Πώς με φαντάζεσαι;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τριφερή παρουσία, προσέχει το έξω της, καλοντυμένη, χαροπή και πάντα μετριμένη, ερωτιάρα με έμφαση τα κακά παιδιά, πληγώνετε έυκολά άλλα αγαπιέτε ακόμα πιό έυκολα, γυμναστική ή σπόρ όχι πολλύ απλά το άμελεί άλλα το θέλει, πιστέυω ότι οι τέχνες είναι το κουμπί της ίσως έχει καλό χέρι ή έμπνευση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ας ανεβασω θεματακι...

Η under μας ειναι κανονικη στο υψος, μαυρα ματια, μαυρα μαλλια και λιγο χιποστυλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν θυμάμε άν είχα πει για την ιο την φαντάζομαι μικρόσωμη και με στρογγυλό πρόσωπο, καστανά ματάκια με τέλεια αναλογία με τα χίλη, όχι πολλύ αδύνατη άλλα όχι παχιά είναι νορμάλ σε μέγεθος, ισια μαλιά και μέχρι τους ώμους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γμτ εγω την Μανια την εχω δει οποτε δεν παιζει. Αλλα ανεβαζω το θεματακι γιατι μου αρεσει και πειτε και για τις δυο μας αν θελετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Την μάνια και εγώ την έχω δει.

Την io-io την φαντάζομαι μέσου αναστήματος με λίγο αχτένιστα μαλάκια και με γυαλάκια πολύ γλυκούλα προς το μελαχρινό. Επίσης δεν την φαντάζομαι πολύ λεπτή αλλά κανονική. Φαντάζομαι ότι έχει μεγάλα καστανά μάτια και έξυπνο βλέμμα. Την φαντάζομαι για κάποιο λόγο να φοράει φόρμες και να περιφέρεται στο σπίτι με μία κούπα καφέ στο αριστερό χέρι. :)

εδιτ. έπεσα μέσα; θέλω να μάθω!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Xμμ για τη Ιο-Ιο νομίζω οτι έχει μαύρα μαλλιά και άσπρο δέρμα. Δεν ξέρω γιατί :P

Edit:
Και την Angie αδυνατούλα και μικροκαμωμένη με καστανά σγουρά μαλλάκια :P Eπίσης δεν ξέρω γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Edit:
Και την Angie αδυνατούλα και μικροκαμωμένη με καστανά σγουρά μαλλάκια :P Eπίσης δεν ξέρω γιατί :P

λολ :P

Eγώ σε έχω δει στο πρόσωπο πάντως στο ντύσιμο σε φαντάζομαι αρκετά ροκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψηλό ανάστημα, κανονικό βάρος με καστανά μακριά μαλλιά και γλυκό προσωπάκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Την Angie_Ann τη φανταζομαι μετρίου αναστήματος, σχετικά λεπτή, καστανά ίσια, ανοιχτά μαλλια και αρκετά στυλάτο ντύσιμο (όχι κυριλέ όμως καμία σχέση) :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Την Chimera την φανταζομαι μετριου αναστηματος,με καστανα μαλλια,ανοιχτα χρωματα και ισως με γυαλια.:hmm:
Απο ντυσιμο νομιζω καλογουστο.
Ελπιζω να επεσα μεσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Την Chimera την φανταζομαι μετριου αναστηματος,με καστανα μαλλια,ανοιχτα χρωματα και ισως με γυαλια.:hmm:
Απο ντυσιμο νομιζω καλογουστο.
Ελπιζω να επεσα μεσα.:P

Δεν τα πήγες άσχημα :P (δε λέω που και αν έκανες λάθος). Εγώ σε φαντάζομαι μετρίου αναστήματος (ίσως προς το ψηλός) και διάπλασης , με καστανά μαλλιά, ανοιχτόχρωμο και το ντυσιμό σου είναι κάζουαλ. Ίσως να φοράς και γυαλάκια :hmm:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
chimera την φανταζομαι γύρο στο 1,68 -1,60, μελαχρινή σέξυ με νορμάλ στήθος ελαφρώς στενή μέση και λίγο άνηγμα κάτω, σγουρά μαλιά μακριά, ωραίο χαμόγελο και πρίν δώ το φίλο στο αβατόρι νόμιζα ότι ήταν άντρας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σε έχω δει οπότε θα μιλήσω για προσωπικότητα.Πρέπει να έχεις τρελό τσαμπουκά και αρκετά συχνά πυκνά να γίνεσαι γκρινιάρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε έχω δει οπότε θα μιλήσω για προσωπικότητα.Πρέπει να έχεις τρελό τσαμπουκά και αρκετά συχνά πυκνά να γίνεσαι γκρινιάρα:P

Το μάτι σου το αλήθορο:mad::P:P

λοιπόν μελαχρινός αδύνατος, με πράσινα μάτια, όχι γυμνασμένος, αλλα διατηριμένος, γύρο στο 1,75 με γιαλάκια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το μάτι σου το αλήθορο:mad::P:P

λοιπόν μελαχρινός αδύνατος, με πράσινα μάτια, όχι γυμνασμένος, αλλα διατηριμένος, γύρο στο 1,75 με γιαλάκια :hmm:

Αν εξαιρέσεις τα πράσινα μάτια που είναι καφετιά σε όλα τα άλλα έπεσες μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Το μάτι σου το αλήθορο:mad::P:P

λοιπόν μελαχρινός αδύνατος, με πράσινα μάτια, όχι γυμνασμένος, αλλα διατηριμένος, γύρο στο 1,75 με γιαλάκια :hmm:

δεν έχω να πω κάτι απλά εντυπωσιάστηκα τόσο με τη μάνια που έπεσε ΤΟΣΟ μέσα που γράφω μόνο κ μόνο για να δω πως με φαντάζεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ψηλή γύρο στο 1,70 αδύνατη, μανιακή με την εμφάνηση της, πολλύ καλοφτιαγμένη, πράσινα μάτια ημίξανθια(αντάβγες) Αδύνατη, άψογο στήθος(δεν μπένω σε περιγραφή του, οι άντρες θα μαζευτούν:P) λεπτή μέση, και πολλύ καλά καπούλια, μακρύ μαλί αλλα όχι υπερβολικά, ισιο μαλλί γιατί αυτές που έχουν μανία με το πρόσωπο αντιπαθούν το σγουρό. Αυτά έχω στο μυαλό μου:D

Αντρες για την περιγραφή που λέγαμε ανήξτε θέμα να σας πώ περιγραφικά πώς είναι ένα τέλειο στήθος, είμαι καλή στις περιγραφές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ψηλή γύρο στο 1,70 αδύνατη, μανιακή με την εμφάνηση της, πολλύ καλοφτιαγμένη, πράσινα μάτια ημίξανθια(αντάβγες) Αδύνατη, άψογο στήθος(δεν μπένω σε περιγραφή του, οι άντρες θα μαζευτούν:P) λεπτή μέση, και πολλύ καλά καπούλια, μακρύ μαλί αλλα όχι υπερβολικά, ισιο μαλλί γιατί αυτές που έχουν μανία με το πρόσωπο αντιπαθούν το σγουρό. Αυτά έχω στο μυαλό μου:D

Αντρες για την περιγραφή που λέγαμε ανήξτε θέμα να σας πώ περιγραφικά πώς είναι ένα τέλειο στήθος, είμαι καλή στις περιγραφές:P

Δεν μας λυπάσαι προσπαθούμε να δουλέψουμε και μας αναστατώνεις!Πάντως αν θυμάμαι καλά έπεσες πάλι κοντά...Πάνε και κάτι μήνες σεβαστείτε την ηλικία μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ο μεταλ το τζιτζικι ειναι ψηλο παιδακι αδυνατο γλυκουλικο εχει κοντα μαυρα μαλλακια φοραει γυαλακια και εχει μουσακι:P ετσι τον "φανταζομαι":D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν μας λυπάσαι προσπαθούμε να δουλέψουμε και μας αναστατώνεις!Πάντως αν θυμάμαι καλά έπεσες πάλι κοντά...Πάνε και κάτι μήνες σεβαστείτε την ηλικία μου :P

Αστο σου είπα αν θές να σε αναστατ΄ωσω κάντε ένα απαγωρευμένο κάτω των 18 με περιγραφές αντρών γυναικών και θα σας τσακίσω όλους, σε αυτό είμαι η καλύτερη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top