Undelivered Mail Returned to Sender

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Επείγον

Προσπαθώ να στείλω ένα mail και από ότι καταλαβαίνω δεν τα καταφέρνω. Αφότου το στείλω μου στέλνει αυτό το εισερχόμενο μήνυμα

Undelivered Mail Returned to Sender

This is the Postfix program at host phoivos-vmail.panteion.gr.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The Postfix program

(εδώ έχει το μέιλ του παραλήπτη): host phoivos-vmail.panteion.gr[194.177.218.21] said: 552
5.2.2 Over quota (in reply to end of DATA command)

Επειδή πρέπει να στείλω το μειλ άμεσα το παραπάνω μήνυμα σημαίνει ότι ο λογαριασμός δεν είναι πια ενεργός; Έχω επισυνάψει και ένα αρχείο μήπως είναι αυτό το πρόβλημα;

Με λίγα λόγια, έχω ελπίδα να στείλω το μειλ αν ξαναπροσπαθήσω αργότερα ή αύριο;

Υ.Γ. Ποιός είναι ο postmaster?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σημαίνει ότι το mailbox του παραλήπτη είναι γεμάτο.
Το αρχείο που του στέλνεις είναι μεγάλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρε τον τεμπέλαρο βαριέται να τα σβήσει, καθηγητής σου λέει μετά

Μικρό είναι το αρχείο (word) θα προσπαθήσω να το στείλω χωρίς αυτό, ελπίζω να πάει, ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοίτα, άμα είναι για εργασία μπορεί να πλακώσαν να στείλουν όλοι τελευταία στιγμή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κοίτα, άμα είναι για εργασία μπορεί να πλακώσαν να στείλουν όλοι τελευταία στιγμή.:P

...

Το ξαναέστειλα τίποτα, ούτε ένα απλό μήνυμα δεν δέχεται. Θα πέσουν απειλητικά τηλέφωνα την Δευτέρα μου φαίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top