Μετά το τέλος του παιχνιδιού με πετάει στο desktop

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τις τελευταίες 2 μέρες όταν παίζω συγκεκριμένα παιχνίδια(PES 5,NBA Live 2006),μετά το τέλος του παιχνιδιού με πετάει έξω στο desktop.Υποψιάζομαι ότι φταίει η επεξεργασία και ορισμένες αλλαγές που έκανα σε μερικές ομάδες,αλλά και τα πολλά patches που έβαλα πρόσφατα.Εσείς τι νομίζετε ότι φταίει?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι θερμοκρασια έχει ο επεξεργαστής σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Τι θερμοκρασια έχει ο επεξεργαστής σου;

Γενικά έχει κανονική θερμοκρασία,δε νομίζω να φταίει αυτό.Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα στο παρελθόν με τη θερμοκρασία,αφού το pc μου δεν φτάνει σε υψηλές-θερμοκρασίες-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τοτε οπως ειπες και εσυ ... μαλλον κανενα Patch φταιει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top