Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν θα μπορώ να μπω πριν τις 8 ξανά, θα ψηφίσω από τώρα.

Το σκεπτικό μου είναι ότι πάντα μα πάντα υπάρχει ένα μεγάλο κεφάλι στους δολοφόνους που θεωρείται ότι έχει αρκετή εμπειρία από το παιχνίδι (και τον ρόλο). Σε αυτήν την κατηγορία, βάζω άτομα όπως (αλφαβητικά) η Corpse, ο fantasmenos, η Κακή Επιρροή και η Resident Evil. Από αυτούς η Corpse δε μου έχει δώσει στοιχεία, ο fantasmenos δεν έχει πει κάτι εκτός την "επίθεση" στην fielda (που προσωπικά δεν νομίζω ότι είναι δολοφόνος), η Κακή Επιρροή πιο πολύ για τσιράκι κάνει (και είπαμε ότι δεν θα την επέλεγαν λόγω έλειψης χρόνου για δολοφόνο, αλλά ελέγχεται αυτό) και η Resident Evil νομίζω ότι έχει μιλήσει πιο λογικά από όλους (μετά από μένα :P).

Θα ψηφίσω προς το παρόν fantasmenos για να δώσω σε όποιον θέλει την ευκαιρία να σώσει την fielda ή να καλύψει τον fantasmenos (αναλόγως ποιον από τους δύο θα ψηφίσει). Οι επόμενες φήφοι θα δείξουν πολλά ;)

υγ: μόλις είδα ότι ο fantasmenos ψήφισε fielda (αναμενόμενο νομίζω). Η αποκάλυψη της ιδιότητας θα μας δώσει στοιχεία, οπότε όσοι ψηφίσατε fielda να έχετε το νου σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βαφτίσαμε... Τέλος πάντων... Γράφετε και μακροσκελή posts ρε παιδιά. Για να τα διαβάσουμε όλα αυτά πρέπει να καθόμαστε δυο ώρες! Λοιπόν εγώ θα ψηφίσω για αρχή fielda και μετά βλέπουμε. Θα μου πείτε γιατί: Ειλικρινά δεν ξέρω. Έτσι μου ήρθε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να ψηφίζετε με τέτοια γραμματοσειρά για να βοηθάτε τον μικρό που μετράει τις ψήφους!


Λίστα για Τρίτη 4/11:

  1. Bill -> Phoebe
  2. Corpse Bride
  3. fandago ->fantasmenos
  4. fantasmenos -> fielda
  5. fielda ->kakerlak
  6. Ηρώ ->fielda
  7. jrot6 -> fielda
  8. Kakerlak
  9. Κακή Επιρροή
  10. kalypso
  11. Lorelai -> Bill
  12. Neraida ->fielda
  13. Niyia
  14. Phoebe ->fantasmenos
  15. pitg21 -> fielda
  16. Resident Evil -> vendetta
  17. vendetta
  18. Vkey
  19. xanp
  20. Youki

Υποψήφιοι
5-> fielda
2 -> fantasmenos
1 -> Phoebe
1 -> kakerlak
1 -> vendetta
1 -> Bill

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα δε μαθαίνετε τίποτα. Στο σκοτάδι θα μείνετε, να σας φάνε τα φίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πίνουμε καφέ προσπαθώντας να ξυπνήσουμε :P

Άσχετο όποιος δεν με ανέφερε σε ποστ του να σηκώσει το χέρι του :P

Κορπς for me....
Νο reason....1ος γύρος κλασσικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Περιττό να πω (αλλά κάποιοι εθελοτυφλούν) ότι το να ψηφίσει η fielda την kakerlak είναι μεν πολύ άκυρο, αλλά είναι ΤΟΣΟ άκυρο που κάνει μπαμ. Και ένας δολοφόνος δεν θα ήθελε να κάνει μπαμ από τον πρώτο γύρο. Σίγουρα λοιπόν κάποιος παλιός απο τους "συνδολοφόνους" δεν θα την άφηνε να κάνει τέτοιο λάθος. Αλλά είπαμε, το εύκολο θύμα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πουφ, δεν προλαβα καθολου να παρακολουθησω, και δε θα προλαβω και να ξαναμπω.. Τη ριχνω στον φαντασμενο γιατι του τη χρωστουσα. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Περιττό να πω (αλλά κάποιοι εθελοτυφλούν) ότι το να ψηφίσει η fielda την kakerlak είναι μεν πολύ άκυρο, αλλά είναι ΤΟΣΟ άκυρο που κάνει μπαμ. Και ένας δολοφόνος δεν θα ήθελε να κάνει μπαμ από τον πρώτο γύρο. Σίγουρα λοιπόν κάποιος παλιός απο τους "συνδολοφόνους" δεν θα την άφηνε να κάνει τέτοιο λάθος. Αλλά είπαμε, το εύκολο θύμα... :)

Αν δεν είναι η fielda τότε ποιος είναι για σένα; Ακόμα και η δικιά σου ψήφος δεν είναι γιατί με υποπτεύεσαι αλλά για να δεις αντιδράσεις. Και όταν θέλουμε να δούμε αντιδράσεις δεν το λέμε από πριν για να φανεί αθώα η ψήφος μας αλλά περιμένουμε. Το πρώτο το έκανα όταν ήμουν κίλλερ και το δεύτερο όταν είμαι πολίτης :) Τεσπα, επιμένω σε fielda...

Corpse Bride ...:mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φανταγκο, γιατί στα μεγάλα κεφάλια/παίχτες δεν έχεις συμπεριλάβει την Youki την Xanp τον Bill ή τη Φοιμπς?
Είναι ΟΛΟΙ εμπειροι παίχτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Περιττό να πω (αλλά κάποιοι εθελοτυφλούν) ότι το να ψηφίσει η fielda την kakerlak είναι μεν πολύ άκυρο, αλλά είναι ΤΟΣΟ άκυρο που κάνει μπαμ. Και ένας δολοφόνος δεν θα ήθελε να κάνει μπαμ από τον πρώτο γύρο. Σίγουρα λοιπόν κάποιος παλιός απο τους "συνδολοφόνους" δεν θα την άφηνε να κάνει τέτοιο λάθος. Αλλά είπαμε, το εύκολο θύμα... :)

Ναι οκ Θοδωρή, συμφωνώ, αλλά με ποιο σκεπτικό ακριβώς ψηφίζεις fantasmenos;
Κατονομάζεις 5 άτομα όλα κι όλα τα οποία όμως ΔΕ σου κάνουν για δολοφόνοι. Ποιοι θα μπορούσαν να είναι λοιπόν;
Και οκ αν δεχτώ ότι η fielda δεν είναι, τότε ποιος μπορεί να είναι για σένα;
Γιατί δεν ανέφερες τίποτα για phoebe που στους περισσότερους φαίνεται ότι τα λέει ύποπτα;

Ήταν αναμενόμενο οι δολοφόνοι να πιαστούν από το εύκολο θύμα που εκτός από τη fielda όπως λες εσύ, είναι και ο fantasmenos, που πριν καν ξεκινήσει το παιχνίδι είχε μαζέψει 3 ψήφους.
Το είπα από το πρώτο μου ποστ, εσύ έχεις ρόλο και δεν είναι σίγουρα καλός.

Φανταγκο, γιατί στα μεγάλα κεφάλια/παίχτες δεν έχεις συμπεριλάβει την Youki την Xanp τον Bill ή τη Φοιμπς?
Είναι ΟΛΟΙ εμπειροι παίχτες

Γιατί δεν τον συμφέρει Αναστασία μου, δεν είναι προφανές;

Ψηφίζω phoebe και απ΄ότι φαίνεται σειρά στο επόμενο θα πάρει ο fandago.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα, δεν προλαβαίνω να αιτιολογήσω ψηφο.

Phoebe από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Δεν πρόλαβα να μιλήσω και ήδη με υποπτεύονται. Μάλλον κινείστε με τη λογική "ε δεν μπορεί...κάποια φορά θα το πετύχουμε" :P Αμέσως έσπευσαν να μιλήσουν για μένα ο φαντασμένος και η Καλυψώ. Να θυμίσω ότι αυτοί που με έβγαλαν πρώτοι πρώτοι στον προηγούμενο γύρο ήταν οι δολοφόνοι ή δε χρειάζεται;;; :whistle:
Πινακάκι δεν μπορώ να κάνω ακόμα γιατί είναι πολύ νωρίς. Περιμένω πρώτα να μιλήσουμε λίγο και μετά να βγάλω κάποιο συμπέρασμα.

Δε θα μπω στη διαδικασία να απολογηθώ. Μου φαίνεται ότι ό,τι και να πω εις βάρος μου θα είναι.
Ας κάνω κι εγώ ένα πινακάκι (αν και δεν τα πάω καλά σε αυτό):
... Για σήμερα ψηφίζω kakerlak.

Οι παραθέσεις για να δείξω ότι η φιελντα δεν έχει άποψη μεν και είναι νωρίς από την άλλη λίγο πιο κάτω έσκασε και το πινακάκι .... μήπως προσπαθεί να καλυφθεί;;;;
Όντως όπως τόνισε και ο Θοδωρής είναι λίγο άκυρη η ψήφος στην κακερλακ αλλά όταν είσαι δολοφόνος ψάχνεις να πιαστείς από παντού και να κινηθείς αψυχολόγητα και όχι να έχεις στάνταρ κινήσεις που θα σε προδόσουν...
Αφού λοιπόν είναι καθαρή γιατί βιάστηκε να ψηφίσει και μάλιστα κάτι τόσο άκυρο αυτό Θοδωρή δεν σου κάνει εντύπωση;:hmm:
Ύστερα η αντιπαράθεση με την φοίβη που προσωπικά την έχω πολίτη ήταν προσπάθεια να στρέψει αλλού υποψίες και ότι καταφέρει έτσι το βλέπω...

Από την άλλη έπεσε στο τραπέζι ο φαντασμένος ...οι μισοί τον ψηφίζεται επειδή του το είχατε υποσχεθεί (???) και ο ένας γιατί είναι μεγάλο κεφάλι(!!!!).Σεβαστό ωστόσο θα ήταν καλύτερα να είχαμε κάτι πιο χειροπιαστό...Και εντάξει η φοίβη είναι από την Καλαμάτα και κρατάει τον λόγο της η κορπς;;;;από την Καλαμάτα και εσύ κοπελιά;;;

Επειδή ο φανταγκο έχει πάθει ολοκληρωτική μεταμόρφωση αυτή την φορά και δεν μας τα λέει και πολύ καλά νομίζω...Ψηφίζω fandago
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί δεν τον συμφέρει Αναστασία μου, δεν είναι προφανές;

Βασικά αυτό από μόνο του δεν λέει και πολλά...
το κακό είναι ότι αρχίζουν και μαζεύονται σιγά σιγά τα "ατοπήματα"
Δεν κάνει λίστα γιατί είναι πολλά τα άτομα και θα είναι βαρετή? :confused:
Μιλάμε για τον γνωστό fandago τώρα? hey you! Ποιος είσαι και που πήγες τον Θοδωρή, φέρτον πίσω ΤΏΡΑ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχεις να πεις κατι για τα καρντασια χανπ; αν ναι δυνατα και καθαρα, κι ενα μπουλμαναγκι μπαογκτζηδες θα σε περιμενει.
Δεν εχω λογο να ψηφισω καποιον προς το παρον, και με τον φαντα ειχαμε μισηθει θανασιμα απ'τον προηγουμενο γυρο που ημασταν κι οι δυο δολοφονια και με ψηφισε.. Ειναι ενταξει τωρα? :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν είναι απίστευτο αλλά νομίζω ότι το αρχικό μου ποστ ήταν τόσο θεικό που έπεσα μέσα σε παρα πολλά... Με βοηθάει πολύ η διαίσθησή μου τελικά

Για μένα, και επίσημα πλέον, οι Φοιμπς και Φίλντα είναι εξίσου ένοχες
Η κουΕ έχει ρόλο στάνταρ και μάλιστα παραπλανητικό
Η Νεράιδα μου φαίνεται επίσης ένοχη
Και περιμένω τη Βίκυ να πει τίποτα παραπάνω μόλις τελειώσει τον καφέ της :P

Ψηφίζω Φίλντα γιατί αφ ενός, το ποστ της (το μεγάλο, εκείνο που ψήφισε την Κακερλακ) ήταν απόλυτα προδωτικό και αφ ετέρου θέλω να βγει η Φοιμπς σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί δεν τον συμφέρει Αναστασία μου, δεν είναι προφανές;

ξέρεις τι άλλο μου ήρθε ξαφνικά?
ότι δεν έχει βάλει μέσα ούτε εσένα... ούτε τον εαυτό του φυσικά...
κι αναρωτιέμαι... η μεταξύ σας φαγωμάρα... θα μπορούσε να είναι στημένη, έτσι δεν είναι Ηρουλίνι μου? :)



(αχχχχχχχχχ σκοτωμός θα γίνει το βλέπω :D)


fandago κι από μένα για την ώρα
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ας βοηθήσω τα μικρά μας :P

=================================================================================


Να ψηφίζετε με τέτοια γραμματοσειρά για να βοηθάτε τον μικρό που μετράει τις ψήφους!


Λίστα για Τρίτη 4/11:

  1. Bill -> Phoebe
  2. Corpse Bride ->fantasmenos
  3. fandago ->fantasmenos
  4. fantasmenos -> fielda
  5. fielda->kakerlak
  6. Ηρώ -> Phoebe
  7. jrot6 -> fielda
  8. Kakerlak
  9. Κακή Επιρροή ->Fandago
  10. kalypso -> fielda
  11. Lorelai -> Bill
  12. Neraida ->fielda
  13. Niyia
  14. Phoebe ->fantasmenos
  15. pitg21 -> fielda
  16. Resident Evil -> vendetta
  17. vendetta
  18. Vkey-> Corpse Bride
  19. xanp ->Fandago
  20. Youki -> Phoebe

Υποψήφιοι
5 -> fielda
3 -> fantasmenos
3 -> Phoebe
2 -> Fandago
1 -> kakerlak
1 -> vendetta
1 -> Bill
1 -> Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα δε μαθαίνετε τίποτα. Στο σκοτάδι θα μείνετε, να σας φάνε τα φίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φανταγκο, γιατί στα μεγάλα κεφάλια/παίχτες δεν έχεις συμπεριλάβει την Youki την Xanp τον Bill ή τη Φοιμπς?
Είναι ΟΛΟΙ εμπειροι παίχτες

Πλάκα με κάνεις; Είμαι εγώ έμπειρη παίχτρια; Την τελευταία φορά είδες πως έπαιξα; Καλύτερα θα έπαιζε κάποιος που θα έπαιζε πρώτη φορά στο παιχνίδι! :redface::P


Ψηφίζω phoebe και απ΄ότι φαίνεται σειρά στο επόμενο θα πάρει ο fandago.

Phoebe από μένα.


Ψηφίστε με, να δω τι θα καταλάβετε! :mad::pfff: :P:P:P:P:P


Και εντάξει η φοίβη είναι από την Καλαμάτα και κρατάει τον λόγο της η κορπς;;;;από την Καλαμάτα και εσύ κοπελιά;;;



Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα!!!!!! Καλά δεν παίζει να έχω γελάσει περισσότερο!!!! :P:P:P:P:P


Λοιπόν είναι απίστευτο αλλά νομίζω ότι το αρχικό μου ποστ ήταν τόσο θεικό που έπεσα μέσα σε παρα πολλά... Με βοηθάει πολύ η διαίσθησή μου τελικά

Για μένα, και επίσημα πλέον, οι Φοιμπς και Φίλντα είναι εξίσου ένοχες
Η κουΕ έχει ρόλο στάνταρ και μάλιστα παραπλανητικό
Η Νεράιδα μου φαίνεται επίσης ένοχη
Και περιμένω τη Βίκυ να πει τίποτα παραπάνω μόλις τελειώσει τον καφέ της :P

Ψηφίζω Φίλντα γιατί αφ ενός, το ποστ της (το μεγάλο, εκείνο που ψήφισε την Κακερλακ) ήταν απόλυτα προδωτικό και αφ ετέρου θέλω να βγει η Φοιμπς σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα.


Χα, εδώ γελάμε! Μα σε όλα μέσα να έχεις πέσει ρε παιδί μου... λες και τα ξέρεις! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Phoebe:
Χα, εδώ γελάμε! Μα σε όλα μέσα να έχεις πέσει ρε παιδί μου... λες και τα ξέρεις! :eek:
Λολ, κάποιονα θα τον συνέφερε να με κάνει να φανώ ρουφιανοτέτοιος;; (εμπεριέχει και την έννοια της ιερόδουλης :P)

Πολύ επιθετική σε βρίσκω, και δεν παύεις να επαναλαμβάνεις αυτό το "ψηφίστε με, να δω τι θα καταλαβετε"- άμα ήσουν αθώα θα ήσουν πιο ήρεμη, θα έλεγες "οκ, θα το δειτε", δεν θα νευρίαζες έτσι- χοχο busted. :pfff:

Αλλά δεν αλλάζω την ψήφο μου- not just yet.


εδιτ. Πού πήγε το αυτό που έγραψες και έκανα quote ΦΟΙΜΠΣ;;;; Αποφάσισες να το σβήσεις, μην το δουν και οι αλλοι;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ξέρεις τι άλλο μου ήρθε ξαφνικά?
ότι δεν έχει βάλει μέσα ούτε εσένα... ούτε τον εαυτό του φυσικά...
κι αναρωτιέμαι... η μεταξύ σας φαγωμάρα... θα μπορούσε να είναι στημένη, έτσι δεν είναι Ηρουλίνι μου? :)
(αχχχχχχχχχ σκοτωμός θα γίνει το βλέπω :D)

To ίδιο έλεγα και ο vendetta στον προηγούμενο γύρο όταν κατηγορούσα τον Θοδωρή και αυτός εμένα.
Πολύ θα το ήθελα να σου πω την αλήθεια είναι το απόλυτο σατανικό σχέδιο, αλλά δεν.

Το χει η μοίρα μας να είμαστε σε αντίπαλα στρατόπεδα για να γίνετε τζέρτζελο, αν είμαστε και αυτή τη φορά, που το πιθανότερο είναι να είμαστε έτσι όπως μας τα λέει πάλι ο αγαπητός.
Θα τον κρατήσω για άυριο για να δω ιδιότητα.

Και μη μου μπαίνεις πολύ Αναστασία, γιατί ρόλο σο δωκε σίγουρα η φιλενάδα σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λολ, κάποιονα θα τον συνέφερε να με κάνει να φανώ ρουφιανοτέτοιος;; (εμπεριέχει και την έννοια της ιερόδουλης :P)

Πολύ επιθετική σε βρίσκω, και δεν παύεις να επαναλαμβάνεις αυτό το "ψηφίστε με, να δω τι θα καταλαβετε"- άμα ήσουν αθώα θα ήσουν πιο ήρεμη, θα έλεγες "οκ, θα το δειτε", δεν θα νευρίαζες έτσι- χοχο busted. :pfff:

Αλλά δεν αλλάζω την ψήφο μου- not just yet.


Εγώ δεν είπα κάτι τέτοιο... μην βάζεις λόγια στο χέρι μου που δεν έγραψα! :P
Με το ποστ μου περισσότερο να ειρωνευτώ ήθελα την σιγουριά σου για πόσο μέσα είχες πέσει! Μην τρέφεις αυταπάτες καλή μου! :pfff::P

Φυσικά και είμαι επιθετική και φυσικά θα σχολιάζω οτιδήποτε λέγεται για εμένα, για να μπορέσω να δείξω στους πολίτες, στους αληθινούς πολίτες, οτι είμαι αθώα! Δεν έχω κανέναν να με υποστηρίξει και κανένα παίχτη σίγουρο δίπλα μου οπότε να λέω απλά ''οκ, θα το δείτε'' δεν ξέρω αν θα με βοηθήσει και πολύ!


Επειδή σε λίγο θα φύγω και δεν θα ξαναμπώ πριν τις 8 θα αλλάξω την ψήφο μου και θα ψηφίσω fielda! Δεν ξέρω πως θα κυλήσουν μετά τα πράγματα και θα ''θυσιαστεί'' κανείς για να με σώσει! Επιπλέον, η διαμάχη μου με την fielda, όχι μόνο δεν κατάφερε να διώξει όλες τις υποψίες μου από πάνω της, αλλά και τις ενίσχυσε ακόμη περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top