Αργό ή γρήγορο internet;

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ΑΙΓΥΠΤΟΣ:
Ταχύτητα: (ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ: 1Mbps - Promotion: 2Mbps) SpeedTest.net: 1.15 - 1.75Mbps
ISP: Link Egypt
Το βράδυ τα παίζει λιγάκι, αλλά πάει μια χαρά

ΕΛΛΑΔΑ:
Ταχύτητα (ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ: 2Mbps) SpeedTest.net: 1.45Mbps - 1.80Mbps
ISP: OTEnet
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

ποσα πληρωνετε σε ευρω και στα δυο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ποσα πληρωνετε σε ευρω και στα δυο;

Στην ελλάδα ξέρω οτί πληρώνουμε 14 με 15 ευρώ περίπου...

Τώρα για την αίγυπτο, δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω ειμαι στην Οtenet και εχω conn-x 8mbps
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
otenet conn-x 8mbps και εγω...παμε μια χαρα αλλα σκεφτομαι για 24αρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εγω εχω ειναι τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
εγώ έχω Double Play της Forthnet (24mbps)

η μέγιστη ταχύτητα που έχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
εγώ έχω Double Play της Forthnet (24mbps)

η μέγιστη ταχύτητα που έχω δει!

κ εγω το ιδιο εχω.......!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω δεν εχω αλλα εχει ο θειος μου μας εχει δωσει τον password και μπαινουμε στο internet χωρς να εχουμε δικη μασ συνδεση καλο εεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Forthnet douple play..Πολύ ευχαριστημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
otenet conn-x 8mbps και εγω...παμε μια χαρα αλλα σκεφτομαι για 24αρα
νομιζω οτι απο τα 8mbps και πανω οι διαφορες δεν ειναι πολυ μεγαλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
νομιζω οτι απο τα 8mbps και πανω οι διαφορες δεν ειναι πολυ μεγαλες

Αν θες download οι διαφορές είναι μεγάλες, ειδικά αν είσαι μέλος σε κάναν private tracker για torrents ή αν έχεις rapidshare. Θεωρητικά με 8mbps πιάνεις 800kbps ενώ με 24mbps πιάνεις 2.4mbps. Βέβαια με 8αρα είναι πιο πιθανόν να πιάσεις full speed από ότι με 24αρα. Εγώ που έχω 24αρα εδώ στο πατρικό το μέγιστο που έπιασα ήταν σε torrent ήτανε 2.3mbps ενώ τις περισσότερες φορές από private trackers πιάνω 1.7-2.0mbps.

Τώρα σε παιχνίδια online δεν νομίζω να δεις διαφορά 8αρας και 24αρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εχω con-x ειναι πολυ γρηγορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
εγω δεν εχω αλλα εχει ο θειος μου μας εχει δωσει τον password και μπαινουμε στο internet χωρς να εχουμε δικη μασ συνδεση καλο εεε?

Όχι άθλιε τζαμπατζή! Να πας να πάρεις δική σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
On Telecoms , αλλα αυτο το ζαντολαστιχο που δινουν για modem ειναι στην συσκευασια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
On Telecoms , αλλα αυτο το ζαντολαστιχο που δινουν για modem ειναι στην συσκευασια
του.

Δεν το λες κακό το pirelli πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
forthnet double play 24mbps.
πιανω 0.6-3 ομως γιατι μενω σε νιση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εγώ έχω connx 1mbps δεν το αυξήσανε ποτέ, το speed test λέει 856κ/193κ, όταν κατεβάζω κάτι δεν ξεπερνάει ποτέ το 110κ (τόρρεντ ή direct), η σύνδεση μου πέφτει κάθε 30 λεπτά αλλά τώρα τελευταία έχουμε βελτιωθεί, πέφτει κάθε 10 λεπτά...νταξει μωρέ μία χαρά είμαστε...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Εγώ έχω connx 1mbps δεν το αυξήσανε ποτέ, το speed test λέει 856κ/193κ, όταν κατεβάζω κάτι δεν ξεπερνάει ποτέ το 110κ (τόρρεντ ή direct), η σύνδεση μου πέφτει κάθε 30 λεπτά αλλά τώρα τελευταία έχουμε βελτιωθεί, πέφτει κάθε 10 λεπτά...νταξει μωρέ μία χαρά είμαστε...:mad:
Ενημέρωσες τον πάροχο σου;Δεν είναι φυσιολογικό αυτό.Καλό θα ήταν να μας έδινες και τα στατιστικά της γραμμής σου βέβαια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Έχω αναποδογυρίσει την homepage του μόντεμ μου, αλλά δεν βρήκα τίποτα άλλο πέρα από την ταχύτητα :mad: (ούτε attenuation ούτε τπτ άλλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Μηπως υπαρχει καποιο νεοτερο firmware για το modem που εχεις στο οποιο να βλεπεις τα στατιστικα της γραμμης; Το Baudtec εχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top