δεν είπες γιατί θεωρείς ύποπτους αυτούς που θεωρείς και γιατί ψηφίζεις εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είναι 8+ να υποθέσω ότι βγήκε ο (αμίλητος) Pit?

πρέπει να το επεξεργαστώ στο μυαλό μου αυτό... μου φαίνεται κάπως περίεργο [δεδομένου ότι δεν έχει μιλήσει και βγάζοντας έξω την ψήφο της βικ-βικ η οποία, να με συμπαθάς κιόλας, αλλά μου φαίνεται εκ πρώτης όψεως λίγο ... κάπως... "αλλάζω για να σωθώ"--> μα δεν κινδύνευες :worry:]

θα επανέλθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νεράιδα απουσία, πιτ άμα μπεις πες τον τελευταίο σου λόγο.


Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >>
  2. fantasmenos >>
  3. Ηρώ >>
  4. jrot6 >>
  5. kakerlak >>
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>
  9. rascal_gd >>
  10. Resident Evil >>
  11. Youki (M) >>
  12. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Εσύ; :hehe:

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μια μικρή αναλυση για τις μέχρι στιγμής ψήφους
  1. rascal_gd >> jrot6 Το ρασκαλακι από τη μια μου φαίνεται ύποπτο, από την άλλη νιώθω τύψεις λόγω του προηγούμενου γύρου, οπότε για σήμερα το αφήνω ήσυχο και θα επανέλθω αύριο.
Tι λες ρε γιουκι, χαρη μου κανεις;;; Αμα πιστευεις οτι ειμαι δολοφονος ή τσιρακι να με ψηφισεις. Ευχαριστω κιολας που θα μ'αφησεις να παιξω αλλο ενα γυρο. Χιλια ευχαριστω!!!
ασχετο, ρασκαλ ποτε αλλαξες ομαδα?:confused:
Πολυ ασχετο, πραγματικα..:P Χαζια λοβιτσα, παντα βαμενος βαζελος ημουν.. Και μη σε μπερδευει η φωτο του σισε οταν ηταν στην Sunderlad..

Μη μας αποσυντονιζεις με τις χαζες σου αποριες!!:pfff:
...βικ-βικ η οποία, να με συμπαθάς κιόλας, αλλά μου φαίνεται εκ πρώτης όψεως λίγο ... κάπως... "αλλάζω για να σωθώ"--> μα δεν κινδύνευες :worry:]

θα επανέλθω...
Συμφωνω απολυτα με το σκεπτικο σου αλλα απ'την αλλη μιλαμε για την λοβ η οποια ειναι λιγο αφηρημενη και τετοιες κινησεις απ'τη μερια της μπορει να μην εχουν και την παραμικρη σημασια.


Εγω παντως δειχνω καθαρα τον jrot. Ειμαι 100% σιγουρος για την ενοχη του. Στην αρχη το παιζει ανετος, λεει βγαλτε με να δουμε την ιδιοτητα μου και μετα ξαφνικα διαπιστωνει οτι η ιδιοτητα παραμενει κρυφη σ'αυτη την αποχωρηση. Καλα ενταξει, μαγκας εκ του ασφαλους μπορω να γινω και γω.:P

Ειμαι σχεδον βεβαιος. Αφηνω ενα ποσοστο αποτυχιας 2%.. Αν τελικα αποδειχθει πολιτης θα ειναι τραγικο λαθος εκ μερους μου.















































Αλλα ειμαι σιγουρος.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εγω παντως δειχνω καθαρα τον jrot. Ειμαι 100% σιγουρος για την ενοχη του. Στην αρχη το παιζει ανετος, λεει βγαλτε με να δουμε την ιδιοτητα μου και μετα ξαφνικα διαπιστωνει οτι η ιδιοτητα παραμενει κρυφη σ'αυτη την αποχωρηση. Καλα ενταξει, μαγκας εκ του ασφαλους μπορω να γινω και γω.:P

Ρασκαλ πραγματικα θα με τρελανεις αγορι μου..Αυτο που σου ειπα ειναι να με βγαλεις σε μερα που φαινεται η ιδιοτητα..Και οταν μου ειπες οτι γι'αυτο σε ψηφιζω,σου υπενθυμισα οτι σημερα δεν φαινεται η ιδιοτητα..

Αν με βγαλεις θα εχεις κανει τραγικο λαθος αν εισαι πολιτης..Η πολυ ωραια κινηση αν εχεις κακο ρολο..

Παντως σε ολα αυτα που εχω απαντησει πανω σε αυτα που με κατηγορουσες,ακομα να μου απαντησεις..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Bρε jrot τις απαντησεις μου τις εχεις παρει. Για ποιο πραγμα ακριβως περιμενεις απαντησεις που δεν στις εχω δωσει;;;


Ετσι κι αλλιως εγω σε ψηφιζω και ειμαι σχεδον σιγουρος αλλα και με την πιθανοτητα να κανω ενα μεγαλο λαθος. Ειμαι ετοιμος να παρω την ευθνη της αποφασης μου.:pfff:


Ερωτηση: Η δολοφονια ποτε γινεται;; :λουκ:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
13:00 το μεσημέρι γίνεται η δολοφονία, εκτός αν η νοσοκόμα σώσει το θύμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Θελω να ευχαριστήσω τους ψηφοφορους που με τιμήσανε με την εμπιστοσύνη τους και να τους υποσχεθω ότι θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου προκειμένου να μειωθεί η εγκληματικότητα στο χωριό μας!!!:P?

Παρακαλώ :P

Επίσης μου φαίνεται απίστευτος ο τρόπος που βγήκε ο πιτ χωρίς καν να έχει μιλήσει!

Όσο αστείο και αν φανεί, μιας και την ψήφισα για δήμαρχο, ψηφίζω από τώρα Γούκι για αύριο ως δολοφόνο. Δυστυχώς νομίζω ότι δεν έχει καλό ρόλο και ζητώ συγγνώμη απ' τους πολίτες που την ψήφισα σε αυτό το αξίωμα. Δεν φαντάστηκα ότι θα ήμουν η μοναδική που θα ψήφιζε.

Από εκεί και πέρα έχω πολλούς υπόπτους. Θα επανέλθω αύριο δριμύτερη και μπορεί να αλλάξω και ψήφο. Τώρα έχω πιει αρκετή ποσότητα από ένα ποτό που ονομάζεται "σακάτεμα" και ίσως η κρίση μου δεν είναι σωστή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top