Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ναι εγώ...γκουχ γκουχ :P

Η νοσοκόμα δεν έσωσε το θύμα.-


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το οποιο θυμα ειναι...?

με το τσιγκελι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
FUUUUUUUUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(δεν δικαιούμαι τελευταία λόγια, σωστά; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
H Αντζυ????? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
dn δικαιούσαι dn δικαιούσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
FUUUUUUUUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(δεν δικαιούμαι τελευταία λόγια, σωστά; )

no u don't


το αυτό και από δω...

Θέλει περισσότερη μελέτη το πράμα (και πολλά σενάρια... αν υποψιαστώ ότι βάζω και 3ο if στη σκέψη--> είναι μπλεγμενος ο fantasmenos θα σκοτώσω το γιώργο πάντως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δικαιούσαι δικαιούσαι :P

ρε σουργελο ΣΟΥΕ :P

μόνο όσοι φεύγουν απο ψηφοφορία δικαιούνται τελευταία λόγια :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
κοπέλα μου τυφλή είσαι; :P

το dn δν το δες;

let the game continue :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Angie ε;

Απλά τη φοβήθηκαν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κοπέλα μου τυφλή είσαι; :P

το dn δν το δες;

let the game continue :popcorn:

επειδή δεν επιτρέποται τα Greeklish στο σάιτ τα greeklish απορρίπτονται από το σύστημα απευθείας :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Angie ε;

Απλά τη φοβήθηκαν. ;)

α, ήρθε και η ορεξάτη...

δεν με λες κι εσύ... θέλεις να το αναλύσεις λίγο αυτό ή θέλεις κι εσύ ειδική πρόσκληση σαν τη φίλη μας τη vik-vik για να πεις κάτι παραπάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι πασιφανές ότι η Resident έχει κακό ρόλο. Την Angie Ann την δολοφόνησαν γιατί απλώς είπε 1 όνομα σωστό αλλά έπεσε έξω στα υπόλοιπα. Αλλιώς θα την άφηναν μέσα αν πίστευαν ότι είναι ρουφιάνος.

Anyway δεν ψηφίζω resident φαίνεται ότι είναι τσιράκι από χιλιόμετρα, ψηφίζω jrot6 και ο θεός βοηθός (λέμε τώρα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
α, ήρθε και η ορεξάτη...

δεν με λες κι εσύ... θέλεις να το αναλύσεις λίγο αυτό ή θέλεις κι εσύ ειδική πρόσκληση σαν τη φίλη μας τη vik-vik για να πεις κάτι παραπάνω?
Aθηνά για κάτσε φρόνιμα!

Το σπίτι μου είναι γιαπί. Έχω μαστόρια απ΄το πρωί και μου ΄χουν σπάσει τα νεύρα!:mad:

Δε θεωρώ σε αυτή τη φάση ότι τη σκότωσαν για να δείξουν ότι πέτυχε τους δολοφόνους και να στραφούμε στις άκυρες επιλογές της, αλλά γιατί όντως τους πέτυχε και της το έκλεισαν νωρίς νωρίς το στόμα, για να μην προλάβει να πει άλλα.

Capito;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Capito.

[φαντασμένε σε αγνοώ επιδεικτικά. Μέχρι να με τσαντίσεις that is...μετά θα αρχίσω κι εγώ τα ... πασιφανή

ΆΝτε γιατί αρκετά στο απυρόβλητο σε έχουμε όλοι λόγω πολλαπλών συμμετοχών στην ομάδα δολοφόνων!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Capito.

[φαντασμένε σε αγνοώ επιδεικτικά. Μέχρι να με τσαντίσεις That is...]

Και εγώ με αγνοώ. Ένας πολίτης θα ξεσηκώνονταν αν τον κατηγορούσε ο φαντασμένος. Εσύ όμως πας να το περάσεις στα ψιλά. Από εδώ και πέρα σε αφορίζω, θα δικαιωθώ στο τέλος το ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ΆΝτε γιατί αρκετά στο απυρόβλητο σε έχουμε όλοι λόγω πολλαπλών συμμετοχών στην ομάδα δολοφόνων!]

Τα χάνουμε τα χάνουμε και ρίχνουμε κατηγορίες με edit; οκ γουατεβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα τι παίχτηκε; Γιατί απορείτε που δολοφόνησαν την Angie; Πιστεύετε οτι έπεσε διάνα στους δολοφόνους; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Διάνα δεν έπεσε αλλά μάλλον είχε πέσει κοντά ή προσπαθούν απλώς να κινήσουν υποψίες αλλού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
φαντα...
Πιστεύεις ότι είμαι δολοφόνος? Πιστεύεις ότι είμαι τσιράκι? Βγάλε με έξω τι να σου πω... Ακόμα και πολίτης να είσαι αυτή τη φορά είναι σίγουρο ότι από...κεκτημένη ταχύτητα και συνήθεια θα φερθείς σα δολοφόνος και θα κοιτάξεις να ξεπαστρέψεις κόσμο!!!

Θα το άφηνα εκεί που έκανες την πρώτη παράθεση αλλά ξέρω καλά ότι αν αποφασίσεις να κατηγορήσεις κάποιον ό,τι και να πει το γυρνάς όπως θέλεις, οπότε έκανα edit για να είμαι .. εκνευριστικά σαφής στο τι ήθελα να πω.

Από εκεί και πέρα ανέκα8εν "κολλούσες" με παίκτες και γινόσουν εκνευριστικός. Προσωπικά επιλέγω να σε αγνοήσω That is all. Όσο πιο πολύ "επιμένεις" τόσο πιο πολύ εντείνεις τις υποψίες μου για κακό ρόλο άλλωστε. Λογικό είναι Given ότι ξέρω τι είμαι εγώ...

Και δεν τα χάνω καλέ μου. Απλώς δεν ασχολούμαι μαζί σου. Προσπαθώ να βρω δολοφόνους όχι να δικαιολογούμαι για τα "και" που γράφω. Εσύ λογικά δεν είσαι δολοφόνος, άρα δεν με απασχολείς.

Simple as that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το ποστ που διαβάζω έχει αυτή τη μορφή:

"μπλα μπλα μπλα άσε με ήσυχη μην με ανακατεύεις θέλω να είμαι αφανής μπλα μπλα μπλα"

Δεν θα σε αφήσω όμως ήσυχη, είναι η φύση μου τέτοια :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top