"Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Φοβάμαι..πώς θα είναι την ημέρα που δεν θα αισθάνομαι τίποτα..δεν θα αναπνέω γι'αυτό και προσπαθώ να απολαμβάνω έντονα οποιοδήποτε συναίσθημα
Αγαπώ..τη ζωή, είναι μεγαλείο όποιος ξέρει να τη ζει..
Έχω χάσει..έναν άνθρωπο που δεν θα αναπληρωθεί ποτέ από κανέναν. Όποτε υλοποιώ μία επιθυμία μου ή κάνω κάτι που είμαι περήφανη κοιτάζω ψηλά και αισθάνομαι ότι με βλέπει..Είναι ο φύλακας άγγελός μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
φοβάμαι τον θάνατο
αγαπώ την ζωή
έχω χάσει 3 χρόνια απο την ζωή μου χωρίς να διασκεδάζω, χωρίς να περνάω όμορφα για λάθος άνθρωπο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Χέζομαι τον θάνατω (για τον δικό μου στα @@ μου. Για των δικών μου φοβάμαι)
Αγαπώ τη ζωή, Τη μανά μου, Τον πατέρα μου (Αν και δεν είμαι τόσο σίγουρος), την αδερφή μου, το μικρό γατάκι και τους φίλους μου
Έχω χάσει 1 παππού και 1 χαμστεράκι, 3 χρονιές στο σχολείο χωρίς φίλους, διασκέδαση και χωρίς τίποτα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Φοβάμαι την αρρώστια και το θάνατο, ιδίως αυτών που αγαπώ... και το να χάσω (πάλι) τον έλεγχο.
Αγαπάω τους γονείς, την αδερφή μου, τη γιαγιά μου, τα σκυλιά μου, το σύντροφό μου και τη ζωή.
Έχω χάσει... λίγα σχετικά... δε μ'αρέσει να δηλώνω χαμένη, γιατί η ζωή πάντα μπορεί να σου αποδείξει ότι πάει και χειρότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Κάποτε φοβόμουν τον θάνατο. Τώρσ όχι πια. Φοβάμαι την αππόριψη της κοινωνίας.
Αγαπώ τους συγγενείς μου.
Έχω χάσει πολλές ευκαιρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikolas17:
Φοβάμαι την αππόριψη της κοινωνίας.
Αυτο δεν ειναι κατι σαν "Κανω κατι, σκεπτομενος πρωτα τι θα πει ο κοσμος?" :hmm:
Και το τι πραγματικα θελω? Δεν εχει σημασια?
Ειναι πραγματικα κριμα να σκεφτεται καποιος ετσι. :no:
Δεν το λεω για σενα Νικολα, απλα μου εκανε εντυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αν ζει σε πολύ κλειστή κοινωνία είναι φυσικό να τον πειράζει, υπάρχει άλλη νοοτροπία:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ζω σε αρκετά κλειστή κοινωνία που σχεδόν όλα -δυστυχώς- μαθαίνονται εύκολα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ενταξει, τωρα εισαι μικρος..
Μονο πιαστηκα απο αυτο που ειπες, δεν το ειπα συγκεκριμενα για σενα.
Το εχω ακουσει απο πολλους ανθρωπους, και μου κανει (ασχημη) εντυπωση. Αυτο ειναι ολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Το τι πραγματικά θέλω δεν έχει σημασία.Και εγώ θέλω ο κόσμος να με αποδεχτεί έτσι όπως είμαι αλλά δεν γίνεται δυστυχώς.Πάντα θα υπάρχει ρατσισμός και δεν γίνεται να τον σταματήσω εγώ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ρατσισμός υπάρχει για τους πάντες...Και για τις κοντές και για τις χοντρές και για τις ξανθιές και για τις άσχημες και για τις καταγωγές κλπ :P Ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος αλλά ούτε και κόλαση...Πάντα θα υπάρχει κάποιος που μας δέχεται έτσι όπως είμαστε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikolas17:
Το τι πραγματικά θέλω δεν έχει σημασία.
Ναι? Και τοτε τι εχει σημασια?
Τι θα πει ο κοσμος? Οχι, οχι, οχι. :mad:
Δεν μπορω με τιποτα να το δεχτω! :redface: :mad:
Και ειπαμε.. σεβομαι το οτι εισαι μικρος και δεν θελεις να "μπλεξεις" (οτι κι αν σημαινει αυτο) αλλα να ξερεις οτι το θελεις ΕΣΥ μονο εχει σημασια, και ευχομαι οταν μεγαλωσεις να κανεις τις επιλογες σου με μοναδικη βαση αυτο. :) :worry:


Αρχική Δημοσίευση από nikolas17:
Και εγώ θέλω ο κόσμος να με αποδεχτεί έτσι όπως είμαι αλλά δεν γίνεται δυστυχώς.Πάντα θα υπάρχει ρατσισμός και δεν γίνεται να τον σταματήσω εγώ:(
Ρατσισμος υπαρχει παντου και θα υπαρχει παντου. Και παντα!
Και προς του αλλοδαπους -για εμας- ειμαστε ρατσιστες, αλλα αυτοι δεν ζουν? Δεν κανουν αυτο που θελουν..?
Αν καποιος ειναι ρατσιστης απεναντι σου, απλα αδιαφορησε. Σιγουρα εκεινος δεν ειναι φιλος σου (και δεν προκειται να γινει ποτε)!! :worry:





Εντιτ: Με συγχωρειτε για το οφτοπικ, αλλα.. παρασυρθηκα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
[offtopic]Για εμένα σημασία δυστυχώς έχει τι θα πει η κοινωνία και ειδικά σε ένα τόσο σημαντικό θέμα. Και ειδικά στην κοινωνία που ζω έχει ακόμα μεγαλύτερη αξία αυτό.Στην Αθήνα δεν με πολυνοιάζει αφου δεν θα γνωρίζω κανένα. Θα μπορώ να κάνω νέους φίλους που θα ξέρουν εξ' αρχής τι είμαι.Μετά μου είναι τελείως αδύνατο να ανακοινώσω κάτι:redface:[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Φοβάμαι την μοναξιά (αν και είναι πλέον καθημερινότητα μου ).
Αγαπώ τα αδέλφια μου.
Έχω χάσει την ευκαιρία να ζήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από panathas:
Έχω χάσει την ευκαιρία να ζήσω.


ειναι τραγικο αυτο που λες και ευχομαι να το λες μονο επειδη εισαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση.

γιατι νομιζω, οτι αυτη που εχασε την ευκαιρια να ζησει, ηταν η γλυκια μου η Βάλλια που λιγο πριν γινει 4 χρονων ανακάλυψαν οτι εχει καρκινο σε όλο της το κορμακι και πεθανε μετα απο λίγους μηνες.
μεχρι και την τελευταια στιγμη μου λεγε οτι θα γινει αγγελουδι, και αντε εγω μετα να μην πεθαινω με αυτο το παιδι...

πραγματικα ευχομαι να νιωσεις καλυτερα.. κανε αυτο που σε ευχαριστει και προσπαθησε να φτιαξεις τη ζωη σου όπως εσυ τη θελεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
sorry:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πριν λίγο διάβασα το μήνυμα του Panathas και θα έμπαινα να γράψω κάτι σε αντίδραση, αλλά η Giovanna μας με κάλυψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από panathas:
Έχω χάσει την ευκαιρία να ζήσω.


Θα ήταν αδιακρισία να ρωτήσω την ηλικία σου??? :hmm:

Γιατί αυτό που γράφεις, προϋποθέτει και κάπως περασμένη ηλικία...,
διαφορετικά θα πρέπει να το συζητήσουμε με άλλα κριτήρια...;)



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
.........
Ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος αλλά ούτε και κόλαση...Πάντα θα υπάρχει κάποιος που μας δέχεται έτσι όπως είμαστε! :)


Ακριβώς!!!! Και κατά την γνώμη μου, εκεί πρέπει να στεκόμαστε πάντα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top