Sex Toys

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
το είχα διαβάσει..απλά εγ΄ώ ψάχνω τον δονητή και έλεγα μήπως είναι too much για να τον βρω στα hondos..υπάρχει σίγουρα εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
το είχα διαβάσει..απλά εγ΄ώ ψάχνω τον δονητή και έλεγα μήπως είναι too much για να τον βρω στα hondos..υπάρχει σίγουρα εκει?

Ναι τσεκαρισμένο, μην αγχώνεσε δεν είναι πολλύ να το πάρεις πολλύ είναι να ντρέπεσε για κάτι τελείως νορμάλ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπάρχει σίγουρα στα Χοντος και σε κάποια σουπερ μάρκετ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
το είχα διαβάσει..απλά εγ΄ώ ψάχνω τον δονητή και έλεγα μήπως είναι too much για να τον βρω στα hondos..υπάρχει σίγουρα εκει?

:hump: :hump: :hump: :bleh: :bleh: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :laugh: :laugh: :laugh: ΟΚ !!! Μεγάλες γυναίκες είμαστε, ας μιλήσουμε ανοικτά....σιγά μη ντραπούμε κιόλας.
Τοο much δεν είναι να ψάξεις στο Ηondo ( Βρόντο κατ'εμέ)-απλά δεν θα βρείς ποικιλία...:redface: ουπςςςςς....( ελπίζω να επιτρέπεται τούτο που γίνεται τώρα.....,αλλιώς :whistle: :whistle: )

Γιατί δεν πηγαίνεις σε συγκεκριμένα μαγαζιά....ξέρεις αυτά τα σεχοσόπ.....εκεί θα σε κατατοπίσουν καλύτερα.:P :D :D
Να μη δώσεις κι ένα σκασμό λεφτά !!!

( αν θέλεις...pm , να σου πω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:hump:( ελπίζω να επιτρέπεται τούτο που γίνεται τώρα.....,αλλιώς :whistle: :whistle: )

Φυσικά και επιτρέπεται, έρωτας και σεξ λέγεται η κατηγορία ;)
Το μόνο που δεν επιτρέπεται σχετικά, είναι η χυδαία γλώσσα ;)

sepsis γιατί δεν το αγοράζεις μέσω ίντερνετ; Ούτε ντροπές, πολύ μεγάλη ποικιλία και καλύτερες τιμές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
απλά έλεγα να πηγαίναμε με την κοπελιά μια βόλτα να τα βλέπαμε...να παίρναμε και τίποτα άλλο που μπορεί να μας άρεσε....αν δεν τοχουν βέβαια..θα το παραγγείλουμε!
Επίσης, 'φοβάται' και κάπως τα sex shops για την ποιότητα τους...προτείνετε κάποιο καλό?έμπιστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
απλά έλεγα να πηγαίναμε με την κοπελιά μια βόλτα να τα βλέπαμε...να παίρναμε και τίποτα άλλο που μπορεί να μας άρεσε....αν δεν τοχουν βέβαια..θα το παραγγείλουμε!
Επίσης, 'φοβάται' και κάπως τα sex shops για την ποιότητα τους...προτείνετε κάποιο καλό?έμπιστο...

Μπορείτε να κάτσετε μαζί στο πισι και να τα δείτε ;)
Ένα που μου φάνηκε καλό, αν και δεν έχω αγοράσει ακόμα κάτι απο εκεί είναι το www.playme.gr . Αν θέλετε durex μόνο μπορείτε να πάτε και απο το site τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Φυσικά και επιτρέπεται, έρωτας και σεξ λέγεται η κατηγορία ;)
Το μόνο που δεν επιτρέπεται σχετικά, είναι η χυδαία γλώσσα ;)

sepsis γιατί δεν το αγοράζεις μέσω ίντερνετ; Ούτε ντροπές, πολύ μεγάλη ποικιλία και καλύτερες τιμές ;)

Σ'ευχαριστώ @Michelle...είχα μία αμφιβολία...!!! :)
------------------------------------------------------------
Σε ξανά ευχαριστούμε @Michelle μας....:redface:, μας "έκαψες" βραδιάτικα....και "μ'έτρωγε" το χέρι μου......από χθές...:redface: :rofl: :rofl: :rofl: :laugh: :laugh: :look: :look: :look: :look: :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αχ εμένα πάντως όταν μου το παρουσιασε το αγόρι μου ήμουν περίεργη κ' έλεγα πω πω ετοιμάσου για τρελούς οργασμούς, όταν ξεκινήσαμε άκουγα ενα μπζζζζζ εκεί κάτω όλη την ώρα με αποτέλεσμα να αποσυντονίζομαι παρά να με φτιάχνει, αφου δεν του ειπα στο τέλος:"σκότωσε αυτή τη μύγα εκει κάτω" πάλι καλά να λες...rejected! Αυτό που θα θελα παντως να δοκιμάσω είναι να έπαιρνα τον δονητη αυτον τον rampant rabbit.Αλήθεια τον έχει δοκιμάσει άραγε καμμία?
Βάζω κ' εικόνα αν επιτραπεί φυσικά απο administrator...
san puraulos den moiazei?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από mania:
Θα έχετε ακούσει φυσικά διάφορες ιστορίες για γυναίκες και άντρες με μανία να βάζουν ότι βρούν σε διάφορες "οπές" του σώματος :whistle:


Θέλω να μου πείτε τι ήταν αυτό και άν γνωρίζετε λεπτομέριες, σκηνικά, και αντικειμενα(ζωντανά και μή) ή κάντε μια λιστα με τα είδη εισαγωγής σε αντιστοιχο φύλο



(Πρόσπάθησα να το θέσω κομψά, άν υπάρχει πρόβλμα με το θέμα κάντε ότι εσέις νομίζετε :))

Με αφορμη το παραπανω μηνυμα της manias και τη συσταση της kajira, ειπα να συνεχισω τη συζητηση εδω. :)

Οσον αφορα το πρωτο σκελος, ετσι προχειρα, δεν μου ρχεται κατι αλλο στο μυαλο εκτος απο:

δονητη (obviously), κερι, μπανανα, αγγουρι, καροτο, (αρχιζει και ακουγεται σαν χυμος μιξερ!), μπουκαλι (και δεν μιλαω για την Αννουλα! :P), που ειναι και τα πιο συνηθη.

Εχω δει (οχι δια ζωσης!) και μαρκαδορους, baseball bats, και...λεβιε αυτοκινητου :whistle:

Αλλα δεν μου ρχονται, και ειδικα ζωντανα που ανεφερε η mania! :hmm:

EDIT: Και τωρα που το σκεφτηκα! Μετα σου λεει ισοτητα! Οι γυναικες εχουν 2323434 τροπους να αυνανιστουν, και οι αντρες... :/::mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αχ εμένα πάντως όταν μου το παρουσιασε το αγόρι μου ήμουν περίεργη κ' έλεγα πω πω ετοιμάσου για τρελούς οργασμούς, όταν ξεκινήσαμε άκουγα ενα μπζζζζζ εκεί κάτω όλη την ώρα με αποτέλεσμα να αποσυντονίζομαι παρά να με φτιάχνει, αφου δεν του ειπα στο τέλος:"σκότωσε αυτή τη μύγα εκει κάτω" πάλι καλά να λες...rejected!

ΛΟΛ Saddy :lol:
μια απ'τα ίδια κ εγώ :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμενα μου κανει εντυπωση το στραπον παντως. και που πολλοι δε ξερουν καν τι ειναι...
τεσπα, τελευταια οταν εχω τρελες ορεξεις θελω να βαλω μερικα παιχνιδια στο παιχνιδι μας...
πειτε κατι για αρχη, εκτος απο δονητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
εμενα μου κανει εντυπωση το στραπον παντως. και που πολλοι δε ξερουν καν τι ειναι...
τεσπα, τελευταια οταν εχω τρελες ορεξεις θελω να βαλω μερικα παιχνιδια στο παιχνιδι μας...
πειτε κατι για αρχη, εκτος απο δονητη.

1. Τι εννοεις σου κανει εντυπωση; Ως προς τι; :redface:Ασε που οποιος βλεπει Nip/Tuck, τωρα θα το εχει μαθει! Παντως, σε παιχνιδι με αντρα, κομματι δυσκολο να χρησιμοποιηθει strap on...

2. Ε τοσα δεν ανεφερα προηγουμενως, αντι sex toys (βγαινουν και πιο φτηνα! :clapup:) ; ;) Δεν με προσεχεις μου φαινεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
xaxaxax!!!!
οντως, για το νιπ τακ... τωρα ολοι θα το μαθουν! :P

οσο για τα αλλα, χμ, θελω κατι πιο πρωτοτυπο καλε μου Inso..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το δαχτυλίδι δεν σου κάνει; Επίσης χειροπέδες, μαντίλια για δέσιμο. Παγάκια, σοκολάτες, μέλια για ..φάγωμα. Μαστίγιο; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Θελω να μου προτεινετε ορισμενα ερωτικα παιχνιδια για να αγορασω. Θα ηθελα δονητες, παιχνιδια για πρωκτο ( χαντρες κτλ ), λιπαντικα και επισης σετ δεσιματος και υποταγης ( χειροπεδες, πιαστρες, μασκες κτλ )

Αν ξερετε και καποιο καλο online sex shop για να τα παραγγειλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το sex shop στα 100 μαγαζια εχει και site με e-shop (μια και εισαι Ροδιος). Οριστε η σελιδα https://www.sexshop-rodos.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Θελω να παρω 4 σχοινια απο αυτα : https://www.allaboutsex.gr/cgi-bin/main.cgi?ykat=168&kod=220418&sel=1 για να την δεσω σε σχημα Χ. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω απο που κρατιουνται. Τα δενεις κομπο πχ. στις γωνιες του κρεβατιου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Θελω να παρω 4 σχοινια απο αυτα : https://www.allaboutsex.gr/cgi-bin/main.cgi?ykat=168&kod=220418&sel=1 για να την δεσω σε σχημα Χ. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω απο που κρατιουνται. Τα δενεις κομπο πχ. στις γωνιες του κρεβατιου;

Έτσι φαίνεται! Λογικά θα τα δένεις στο κρεβάτι όπως τα δένεις και στους καρπούς...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάντως λιπαντικό μπορείς να βρεις σχεδόν παντού, καθώς η durex έχει κυκλοφορήσει δικό της το οποίο το βρίσκεις πρακτικά όπου μπορείς να βρεις και προφυλακτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top