Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,009 μηνύματα σε 76,195 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 107 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Πόσο χαμηλά έχετε πέσει για ένα τσιγάρο;

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 17:18, 14-12-12:

Τι ωραίο θέμα! Εγώ συνήθως έχω 2 πακέτα στην τσάντα, ένα στο αυτοκίνητο και τουλάχιστον 3 στο σπίτι για backup. Αν όμως τύχει και ξεμείνω σε μέρος που δεν μπορώ να πάρω πακέτο, κάνω τράκα από κάποιον άλλο (από το τίποτα...καλή και η άλλη μάρκα). Προχτές ξέμεινα και πετάχτηκα μέχρι το αυτοκίνητο να πάρω αλλά δεν είχε γιατί είναι του boyfriend (εκεί δεν έχω πάντα στοκ). Τι να κάνω, ψαχούλεψα και με τα πολλά βρήκα ένα πανάρχαιο πακέτο του boyfriend που είχε πέσει κάτω από το κάθισμα -ποιός ξέρει από πότε- με ένα τσαλαπατημένο τσιγάρο μέσα. Ε, το ίσιωσα και παρόλο που είναι άλλη μάρκα, βολεύτηκα.
Επίσης το άλλο κλασσικό, αμα έχω ξεμείνει σπίτι και δεν έχω όχημα να βγω να πάρω (φυσικά ούτε και περίπτερο σε ακτίνα >2χλμ) παίρνω delivery και ζητάω να μου φέρουν και τσιγάρα. Μια φορά παλιότερα που δεν είχα ούτε λεφτά για delivery αλλά ίσα ίσα για τα τσιγάρα (ήταν φτηνά τότε), είχα περπατήσει μες τη νύχτα από την Κυψέλη στην Ομόνοια για να βρω ανοιχτό περίπτερο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 17:29, 14-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
είχα περπατήσει μες τη νύχτα από την Κυψέλη στην Ομόνοια για να βρω ανοιχτό περίπτερο.

Καλά, τώρα σοβαρά μιλάς???????????????
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 17:30, 14-12-12:

Χιχι, ναι. Τι να κάνω, είχα σκάσει και ήθελα οπωσδήποτε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 19:25, 04-03-15:

Κι εγω εχω κανει τρελα αλλα αυτα που διαβαζω εδω ειναι χειροτερα απο τα δικα μου και νομιζα χειροτερα δεν υπηρχαν
Οκ εχω κλασσικα οδηγησει-περπατησει μες στην νυχτα, εχω κανει τρακα εννοειται, εχω καπνισει γοπες απο το τασακι (οχι απο τα σκουπιδια ομως ), εχω στριψει οταν εκανα καπνο με χαρτι απλο επειδη ειχα ξεμεινει απο χαρτακια- χαρτι α4 .

Το πιο αηδιαστικο που εχω κανει κι εμενα μου φαινεται απαισιο ειναι να χω μεινει με σχεδον καθολου καπνο και να καπνιζω ουσιαστικα χαρτακι. Ισα να αναπνευσω κατι. Τραγικο....

Αυτα θυμαμαι ως τα χειροτερα....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια