Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,236 μέλη και 2,423,831 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 426 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

^natasa666^ (Νατάσα)

Δραστήριο Μέλος

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H ^natasa666^ :-) έγραψε: στις 13:49, 06-12-12:

θα περασω υπεροχαμε τους φιλους μου και την οικογενεια μου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelic

Νεοφερμένος

H Angelic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Angelic έγραψε: στις 13:56, 06-12-12:

στο καινούργιο μου σπίτι, στο οποίο μετακομίζω το σάββατο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 14:01, 06-12-12:

Θα διαβάζω ασταμάτητα... Πανελλήνιες!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

len@k! (Ελενη)

Νεοφερμένος

H Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H len@k! έγραψε: στις 22:31, 09-12-12:

θα τα περάσω στο σπιτάκι μου με την οικογένεια και συγγενείς από το εξωτερικό!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρεντροουζ13 (Μόσχα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

H Ρεντροουζ13 This World Is Not My Home έγραψε: στις 22:37, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Poseidon
Aυτά τα χριστούγεννα,θα διαβάσω γιατί δε μπορώ να κάνω αλλιώς.Ατιμα λάθη του παρελθόντος.
Πόσο παίζει να συμφωνώ ??
Αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις (έλεγε η γιαγιά μου)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sou24 (μαρία)

Νεοφερμένος

H μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H sou24 έγραψε: στις 01:33, 13-12-12:

θα κάνω τατουάζ... επιτέλους
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 02:04, 13-12-12:

ΘΑ ΦΑΜΕ! FOOD! FOOD! FOOD!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 07:06, 13-12-12:

ξεσκιστω,
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 08:22, 13-12-12:

Όλα θα είναι τέλεια μέχρι να κλείσουν τα τηλέφωνα και οι κλήσεις του σκάιπ
Πρώτη χρονιά που θα τα περάσω μόνη μου,μακρυά από οικογένεια και χωρίς φίλους αλλά δεν θα είναι και τόσο άσχημα
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 10:32, 13-12-12:

περάσω υπέροχα.Το πρωί θα παίξω Skyrim ακούγοντας παράλληλα και μουσική.Το μεσημέρι θα δω "Μόνος στο Σπίτι" και αφού φάμε οικογενειακώς θα διαβάσω το βιβλίο μου "The strangest man:The hidden life of Paul Dirac,quantum genius".Το απόγευμα βολτούλα με την παρέα να δούμε την πόλη στολισμένη και το βράδυ καμια ταινιούλα ή βιβλίο πάλι!
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,818 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:42, 13-12-12:

Αυτά τα Χριστούγεννα θα ανάψω το τζάκι από το πρωί, θα κάτσω δίπλα στη φωτιά βλέποντας σειρές και θα κοιτάω τα φωτάκια του δέντρου. Δυστυχώς θα πρέπει να πάω και σε επισκέψεις αλλά δε θα το αφήσω να μου χαλάσει τη διάθεση!
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,883 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 12:08, 13-12-12:

...πρεπει να διαβασω,αν δε θελω να κανω την αρχη για να γινω "ισοβιτης" στη σχολη
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:07, 13-12-12:

..θα φάω μόνο ένα μελομακάρονο..
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,152 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 15:43, 13-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
..θα φάω μόνο ένα μελομακάρονο..
Αχ κάθε Χριστούγεννα το ίδιο λέω, αλλά ήθελα να 'ξερα, όταν βλεπεις στοίβα τα μελομακάρονα και τους κουραμπιέδες, μένεις στο "μόνο ένα";;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:44, 13-12-12:

Πέρσι δεν έφαγα κανένα. (Είμαι freak με τη σωστή διατροφή).
Φέτος όμως θα φάω ένα για το καλό.
Παράθεση

helion (tulip)

Νεοφερμένος

H tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H helion έγραψε: στις 15:45, 13-12-12:

...κατέβω κέρκυρα
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 16:07, 13-12-12:

...φύγω απ'την Κέρκυρα.

Σπιτικο φαγητό ρε φίλε. \m/
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 16:23, 13-12-12:

...λέω να μου πάρω δώρο έναν καινούριο Η/Υ.
Φοβάμαι μήπως ο τωρινός προσγειωθεί σε κανενός το κεφάλι.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:35, 13-12-12:

...θα προσπαθεισω να μην σβησω το χαμογελο απο το προσωπο μου, θα τα κανω τα πιο γλυκα χριστουγεννα με τους συμμαθητες μου!!! Καλες γιορτες παιδια! Και ο Αγιος Βασιλης θα σας φερει το καλυτερο δωρο... Την ευτυχια!
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,818 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:00, 17-12-12:

Θέλω να σας πω ευχές αλλά ας αφήσουμε τον κ. Maurice Levy να τις πει εκείνος μιας που έχει πολύ καλύτερο τρόπο να το κάνει. Feel free to pause the video or skip some parts anytime!
http://www.youtube.com/user/PublicisGroupe/2013wishes

(Δείτε το, έχει πολλή πλάκα)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια