Amazon κτλ.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο site σαν το Amazon αλλά να φέρνει πράγματα στην Ελλάδα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Νομίζω πως το Amazon φέρνει πράγματα στην Ελλάδα έτσι κ αλλιώς... Ψάχνεις μήπως για ελληνικά e-shops;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Όχι απλώς θέλω να πάρω κάποια παππούτσια που τα βρίσκεις μόνο στο εξωτερικό.Νομίζω το amazon δεν φέρνει στην Ελλάδα.Κάπου το είχα διαβάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο site σαν το Amazon αλλά να φέρνει πράγματα στην Ελλάδα;:)

Εξαρταται τι εννοεις με το "πραγματα". Καταρχας, βιβλια και dvd και καποιες αλλες κατηγοριες προιοντων, φερνει και το amazon.co.uk. Ακομα, αναλογα πραγματα, φερνει και το play.com. Απο ελληνικα. πχ δες το e-shop.gr, ενω ηλεκτρονικα φερνει το expansys.

EDIT: Με προλαβες, καθως εγραφα την απαντηση μου. Για παπουτσια δεν ξερω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο site σαν το Amazon αλλά να φέρνει πράγματα στην Ελλάδα;:)
Το amazon φέρνει και στην Ελλάδα, δοκιμασμένο 100φόρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Οκ thanks!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top