Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,344 μέλη και 2,430,800 μηνύματα σε 75,883 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 253 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σημάδι από τα φιλιά

synefaxioniou

Νεοφερμένος

H synefaxioniou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H synefaxioniou έγραψε: στις 14:54, 07-02-16:

Γινετε να σου αφησει σημαδι σαν ουλη?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:18, 07-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από synefaxioniou
Αν δε σε έχει δαγκώσει και δε σου έχει βγάλει κανένα κομμάτι κρέας, όχι. Το σημάδι θα φύγει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,156 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 22:03, 07-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από synefaxioniou
Αν σου κόψει κομμάτι ναι, αλλά νομίζω σε εκείνη την περίπτωση πιο πολύ πρέπει να σε ανησυχήσει το ότι είσαι με άνθρωπο που σου τρώει το κρέας, παρά το ότι σου αφήνει ουλή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 20:58, 21-02-16:

Και έχω κάνει ,αλλά πιο συχνά μού έχουν κάνει .Δεν μ ενοχλεί,είναι πολύ γλυκό αλλά και hot να βλέπεις ότι ο άλλος σε "σημάδεψε" πάνω στο πάθος του.Όμως αν έχω να πάω κάπου που δεν είναι και πολύ πρέπον να το δουν,όπως πχ στη σχολή , με κάποιο τρόπο το καλύπτω (φουλάρι,μέικ απ...)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

La ragazza

Νεοφερμένος

H La ragazza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H La ragazza έγραψε: στις 22:42, 03-11-17:

έχω ενα θεμα που δεν είναι και τόσο μεγάλο...το αγόρι μου μου ζήτησε να του κάνω πιπιλια αλλα Εγώ δεν ξέρω και δεν μου πετυχαίνουν έχω προσπαθήσει άπειρες φορές στο μπράτσο μου αλλα δεν τα καταφέρνω...ντρεπομαι να του πω πως δεν ξέρω τι να κανω;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Giota2000

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φιλία σε κρίση! - Από Iwanna248
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-01-15 στις 16:37.
    • Χάθηκε η φιλία... - Από aleχrapak
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με τον κοινωνικό περίγυρο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-12 στις 09:18.
    • Φιλία; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 01:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα