Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι οπως εμενα που δεν καταλαβαινω τι λεει ο νωευς :hehe::hehe::hehe:
γελαω με μενα αν καταλαβατε καλως :P

:hmm:...Δηλαδή κατάλαβε, τι λέει ο Γιουνγκ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το πόσο γρήγορα πήγα στο γραφείο. Στάση μετρό Νομισματοκοπείο γαρ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
η γάτα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Το πόσο γρήγορα πήγα στο γραφείο. Στάση μετρό Νομισματοκοπείο γαρ.:P
:D
Και μενα με βολευει που ανοιξε το μετρο. Επιτελους..

Το τελευταιο πραγμα που με κανε να χαμογελασω:

Διαλογος που εξελισεται αναμεσα σ'ενα κληρικο και μια νεαρη απο την ταινια "Καζανοβας"..

"Μου εκλεψε οτι πολυτιμο ειχα. Την αγνοτητα μου, αυτο που φηλαγα για τον αγαπημενο μου. Μου πηρε την παρθενια μου(ο καζανοβας)"
"Σοβαρα; Δηλαδη μπορειτε να καταθεσετε εναντιον του αν οντως ετσι εγινε."
"Ναι. Αλλα φοβαμαι για την τιμη μου."
"Μη φοβαστε. Αν ολα πανε κατ'ευχην θα σας δωσουμε πισω την τιμη σας.
Και την παρθενια σας."
"Μπορει να γινει αυτο το πραγμα;"
"Βεβαιως. Ειμαστε η καθολικη εκκλησια"

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:D
Και μενα με βολευει που ανοιξε το μετρο. Επιτελους..

Το τελευταιο πραγμα που με κανε να χαμογελασω:

Διαλογος που εξελισεται αναμεσα σ'ενα κληρικο και μια νεαρη απο την ταινια "Καζανοβας"..

"Μου εκλεψε οτι πολυτιμο ειχα. Την αγνοτητα μου, αυτο που φηλαγα για τον αγαπημενο μου. Μου πηρε την παρθενια μου(ο καζανοβας)"
"Σοβαρα; Δηλαδη μπορειτε να καταθεσετε εναντιον του αν οντως ετσι εγινε."
"Ναι. Αλλα φοβαμαι για την τιμη μου."
"Μη φοβαστε. Αν ολα πανε κατ'ευχην θα σας δωσουμε πισω την τιμη σας.
Και την παρθενια σας."
"Μπορει να γινει αυτο το πραγμα;"
"Βεβαιως. Ειμαστε η καθολικη εκκλησια"

:)



:worry::confused:

δεν καταλαβα...:(




η κολλητη μου που ανεβηκε λαρισα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ένα παλιό τζίν που είχα
τελικά ένα τζίν μπορεί να κουβαλά πολλές αναμνήσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ένα παλιό τζίν που είχα
τελικά ένα τζίν μπορεί να κουβαλά πολλές αναμνήσεις:)



και μενα τα τζιν μου με κανουν να χαμογελαω...




















... οταν μου χωρανε παλι μετα απο καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
βέβαια όταν εφαρμόζουν καλά και όταν επιτέλους μπαίνουν οι κ@λάρες μας μετά από καιρό εκεί έχει γλέντια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ζώδια Και Αλλαγή Λάμπας

ΚΡΙΟΣ
Προσπαθώντας να βγάλει την λάμπα, ξεχαρβαλώνει και το ντουί. Αγανακτισμένος ξεριζώνει το καλώδιο και φεύγει.

ΤΑΥΡΟΣ
Λάμπα; Πόσο κάνει μια λάμπα; Και που μπορείς να την αγοράσεις;

ΔΙΔΥΜΟΙ
Θα ανάψει ένα φακό και θα συνεχίσει να μιλάει στο τηλέφωνο.

ΚΑΡΚΙΝΟΣ
Όταν πεισθεί ότι η λάμπα είναι οριστικό παρελθόν, θα την αφήσει στη θέση της για να του θυμίζει τις έντονες στιγμές που πέρασαν μαζί.

ΛΕΩΝ
Πρώτα παίρνοντας το κατάλληλο ύφος θα βγάλει ένα λογύδριο για το δράμα της καμένης λάμπας. Ύστερα, και μέσα σε μια επιβλητική τελετή εγκαινίων, θα φωνάξει έναν Παρθένο για να κάνει την αλλαγή, ενώ αυτός, από μακριά για να μη σκονίζεται, θα εποπτεύει.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ
Θα κλείσει τον γενικό και θα πάρει μια καρέκλα, αφού πρώτα βάλει εφημερίδες για να μη λερώσει. Στη συνέχεια θα καθαρίσει το ντουί με οινόπνευμα και βαμβάκι και την λάμπα με υγρό πανί που δεν αφήνει χνούδια. Ακολουθεί πιάσιμο της λάμπας με χαρτομάντηλο και βίδωμα. Τελειώνοντας: απολύμανση της λάμπας εκ νέου, φύλαγμα της παλιάς για πιθανή αξιοποίησή της, η καρέκλα στη θέση της και μετά από δύο ώρες όλα είναι στην εντέλεια.

ΖΥΓΟΣ
Ακόμα συσκέπτεται γιατί δεν έχει αποφασίσει το σχήμα και το χρώμα της λάμπας.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Θα βγάλει επιτέλους τα μαύρα γυαλιά του.

ΤΟΞΟΤΗΣ
Αφού διαβάσει τα πάντα για τις λάμπες φθορισμού, τα ευγενή αέρια, τα φωτόνια, τα Θεοφάνεια και τον Φλάς Γκόρντον, θα προεκτείνει το καλώδιο της λάμπας του διπλανού δωματίου.

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ
Πρώτα θα περιμένει το πόρισμα της πραγματογνωμοσύνης. Ύστερα θα υποβάλει γραπτή αίτηση, δήλωση με χαρτόσημο, αριθμό πρωτοκόλλου κ.λπ. Θα περιμένει δυο τρεις μέρες για να την εγκρίνει και τελικά θα αναθέσει την εργασία σε ειδικό τεχνικό.

ΥΔΡΟΧΟΟΣ
Θα ζητήσει την συγκατάθεση της λάμπας για την αλλαγή. Μετά την άρνησή της, θα συντάξει «το μανιφέστο του ηλεκτρολόγου» και θα την καταργήσει.

ΙΧΘΕΙΣ
Ποια λάμπα; Δεν βλέπω τίποτα!



:hehe::D:D


πς. μαντέψτε τι ζώδιο είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
το "Hold On To The Dream" από Demon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=567004&postcount=261

ντάξει ο τύπος δεν παίζεται , το απάντησε αυτό σε τόπικ για το αν έχετε σχέση

δεν χαμογελάω απλώς , κρατάω το συκώτι μου μην μου φύγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
διαβαζα πριν λιγο το ανεκδοτο με τον υπολογιστη που ποσταρα και οι ερωτησεις και απαντησεις μου θυμησαν δικους μου διαλογους:hehe::hehe::hehe::hehe:

σιντ= πηγαινε στο υλικο
μοον= ποιο υλικο καλε, μη μου τα λες ελληνικα δεν καταλαβαινω
σιντ= που εισαι τωρα ?
μοον= εκει που μου ειπες στο προπερτις
σιντ= δεν εχει διαφορες καρτελες?
μοον= ναι αλλα οχι αυτη που μου λες εσυ
σιντ= χμμμ
μοον= να σου πω θα παω στο χαρντγουεαρ
σιντ= α μπραβοοοο εκει να πας τι λεμε τοση ωρα
μοον= εσυ ελεγες υλικο
σιντ = ε το ιδιο πραγμα ειναι
μοον= οχι δεν ειναι να μιλας αγγλικα αλλη φορα

:whistle::hehe::hehe::hehe::hehe:


υγ. παρακαλω να σημειωθει οτι τελικα δεν ηταν εκει που επρεπε να παω και οτι μονη μου το βρηκα:pfff::tongue::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
-κοιτα μη μου ρθεις καμια υπερπαραγωγη!
-εε οχι υπερπαραγωγη... ομορφη θελω να γινω....
-εισαι ηση ομορφη...

:redface:


-εεεε... μεινε αυριο βραδυ σπιτι μου αν θες...

-τι να φερω μαζι μου?



:redface:


ερχεται!





:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Στο Τ.Ε.Ι. σήμερα που πήγα να γραφτώ (Έπεσα σε προεκλογική περίοδο):
Moυ μιλούσε ένας άσχετος για μια συγκεκριμένη παράταξη ενώ περπατούσα, έχοντας φοβερά νεύρα, γιατί μ'είχε στήσει μια φίλη μου και είχα αργήσει/μπερδέψει τα λεωφορεία.

Εγώ: Bιάζομαι, γιατί θα κλείσει η γραμματεία.
Άσχετος: Θες να σου δείξω πού είναι, να μην ψάχνεις;
Ε: Όχι, εντάξει. Έχω gps.
Α: ΟΚ, δώσε το τηλέφωνό σου να πάμε για κανέναν καφέ.
Ε: Άσ'το καλύτερα.
Α: Tότε πάρε το δικό μου.
Ε: Πες το, αλλά, αν σου κάνουνε καμιά φάρσα, εγώ θα'μαι.

Και κάπου εκεί βρήκα τη γραμματεία. Του'πα και "Γεια" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωχ...και ηταν η πρωτη μερα που πατησες το ποδαρακι σου στη σχολη?!
Ωιμε!
Ζωνη αγνοτητας γρηγορα:P
Τσουβαλια στο κεφαλι και τα λοιπα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τι τσουβάλια στο κεφάλι καλέ; :P
Σιγά μην τον θάμπωσε η ομορφιά μου :P
Την ψήφο μου ήθελε το παιδί. Και να ξεφορτωθεί κάτι φυλλάδια :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!


περασα τη θεωρια της ανατομικης και με 8,5 παρακαλω πολυ!!

ναιιιιιι! χαρουμενο βικ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top