Kaspersky: Πως λειτουργεί;

coral

Νεοφερμένος

Η coral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το antivirus που χρησιμοποιώ είναι το Kaspersky.Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν ξέρω να διαγράφω ιούς....!!
Από την μια μεριά όταν το ανοίγω λέει πως υπάρχουν ιοί στον υπολογιστή μου από την άλλη όμως όταν κάνω έλεγχο δεν εντοπίζει κάτι..Αν μπορούσε κάποιος να μου πει που πρέπει να πάω για να διαγράψω ιούς θα του ήμουν ευγνώμων..Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,783 μηνύματα.
Το antivirus που χρησιμοποιώ είναι το Kaspersky.Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν ξέρω να διαγράφω ιούς....!!
Από την μια μεριά όταν το ανοίγω λέει πως υπάρχουν ιοί στον υπολογιστή μου από την άλλη όμως όταν κάνω έλεγχο δεν εντοπίζει κάτι..Αν μπορούσε κάποιος να μου πει που πρέπει να πάω για να διαγράψω ιούς θα του ήμουν ευγνώμων..Ευχαριστώ
Είσαι σίγουρη ότι το Kaspersky σου βγάζει το μήνυμα; Θα ήθελες να μας ανεβάσεις ένα screenshot να μας δείξεις; (οδηγίες για screenshots εδώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coral

Νεοφερμένος

Η coral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Kaspersky.png
Αυτό εννοούσα..όχι μήνυμα..
Μόλις πραγματοποιήσα και πλήρη και γρήγορο έλεγχο μου λέει ότι δεν εντοπίστηκαν απειλές..και ο υπολογιστής μου λειτουργεί μια χαρά τώρα γιατί το λέει αυτό δεν ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Το kaspersky απο προεπιλογής καθαρίζει αυτόματα ή διαγράφει τα μολυσμένα αρχεία. Οπότε αν δεν έχεις αλλάξει κάποιοα ρύθμιση τους έχει πιθανότατα διαγράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coral

Νεοφερμένος

Η coral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
όχι εντάξει από ρυθμίσεις δεν έχω αλλάξει τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top