Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άιντααααα
τι γίνεται ρε παιδιά;

Ο jrot και η Resident γιατί αλληλοψηφίζονται;
fantasmenos δεν υπάρχεις. Δεν έχω να σου πω τίποτα άλλο. Κάνεις τον τρελό ή είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Άιντααααα
τι γίνεται ρε παιδιά;

Ο jrot και η Resident γιατί αλληλοψηφίζονται;
fantasmenos δεν υπάρχεις. Δεν έχω να σου πω τίποτα άλλο. Κάνεις τον τρελό ή είσαι;

(komήτης όσο γίνεται ένα ftp).

Φαντάζομαι ότι εσύ η ....αθώα πολίτης όπως λες δεν έχεις πάρει χαμπάρι ότι τον ροτ τον έχω στο μάτι απο χθες τουλ? Ναι σιγά που να ξέρεις εσύ...

Θα το κάνουμε μωρέ όπως το έκαναν και οι συνδολοφόνοι ράσκαλ και ροτ... εσύ δεν τα έλεγες αυτά κοπελιά??? Και μετά """άλλαξες γνώμη"""" ότι ναναι λαίμαι είσαι κι εσύ τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
(komήτης όσο γίνεται ένα ftp).

Φαντάζομαι ότι εσύ η ....αθώα πολίτης όπως λες δεν έχεις πάρει χαμπάρι ότι τον ροτ τον έχω στο μάτι απο χθες τουλ? Ναι σιγά που να ξέρεις εσύ...

Θα το κάνουμε μωρέ όπως το έκαναν και οι συνδολοφόνοι ράσκαλ και ροτ... εσύ δεν τα έλεγες αυτά κοπελιά??? Και μετά """άλλαξες γνώμη"""" ότι ναναι λαίμαι είσαι κι εσύ τελικά...

Όχι δεν τα έλεγα εγώ αυτά.
Περισσότερο με ξένισε η ψήφος του jrot σε σένα, γιαυτό και ρώτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είμαι τρελός έ; Βγάλτε τηνYouki και πείτε με και παλαβό. Ψήφοι του τύπου βγάζουμε αυτόν που δεν μιλά απλώς δεν υπάρχουν. Δεν θέλει να είναι στο προσκήνιο και συνεχίζει να έχει τυπική συμπεριφορά δολοφόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eπίσης να ενημερώσω ότι αύριο το απόγευμα πετάω για γνωστό νησί των Κυκλάδων (:clapup:) και θα επιστρέψω τη Δευτέρα το πρωί
Αυτό σημαίνει ότι όλο το σουκού δε θα γράψω τίποτα, εκτός κι αν μας πιάσουν καταιγίδες και αναγκαστούμε να μείνουμε μέσα και το δωμάτιο διαθέτει wireless! :P

Μη μου αρχίσετε τα μα μου σου του.. :mad:
Ι m so excited!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φαντα καλο μου παιδι, εχεις παρει τιποτις?!?!
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Eπίσης να ενημερώσω ότι αύριο το απόγευμα πετάω για γνωστό νησί των Κυκλάδων (:clapup:) και θα επιστρέψω τη Δευτέρα το πρωί
Αυτό σημαίνει ότι όλο το σουκού δε θα γράψω τίποτα, εκτός κι αν μας πιάσουν καταιγίδες και αναγκαστούμε να μείνουμε μέσα και το δωμάτιο διαθέτει wireless! :P

Μη μου αρχίσετε τα μα μου σου του.. :mad:
Ι m so excited!!!:D

Μου αρεσει που δεν αναφερεις το ονομα του νησιου, λες και προκειται να σε ακολουθησουμε, εαν το μαθουμε:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τα λεγαεγω οτι ο ρασκαλ ειναι αθωος. και ο τζιροτ πιστευω οτι ειναι.

γιουκι απο μενα. συμφωνω με φαντα, ειμαι 99% σιγουρη.
αμα φυγει γιουκι, ηρω ερχεται η σειρα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μου αρεσει που δεν αναφερεις το ονομα του νησιου, λες και προκειται να σε ακολουθησουμε, εαν το μαθουμε:P:P:P:P:P:P:P:P
χαχαχα δεν το λέω γι΄αυτό
Είναι που ντρέπομαι για τον προορισμό μου.:P
Στη ΜΥΚΟΝΟ θα πάω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Fanta, love, phoebe. Ενας δολοφονος εκεί μεσα, μάλλον όχι ο φαντα, πιθανότερα η λαβ. Πιαστήκατε από τον παροξυσμό του για να με στείλετε κοριτσούδια ε?

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Αλλά Φοιβάκι...μη συμφωνείς με φαντα για το ότι δεν θέλω να είμαι στο προσκήνιο. Είσαι ο μαστερ των ακυρων ψηφων ακόμα κι όταν είσαι πολίτης με το αιτιολογικό "δεν θελω να παρω ενα πολιτη στο λαιμό μου".

Εγώ κρατάω μόνο την υποσχεση του φαντασμενου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Fanta, love, phoebe. Ενας δολοφονος εκεί μεσα, μάλλον όχι ο φαντα, πιθανότερα η λαβ. Πιαστήκατε από τον παροξυσμό του για να με στείλετε κοριτσούδια ε?

καλα.
γι απηγαινε βρε γιουκι και δες ποιος σε ψηφισε πρωτος. πριν απο ολους εγω εκανα κουβεντα για σενα και ηρω τεκμηριωμενα. και φαγατε και ρασκαλ που ημουν σιγουρη εξ αρχης οτι ειναι και πολιτης. οπως και για τζιροτ ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Fanta, love, phoebe. Ενας δολοφονος εκεί μεσα, μάλλον όχι ο φαντα, πιθανότερα η λαβ. Πιαστήκατε από τον παροξυσμό του για να με στείλετε κοριτσούδια ε?

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Αλλά Φοιβάκι...μη συμφωνείς με φαντα για το ότι δεν θέλω να είμαι στο προσκήνιο. Είσαι ο μαστερ των ακυρων ψηφων ακόμα κι όταν είσαι πολίτης με το αιτιολογικό "δεν θελω να παρω ενα πολιτη στο λαιμό μου".

Εγώ κρατάω μόνο την υποσχεση του φαντασμενου.

Αχ με έχετε μπερδέψει και αυτό δεν είναι καλό! Κάποιος είναι δολοφόνος και κάποιος όχι...
Ουφ... με βλέπω να αλλάζω και δεν μου αρέσει αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
καλα.
γι απηγαινε βρε γιουκι και δες ποιος σε ψηφισε πρωτος. πριν απο ολους εγω εκανα κουβεντα για σενα και ηρω τεκμηριωμενα. και φαγατε και ρασκαλ που ημουν σιγουρη εξ αρχης οτι ειναι και πολιτης. οπως και για τζιροτ ειμαι.

Για να δούμε...
1ο ποστ που με αναφερεις...
δεν ειπα οτι λεει.
απλα...

... σε αυτο απαντησα.;)

ηρω και γιουκι οι βασικες μου υποπτες.
Καμία τεκμηρίωση

2ο ποστ που με αναφερεις....
μωρε τι μας λες ρε ρεζι! γιατι σου μυριζω παρακαλω? τωρα βγηκα απο το μπανιο! φραουλα μυριαζω :pfff:
μη με βγαλετε πολιτης ειμαι το λεω χωρις φοβο και παθος και με ολη την ειλικρινια που με διακατεχει.
θα βγαλετε πολιτη και θα χτυπατε το κεφαλι σας. σημερα φαινεται η ιδιοτητα? τουλαχιστον αν βγω να δειτε ολοι οτι φαγατε το κεφαλι σας και να προσεχετε μετα. την προηγουμςνη φορα νικησα με τους δολοφονους, παλι νικη θελω αλλα με τους πολιτες.



τι ακριβως καλη μου αντζι σου φανηκε περιεργο στο ποστ μου? οχι τιποτα αλλο. απλα να ξερω.


:P


το βραδυ δε θα κοιμηθω εδω, στις 8 μαλλον θα λειπω, οποτε αν μπει πολ δε θα μαι να με ψηφισω.
ψηφιζω γιουκι.


γιουκι, ρεζιντεν, ηρω και ρασκαλ για την ωρα εχω στο μυαλουδακι μου.
Καμία τεκμηρίωση και πάλι...

3ο ποστ που με αναφερεις...
ναι γιουκι ειμαι η μονη εδω μεσα που δινω ακυρες ψηφους!
ειδικα στον πρωτο γυρο θα πρεπε να χω ατρανταχτα στοιχεια για να ψηφισω.
καθε φορα που ποσταρω εσεις οτι πω το βρησκετε υποπτο.:worry:

και δεν ειναι τελειως ακυρη η ψηφος. ουτε εγκυρη βεβαια. απλα υποψιαστηκα ηρω, η ηρω σε υπεραζεται αποτι εχω καταλαβει, εδειξε μια χαρα που βγηκες δημαρχος, και η ηρω δε σε θεωρησε υποπτη επειδη ειχες λεει ρολο την προηγουμενη φορα, ενω εγω που ειχα με θεωρησε υποπτη.
λογικο ειναι να μην ειμαι σιγουρη για τη ψηφο μου στο πρωτο γυρο.


θα αλλαξω τη ψηφο μου στον πιτ, γιατι αφενος θελω να σωθω και γιατι αφετερου κατα πασα πιθανοτητα δε θα μαι εδω στις 8 σε περιπτωση ισοψηφιας.
Η τεκμηρίωση σου είναι ότι με υπερασπίστηκε η Ηρώ.
Αλλά δεν σου φαίνεται ύποπτος ο jrot που τον υπερασπιζομαι από την αρχή...Μαιστα....

Και εδώ η αλήθεια...
πως καταληξαμε παλι οτι ο ρασκαλ ειναι υποπτος?
και ο ζροτ? :confused:



εγω απο την αρχη υποπτους θεωρω γιουκι, ηρω. πες το ενστιγκτο πες τα πρωτα ποστ τους, δε ξερω αλλα νιωθω οτι αυτη τη φορα εχω πεσει διανα.
η ηρω ειναι διαφορετικη απο το προηγουμενο παιχνιδι. στο προηγουμενο εκανε κατι ατελειωτα ποστ και κατι εξαιρετικες σκεψεις, ειχε σοβαρα επιχειρηματα και τωρα ασχολειται με αερολογιες.

γιουκι απο μενα.
δε μου εχει κατσει καθολου καλα.

Ενστικτο κυρίες και κύριοι...αυτή είναι η τεκμηρίωση της λαβ!!!!

No problem dear
Αν είσαι πολίτης κάτσε σκέψου και μην επηρεάζεσαι από τον φαντα που λέει ότι ναναι. Είναι σίγουρος λέει 100% ότι είμαι δολοφονος. Τόσο σίγουρος που αν δεν είμαι θα ...αυτοτιμωρηθεί και δεν θα παίξει στον επόμενο γύρο. Καποιος για να είναι τόσο σίγουρος και να ...σκίζει το στρινγκάκι του στο Σύνταγμα (οι παλιοι θυμαστε σε τι αναφερομαι):P ή ρουφιάνος είναι (που δεν είναι δεδομένου ότι ξέρω τι είμαι εγω) ή δολοφόνος και προσπαθεί να με βγάλει με ψηφοφορία γιατί δεν τον βολεύουν οι ψήφοι του ή απλά τρελός. (Μαλλον το 3ο ισχύει στην περίπτωση του φαντα)

Φοιβη τα ίδια ισχύουν και για σένα σε περίπτωση που είσαι πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Υοuki
  2. Ηρώ >> Neraida
  3. jrot6 >> Resident Evil
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >> Υοuki
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >> Υοuki
  8. Resident Evil >> jrot6
  9. Youki (*) >> kakerlak
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Ψήφοι:
3 Υοuki
2 (*) kakerlak
1 Neraida
1 Resident Evil
1 fantasmenos
1 jrot6


Που είναι η δολοφονία οέο;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
h kaker double vote (δημαρχος)

δεν εχουμε δολοφονία?

(bb--an δεν με απολύσουν που κάθομαι και "κλεβω" για το στεκι αντί να δουλεύω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Νeraida καλό μου, παρά τα όσα είπα για σένα χτες, δεν έχεις τίποτα να απαντήσεις; :confused:
Κάνεις ένα σχόλιο όλο κι όλο για τον fanta και για το που θα πάω εγώ διακοπές κι αυτό ηταν;;;;
ΕΣΥ;;;;;
Που δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω;;;;;
ΕΣΥ;;;;;
Και θες να μου πεις ότι παιζεις φυσιολογικά;;
Να σου πω εγώ τι κάνεις! Δεν μπλέκεσαι σε καυγάδες για να τη βγάλεις καθαρή!!!

Κάνε τώρα ότι νευριάζεις.. διαολόστειλέ με και ίσως πριοσεγγίσεις το παίξιμο της Νεράιδας όταν είναι πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Παιδιά συγνώμη αλλά όταν λέμε δολοφονία στη μία, να είναι στη 1!
Με αυτόν τον τρόπο οι δολοφόνοι μπορούν να βολιδοσκοπούν την κατάσταση της τελευταίας στιγμής και είναι άδικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ο πολίτης Phoebe δν τα κατάφερε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλά εντάξει...

γεια σου phoebe, μια χαρά έκανες το κομμάτι τους.. Κλείδωσαν για άλλη μια φορά ψήφο στη youki. Τη θέλουν με το ζόρι να φύγει! χαχαχαχαχα
Δεν τους συμφέρουν προφανώς τα 2 της ψηφουλάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Οκ....κλείδωσε κι η ψήφος της σε μένα πρωτού την αλλάξει (όπως είχε πει). Και είναι βεβαια η 2η πολίτης που δολοφονείται ενώ με εχει κατηγορήσει...
Είστε πολύ ερασιτέχνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top