Εγληματικές παρανομίες από Επιτροπή Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου σε πυρηνική ασφάλεια

sv1gz

Νεοφερμένος

Ο sv1gz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΑΦΟΡΩΝ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΟΥ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟΥ ΒΑΝΑΥΣΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ!!! ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΣΕ ΖΩΤΙΚΑ!!! ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ!!!...S.O.S...S.O.S... από τον Ιωσήφ-Χρήστον Κονδυλάκην, Πυρηνικόν Φυσικόν/ειδικευμένο εις την Πυρηνικήν ΣΧΑΣΗΝ, 2-Νοεμ-2015 1. Επιστημονικά έχει αποδειχθεί ΠΟΣΟΤΙΚΑ!! ότι υπό κρίσιμες ειδικές συνθήκες ένας πυρηνικός αντιδραστήρας Σχάσεως μπορεί να ανατιναχθεί σαν Πυρηνική Βόμβα...Στήν περίπτωση αυτή Τόνοι Πλουτωνίου θα μπόυν σε Παγκόσμια ατμοσφαιρική κυκλοφορία και σε διάχυση σε θάλασσες και εδάφη και Σκεφθείτε!! ένα εκατομυριοστό του γραμμαρίου Πλουτωνίου εάν αναπνευστεί από άνθρωπο μπορεί να προκαλέσει Καρκίνο... Ο Ανθρώπινος παράγοντας είναι η ΠΡΩΤΗ Αιτία σε σχεδον ΟΛΑ τα Πυρηνικά ατυχήματα...εις τον οποίο πρωτίστως αναφέρεται η Αναφορά μου... 2. Λόγω των ανωτέρω έστειλα την Αναφορά(Petition) μου εις το Ευρωπα'ι'κό Κοινοβούλιο με αριθμό Αναφοράς 0362/2015 με τίτλο “S.O.S...ΜΕΓΑΛΗ ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ!!! ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΟΥ & ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΜΕΝΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΥΡΗΝΙΚΑ!!! ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ,Κ.Τ.Λ.” ΩΣ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ Αναφορά... “S.O.S....BIG NUCLEAR UNSAFETY!!! BECAUSE OF EUROPERAN & INTERNATIONAL NUCLEAR!!! RELATED HUMAN FACTOR,E.T.C.” VERY URGENT(Because it is VITAL for the European & International NUCLEAR Safety!!!,E.T.C....) , και η Επιτροπή Αναφορών του Ευρωπα'ι'κού Κοινοβουλίου Απέριψε!!! την Αναφορά μου με το Αιτιολογικό ότι ουσιαστικά ...Η Πυρηνική Ασφάλεια ΔΕΝ εμπίπτει εις τα...ενδιαφέροντα της Ευρωπα'ι'κής Ενωσης!!!... Τά ανωτέρω ΒΑΝΑΥΣΑ & ΚΑΤΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ και απότελεί Πράξη ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ που ενδεικτικά εις το Καναδικό Ποινικό Δίκαιο χαρακτηρίζεται ως CRIMINAL NEGLIGENCE και τιμωρήται ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΑ!!! με ανώτερη ποινή από 10 χρόνια έως ΙΣΟΒΙΑ!!!... 3. Λόγω των ανωτέρω προσφεύγουμε εις τους Πολίτες της Ευρωπα'ι'κής Ενωσης και στις Δικαστικές Αρχές δια την Εξέταση ΟΛΩΝ των Αναφορών μου πρός το Ευρωπα'ι'κό Κοινοβούλιο , διότι Ολες τις ΖΩΤΙΚΗΣ σημασίας Αναφορές μου με ΔΟΛΟ Σκοπού μου τις απορίπτουν από την Επιτροπή Αναφορών του Ευρωπα'ι'κού Κοινοβουλίου και ζητούμε και την τιμωρία των ενόχων και κυρίως των Ηθικών Αυτουργών!!!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top