Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
εγω απο την αρχη υποπτους θεωρω γιουκι, ηρω. πες το ενστιγκτο πες τα πρωτα ποστ τους, δε ξερω αλλα νιωθω οτι αυτη τη φορα εχω πεσει διανα.

Nιώθεις λάθος...πολύ λαθος dear. Ή που σε ...συμφέρει να ..."νιώθεις" έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν ειμασταν και οι δυο δολοφονοι δεν θα μας συμφερε να μαλωνουμε σαν τρελοι και να στρεφουμε ολα τα βλεμματα πανω μας,με αποτελεσμα η ψηφοφορια να παιζεται μεταξυ μας..

Παντως το να ειναι και ο ρασκαλ πολιτης δεν το αποκλειω..Και να προσπαθει η ρεζ με τον τροπο της να μας βγαλει και τους δυο εξω..

'Εχει γίνει στο παρελθόν ουκ ολίγες φορές...
Όπως και δολοφόνος να την πέσει σε πολίτη και να μαλλιοτραβιούνται με το καλημέρα σας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Nιώθεις λάθος...πολύ λαθος dear. Ή που σε ...συμφέρει να ..."νιώθεις" έτσι.


δε με συμφερει απολυτως τιποτα. και μακαρι να μην κανω λαθος και ριχνω αδικα ψηφους σε πολιτες.
εχω ηδη δηλωσει πως θελω νικη με πολιτες αυτη τη φορα.
δεν εχω δει ως τωρα σοβαρο επιχειρημα ψηφου απο κανεναν. και βαζω και τον ευατο μου μεσα γιατι και γω δυσκολευομαι. απλα δεν εχω καταλαβει γιατι κατηγορουμε ολοι το ρασκαλ και το ζροτ. ο ρασκαλ ισως.. πιο πολυ για τσιρακι μου κανει. δε ξερω ο ζροτ δεν εχω καταλαβει γιατι εχει βρεθει στο επικεντρο.στο προηγουμενο που γνωριζα τους 2 δολοφονους ειχε πιο πολυ πλακα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >> jrot6
  3. Ηρώ >> rascal_gd
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >> rascal_gd
  6. love_angel >>Youki
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (*) >> rascal_gd
  12. Vκey >> rascal_gd
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

6 (*) rascal_gd
3 jrot6
3 Youki

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγω απο την αρχη υποπτους θεωρω γιουκι, ηρω. πες το ενστιγκτο πες τα πρωτα ποστ τους, δε ξερω αλλα νιωθω οτι αυτη τη φορα εχω πεσει διανα.
η ηρω ειναι διαφορετικη απο το προηγουμενο παιχνιδι. στο προηγουμενο εκανε κατι ατελειωτα ποστ και κατι εξαιρετικες σκεψεις, ειχε σοβαρα επιχειρηματα και τωρα ασχολειται με αερολογιες.

To ένστικτό σου είναι για το διάολο, μην πω κάτι πιο βαρύ.
Δεν είμαι διαφορετική. Είμαι η ίδια καλή πολίτης που είμαι πάντα.
Τώρα δεν υπάρχουν στοιχεία.
Αν δε δούμε ιδιότητα δεν ξεκαθαρίζει τί-πο-τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τέλος πάντων. Η Youki είναι ένοχη προσέξτε τον τρόπο που υπερασπίζεται τον εαυτό της. Μου φαίνεται ότι η Ηρώ εθελοτυφλεί αλλιώς δεν καταλαβαίνω πως δεν βλέπει στοιχεία. Οι λίγοι πολίτες που θα έχουν απομείνει μςτά την αποχώρηση του rascal καλά θα κάνουν να σοβαρευτούν και να χτυπήσουν ανελέητα την Youki και όσους την στηρίζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον παιδακια, μολις μπηκα απο την Κυριακη (εαν ειχα δλδ μπει και τοτε, δε θυμαμαι).
Ξερω οτι σας ελειψα(λεμε τωρα) αλλα ειχα πολυ σημαντικους λογους που απειχα απο το ιντερνετ γενικοτερα.
Αυτη τη στιγμη δεν ειμαι στα καλυτερα μου αλλα θα προσπαθησω να διαβασω ο,τι μπορω για να δω τι γινεται και να μπορεσω να ψηφισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρε καλώς την άσωτη κόρη. :P

Διάβασε, διάβασε σε περιμένω με αγωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Me too!
Άλλωστε μέχρι τος 8 προλαβαίνουμε να σε ψηφίσουμε!

Για να δούμε τι έχεις να πεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στην πρωτη σελιδα ειμαι και εσυ χαμενο κορμι (φαντα) παλι πανω μου επεσες?!
Δε θα τα παμε καλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Me too!
Άλλωστε μέχρι τος 8 προλαβαίνουμε να σε ψηφίσουμε!

Για να δούμε τι έχεις να πεις!:D

μαρη αντε ψαξε αλλου!
δεν ειμαι δολοφονακι, μη σας αρχισω στα σιχτιρια που τα εχω και ευκαιρα τουτη την ωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Στην πρωτη σελιδα ειμαι και εσυ χαμενο κορμι (φαντα) παλι πανω μου επεσες?!
Δε θα τα παμε καλα!!!!

Αφού διαβάζεις τις σελίδες πως μου απαντάς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε φαντα υπαρχουν και τα ταγκςςςς! Ιλεος πια!

Λεπον...με ζαλισατε με οσα γραψατε αν και δεν ηταν πολλα για τρεις ημερες...
Εχουμε και λεμε...

Φαγατε τη συνονοματη η οποια ειχε πει jrot, youki, love_angel και vkey. και εμενα κατι μου λεει εντονα πως θελανε απλα να στρεψουνε τις υποψιες πανω σε αυτους και οχι το αντιθετο και απορω που δεν το καταλαβαινετε...
Εννοειται πως θεωρω Τζει και Γιουκι πολιτακια. Για τη Βικυ δεν εχω να πω και πολλα, παντα γραφει 1,2 ποστ και αυτο ηταν. Τη Λαβ την εχω στα υποψιν αλλα οψομεθα...
Παμε στους υπολοιπους...
και εχουμε....

  1. Angie_Ann >> Youki -> -
  2. fantasmenos >> jrot6 -> Ο ΜΙΣΤΕΡ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ. ΤΗ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ. ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΔΑΥΤΟΝ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΤΖΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΘΩΟ.
  3. Ηρώ >> rascal_gd --> ΠΑΙΖΕΙ ΣΑΝ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ. ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΟΥΡΙΑ Μ. ΨΑΞΤΟ ΑΛΛΙΩΣ.
  4. jrot6 >> rascal_gd --> ΕΙΠΑΜΕ ΑΘΩΟΣ.
  5. kakerlak >> rascal_gd -->ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΩ ΡΑΣΚΑΛ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ Ο ΖΩΡΖ.
  6. love_angel >>Youki --> ΛΑΒ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΟΙΤΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΥΨΗΦΙΖΕΙΣ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΘΩΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΚΑΙ ΕΣΥ.
  7. Neraida >>--> ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ.
  8. Phoebe >>Youki --> ΦΟΙΒΑΚΙ ΑΛΛΑΞΕ ΡΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ.
  9. rascal_gd >> jrot6 --> ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΡΑΣΚΑΛ.
  10. Resident Evil >> jrot6--> ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?! ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ?! ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΚΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
  11. Youki (*) >> rascal_gd --> ΠΟΛΙΤΑΚΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
  12. Vκey >> rascal_gd --> ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ ΔΕ ΣΕ ΕΧΩ, ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΡΑΣΚΑΛ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΕΝΟΧΟ.
Και εχουμε και λεμε...φαντα και ρασκαλ για μενα ειναι καραμπινατοι. απο κει και περα θελω να δω Ρεζουλιν κυριως με την Ηρω. Που αν υποπτευθω πως η τελευταια παιζει βρωμικα καηκε!

Η ψηφος μου παει στον Ρασκαλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >> jrot6
  3. Ηρώ >> rascal_gd
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >> rascal_gd
  6. love_angel >>Youki
  7. Neraida >>rascal_gd
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (*) >> rascal_gd
  12. Vκey >> rascal_gd
Τωρα που το ειδα...
Κοβω και τα δυο τα μεμε μου, πως εχουμε απο εναν δολοφονο σε καθε κατηγορια χρωματος!!!!
Α ρε παιδια!
Αλλα, επειδη ο φαντα ειναι πονηρος και σα δολοφονος δε θα κοιτουσε να κανει τετοια μαλλον τα δυο τους ρασκαλ και φαντα ψηφισαν τον ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Α ρε Νεράιδα είσαι τυχερή που δεν λέει η love angel αν μπήκες αφότου ανατέθηκαν οι ρόλοι αλλά τέλος πάντων.

Ψηφίζω Youki γιατί έτσι πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α ρε Νεράιδα είσαι τυχερή που δεν λέει η love angel αν μπήκες αφότου ανατέθηκαν οι ρόλοι αλλά τέλος πάντων.

Ψηφίζω Youki γιατί έτσι πρέπει

Να πει ρε αχρηστε...
Σκατοδολοφονε που πας και ψηφιζεις τη Γιουκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
xaxaxaxaa

Ψηφίζω Neraida όπως είχα πει!
Aν δε συγκεντρώσει ψήφους βουρ για jrot!

Sorry rascal.. έκανα λάθος για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αρχίσαμε τα μπινελίκια όταν στριμωχνόμαστε. Ωραία ας θυσιάσουμε την Ιφιγένεια-rascal να δούμε τι θα γίνει. Αν είναι δολοφόνος θα γελάσω αν δεν είναι θα γελάσω περισσότερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >>Youki
  3. Ηρώ >> Neraida
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >> rascal_gd
  6. love_angel >>Youki
  7. Neraida >> rascal_gd
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (*) >> rascal_gd
  12. Vkey >> rascal_gd
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

6 (*) rascal_gd
4 Youki
2 jrot6
1 Neraida

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
xaxaxaxaa

Ψηφίζω Neraida όπως είχα πει!
Aν δε συγκεντρώσει ψήφους βουρ για jrot!

Sorry rascal.. έκανα λάθος για σένα.

Οπως ειχες πει...που σημαινει κυριαμ τι ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top