Eρωτικοί πειραματισμοί μεταξύ ατόμων του ιδίου φύλου

Θα κάνατε/έχετε κάνει sex με άτομο του ιδίου φύλου;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Ναι, αλλά είμαι ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Ναι, αλλά είμαι ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 5 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 12 48.0%
  • Sex? Τι είναι αυτό;

    Ψήφοι: 7 28.0%

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δεν ειμαι λεσβια το ξεκαθαριζω αλλα θελω να ρωτησω τις κοπελες πως και παντα πιο ευκολα παει γυναικα με γυναικα παρα αντρας με αντρα?και κατι τελ πειτε μ απο εδω ποσες θα πηγαινατε με ατομο του ιδιου φυλου...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[...] παντα πιο ευκολα παει γυναικα με γυναικα παρα αντρας με αντρα?
Έχεις πρόχειρη κάποια στατιστική έρευνα που να δείχνει κάτι τέτοιο; :worry: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ελα ρε George απλη λογικη.. αν εισαι αντρας και .. πως να το πω κιολας..
και.. τσσσσοοοοουπππππ... :redface:
απαξ και εγινε.. τρεξε να τα συμμαζεψεις.. σου βγηκε το ονομα..:P
αναφερεται στους πειραματισμους η νεραιδουλα.
μια γυναικα μπορει να πει πιο ευκολα.. "μωρε δεν το δοκιμαζω.. τι εχω να χασω?";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαλλον θελει να πει η νεραιδουλα, οτι αναμεσα σε στρειτ αντρες και στρειτ γυναικες, πιο πιθανο φανταζει ενα λεσβιακο απο το αντιστοιχο στους ανδρες...
Και εαν υπεθεσα καλα, τοτε δεν εχει και πολυ αδικο, απο την αποψη οτι οι γυναικες μεταξυ μας εχουμε μια πιο "στενη", "τρυφερη" κ.ο.κ σχεση απ' οτι οι ανδρες...


(Ρε συ Τζορτζ με τον Λορυ κανεις παρεα και θελεις στατιστικες ερευνες?!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο ανδρικός ομοφυλοφιλικός έρωτας είναι πιο βίαιος από το γυναικείο.
Ο γυναικείος ομοφυλοφιλικός έρωτας είναι/θεωρείται/προβάλλεται ως πιο ερωτικός.
Οι γυναίκες εκδηλώνουν πιο πρόθυμα την τρυφερότητά τους, σε ολα τα επίπεδα και προς όλα τα φύλα, από τους άντρες.

Άρα μία γυναίκα θα πειραματιστεί πιο άφοβα από έναν άντρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ομοφυλοφιλία από διαφορετική οπτική γωνία…για έναν άντρα οι Lesbian Είναι Ένα ωραίο πράγμα για μια γυναίκα οι Gay(χαρούμενοι)Είναι ένα ωραίο πράγμα…για ένα άντρα οι χαρούμενοι είναι ανώμαλοι για μια γυναίκα οι λεσβίες είναι ανώμαλες…η ομοφυλοφιλία εξηγήθηκε από την επιστήμη ως διατάραξη κάποιων ορμονών που καθορίζουν το φύλλο και είναι απολύτως φυσιολογικό ..εκτός από κάποιες περιπτώσεις…Οι άντρες εκφράζουν την υπεροχή τους σε άλλους άντρες και οι γυναίκες τα συναισθήματα αγάπης προς μια άλλη..πιο είναι πιο ευκολο κανενα από τα 2 και τα 2 είναι να τα έχεις η να πειραματιστής στο ίδιο επίπεδο ..δεν τίθεται άλλοι τρόποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ναι παιδια αυτο που λεει η ηρω εννοω οτι οι γυναικες ειναι πιο ευκολο στο να δκοκιμασουν γιατι ειναι πιο απλα τα πραγματα καταλαβαινετε τι εννοω ενω ο αντρες το σκεφτονται πιο πολυ σκεφτειτε ποσοι αντρες οταν θιχτει το θεμα ανδρισμος τους αμεσως να πουν οχι εγω ειμαι στρειτ ενω οι γυναικες αφηνουν πιο ανοιχτο το ενδεχομενο αν με πιανετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
νεράιδα σε πιάνουμε.. είναι πιο σοφτ το πράγμα και απόλυτος καταδεχτώ..παντα μιλώντας περί πειραματισμού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ναι παιδια αυτο που λεει η ηρω εννοω οτι οι γυναικες ειναι πιο ευκολο στο να δκοκιμασουν γιατι ειναι πιο απλα τα πραγματα καταλαβαινετε τι εννοω ενω ο αντρες το σκεφτονται πιο πολυ σκεφτειτε ποσοι αντρες οταν θιχτει το θεμα ανδρισμος τους αμεσως να πουν οχι εγω ειμαι στρειτ ενω οι γυναικες αφηνουν πιο ανοιχτο το ενδεχομενο αν με πιανετε:)

[Αν και δεν ανήκω στο γυναικείο πληθυσμό όπου απευθύνεται το ερώτημα μπήκα στο πειρασμό να απαντήσω κάπως σχετικά με την αρχική ερώτηση :D]

Αυτό δικαιολογείται και από τη στάση του κάθε φύλου για το άλλο και τη κοινωνική κατακραυγή που μπορεί να υποστεί κάποιος/α.

Σε πολλούς άντρες είναι φαντασίωση να "εμπλακούν" σε μια κατάσταση. Έχω παρατηρήσει ότι αρκετοί άντρες μπερδεύουμε το λεσβιακό σαν κάτι πιο extreme και σχεδόν πάντα το πηγαίνουμε στο τρίο μία από τις πιο συνηθισμένες αντρικές φαντασιώσεις (ε καλά μη μου αρχίσετε να λέτε ότι είστε εξαίρεση, είπαμε αρκετοί όχι όλοι). Πολλοί δε θα είχαν πρόβλημα η κοπέλα τους να έχει τέτοιες "τάσεις" αρκεί να απολάμβαναν την ιδιαιτερότητα αυτή.;)

Συνήθως από ότι έχω καταλάβει οι άντρες κατακρίνουν την γυναικεία ομοφυλοφιλία αν οι λεσβίες έχουν περισσή "αντρίλα" και όχι τη πράξη αυτή καθαυτή. Οπότε η γυναίκα πολλές φορές είναι πιο ελεύθερη να το πράξει.

Από την άλλη εκτός από κατακριτέα η ανδρική ομοφυλοφιλία από πολλούς (αυτά έχουν συζητηθεί αλλού) δεν αποτελεί και τη πιο συνηθισμένη φαντασίωση μιας γυναίκας (νομίζω) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχεις πρόχειρη κάποια στατιστική έρευνα που να δείχνει κάτι τέτοιο; :worry: :)
Γιατί το αμφισβητείς; :P

Aς σοβαρευτώ,

Γιατί δεν σκεφτόμαστε ότι είναι θέμα κοινωνίας και φαλλοκρατικού χαρακτήρα; Η κοινωνία μας κάποτε ήταν φαλλοκρατική χωρίς αμφισβήτηση, εξάλλου για αυτό σήμερα δεν είναι κοινώς αποδεκτό ότι υπάρχει ισότητα και όπου δεν υπάρχει μπορεί η ανισότητα να είναι υπερ της Γυναίκας. Επειδή πολύ απλά καμία φορά κρίνουμε και με βάση θεσμούς και αξίες που δεν υπέστην την ανανέωση μετά την αλλαγή της τραμπάλας αυτής.

Όταν άρχισε να γίνεται έντονο, και υπήρχε η νόηση για την μελέτη, το φαινόμενο της ομοφυλοφιλίας, αυτοί που είχαν την δύναμη να το χειριστούν φυσικά το χειρίστηκαν προς δικό τους συμφέρον. Ας μην ξεχνάμε ότι ένα πιο αγαπημένα θεάματα στον έρωτα για τον άντρα είναι το λεσβιακό όπως επίσης δεν πρέπει ξεχνάμε ότι κάθε πηγή δύναμης που δημιουργήθηκε υπό χαώδες καταστάσεις πρέπει να προστατεύεται σε ενεργητικό επίπεδο, δηλαδή με την μέθοδο της πρόβλεψης και τον περιορισμών. Για αυτό και υπάρχει τόσο έντονος ρατσισμός στις σεξουαλικές προτιμήσεις των ανδρών.

Απόδειξη στο παραπάνω είναι ότι με βάση της ανθρώπινης φύσης πιο πιθανό είναι μια ανάγκη να προσπαθείτε να καλυφτεί μεταξύ ατόμων που κατέχουν την ίδια ποσότητα δύναμη. Ας μην ξεχνάμε το Π.χ. G7

Για προσωπική επιλογή με αηδιάζει η αντρική ομοφυλοφιλία, ωστόσο δεν ξέρω αν είναι θέμα χαρακτήρα ή dna/νόηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
σημερα εβλεπα μια εκπομπη της δρουζα και εδειχνε μια ομοφυοφιλη που εμοιαζε καθαρα με αντρα και εφυγε για να μη στεμαχωρει τους δικους της τελικα δν ειναι ολα ευκολα γιαυτος τι να πω.....................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaf_4

Νεοφερμένος

Η zaf_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν υπάρχει στην ομοφυλοφιλία πειραματισμός ή μόδα.
Κάποιος γεννιέται γκέι, λεσβία και δεν το επιλέγει απλά.
Ναι σίγουρα υπάρχει ένα ποσοστό που είναι περίεργοι.. αλλά σίγουρα κάτι θα τους ελκύει για να θέλουν να το δοκιμάσουν.
Όσον αφορά στο ότι οι γκέι, λεσβίες αδερφίζουν και αντροφέρνουν ... είναι εντελώς τετριμμένο... σίγουρα υπάρχουν και είναι επιλογή τους.. αλλά υπάρχουν πολλοί εκεί έξω.. που δεν τους φαίνεται καθόλου. Γιατί το να είναι ομοφυλόφιλοι δεν είναι το πρώτο τους θέμα στην ζωή. Είναι σαν όλους τους άλλους γύρω τους που έχουν διαφορετική προτίμηση στο κρεβάτι όπως προφανώς έχουμε όλοι μας.
Βέβαια τώρα δεν θέλω να αναφέρω για τους γκέι.. αλλά στο ότι δεν πιστεύω ότι οι straight δοκιμάζουν μόνο και μόνο επειδή είναι της "μόδας". Σίγουρα οι γυναίκες νιώθουν πιο άνετα να πάνε με το ίδιο φύλο... γιατί κανείς δεν θα τους πει μετά ότι είναι λεσβίες.. αλλά δεν συμβαίνει το ίδιο με τους άντρες.
Η δική μου άποψη είναι ότι αφού πας με το ίδιο φύλο.. ή θες να πας... κάτι σε ιντριγκάρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
δεν ειμαι λεσβια το ξεκαθαριζω αλλα θελω να ρωτησω τις κοπελες πως και παντα πιο ευκολα παει γυναικα με γυναικα παρα αντρας με αντρα?και κατι τελ πειτε μ απο εδω ποσες θα πηγαινατε με ατομο του ιδιου φυλου...:hmm:

Πιστεύω ότι στην γυναικεία ομοφυλοφιλία ο βασικός σεξουαλικός ρόλος της γυναίκας δεν αλλαζει. Η γυναίκα δηλαδή δέχεται μεσα της , για να το πώ όσο πιο ευγενικά μπορώ να το θέσω κι ο άντρας μπαίνει μέσα της.

Σπάνια μια γυναίκα ειναι τόσο πορωμενη λεσβία που να φοράει αυτή μόνο το πλαστικό πέος λεμε τωρα με τη ζώνη και να τον χώνει στην άλλη. Ο λεσβιασμός είναι παιχνίδι των αισθήσεων και των χαδιών που, έτσι πιστεύω, στις περισσότερες περιπτώσεις οι γυναίκες ξέρουν καλύτερα απο τους άντρες. Ξέρει δηλαδή μια γυναίκα καλύτερα απο τους περισσότερους άντρεες που και πω΄ς να χαιδέψει μια άλλη γυναίκα, κι αυτό γιατί οι περισσότεροι άντρες δεν ασχολούνται να μάθουν όσα πρέπει να ξέρουν για να ικανοποιούν τις συντρόφους τους.

Ομως μια λεσβία, ή καλύτερα μια γυναίκα που επιδίδεται σε λεσβιακό σέξ, μπορεί κάλλιστα να παραμένει γυναίκα 100% και μάλιστα με καλπάζουσα σεξουαλικότητα και απόλυτα πάνω στον σεξουαλικό της ρόλο. Αντίθετα ενας άντρας που τον τρώει τί άντρας μπορεί να είναι πλέον; Εκτός και αν τον φάει με το ζόρι οπότε όμως δεν μετράει για ομοφυλοφιλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Πιστεύω ότι στην γυναικεία ομοφυλοφιλία ο βασικός σεξουαλικός ρόλος της γυναίκας δεν αλλαζει. Η γυναίκα δηλαδή δέχεται μεσα της , για να το πώ όσο πιο ευγενικά μπορώ να το θέσω κι ο άντρας μπαίνει μέσα της.
(Με το σκεπτικό σου πάντα) Και ο βασικός σεξουαλικός ρόλος του άντρα στην αντρική ομοφυλοφιλία δεν αλλάζει μιας που επίσης δίνει. :)

(Πέρα από το παίρνω υπάρχει και το δίνω στο κρεβάτι, ναι; )

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
(Με το σκεπτικό σου πάντα) Και ο βασικός σεξουαλικός ρόλος του άντρα στην αντρική ομοφυλοφιλία δεν αλλάζει μιας που επίσης δίνει. :)

Περίπου. Γιατί ο παθητικός δεν βάζει κατ'αρχήν. Οσο γι'αυτόν που βάζει, πιστεύω ότι ο ρόλος του είναι πάλι διαφορετικός απο τον καθαρό άντρικό. Γιατί η γυναίκα δεν δέχεται τον άντρα μέσα της ταπεινωμέςνη, υποταγμένη, ούτε τον βλέπει σαν μπίχτη, για να πουμε την ουσία του ρόλου του ενεργητικού ομοφυλόφιλου. Η γυναίκα είναι φίλη, δεν είναι ανταγωνιστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφ...αυτες οι διαφοροποιησεις και τα ταμπου πια...ειναι τοσο πολυ φορεμενα που το σκηνικο κατανταει γελοιο....2008 εχουμε..!!
Ποιος παιρνει, ποιος δινει, σε ποιον ειναι πιο κοντα στη φυση του και κουραφεξαλα....
Ο καθενας συμπεριφερεται στο κρεββατι του ετσι ακριβως οπως νοιωθει....και αυτο σημαινει οτι ειναι και στη φυση του....εντ οφ στορυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Πφφφ...αυτες οι διαφοροποιησεις και τα ταμπου πια...ειναι τοσο πολυ φορεμενα που το σκηνικο κατανταει γελοιο....2008 εχουμε..!!
Ποιος παιρνει, ποιος δινει, σε ποιον ειναι πιο κοντα στη φυση του και κουραφεξαλα....
Ο καθενας συμπεριφερεται στο κρεββατι του ετσι ακριβως οπως νοιωθει....και αυτο σημαινει οτι ειναι και στη φυση του....εντ οφ στορυ....

Διαφοροποιηση και ταμπού δεν είναι το ίδιο πράγμα. Το να διακρίνεις τις διαφορές των φύλων είναι σαν να διακρινεις ενα κουνούπι απο μια φάλαινα. Στοιχειώδης διακριτική ικανότητα λέγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για μενα προσωπικα αγαπητε..το να βρισκει καποιος οκ το λεσβιακο σεξ και αφυσικο το σεξ μεταξυ γκει αγοριων εμενα μου κανει για αστοχη διαφοροποιηση και ταμπου συγχρονως!
Εαν για σενα ισχυει το αντιθετο με γεια σου και χαρα σου....απλα εγω το βρισκω μεσαιωνικο...
Και για το τι πιστευω, σε παραπεμπω στο προηγουμενο ποστ μου...ας μην επαναλαμβανομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τα ερωτηματα απευθυνονται περισσοτερο σε αυτους που εχουν κυριως ετεροφυλοφυλικες προτιμησεις..εχετε κανει σεξ με ατομο του ιδιου φιλου;ειστε διαθεσιμοι να το δοκιμασετε;
Απαντω λοιπον λεγοντας α. Οχι β. Ποτε μη λες ποτε, μια ζωη την εχουμε!Καλο θα ηταν να δημιουργηθει κ μια δημοσκοπηση..

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα #19 - #31 προήλθαν από το θέμα «Αντιλήψεις για το σεξ με άτομα ιδίου φύλου»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ δεν πρόκειται να πατήσω την διαβολική μπανανόφλουδα και να γλιστρήσω πάνω σε τέτοιους είδους αμαρτία.
Είναι βρώμικο,αμαρτωλό,ανήθικο,αηδιαστικό και ακουμπά τα όρια της ερωτικής ψευτιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top