Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,991 μέλη και 2,479,310 μηνύματα σε 78,973 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 447 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιnternet και ζήλεια

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 20:30, 01-10-07:

Μα τελικα τι ζηλευουμε, το οτι μιλαει με αλλα ατομα, ή οτι το κανει μεσω ίντερνετ ; Ποση και τι διαφορά εχει με το να πηγαινει για καφε με καποιο ατομο ;

Αυτο που ανεφερα νομιζω ισχυει για καθε περιπτωση ετσι κι αλλιως. Απλα πριν 15 χρονια δε θα χε τη δυνατοτητα του ίντερνετ και της webcam.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:34, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Μα τελικα τι ζηλευουμε, το οτι μιλαει με αλλα ατομα, ή οτι το κανει μεσω ίντερνετ ; Ποση και τι διαφορά εχει με το να πηγαινει για καφε με καποιο ατομο ;
μα δεν εχει καμμια διαφορα....το ενα και το αυτο ειναι...
ειτε εκτος ειτε εντος νετ..αυτος που ειναι να ζηλεψει θα το κανει...η ανασφαλεια υπαρχει παντα...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 22:26, 01-10-07:

Αρα επανερχομαστε σε αυτο που ειπα στο ποστ 35
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:44, 01-10-07:

Άμα δεν πεις την τελευταία κουβέντα θα σκάσεις ε;
Προσωπικά δεν είπα πουθενά πως είχες άδικο σε όσα έγραψες, απλά σου είπα πως το θέμα είναι πιο εξειδικευμένο. Και αυτό που ήθελα επίσης να πω (αλλά δεν θυμάμαι να ειπα) είναι πως υπάρχουν άνθρωποι που ενώ γενικά δεν ζηλεύουν έχουν θέμα με το να μπαίνει ο σύντροφός τους στο Ίντερνετ.. επειδή θεωρούν πως το cyber seχ είναι πιο εύκολο να προκύψει απ' ότι το κανονικό σεξ!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 22:51, 01-10-07:

Μα εθεσα ερωτημα γιαυτο επιστρεφω, μηπως απαντηθει. Το θεμα μπορει να ειναι πιο ειδικο, αλλα οι αιτια ειναι κοινη στην ουσια. Εκτος αν, επαναλαμβανω, το προβλημα δεν ειναι που συναναστρεφεται με αλλο ατομο, αλλα το οτι το κανει μεσω νετ. Που δεν διαπιστωσα κατι τετοιο απο το αρχικο ποστ του τοπικ.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:54, 01-10-07:

Για να σου απαντήσω λοιπόν για μένα δεν υπάρχει άτομο χωρίς κανενός είδους ανασφάλεια, ούτε ζευγάρι χωρίς καθόλου ζήλια (εκτός κι αν δεν είναι σοβαρή η σχέση όπως λες κι εσύ/είναι fuck buddies). Και αυτα τα δύο είναι το ένα επακόλουθο του άλλου.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 08:26, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Για να σου απαντήσω λοιπόν για μένα δεν υπάρχει άτομο χωρίς κανενός είδους ανασφάλεια, ούτε ζευγάρι χωρίς καθόλου ζήλια (εκτός κι αν δεν είναι σοβαρή η σχέση όπως λες κι εσύ/είναι fuck buddies). Και αυτα τα δύο είναι το ένα επακόλουθο του άλλου.
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 17:55, 23-12-07:

Ο πρωην μου, ηξερα πως εμπαινε σε πολλα σαιτ γνωριμιων και ακομα και αν ηθελε απλα να κανει φιλικες γνωριμιες μεσα απ'αυτα, ποτε δεν μπορουσα να μην σκεφτομαι και το αλλο, πως καποια αλλη θα του εκανε κλικ και να ηθελε να τη γνωρισει διαφορετικα μετα. Ποτε δεν ξερεις. Ειμαι υπερβολικη?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:10, 23-12-07:

Για εμένα ισχύει το εξής:
Αν κάποιος θέλει φίλιες/συζητήσεις μέσω νετ θα χαζεύει σε forum
Αν θέλει fuck buddies/σχέσεις κτλ θα χαζεύει σε date site.

.-
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:44, 23-12-07:

Μωρε τιποτα δεν ειναι απολυτο...
Λιγες σχεσεις & "σχεσεις" εχουν δημιουργηθει μεταξυ μελων ενος φορουμ...?
ντον-τ θινκ σοου....
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:01, 23-12-07:

Σαφώς αλλά όταν συζητάς για να δημιουργηθεί το κατάλληλο κλίμα για σχέση πρέπει και ΟΙ δύο να έχουν την διάθεση αυτή. Σε date site για να κάτσεις πάνω από 5 λεπτά σημαίνει ότι έχεις αυτή την διάθεση αλλιώς δεν έχει νόημα να κοιτάς φωτογραφίες από άλλους/άλλες
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:08, 23-12-07:

Χμμ...δεν ξερω πως λειτουργει ενα ντειτ σαιτ, αλλα μπορω να φανταστω..οπως και αυτο που αναφερεις εχει βαση, αλλα και παλι δεν ειναι απολυτο. Μπορει καποιος να το κανει απλα απο περιεργεια, για χαβαλε κ.ο.κ.
Το θεμα ειναι να σε καλυπτει "το αλλο σου μισο". Tοτε μονο ειτε εντος ειτε εκτος νετ, δεν προκειται να σου κανει κλικ ενα αλλο ατομο, οπως ανεφερε η X-girl.
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 20:17, 23-12-07:

Επειδή με ξέρω... Ναί θα ζήλευα (και μάλιστα πολύ), θα στενοχωριόμουν και ναί θα το έλεγα!!!!
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 23:21, 16-08-11:

Ναι θα με πειραζε,ναι θα του το λεγα
Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε: στις 19:03, 20-09-11:

Ναι! Η αληθεια ειναι πως θα με πειραζε εστω και λιγο. Αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα το ελεγα, γιατι καταρχην δεν ειμαι ανθρωπος που λεει/δειχνει τα συναισθηματα του και δευτερον δεν μου αρεσει να με θεωρουν ζηλιαρα, ακομη κι'οταν ειμαι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Διαγωνισμός για φθηνό ευρυζωνικό Ιnternet σε φοιτητές - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά Θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-12 στις 15:01.
    • Ζήλεια - Από piou*
      Το θέμα έχει λάβει 102 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-12-10 στις 13:24.
    • Ασυρματο Ιnternet - Από Ironboy
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-09 στις 10:30.
    • Ζήλεια!!!!!!!! - Από gatouni8400
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-03-09 στις 16:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα